Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

radinka2
8. apr 2009

ahojte.. 🙂 rada by som sa k vam pridala.. teda ak mozem 😝 s priatelom sme sa rozhodli, ze by sme uz prijali aj babo,tak sa od aprila snazilkujeme... 🙂 dufam, ze sa to rychlo podari.. 😝

pata31
autor
8. apr 2009

ahoj, Radinka, jasne, ze mozes 😵 😵 vitaj v nasich kruhoch 😝 😀
A ty si vysadila hak?

michalag
8. apr 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
pata tak super ze uz je u vas 😉 🙂

u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
8. apr 2009

Ahoj, Miska...hej, aj my sme radi, bo to bolo nervov.. 😖 synovcovia su zlati, vsetci maju take dlhsie vlasy, bo v Belgicku je strihanie drahe, takze prva cesta povedie do kadernicky 😀
a ty inac ako? vlastne ako dlho sa snazite o druhe?

nella1
8. apr 2009

ahojte takze ja hlasim ze nase prve snazenie bolo bezuspesne ☹ mrcha dorazila dnes o 4 dni skor! som smutna....http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog......... ale podla tohto mam mat ovul. zajtra......

pata31
autor
8. apr 2009

Nella, tak to mi je luto...ale inac to sa nemozes riadit podla Jonasa, kedy mas mat ovulku...tam ti len vyznaci, kedy je najvyssia pravdepodobnost na otehotnenie, ale to len vtedy, ked mas v tom obdobi ovulku...a kedy mas ovulku zistis najlepsie podla bazalnej teploty, ak si budes merat...

nella1
8. apr 2009

no jasne 🙂 .....pata v zivote som si nemerala tak ani nemam ani sajnu! akurat viem ze sa ma merat rano v rovnaky cas...a ked je ta teplota vyssia tak vtedy je ovu?

pata31
autor
8. apr 2009

nie, praveze ovu je vtedy, ked je nizka teplota a po nej prudko stupne (vacsinou) a potom sa drzi hore teplota, az pred mrchou zase klesne, resp. ked neklesne, tak je tehu...ved pozri moj grafik, vyssie je odkaz...ja som po ovu, pise tam aj kolko mam dní po oplodnení (dpo)

moni1412
8. apr 2009

evi tak vam je 😀 my mame este len prve 4 😒

pata tak ty uz takto naostro? 😀 hm hm hm......myslim na teba 😉 🙂

pata31
autor
8. apr 2009

Moni, jasne, ostre naboje strielame 😝 😀 😀 😀
sak my sa snazime uz od februara 😝 toto je druhy cyklus...nejako sme si to rozmysleli, povodne to malo byt od aprila 😀 a aj tak to skor nevyslo.. 😔

kleopatris
8. apr 2009

ahojky, dobre rano, alebo uz radsej dobru chut?
sak vas nejako nestiham, v parci som nejaka dezorientovana po tej dovolenke 😀 tak to preto 😀

inak radinka ahoj 🙂

evulik6
8. apr 2009

ahojte tak uz som tu....vitam novu clenku.... som rada ze si sa pridala 🙂

patka, ja som 10 dpo alebo 9, podla toho aka bola teplota v ten den, ked som nemerala...lebo ked tam dosadim napr. 36,6-7 tak mi vyznaci az na dalsi den, tak neviem presne.... moze to byt aj IP....na mrchu je skoro podla mna este, LF som mala naposledy 15, na 16ty den mi prisla mrchajda...tak uvidime ako teraz...myslim ze zajtra stupne alebo sa udrzi na rovnakej hodnote....

pata31
autor
8. apr 2009

Ahoj, Kleo, tak to ti verim, ze si mimo v praci...ja som sa viac ako mesiac nemohla po dovolenke vratit do starych kolaji 😅
Evulik, tak zajtra uvidime ako teplotka...ja teraz v poho kazdy den rano ta ista teplota...len neviem, ci budem v poho buduci tyzden, ked zase klesne...ale nic ma nikde nepicha...min.cyklus sa riadne spamatavali tie vajecniky po hak, ked ma riadne pichalo aj po ovu.. 😅
no uz nech je zajtra poobede..abo piatok, ze konecne dlhsie volnoooo...a v nedelu ideme robit gulas, resp. oslavu 😵

kleopatris
8. apr 2009

aj u vas je tak nadhernè? mne je tak luto, ze nemozem ist von a musim sediet v kancli 😒 inak na mna asi nieco lezie, nejako oneskorene po dovolenke sa citim nejaka chora ☹

pata31
autor
8. apr 2009

aj u nas je krasne 🙂 a tiez musim sediet v kancli 🙄 ale pred chvilkou som bola v meste a kupila som si tricko, tak sa vytesujem 🙂 Kleo, tak zacni cajikovat, medikovat, citronkovat...zeby ti to rychlo preslo!!! 😨

kleopatris
8. apr 2009

no sak uz pijem, ja neviem co to z nicoho nic 😒 ale mam podozrenie na sestrinu rodinku 😠 vsetci su tam chori a nemohla som tam neist, ked som bola na slovensku 😒 sice som u nich behala s maskou na ustach a vyzerala jak trubka, ale asi to moc nepomohlo 😖

pata31
autor
8. apr 2009

aha, uj tak to je blbe, neprijemne 😖 ..tak nasad paralen alebo nieco podobne...

kleopatris
8. apr 2009

no asi budem musiet ☹ ale ked ja teraz nechcem ziadne lieky papat, chcem ocistit telo od nadbytocnej chemie 😀
inak je tu nejako mrtvo, asi by malo zasa troska poprsat 😀 to pekne pocasie nam brzdi diskusiu 😀

deda
8. apr 2009

ahojte,som tu nová a chcem sa spýtať aký tehotenský test je najlepší,vysadila som hor.ant. a po dvoj mesačnej pauze sme sa začali snažiť,a mala prísť včera ale zatial nedorazila,a dúfam,že ani nedorazí

kleopatris
8. apr 2009

ahoj deda 🙂
ja som od bab pocula, ze najlepsi a najlacnejsi je pepino a da sa kupit aj v DM 😉, ale ja som este neskusala tak neviem

radinka2
8. apr 2009

ano,vysadila som HAK.. aj tak mi uz nejak nerobila dobre.. som mala kazdy mesiac divne stavy.. 🙂 najprv sme chceli vydrzat, ze dame nejaku 2-mesacnu pauzu, ale je tolko babeniek okolo nas, ze sme to nevydrzali.. 😀

pata31
autor
8. apr 2009

Kleo, nie len pocasie, ale aj praca, zamestnanie nam to tu brzdi 😉 mali by sme dat vypoved a zamknut sa do izby a koniiikovaaat 😀 😀 😀 zavislacky... 😝
Deda vyskusaj najst temu Tehotensky test...tam je toho viac...ja som zatial len jeden test robila a ten bol zly, lebo len jednu ciarku ukazal 😠

pata31
autor
8. apr 2009

Radinka, to sme mali aj my v plane povodne, ale tiez sme nevydrzali 😉 😵 ..ale zatial bez vysledku..😔
vyskusas merat aj bazalnu teplotu?
baby, ja som si minule doniesla do prace fit loptu, ale nebola dost nafukana, tak som si doniesla aj zabu a prave som si ju fajne nafukala...hned sa na to lepsie sedi 😝 bo uz ma boli zadok, ked celi den sedim na stolicke, tak aspon prestiedam s loptou... 😎

minix
8. apr 2009

Ahojte, ja som síce až od mája a toto je skutočne môj prvý príspevok. 🙂

No so mnou je situácia tak, že končím definitívne s HAK o týždeň, 15.apríla, potom menzes a to by sme asi chceli začať potom pracovať aj na mimči, tak uvidíme, ako nám to vyjde. Pôvodne sme ho plánovali urobiť až v auguste (optimisti si myslia, že to pôjde tak ľahko🙂), ale situácia je taká, že kľudne aj skôr. 🙂

Prečítala som si tu kopu príspevkov o tom, či otehotnieť hneď po vysadení, alebo jeden cyklus počkať, ale múdra z toho nie som a asi to necháme na prírodu. čo myslíte?
Takže v podstate aj ja som aprílová snažilka. 😀

michalag
8. apr 2009

Ahojte, kto tu?
mne maly teraz spinka a potom pojdeme zase do nejakej 18:00 von, nech sa vyvetra a pohra detmi na pieskovisku 🙂 😉

radinka2
8. apr 2009

Pata, no neviem, rozmyslala som nad tym, len sa mi to zda nejake moc zlozite... 😝 inak, s tou fit loptou je to zaujimavy napad.. 😀 aj ja uz umieram na chrbat z tej "uzasnej" stolicky...

pata31
autor
8. apr 2009

Ahoj, Minix! Vitaj medzi nami 😵 no moj nazor je necakat, pretoze co som pocula, tak hak sa vstrebe do jedneho ci par dni (uz neviem presne) po dobrati...a aj mne moj doky povedal, ze netreba cakat, ze po vysadeni je dokonca vacsia pravdepodobnost na otehotnenie...takze sup-sup na to 😝

minix
8. apr 2009

ahoj Paťa,

Veď uvidíme, či sa nám vôbec bude dariť a možno aj nie. 🙂 v živote som nerobila nič s BT, nerobila si žiadne grafy, tak neviem.... ale radi by sme....len sme ešte svadbu najprv plánovali, šak sme spolu 7 rokov, týmto by sa všetko rapídne urýchlilo. 🙂

a svadbu sme plánovali na september, tak by nám to nejako nevyšlo 😝

pata31
autor
8. apr 2009

Minix, ani ja som nikdy pred tym bt nemerala, to teraz len druhy cyklus, ale aspon som zistila, ze tento cyklus som mala dost posunutu ovulku...
blahozelam k svadbe, je to ozaj zazitok 😵 takze by si chcela byt tehu nevesticka? 🙂

desmodka
8. apr 2009

ahojte baby, vitam nove clenky, dufam ze neucetiete 😀 😀 😀
som po kontrole, videla som si krcok 😅 dostala som pochvalu ze je ako novy 😀 😀 teda pohlad to nebol bohvie aky, aj ultrazvuk mi spravil, tam to vyzeralo ako maly ufonik a to bola moja sliznica taka nafuknuta, cize mrcha je na ceste - tak to som teda zvedava
od dalsieho cyklu idem na tu draciu hormonalnu liecbu... 15-25 dc estradiol a 23 dc injekcia agolutinu, ze by mi to malo aj cyklus upravit, 4 mesiace nemozem otehotniet a ale potom 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre