Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
19. feb 2009

Desmodka, no 2.3.mi vychadza ovu...tak sa zacneme snazit pred aj pocas 😉 aj ked mam cez vikend skolenie, ale aspon budu mat spermijky cas sa dotvorit 😀 😀 a neprestaneeem tu chodit, sak som tuto temu zalozila, by mi to nedalo 😉

desmodka
19. feb 2009

pata no ja som len myslela aby ste tolko nesexovali.. aj nas tu treba podporit 😀

pata31
autor
19. feb 2009

jaaaaaaj 😀 😀 ale vsak to by nemalo zmysel...ubohe spermijky by sa nemali cas spravit 😝 😝 a sak aj do roboty treba chodit 😀 😀

desmodka
19. feb 2009

veru treba dat sancu aj spermijkam na zotavenie 😀 nech maju sily na dlhu a narocnu cestu 😀

pata31
autor
19. feb 2009

sak to 😝 😀 😀 a aj manzelovi... 😉

evitka82
19. feb 2009

ahojte babenky,tak prechadzam do tejto temy,desmodka ma pozna bola som v teme oktobrovej ale dnes som prisla z nemocky uz bez mimi v brusku...nevyslo to ☹ ☹ ...tak sme sa rozhodli ze kus pockame dame si pauzu,dokoncime bytik a skusime opat.mozno aj od toho aprila mozno aj kus neskor.vsetkym vam tuho drzim palce

evitka82
19. feb 2009

vobec neviem kedy mi ma prist menzes ale moj doktro mi povedal ze o dake dva tyzdne by som mala mat ovu a ze mozem otehotniet lebo zevraj maternica je teraz najviac pripravena ale ja teraz hned nechcem chcem sa na to kus pripravit...

evulik6
19. feb 2009

pata, presne ako my...mne uz mrcha skoncila, tak sme uz zacali, aj ked nemam este teraz plodne dni ale nevadi... uvidime ako rychlo sa podari...drzim ti palce ...aj ostatnym samozrejme...
Ja som mala tiez pravidelny menzes, kazdych 28 dni, a tiez som si nikdy nemerala...aj teraz si vlastne meriam len zo zaujimavosti ze co mi bude grafik ukazovat... 😀

pata31
autor
19. feb 2009

mna by to meranie nebavilo... 😔
Evitka vitaj v nasich kruhoch aprilovsko-februarovskych 😉 😵

evulik6
19. feb 2009

evitka, tak to mi je luto... ale neboj sa, to sa casom spravi...ja som tiez prisla o babatko v 8tt... zvlastne ze ti nepovedal ze mate mat pauzu s otehotnenim,....to hovoria kadzej... ale ja som pockala dve mrchy a teraz ideme na to, tak snad sa podari v blizkej buducnosti...
Menzes by mal prist max. do 8tyzdnov po zakroku, mne prisiel na 21.den a ani som nevedela ze ju mam, vlastne to bolo viacmenej spinenie ako menzes..taky ozajstny to bol len jeden den zo siedmych... druha mrcha mi prisla na 26.den a ta bola brutalna... dufam ze dalsia uz nedorazi, a ked hej, neva, ale nemusela by byt taka hnusna ako tato posledna 😀

desmodka
19. feb 2009

evu, tak uz aj ty???? jeeeeejda, vy ste do toho v hupli... az vam zavidim.. ale doprajem... ja by som toho mojho hned znasilnila, ale nemozem 😠

evitka..vitaj, som rada ze si prisla sem... tu je pred tehu atmoska...
pokial viem tak po kytere by mala mrcha prist po 6-8 tyzdnoch... a ze aj cakat treba 2-3 cykly bo ze je maternica vycerpana a nema dostatok sil na udrzanie dalsieho mimiska.. tak neviem co je na tom pravda...

my si radsej pockame tie 2 mrchy a potom sa uvidi... a ze aj sex by si prvych 6 tyzdnov nemala mat... infekcie hrozia

desmodka
19. feb 2009

pata, ale ked to neberes to meranie tak strasne vazne.. tak je to v pohode.. niektore su tym posadnute... mne ked sa nechce tak si nezmeriam... len chcem vediet ako funguje moje telo 🙂 mala by som ho poznat 😀
evulik, zverejnuj nam tvoje grafy nech sa mozeme kochat :D

evulik6
19. feb 2009

desmodka, mne o sexe nehovorili nic, iba ze si mam dat pokoj s mimcom... ale neviem, podla mna je to individualne... my sme teraz zacali, no ved hned sa podarit nemusi a mozno sa dockam aj tretej mrchy... ň
Inak ako sa citis desmodka? Ok? ja som sa citila zdravotne po MA uplne normalne, ziadne bolesti , krvacanie len take spinenie par dni ale po psychickej to bolo horsie... no uz je dobre, aspon si myslim... 😒

evitka82
19. feb 2009

to akoze nemame 6 tyzdnov sexovat?????? 😨 😨 😨

evitka82
19. feb 2009

a to co si vlastne meriate noze ma stym oboznamte

kleopatris
19. feb 2009

ahojte 🙂 aj ja sa k Vam pridavam. Radi by sme sa aj my zacali v aprili snazit. Ja som mala, ale nejake zle vysledky z vyteru tak neviem neviem :( Na zaciatku aprila idem na kontrolu po 3 mesiacoch a uvidim, ci nam lekar dovoli ☹ ale moje/nase planiky nam to troska skrizilo 😒. Sa bojim, ze ked nebudu dobre tak sa nam zase snazilkovanie posunie o dalsie 3 mesiace a to ja nechceeeem ☹. Inak ja uz teraz papkam zatial len kyselinu listovu a snazim sa trosku svalstvo spevnit, aby bolo babatku pohodlne v brusku 🙂

desmodka
19. feb 2009

evulik... neviem ako je to s tym sexom.. ja som to citala na nete.. spytam sa ked pojdem na kontrolu, dufam ze to neni pravda 😀 bo deficit mam uz teraz 😀 😀 😀
evulik a vy ste kedy potom prvy krat??? teda ked sa mozem spytat...

evitka no ked to vydrzis 😀 ... musis sa aj ty spytat tvojho gyn... a nebola si chora pocas tych prvych tyzdnoV???

inak sa citim dobre.... ziadne bolesti uz ani nespiinim.. 5 dni som tak jemnucko... a aj po psychickej stranke som celkom oki.. teda vcera som si poplakala bo to bol tyzden, ale inak je to oki.. som si aj test nechala a pred spanim sa pozriem na bublinku 😀

desmodka
19. feb 2009

evitka to co si meriame je bazalna teplota... podla nej sa vies riadit kedy bude ovu, kedy pride mrcha.. mne tu uplne vyhovuje bo mam nepravidelny cyklus... takto aspon viem kedy ju mam ocakavat... a uz podla toho grafu som vedela ze som tehu 😀

kleopatris vitaj... si tiez prisla o mimiska?? ci ake vysledky???

pata31
autor
19. feb 2009

ahoj, kleopatris...a aky ster ti robili? krcka maternice? mne robili tento a tiez som nemala dobre vysledky, aj som brala nejake antibiotika a po 4 mesiacoch na kontrolny ster a ani ten nebol v poriadku 😒 ...a ze o pol roka na kontrolu...ale ze to nema ziadny vplyv na otehotnenie...
a ja papam babyplan...a snazim sa jest zeleniny a ovocia viac... 😵
Evitka, to meranie bazalnej teploty ti musi niekto iny vysvetlit, bo ja len viem, ze to treba rano po zobudeni merat a ked mas ovu, tak je vyssia teplota...aspon myslim 😝

desmodka
19. feb 2009

pata ake to vysledky nejako som mimo??? ako na HPV virus??? asi som jelen
a dobre myslis s tou teplotou 😀

kleopatris
19. feb 2009

nastastie som neprisla o mimi. Ja presne neviem, lebo ja som momentalne v zahranici a lekar volal mame, ze nieco nie je ok. Som bola na preventivke a myslim, ze krcok maternice neni ok :(
Inak pozeram, ze som viac menej jedina, co sa ide o mimi po prvy krat pokusat 😲.

pata31
autor
19. feb 2009

nie si jedina, ja tiez prvy krat... 😵

kleopatris
19. feb 2009

Ja som este jedla antikoncepciu vtedy, teraz uz druhy mesiac bez nej, tak uvidim ci to ma nejaky vplyv...
Som citala, ze to nema vplyv na otehotnenie, ale i tak sa bojim, ze ked otehotnim a ono sa to zhorsi ☹ nechcem ublizit ani babatku ani sebe...to by som asi radsej pockala

pata31
autor
19. feb 2009

desmodka, no ja neviem presne...ale asi hej...mi bolo povedane, ze tam mam divne bunky...

desmodka
19. feb 2009

kleo asi ide fakt o HPV virus... mala by si ist co najskor k doktorovi a spytat sa aj na to ako je to s tehotenstvom ... ale urcite to bude dobre... treda verit...

kleopatris
19. feb 2009

mne bolo povedane, ze moj "obraz nebol cisty" a ja si to mam uz vysvetlit co to znamena.....

pata31
autor
19. feb 2009

som citala tu na diskusii, ze ked su zle vysledky, tak ze to potom vyrezu to tkanivo...ale ze odporucaju mat najprv babo a az potom to robia...myslim, ze antaky na to nemaju vplyv...

kleopatris
19. feb 2009

idem v aprili na kontrolu, on mi povedal, ze po 3 mesiacoch tak cakam...my ideme teraz na svadobnu cestu, sme si vraveli mozno skusime stastie tam, ale teraz nechcem skusat....takze az doma po kontrole a az budu vysledky ok

desmodka
19. feb 2009

baby mne sa to fakt nezda, bo ked tie divne bunky ked zacnu robit zlotu, to asi dobre pre babatko nebude... ved to je krcok matercnice a ta je najdolezitejsia... fakt neviem.. to su len moje laicke uvahy 😝

pata31
autor
19. feb 2009

no ja som bola na prasky, ked mi sestricka cez telefon povedala, ze tam mam divne bunky, ale jak som bola za doktorom, tak ma ubezpecoval, ze to neznamena, ze mam rakovinu...no ale aj tak sa bojim, ale sa snazim na to nemysliet, ked to nema vplyv na otehotnenie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre