Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
22. apr 2009

dobre ranko babulky 🙂

ako sa dnes mate? u nas je krasne pocasie a ja zase sedim v praci 😒

minix
22. apr 2009

kleo, neboj sa, nie si sama. Ja som na tom podobne, teraz ma caka hodinova porada, asi zaspim, ale potom sa vam zasa venujem.
😒

Ono, spasi to asi iba materska, tak to vidim. To nebudeme musiet chodit do prace, ale zasa asi ani nebudeme mat tolko peniazkov. ☹

michalag
22. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
evulik, my tiez pojdeme okolo 10:00 von, ale najskor zbehnem do skolky podpisat nejake papiere pre mesto a tak a potom hned von, prideme sa napapat a vyspinkat a poobede by mal ist s tatinom von na bicykel (vcera mi to tatino slubil ze si dnes mozem oddychnut ja 🙂 , ked vcera oddychoval on)´
ja to robim v programe gimp vola sa to digiscrapbook, nie je to tazke ked sa do toho dostanes 😉

pata31
autor
22. apr 2009

Ahojte, bre ranko prajem 🙂 no dnes to vyzera zase na rusnejsi den, treba mi robit grafiku na jeden inzerat, a neviem, co tam dat 😅
Andikens, bola som u dr, videla som bublinku, mala 3,7mm, ale v pondelok idem zase, tak to by uz malo byt vacsie 😉 😵

michalag
22. apr 2009

patka, to bude dobre ... urcite tam bude to srdiecko 😉 , ja som tiez bola velmi skoro a potom som isla za 1,5 tyzdna a bolo uz pekne vidiet 🙂 😉

michalag
22. apr 2009

no na chvilu sa s vami lucim ideme do tej skolky a potom von, ale ozvem sa ked dam Samiho spinkat 😉

barchee
22. apr 2009

bré roáno babulky, nám včera nešiel celé poobedie net, orange mal nejakú technickú poruchu či čo...tak som tu až dnes - inak....včera mi bolo dosť na grc, furt ma napínalo....aj teraz ma napína, ale nekecala som ešte so záchodom 😀 ďalší testík skúsim v sobotu ráno...manželík chce byť pri tom - preto v sobotu 😝 nestrašte ma s tými dvojičkami....keď som to povedala Tominovi, tak na mňa s takým úškerom úsmevným pozrel... 😀 na svadbe som mala tangá a včera už som mala svrbenie...dávam si candibene krém....to by nemalo vadiť, hm? A trocha ma pobolieva hrdlo - Tomčo je chorý, tak dúfam, že to neprejde na mňa teraz ... spravím si čajík žihlavový. Paťka a v jakom čase - teda DPO si išla gynde? Už bolo vidieť bublinku? 😉

pata31
autor
22. apr 2009

Miska, dufam, ze tam uz bude srdiecko... 😵
Barchee, ja som bola 19dpo...a bola tam malilinka dutinka, ale dr vravel,ze je to tehotenska dutinka 😉
inac aj mna pobolievalo min.tyzden hrdlo, ale robila som si cajiky a preslo to...teraz sa len obavam alergie, lebo mam na kvitnuce travy alergiu a tak v maji sa to zacne...tak som zvedava, ako to zvladnem...

kleopatris
22. apr 2009

barchee tak skus neochoriet, lebo to by nebolo moc dobre teraz pre vas s miminkom 😖 inak zihlavovy caj sa moze? ja viem, ze ten sa moze v obmedzenej miere aj ked nie si tehu a celkovo ocistuje organizmus a to ked si tehotna neni moc dobre, lebo mimi schyta vsetky odpadove latky od teba 😒 tak skus radsej lipovy alebo kamilkovy 😉

barchee
22. apr 2009

😀

pata31
autor
22. apr 2009

ja som si dala medovkovy cajik, to je hadam ok... 😕

minix
22. apr 2009

baby baby baby, vy ale mate stastie. 🙂 ze ste uz v tom. 🙂

barchee, tak sa pekne liec, aby ta nejaka infekcia neohrozila, ja som pre toto vylucila zo satnika vsetky svoje tanga a kadeco ostatne. Mam na to totiz strasne vysoku nachylnost...kremikujem sa v podstate skoro po kazdom zasvrbeni, lebo viem, ako to dopadne, ked to zanedbam :(

medovkovy caj, mnam.
co dnes robite, ked je tak krasne?

evulik6
22. apr 2009

ahojte...nik tu nie je? ja som konecne prisla domov a som pekne KO ale nemozem ist buvat zase bo ma prist sestra, tak ju cakaaaaam

michalag
22. apr 2009

evulik, ja som tu 🙂

evulik6
22. apr 2009

maly spinka? ci uz je vonku? moj este len teraz zalomil...joooj ako by som sa k nemu pridala... 😉 inak dakujem za info 😉

pata31
autor
22. apr 2009

aj ja som tu, aj ked dnes som mala viac roboty 😵
idem si dat teraz hrozno, som dostala chut 😝

kleopatris
22. apr 2009

baby a to ste take nachylne? ako sa to okrem svrbenia u vas prejavuje? lebo ja neviem u mna asi nic, ked mam tanga alebo hej? 😕 niekedy mam tiez divny pocit, ale tangam som to nepripisovala. Ja som ich inak tiez prestala nosit v okamihu ako sme zacali o baby rozmyslat, pre istotu, lebo som pocula vselijake story 😲

pata31
autor
22. apr 2009

ja som tiez nosila tangace, ale po svadbe ma to nejako prestalo bavit, asi som prestala mat pocit, ze chcem byt sexi s tangacmi 😝 😅 😀 😀 😀 a teraz by som si urcite nedala...
ja som tak pred rokom mala take svrbenie, som myslela, ze umrem, bo akurat som bola na vystave a som nemohla ist k dr...ale od vtedy nastastie nie...klop, klop 😝

minix
22. apr 2009

ja som uz skoro chvalabohu na konci dna, teda pracovneho a neviem sa dockat, kedy pridem domov a vylozim si nohy a nebudem robit nic.

hrozno ma strasne duje, ale tebe, pati, nech padne na uzitok.

kleo, divila by si sa, ja som strasne nachylna, mala som obdobie, ze som mala tanga v kuse a svaty pokoj a prislo obdobie, ze som ich mala dve hodinky pod nohavicamil, ze som mala mykozu ako svina.
a zapaly si ja, baby, riesim skoro stale. preventivne aj canesten, no hruza, preto sa obavam mojho potencialneho tehotenstva, ze ake to bude 😒

pati, ja som mala take svrbenie raz, ze som sa suchala uz aj na stolicke autobusu a to len bolo strasne...obcas to mam az do placu. 🙂

kleopatris
22. apr 2009

jezis baby tak to chvalabohu nepoznam, ja teda tiez niekedy mam svrbenie, ale vacsinou ked sa osprchujem tak to prejde. Ja pouzivam na umyvanie penu z fytofontany, gyntima sa to vola a ta je super. Ono je to antibakterialne a tak, tak mozno mi to pomaha 😕
ja viem, ze sa blbo pytam, ale ako sa mykoza okrem svrbenia prejavuje? ja som taky maly trtko, mozno ju aj niekedy mam a neviem o tom? 😨

minix
22. apr 2009

že malý trtko. 🙂
ja som ešte malý trtko v terminoch, ktoré súvisia s otehotnením.

No, kleo, ja mám príznaky, prvý je výtok, to už viem, ktorý má taký zvláštny pach, ak sú to kvasinky, tak to viem, hneď, lebo to je ako keby "skvasené". Mykóza je u mňa neuveriteľné pálenie, svrbenie, výtok, a neobsedíš na jednom mieste, lebo už nevieš, ako by si si sadla.

Ani nevieš, aká buď šťastná žena, že to nemáš. Mne stačí vojsť do bazéna a von a mám to.

pata31
autor
22. apr 2009

ja som to mala len raz a to bolo hlavne to svrbenie a to bolo ozaj hrozneeeeeee....myslim, ze o tom by si vedela 😉
inac ja momentalne pouzivam canesten na nohu...chytila som nejaku koznu chorobu, ked som robila vo Svajciarsku a som kazdy den nosila gumaky...a od vtedy sa mi to stale vracia...akurat ze masticku, ktoru som na to pouzivala ted nemozem, bo to su kortikoidy...tak skusam canesten, bo sa mi nechce ku koznej 😝

minix
22. apr 2009

canesten je u mna celkom ok. 🙂 zabera na kadeco, ale okrem toho este preventivne cipky a tak...no mam toho dost. 🙂

a ver tomu kleo, ze ak by si ju mala, tak by si o tom vedela- 😎

janurka
22. apr 2009

Ahojte baby. Píšem tu prvý krát, s manželom sme sa len nedávno rozhodli, že by sme chceli miminko a tak od ovulky čakáme čo bude. Ale dnes sa tak zdá, že tento mesiac to nevišlo ☹ . Ináč s tou mikózou kleo možeš byť naozaj šťastná že to nemáš. Ja som na to bola kedysi veľmi náchylná a mala som to každú chvílu a bolo to strašné. a teraz podobne ako minix hned ako mam podozrenie že by som to mohla mať okamžite mastičkujem a pod...

barchee
22. apr 2009

ahojte baby, no to svrbenie je už ok dnes a do krku som si kúpila taký šalviový sprej...tak uvidíme, pojdem dnes skôr spať, nech sa vyspím z toho ☹ pobolieva ma podbruško furt...občas tak pichne a tak... 😀 bublinka bublinkuje 😀

janurka
22. apr 2009

oj barchee blahoželám ti a skoro sa vylieč...

minix
22. apr 2009

vitaj, janurka, dufame, ze sa ti bude pacit u nas. 🙂) Tak sa mozme snazit viacere, ked nas Patka a barchee predbehli na startovacej ciare 😉

barchee, daj sa dokopy, nech vam nic neublizi a je super, ze bublinka bublinkuje. jeeeeeeeeeeeej, sa tesim aj za teba (Vas).

janurka
22. apr 2009

dakujem za uvitanie a dufam že všetkym sa nam čo najskôr pošťasti 😉

barchee
22. apr 2009

ďakujem janurka 😉 v pondelok-utorok by mi dojsť kramance, tak uvidíme, že ako, v sobotu ráno chce byť aj manželík pri testovaní, tak dúfam, že sa ukáže poriadna dialnica 😀 inak paťka, si teraz pozerám nejaké veci ohladom vhodnosti a nevhodnosti stravy a bylinek na nete...čo si našla ty? ja som našla všeličo, aj protichodné názory...tak neviem...idem si spraviť repíkový čaj....ten môžem 😅

kleopatris
22. apr 2009

barchee kde pozeras? aj ja by som rada pozrela, aj ked to neni este aktualne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre