Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
25. apr 2009

ahojte kocky,

mam sa fajn, dnes cely den som lietala, najprv na kozmetike, potom u nasich, potom na jednej navsteve, potom na hadzanej v stupave a teraz konecne doma

S grafikom je este nic, este malo, drzim jak partizan liniu. 🙂)) Aj ked dnes som uz troska citila vajecnik, podla mna ide lavy. 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

a čo ma vôbec neteší je to, že ma zasa bolí mandľa ako opica, nedávno som na to mala antibiotiká, ale neviem, neviem, tak som preventívne nasadila liečbu. 🙂)

minix
25. apr 2009

ahojte maminy, dobrú nocku, idem aj ja, ten dnešok ma zmohol.

zajtra dúfam pokecáme viac. 🙂))

sladké sny. 😀

michalag
26. apr 2009

Dobre ranko babenky 🙂 🙂 🙂,
...... dnes som tu prva ja 😨 😝 😀
Ako ste sa vybuvali?

evulik6
26. apr 2009

dobre ranecko...

ja varim, tak som vas len odbehla pozriet... vybuvala som sa celkom ok a ty miska ako? chlapi su vonku, ale uz idu aj hore, bo maly sa vytlacil vonku tak treba prebalit... idem pradlo povesat... zatial ahojte, pekny dnik zelam

michalag
26. apr 2009

Ahoj evulik 🙂,
aj ti moji chlapi su von, ale za chvilku asi pridu .... ale uz mam navarene, este oprat mi treba, ale to uz je v poho a potom uz bude hadam pekny nedelny dnik 🙂

evulik6
26. apr 2009

aj ja mam uz navarene 🙂 teraz vegetim, isli znovu von....tak som sama....ja uz som aj oprala...ale este jednu pracku budem musiet dat prat... 😉

evulik6
26. apr 2009

a tu je moje hadatko... 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

evulik6
26. apr 2009

no idem ja nieco zase porobit...tak zatial sa majte 🙂

pata31
autor
26. apr 2009

Cafte, Evulik, nejako skoro ovulka, nie?

barchee
26. apr 2009

ahojte babule, tak žiadna dialnica sa nekonala, dokonca som mala 3 testy negatívne ☹ ...pravdepodobne sa prťko neujal, keďže som chorá...ale lepše je tak, radšej ho splodíme do zdravého tela 😔 smutná som, takže očakávam krámy dnes-zajtra-pozajtra... peknú nedeľu vám prajem 🙂

pata31
autor
26. apr 2009

Barchee to ako to? 😕 joj, tak to mi je strasneeeeee luuuto 😢 ☹ skoda no, tak drzim palceky na dalsie snazenie a pevne uchytenie sa!!

barchee
26. apr 2009

ďakujem 😅

michalag
26. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
barchee, to mi je luto ☹ ☹ ☹ , buduci mesiac to urcite vyjde 😉 🙂

minix
26. apr 2009

ahojte kočky, tak ako sa máte? celý deň som tu nebola, užívala som si nedeľu.
Idem ešte dole, ideme skúsiť prípravu na snažílkovanie, aj keď ovula asi ešte nebola.
Myslíte, že prvá teplota ráno, nižšia o 0,1 C už môže signalizovať? Šak kuknite... 🙂

A poraďte. 😎

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

michalag
26. apr 2009

minix, ja neviem ved uvidis zajtra aka bude teplota a mavas ovu takto skoro?

nella1
26. apr 2009

ahojte zienky dlho som tu nebola, nejake nove tehulky? uz aby bol next week a vedela som na com som....

januliatko1985
27. apr 2009

dobre ranko kocky🙂tak konecne po dvoch dlhych dnoch som s5.v sobotu sme boli na kamosovej svadbe,ta tak bolo super,ze uz sa neviem dockat tej nasej.super hudba bola,zabava tiez,jedlo mnami.....nevesta uz mala brusko,tak som jej zavidela 🙂
a este vcera som bola s buducimi svokrovcami u nas doma,sme dobavili posledne veci pred svadbou.
a to najdoloezitejsie co vas asi zaujima je ci som dostala mrchu...tak este nie.je to uz 40den cyklu nooo.tak neviem,treba asi len cakat. 😖

minix
27. apr 2009

dobré ránko baby,

nemala som včera na vás čas🙂 ale dnes som v robote, tak bude čas na pokec.

barchee - to je škoda, a tešila som sa, že dáš nový obrázok do albumu.. :(( krámoše už došli? ber to tak, že aspoň bude prťko zdravý a mama na 100%, ak to bude neskôr. Ale dúfam čoskoro. 🙂)

nepredpokladám, že mám ovu tak skoro, najmä keď môj graf drží ako kliešť 36,6. Pozrite.
http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

Miši, ťažko mi povedať, kedy mám ovu, keďže som to doteraz nesledovala a toto je môj prvý cyklus bez HAK, tak som sama zvedavá, kedy bude prvá ovu taká skutočná, reálna.

evulik6
27. apr 2009

ahojte.... tak uz som tu aj ja... http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

patka tak tak, moja ovu ma prekvapila ...ani som to necakala...no co uz.... mozno sa mi to zacina uz konecne upravovat... 😉

barchee tak to mi je luto, ale neboj sa, coskoro budes tehulka... drzim palce...

patka a ty sa nam ako mas? prskni nejake tehu virusy 😀

januliatko1985
27. apr 2009

barchee-tiez je mi to luto,snad sa podari coskoro 😉

minix,ja som dostala po vysadeni HAK az na 34den,je to individualne.....ale inac je to super nemat mrchu 40dni ako ja teraz 😀

pata31
autor
27. apr 2009

prsk, prsk...posielam tehu virusik 😝 😀

pata31
autor
27. apr 2009

bra ranko...ja mam dnes hnacku...piatok, sobotu som mala zapchu a dnes riadnu hnacku 😒 😅 ...uz som si vzala aj smectu, ale skoro som sa pogrcala jak som to pila...a este si idem dat kus horkej coko
a o pol dvanastej idem k dr na ultrazvuk 🙂

minix
27. apr 2009

evi, ty si sa nejako skoro rozšupla. 🙂) ja som zvedavá, kedy to príde mne, včera sme preventívne skúsili, ale na FF mám stále červený semafor.

nemať mrchu 40 dní by ma asi trošku znervóznilo a trošku dosť, najmň ak by testy boli negatívne. 🙂))jani, ty si takisto po vysadení HAK?

evulik6
27. apr 2009

patka tak drzim palce, nech tam uz mate aj srdiecko... a foto fazulecky nebude? potom sa ozvi ako si dopadla...budem cakaaaat 🙂

a dakujem za virusy...snad sa nalepi nieco aj na mna 🙂

minix
27. apr 2009

pati, ty máš ale príznaky. 😀

supeeeeer, potom povieš, čo bolo na ultrazvuku, už sa teším. Bruško už rastie, či je to ešte skoro?

evulik6
27. apr 2009

no co uz minix.... ked to tak rychlo prislo...to vies, ja to mam rozhadzane po tom MA takze sama s tym nic neurobim.... po mrche pojdem k dr...(ak dojde 😀 )... nech mi nieco da na upravenie cyklu bo mi to zacina ist na nervy...a take som to mala super.... presne ako hodinky....ach, ide ma porazit z toho 😠

evulik6
27. apr 2009

idem ja od vas babulky moje ... musim co to porobit, a potom zase pridem kuken co ste pokecali...
patka budem na teba mysliet... tesim tesim 😀 😀 😀

minix
27. apr 2009

evi, sak sa teda daj do normalu. 🙂) mozno sa to upravi aj same.
robila si nieco pre to, aby sa ti podarilo aj tuto ovu? 😀

pata31
autor
27. apr 2009

Evulik, dufam, ze mi spravi foto 🙂
inac este dalsi priznak, som myslela, ze vyrazky prestali, ale ted sa mi zacali robit brutalne na krku 😠 si nemozem dat vlasy do copu, bo to by ludia kukali, ze ci mam kiahne 😝 😀 😀
a na brusko este asi skoro, ale citim, ze tam nieco je, nemozem stiahnut brucho ani nic podobne...
jaj a vcera ma tak pichalo, ze som sa nemohla ani narovnat a ani stupit na pravu nohu...ale to nastastie len chvilku bolo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre