Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
22. feb 2009

Moni, aj mne je to luto...myslim ze kazdemu .... zivot byva strasne kruty a nespravodlivy... ach .. aj si niekoho poznala? Strasne nieco... ☹

moni1412
23. feb 2009

evi blizsie ani nie, ale Banovce su cele posmutnele, aj ludia, co nikho nepoznali ☹

pata31
autor
23. feb 2009

je to ozaj hrozne...stale ked o tom rozpravaju mam hrcu v hrdle ☹

pata31
autor
23. feb 2009

baby chcem sa spytat, po kolkych dnoch sa da zistit tehotenstvo s tehu testom?

pata31
autor
23. feb 2009

baby, kde ste???? 😲

evulik6
23. feb 2009

ahoj pata,...no dorazila som sem teraz, bo som varila ... normalne by ti mohol ukazat uz v den mrchy... aspon si myslim,...ja som naposledy testovala 3 dni po ocakavanej mrche a boli tam krasne // A coze, meska ti mrska??? 😉

pata31
autor
23. feb 2009

ale nie, len min. tyzden mi skoncila...len som chcela vediet, ze kedy to je mozne zistit 😵
a co dobreho varis?

evulik6
23. feb 2009

jaaj no tak to s tymi testami je sranda...ale si myslim ze je zbytocne si ich robit pred menzesom,... 😉
Dnes som uvarila len granadir... taku rychlovku 😀 asi pojdem s malym zase na sanky k nasim 😉 🙂

pata31
autor
23. feb 2009

to tak dlho budem musiet cakat? 😖 hadam to vydrzim 😅 my sme vcera robili granadir... 😵 dnes idem do vegetarianskej restyky na obed

evulik6
23. feb 2009

no neviem, su testy ktore ti ukazu uz tri dni pred ocakavanou menstruaciou... treba vyskusat nooo... ja si myslim ze by ti ukazalo aj pred menzesom, ale asi slabsie..no ved skus, a uvidis...

Inak aj mne skoncila mrcha minuly tyzden v stredu tak som zvedava ci sa nam zadari 😕

pata31
autor
23. feb 2009

sak aj ja som zvedava, ci sa zadari...mne skoncila v piatok a sme sa aj pokusali, na druhy den rano mi bolo divne...mi vobec nechutilo jest a sa mi v hlave tocilo...ale to predsa nie je mozne, aby tak skoro...si len nahovaram 😀 ovu budem mat az o tyzden, tak hadam to vyjde...aj ked manzel je chory 😒 hadam sa za tyzden vylieci...inac dufam, ze ked on berie lieky, ze to nema vplyv na spermijky...

evulik6
23. feb 2009

pata, neviem ako to s tymi liekmi funguje, ale myslim si ze by to malo byt ok... moj je tiez trosku chory, ale hadam to bude fajn... ja by som mala mat ovulku tento tyzden (asi) tak uvidime... jaaaj tak by som chcela aby sa nam to podarilo... drzim palceky... 🙂

pata31
autor
23. feb 2009

jooj...aj ja chceeem...tiez drzim palceky 😵 😵

evulik6
23. feb 2009

neboj sa pata...pride to... len neviem ci teraz alebo si este chvilku pockame, ale isto pride 😉

moni1412
24. feb 2009

pata ja som pri Deniskovi testovala az tyzden po tom ako mi mala prist ms. a uz bolo krasne vidiet //

evi drzim päste 😉

pata31
autor
24. feb 2009

bre ranko vsetkym 🙂 mne sa dnes snivalo, ze ma gynekolog isiel vysetrovat s nejakym laserom 😀 uz som lezala na stole, a uz si to steloval, ale nastastie ma zobudil manzel, ako strasne kaslal...to su sny...asi by som mala prestat chodit na konika, kym budem tehu, bo uz mi z toho preskakuje 😉 😀 😀

moni1412
24. feb 2009

pata 😕 😨 🤐 😀 wow to su sny 🙂

evulik6
24. feb 2009

teda pata, to mas co za sny? 😀 😀 😀

moni dakujem,...uvidime ci to vyjde, ked nie teraz nevadi, ved to pride...ono vie kedy 😉

pata31
autor
24. feb 2009

tak to je z toho konikovania 😉 minule sa mi snivalo, ze kamoska bola tehotna a pritom ja som strasne chcela byt...no vravim, ze este nic a uz mi to lezie na mozgy 😀

desmodka
24. feb 2009

ahojte zienky...
pata nemozes byt pred spanim na konikovi... bo potom to takto dopadne 😀
inak ako sa mate????

pata31
autor
24. feb 2009

ahoj, Desmodka...inac ty mas rada Desmod??? 😵 bo ja hej 😀
uz sa tesim domov, este pol hodky a padam z roboty...dnes som mala dost roboty, tak som menej konikovala 😀

evulik6
24. feb 2009

ahoj desmodka...mam sa celkom fajn... a ty ako? dnes som bola u zubara, takze parada... nejako ma boli hlava, krk a co ja viem co este..hadam nebudem chora? ☹ 🙂

pata31
autor
24. feb 2009

Evulik, mna caka zubar 11.3. ...sa mi vobec nechceee, to bude zase bolest 😢 😢

evulik6
24. feb 2009

mna 11teho caka sono srdca 😉 dufam ze bude ok...

desmodka
25. feb 2009

ranko baby, tak ja uz v praci.. mna zajtra caka kontrola u gyn po kyrete, tak som zvedava a plna ocakavania co povie, dufam ze bude vsetko oki a uz coskoro nam dovoli zacat so snazenim 😀
pata no mam veeeeelmi rada desmod 😀 , preco??? 😀 😀 😀 😀
evulik treba poriadne vypotit 😝

evulik6
25. feb 2009

ahoj desmodka... neboj, urcite budes ok, a budete moct znovu zacat so snazenim... 😉
no veru moj malicky uz ochorel...chudatko..nastastie horucku nema, ale sopliky....ja to uz chytam asi tiez, ale mna pobolieva trosku hrdlo, este sa to da zvladnut... 🙂

pata31
autor
25. feb 2009

Desmodka, aj si bola na koncerte Desmodu? ja som bola a bolo to supeeer 😵
inac zase som mala v noci nejaky sen, resp. nočnú moru s tehotenstvom, uz si to teraz nepamatam, len viem, ze jak som sa zobudila, tak som bola z toho mimo...ta ja uz neviem...ozaj mi uz z toho sviha 😀

evulik6
25. feb 2009

ahoj pata, ako sa mas? kedy zacinate so snazenim? 😵

pata31
autor
25. feb 2009

ahoj, no uz sme zacali...aj ked ted je manzel chory, tak sa to moc nedalo...ale uz sa mu to zlepsuje, tak budeme zase...ovu mam 2.3., tak to musiiimee 😉 😵 a vy ako???

evulik6
25. feb 2009

my sme tiez uz zacali...ja mam ovu dnes...aspon myslim... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre