Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
1. máj 2009

dobre ranko babulky moje....

ste toho vcera popisali, ani som to vsetko necitala bo nemam velmi cas, ...vcera som tu uz potom nebola, lebo som bola s dadkom vonku, potom sme boli u nasich a vecer sme isli za sestrou do prace pozriet... no a potom som unavena zalomila 😅

inak ja mam 27.... 😉

babulky, ta moja teplota je stale rovnaka, 37... dnes sme trosku dlhsie spali a maly spal super, tak som sa normalne do ruzova vybuvala...
pojdeme s dadkom von, hrat futbal a tak a potom pojdeme asi za svokrom na zahradku, chceme si opekat, dostala som na to poriadnu chut... takze neviem kedy sa tu objavim zase...

zelam vam krasny dnik a este krajsi vikend... 🙂

evulik6
1. máj 2009
michalag
1. máj 2009

Ahojte babenky,
evulik, krasne sa ti drzi teplota, mas pekenho hadika 🙂 😉
minix, tak to vyzera ze ovu bola asi vcera alebo bude dnes, tak keksikujete o 106 😀

babenky, ja potrebujem poradit, dnes som merala teplotu o hodinu aj nejake minutky neskor a bola dost vysoka (skusala som to 2x) a na treti krat bola len o 0,1 menej, tak ktoru si mam dat, co myslite??? Asi tu prvu co som namerala vsak 😅

kleopatris
1. máj 2009

ahoj miska, asi tu prvu si daj, ja som dnes merala o 7 v polospanku a bola 36,6 a o hodku neskor, ked som vstavala, som merala a bola skoro 37...tak si daj asi tu prvu aj ja som si dala 😉

michalag
1. máj 2009

no tak po tej dnesnej sokovej teplote to vyzera takto a obavam sa ze sme asi presvihli ovu 😅 😒 ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

kleopatris
1. máj 2009

tak aj ja pridam moj mini grafik 🙂
podla vsetkeho som mala ovu neskor ako som myslela, ale nastastie sme to poistili 😝 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

miska sak to ste nepresvihli zase az tak, podla mna si tam to vajko pockalo na tych malych bojovnickov 😉

minix
1. máj 2009

ahojte kočenky, skorej som sa sem nedostala. 🙂)
som práve po výdatnom obede, ledva fučím.

Noooo, odchádzame cca o hodku prec, takze tu budem az zajtra vecer a budete mi chybat :((
myslim si, ze ovula bola presne vcera, alebo dnes, tak sme to vcera vecer pekne poistili, bolo to neuveritelne dobre a dufam, ze sa z toho mohlo aj zadarit a dufam, ze ti minibojovnici si pockaju na tu moju krasku. 🙂

misi, ja som skusala ovu testy iba teraz, zacala som s tym vcera, ale dnes mi to uz velmi papradie neukazovalo, tak neviem. Ked mi troska odznie obed, tak to skusim a dam vam vediet.

teplotku si urcite davajte tu prvu, ja to vidim na sebe ked si meriam hned na zaciatku, tak je nizka a ked si meriam cca o hodku a to uz naplno zijem, tak je aj o 1 stupen vyssia.

misi, takisto si nemyslim, ze si az tak s krizkom po funuse.

A pozrite na moj graf, co myslite? 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

kleopatris
1. máj 2009

aj my odchadzame asi o hodku a tiez pridem asi az zajtra vecer alebo az v nedelu. tak vam vsetkym zelam pekny vikendik 🙂

evulik6
1. máj 2009

kleo, super, vidis, ovu je tu...

minix, ja myslim ze zajtra ti teplota opat vystupi a mas to tu... 🙂

dakujem babenky za povzbudenia, ste strasne zlate 🙂

my sme na zahradke, zobrali sme aj notebook ale som tu aj tak iba na skok...strasne tu fuci, tak z opekacky asi nebude nic,...no neva... co uz 😒

evulik6
1. máj 2009

miska, ved to je v pohode, hlavne ze ste keksikovali dnes 🙂 este z toho stale moze byt teho 🙂

aj ja vam zelam krasny vikend...ahojte.. a tiez mi budete chybat 😉

minix
1. máj 2009

kleo, podla teba ovula uz bola alebo je? 🙂))

budem sa na vas tesitttttt, veeelmi.

Kleo, odfot hole skrecky. 🙂))

minix
1. máj 2009

evik, to som sa pytala teba, nie klea.🙂))

minix
1. máj 2009

taketo svinske pocasie je aj tu...a my ideme do stupavy na futbal a potom ideme do raztocna. 🙂

staci sex raz za dva dni? 🙂

michalag
1. máj 2009

tak asi to este pre istotu dnes poistime ak by nahodou, ale tajne dufam ze to bollen plany poplach a ovu este nebola

minix
1. máj 2009

misi, vidis a si sa bala, ze ti drahy zaspi pri telke.. 🙂))
a este budes aj rada....a uvidis, ze sa zadari....🙂)

michalag
1. máj 2009

minix, zaspal, ale to som ho o 00:00 budila a potom ked sme lezali, tak to na nas prislo 😅 😝 😀

minix
1. máj 2009

no super, miši....asi to tak malo byť...🙂 tak si budeme asi navzájom držať palce. Ja tým, že zajtra nebudem mať ráno prístup ku kompu, tak tam hodím údaj až večer, a to si myslím, že tam bude znázornená už ovulka.
Tak neviem...ona sa v tom grafe zvykne znázorniť spätne?

michalag
1. máj 2009

ak mas 3 dni po ovu vysie teploty, tak na ten 3 den ju vyznaci 😉

michalag
1. máj 2009

je mozne ze dnes moze byt este ovu? ... obcas ma pichne vo vajecniku

minix
1. máj 2009

ja mam to iste, pichanie a take tupe bolesti....holt, asi sa blizime k ovu. 🙂)
aj ked, som zvedava, co mi ukaze ten moj ovulacny slinovy test. dala som tam prave vzorku.

michalag
1. máj 2009

minix a kolko musis cakat na vysledok???

minix
1. máj 2009

asi styri minuty, kym zaschne ta slinka.
tak ti hned poviem.

michalag
1. máj 2009

minix no tak ako?

pata31
autor
1. máj 2009

ahojte, tak som tu, doobeda som pratala a varila...ted som na bratovom penzione a cakam na hosti, kym pridu...
Evulik, super teplotky! vyzera to veelmi nadejne... 😵
no a pozeram, ze aj Miska aj Minix aj Kleo ovuluje, tak to budute potom naraz ocakavat, testovat 🙂 🙂

pata31
autor
1. máj 2009

to tu uz teraz nikto nie je? sa tu nudim 😅

michalag
1. máj 2009

patka, ja akurat odchadzam 😅 😝 ... ale vecer tu budem 🙂 😉

pata31
autor
1. máj 2009

tak pekny zvysok dna 😵

evulik6
1. máj 2009

ahojte babulky.... no ja uz som si konecne nohy vylozila a sadla..maly uz zaspinkal... pozerame tych nasich ako to dnes uhraju...som zvedava...

pata31
autor
1. máj 2009

ahoj, Evulik..a co si dnes porabala? ste boli na vylet? ja kukam na net a zaroven aj hokej..mm siel hrat futbal..

evulik6
1. máj 2009

ahoj patka....nooo boli sme opekat, aj ked bol silny presilny vetrisko, tak sa nam to podarilo 🙂 , potom sme sa isli domkov umyt,prezliect a isli sme s malym na prechadzku na kolotoce, potom sme isli na pizzu a prisli sme domov okolo pol osmej...uz som normalne KO...

a ty patka co si dnes robkala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre