Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
8. máj 2009

hmmm, neviem z neho vyvodit ziadny zaver, tak radsej pomlcim 🙂
uz aby bol tento cyklus ukonceny, nejako mi leze na nervy

a co mas inak nove? co budes dneska papat? a maly aj place, ked opusta maminku alebo je zvyknuty?

michalag
8. máj 2009

idem si akurat spravit zemiaky so syrom 🙂 a kavu 🙂
.... Sami je zvyknuty byt s tatinom, takze s tymto problem nastastie nemame, len horsie tam spava (ale v poslednej dobe aj doma), ked mozem stale v noci vstavat k nemu ja, tak nech si to aj tatino obcas vyskusa 😝 😀 a ja sa vyspim 🙂 😉

inak suhlasim nech uz je po tomto cykle, lebo ..... ale podla toho co vydim na grafe, tak mrcha sa mi posunie o 4 dni 😠

kleopatris
8. máj 2009

mne ma prist v utorok a som fakt zvedava ci pride nacas, alebo sa tento dos.any cyklus este viac dose.ie 😠

minix
8. máj 2009

ahojte kocky. 🙂)

andi, dobre ta po case vidiet, dufam, ze sa dari, ja by som sa na skolu vratila aj hned 😀

miska, tebe je ale dobre, ze si takto sama doma, ja by som si to uziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivala, dokedy budes mat tento skvely stav? 🙂)) Maly ti bude po case chybat, to je jasne, ale zasa si aj ty potrebujes oddychnut, tomu verim.

kleo, ty dnes iba do druhej? zavidim ti to vykotenie sa na balkon.....nasi ma verbuju, ze aby sme sli nakupovat do rakuska, ale mne sa moc nechce....tak uvidim, alebo gansendorf alebo mistelbach, ale neviem neviem. 🙂))

ja mam dnes na obed vraj fazulovu polievku ribezlovy kolac, ale nemam vobec chut na sladke....dajte si niekto za mna. 🙂)

kleopatris
8. máj 2009

ja som uz spät z obediku 🙂

do rakuska ides? tak nezabudni mi tiez zamavat jak ja tebe minule 😀

michalag
8. máj 2009

ahoj minix 🙂
tak ja akurat obedujem 😀 😉

mne maly chybal uz ked som videla vlak odchadzat, ale clovek obcas oddych naozaj potrebuje ale vratia sa az v nedelu podvecer, ale to sa uz na nich budem tesit az az 🙂 🙂

minix
8. máj 2009

dobru chut miska, ja som si dala tej polievky, ale iba riedke, fazulu dostala psinka. 🙂))
a trosku aj kolacika, nakoniec bol celkom kysly, tak som si dala. 🙂)

a miska, ty nechodis k svokre?🙂

minix
8. máj 2009

kleo, nejdem nakoniec, nechce sa mi....ide iba brat s frajerkou a mamina. Ja tak nic nepotrebujem a nie som asi typicka zena, ked ma nebavi shopping. vy ste na tom ako? 🙂)

zamavam ti zajtra, mala by som ist do holica pozerat svadobne saty. 🙂))

kleopatris
8. máj 2009

ja nebudem ale na slovensku ☹
kam ides do Liria? tam maju pekne saty, ale pozri sa kolko bab ich ma este pred tebou, pokial ides tam. aj ja som tam mala mat, som si ich zajednala este dobre dlho pred svadbou a asi mesiac dva pred svadbou som si isla k nim boty skusat a tie saty vyzerali jak keby s nimi sem tam zem vytreli ☹ som si aj doma potom poplakala 😢 a ani som si ich potom nezobrala......

inak shopping neznasam, ja kupujem len ked uz musim....ale manzel sa v tom zase vyziva 😀

michalag
8. máj 2009

minix, ja tam chodit nemusim 😅 😝 🤐
ani ja velmi obchody nemusim 😝 😀

kleopatris
8. máj 2009

nemas moc dobre vztahy so svokrou? moja je celkom zlata, ale zase ze by som sa isla pretrhnut aby som ju videla to nie 😅

michalag
8. máj 2009

nie, ale nerada tam chodim, lebo vzdy som tam ako vzduch, keby sa so mnou drahy nerozpraval, tak aj zabudnem ze to viem 🤐 .... a nemusime sa 😝

kleopatris
8. máj 2009

uprimne poznam velmi malo bab so sa so svokrami mozu 😖

michalag
8. máj 2009

kleo, asi tak 😒 😒 ☹ . Aj ked ja som si vzdy priala aby som mala svokru s ktorou si budem rozumiet a just to tak nie je ☹, ale hlavne ze sa mame s drahym radi 🙂 😉 , no nie, co ma po svokre 😅 😀

minix
8. máj 2009

ja si zatial so svokrou tuk tuk tuk rozumiem, tak je celkom fajn, ze je to tak a dufam, ze sa to nezmeni, je to taka uz vlastne trosku starsia pani, lebo priatel ako decko sa im zadaril az okolo 30, tak ale nemozem jej nic vycitat. A len sa modlim, aby to aj takto ostalo, a nech sa nic nezmeni.

Do Rakuska odisli bezo mna. 🙂)

A hej, chcem ist do Lirio, ale neviem, lebo ma napadlo presne to iste, ze co ked to budu mat predo mnou asi 7 bab a ja pridem a tie saty uz budu skarede..to by som velmi nerada....tohto sa bojim....a este, co keby sa nahodou zadarilo??? 🙂)))
skade si mala nakoniec satky?

kleopatris
8. máj 2009

ja som si nakoniec ten isty model objednala a kupila 🙂 a teraz mam satky doma v krabici, som jednala trosku impulzivne, no ale co sa zabijem 😀 manzel mi povedal kup si ked chces tak som kupila 😀 a najlepsie bolo, ze model zo spanielska, spanielska znacka, drahe jak svina a na satach velkym napisane made in china!! 😠

minix
8. máj 2009

to nie je predsa vada....tomuto by som sa chcela vyhnut, ja si nechcem kupovat...: ))))

a nemas tu nejaku fotku zo svadby? ako inspiraciu? 🙂))

si si kupovala tu, ci v DE?

lenka1108
8. máj 2009

ahojte baby.tak mne posledna mrcha dosla v piatok poobede a uz v nedelu vecer bola fuc.neviem co je to normalne ale asi po HAK to tak byva.teraz sa snazime znova aj ked mam vypocitane ze by sme mali od 12.5 do 17.5.vraj mam vtedy naj sancu.no zacali sme pre istotu aj trosku skor. 😉 😅
dufam ze to uz tento mesiac vyde.no cakat do konca mesiaca na mrchu ci dojde ci nie bude dost tazke.ale musim tomu nechat volny priebeh.nechcem sa na to moc upinat.
o tych nakupoch.ja milujem nakupovat ale zial nie na seba.vzdy nakupujem len malej uz mi kazdy nadava ze ja nic poriadne nemam a mala chodi ako modelka. 😅 no a co hlavna je teraz ona nie ja. 🙂
a v rakusku som este nebola musim tam tiez cez leto skocit kuknut lebo som pocula ze je tam este lacnejsie ako v irsku tak som zvedava....
ak chces minix poslem ti link na foto z mojej svadby mozes kuknut.ale to uz bolo 4 roky do zadu.to je doba... 😒

minix
8. máj 2009

ahoj lenka, bud rada, aspon si sa nad tym nemusela dlho zamyslat. 🙂)

vypocitane mas podla coho? nejakej metody? 🙂

ono to tak asi potom byva, ze ked ma clovek dieta, tak nakupuje prioritne prenho a nie pre seba. Ja to zatial este nepoznam.

ty si original v irsku?

kludne posli ten link, ako chces, mozes aj IP, necham to na teba, mozno sa inspirujem 😝

michalag
8. máj 2009

babenky, tak ja sa s vami na dnes lucim idem k mamine, ale zajtra pridem 😉
pekny zvysok dna/vecera 😉 🙂 😵
Ahojte 🙂 🙂 🙂

minix
8. máj 2009

miska, ty si dnes vobec nebola komunikativna.. 🙂))

evulik6
8. máj 2009

ahojte.... uz tu asi zase nik nie je, co??? no ja som dnes zase nemala cas sem prist...hned ako som vam napisala este doobeda sme isli k nasim zaniest kocik, bo nam teraz staci uz len taky sportovy, lahucky, maly aj tak chodi po svojich a ten druhy (vlastne prvy) sme u nas nemali kde skladovat tak sme ho odviezli k nasim...no a maly sa tam ostal hrat s mojim tatinom a my s muzom sme isli na nakup... potom sme isli pre krpca, potom domov, von, domov, trosku sme sa hrali, kupkali a maly od pol osmej spi, tak som sa konecne pustila do zehlenia...mm tam mal 5 kosiel z prace, tak som vsetko pozehlila, odlozila a som rada, budem mat od nich pokoj az do konca leta... bo im nadelili v praci uz tricka ...tak sa vytesujem 😀
zajtra si snad najdem cas na vas, aj ked nie som si ista, budem varit doobeda, upratovat zase... a pobede pojdeme asi niekam von a asi starkej zagratulovat... ale isto sa vam ozvem...

miska, ja ti verim ze ti maly chybal uz ked odchadzal...ja som taka ista...ale to sme my maminy co sme s nimi den aj noc, tak to necha nasledky 😀 aj mne moj chyba aj ked som od neho len par hodin ale chyba moc... slniecko moje zlate... dnes bol taky zlaty, dobrucky...taky fajny dnik mal 😀

inak zelam dobru nocku a krasny vikend babulky 🙂

minix
9. máj 2009

dobré ránko prajem každému, kto sem dnes nakukne.

Ja práve idem pozerať nejaké svadobné šaty. 🙂)

pata31
autor
9. máj 2009

Ahojte, tak az dnes som tu, lebo jak som prisla z vystavy, bola som uplne mimo, hlava ma strasne bolela a unavena som bola hrozne, to iste aj vcera...dnes som nesla na vystavu, bo ideme na rodinnu oslavu, ale rano mi nejaky nerv pristiklo pri lopatke, tak ledva otacam hlavou...no hroza 🙄

pata31
autor
9. máj 2009

ale dnes vas asi ani nestihnem precitat...ste sa riadne cinili 😝

pata31
autor
9. máj 2009

Minix, potom hod nejake fotky zo skusania, ok? 😵

michalag
9. máj 2009

Ahooojte 🙂 🙂 🙂,
je tu niekto?

minix, upratovala som a potom som lezala na gauci a pozerala pear harbor na markize 😝 😀 , tomu sa vravi oddych 🙂

minix, ako pozeram tak ti teplota klesla
patka, ani sa ti necudujem ze si bola unavena
evulik, presne tak, to sme my maminy ale ked ich tak veeelmi lubime tak ......

u mna zase rovnako, ja uz tej teplote prestavam rozumiet 😒 ☹

flyangel
9. máj 2009

cauko 🙂

michalag
9. máj 2009

jeeeej fly ahoj 🙂 ,
ako sa mas???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre