Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
14. máj 2009

Teu a aky mas dlhy cyklus?

teuflerin
14. máj 2009

no zusika presne..som mu volal aze prisla mrcha..a sa ma pyta ze co mam taky hlas..a ja ze lezim na zemi a je mi zlee...tak iba ostal ticho a po pol minute mi taky smutny povedal tak nebude malicke co???.....normalne mi to aj luto prislo...

zusika
14. máj 2009

skus toto..alebo nejaky iny... http://www.diva.sk/kalendar/ juuuj..a toto je krasna stranka..kuk vsetky... http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=12 z nej zasnem....

teuflerin
14. máj 2009

patka teraz som si vypocitala ze mi prisla teda dnes na 30 den....inak mi chodievala ked som nebravala HAK predtym..ale tak dne sje to 30 den..tak ako to vypocitat..ze kedy by sme sa mali viac snazit po mrche??dakujem

pata31
autor
14. máj 2009

http://www.mambaby.com/o_ivote-plnovanie_rodiny...
teu skus na tej stranke je vypocet plodnych dni, ale len ak mas ustaleny cyklus...

teuflerin
14. máj 2009

dakujem baby ste zlate....na troch strankach mi to vyslo okolo 27.5 tak uvidime...:D

evulik6
14. máj 2009

podla mna od nejakeho 12teho dna do cca 16 teho...co ja viem... to zalezi aku mas dlhu LF...cize na kolky den po ovu dostavas vacsinou mrchu

teuflerin
14. máj 2009

hmm..lenze ked ja neviem ani kedy mam tu ovulku....mne dosla mrcha druhykrat po vysadeni..a to tiez som v aprili krvacala dva razy...takze toto je vlastne tretie krvacanie..ja to mam od tych operacii akesi zblbnute..aj tak asa asi nebudem moc na to spoliehat.....

kleopatris
14. máj 2009

no teuflerin aj ja som si to pocitala a nevyslo mi to, tento cyklus mam uplne rozhadzany 😒 takze asi fakt treba to vycitit, aj ked neviem ako 😖
inak aj ja som sa dnes rano vratila do postele k manzelovi smutna a on mna objal a povedal, ze nevadi ideme dalej, sak to bol prvy mesiac a sanca taka mala 🙂 som si znova potvrdila, ze som si vybrala toho najlepsieho 😵

evulik6
14. máj 2009

zusika, ja mam tiez takeho mm ze ked ma nadchu tak sa tvari akoby umieral...otras... ked si predstavim ze ja som aj chora musela normalne fungovat...on je totalne zdechnuty vtedy.... tiez ho len obskakujem ked je chory...dones mi cajik , vreckovky , tabletku a podobne...ale samoska ze ma pritom pekne poprosi ale aj tak...je to hruza ake su oni padavky 😝

pata31
autor
14. máj 2009

Kleo 😵 😵 dobre si si vybrala..

evulik6
14. máj 2009

aj mna moj muz vzdy utesuje... je to fajn pocit... a tiez som stastna ze ho mam aj ked niekedy ma hneva, ale aj tak ho lubim....

teuflerin, tak mozno by si mala skusit to meranie, aspon dva cykly a uvidis... ono vies, po vysadeni to moze aj trosku blbnut...aj ked nemusi, ale stava sa aj to... to vies, hormony sa buria 😉

flyangel
14. máj 2009

evulik no jasne pytaj sa 😉 miska ako inac?co nove?

teuflerin
14. máj 2009

no jasne rozmyslam...uvidime....musim o tom cosi nastudovat..alebo sa riadne zahlbit aspon sto stran dozadu co ste tu o tom pisali 😉

evulik6
14. máj 2009

fly, nevies ako je to s rizikovym teho myslim PNku... v decembri som mala MA a chcela by som vediet ci ma moze dr vypisat ked otehotniem automaticky na rizikove alebo musim mat nejake problemy aby ma vypisala... a ako to potom je ..lebo maly nastupuje do skolky od septembra takze mne MD konci a keby som na tom rizikovom tak to mi ako platia? marodku socialka? ci ako?

pata31
autor
14. máj 2009

Teu, kludne sa pytaj, co ta zaujima ohladom bt... 😉

evulik6
14. máj 2009

baby u nas riadne prsiiiiiiiiiiiiiiii ☹ a ja ze co ma hlavicka rozbolela... 😝

evulik6
14. máj 2009

teuflerin...nieco pre teba...mozes studovat 🙂
http://merenibt.xf.cz/index2.html

teuflerin
14. máj 2009

hm patka vselico....ako sa to meria..kde to zapisovat co podla toho zistim ze ked je vyssia teplota co to znamena a ked je nizsia tak co.....ja som z tohoto mimo:D

evulik6
14. máj 2009

v tom linku najdes vseeeetko 🙂

teuflerin
14. máj 2009

jeeej dakujem evulik....

kleopatris
14. máj 2009

u nas uz neprsi, ale je vonku jak v novembri 😒
ja neviem, ci ja tiez nebudem musiet zacat znova merat, sak ja neviem jakesi to mam naprd ten cyklus, ale ked mne sa nechce a este si to strkat tam dole 😒 aaach jo to sa mi moc nevidi...ale asi inak nezistim, ci ovu bola alebo nie ☹ ja si fakt myslim ze tento cyklus bol anovulacny, aj ked neviem preco...ale citala som ze vraj aj zdrava zena ma do roka 1-2 anovulacne cykly....neviem

zusika
14. máj 2009

jeeej... teu..ty si na tom tusim rovnako ako ja 🙂
koclky..idem sa uz domov... dufam, ze vas zajtra nenajdem o sto stran dalej.. 🙂 tak prijemny zvysok dna 🙂 a drzime si palce!!!

evulik6
14. máj 2009

nemas za co... precitaj, ak budes chciet vyskusaj a uvidime co ti grafik ukaze... 😉

kleopatris
14. máj 2009

idem aj ja citat ten link, lebo tiez som este blbucka z toho

teuflerin
14. máj 2009

okis baby tak sa dnes pustim do citania amozno uz zajtra rano vyskusam...a poviem...sak potom mi poviete co mi vlastne moj graf o par dni tyzdnov ukazuje vlastne:D

pata31
autor
14. máj 2009

Evulik, dobry odkaz si dala 🙂 tak citajte babenky, ze mame potom co rozoberat 😀

evulik6
14. máj 2009

kleo, ked mas jeden anovulak, to je v pohode... zle by bolo keby si ich mavala viac za sebou... tak este jeden cyklus odmeraj dolu a uvidis sama... ale podla mna to bude ok

fly este jedna otazocka... 😅 ja mam teraz po MA nepravidelny cyklus....dufala som ze sa mi to casom upravi same ale nejako sa tej mrche asi nechce... sice som mala uz druhy krat 26 dnovy cyklus ale nie po sebe, tak neviem ze ci mam s tym zajst k dr alebo to dlhsie trva kym sa mi to upravi... co ty na to? dakujem za odpovede moja 😉

zusika, tak ahoj...zajtra...

evulik6
14. máj 2009

teuflerin cez mrchu merat nemusis, je to nehygienicke...teda ak sa rozhodnes pre meranie dole... lebo sa da aj v ustach, ale dole je to presnejsie podla mna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre