Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
18. mar 2009

uz mam konecne teplomer 🙂 a aj druhe balenie babyplan a este aj calcium som si kupila, bo hrdlo ma stale boli... 🙄

pata31
autor
18. mar 2009

no kde ste, baby?co vas zasnezilo? 😝 bo tu akurat mame chumelicu riadnu! 🙄 a to musim zajtra soferovat do PO...to jak narokom! 🙄

desmodka
18. mar 2009

ahojte zienky... ste tu???
takze neprestavate merat... no parada... aspon ma v tom nenechate 😀

pata31
autor
18. mar 2009

ahoj, Desmodka...tak co, este stale mate kopec roboty?

desmodka
18. mar 2009

jaaj pata ani nehovor... furt nieco... fakt ma to uz nebavi.... uz aby bol koniec marca, bude veget... 😀

pata31
autor
18. mar 2009

jasne,tak to uz mas len za par...aj ja sa tesim na koniec marca, to mam narodky...v posledny den davania danovych priznani 😉 😵 😀 😀 inac mne sa naopak rozbieha robota...zacina sezona v stavebnictve...no zajtra sa vam ozvem az vecer, bo cely den vystava, pak sa este ubytovat...tak pekny zajtrajsi den prajem...a ted dobru noc..este Hausa dopozeram a idem drichmat 😝

evulik6
18. mar 2009

ahojte babulky...uz asi spinkate, tak ja len ze dobru nocku zelam... zajtra , papa

evulik6
19. mar 2009

dobre ranko ,ako sa dnes mame? 🙂

evulik6
19. mar 2009

nikto tu dnes nie je...pata je zaneprazdnena, desmodka asi tiez, co? no neva...ved sa tu raz stretneme 😀

pata31
autor
19. mar 2009

ahoj, Evulik...tak uz som tu, za sebou veelmi narocny den, nohy ma bolia jak fras a aj hlasivky...koopec ludi na vystave, ani som necakala, ze ich tolko bude...idem nieco spucit a chcem este do Tesca ist pozriet na chvilku...ty si sa ako mala dnes? Dadko pocuva? Uz merias? Ja asi zajtra zacnem...zobrala som teplomer zo sebou 😝

desmodka
19. mar 2009

ahojte zienky, tak ja som mala opat nabity den ☹ a nejako som sa psychicky zrutila... z nicoho nic na mna dolahlo to ze sme prisli o mimi a revala som jak male decko.... drahy ma nevedel utisit, no co vam poviem 😠

pata31
autor
19. mar 2009

ahoj, Desmodka, tak to mi je luto, ze to tak na teba dolahlo...ale drzala si sa velmi statocne doteraz, ja by som bola uz asi davno zlomena 😅 ...no ale treba mysliet pozitivne, raz budes mat detiii ako smetiii 😵

helika81
19. mar 2009

ahojte dievčence...prepáčte,že sa Vám miešam do diskusie ale zaujala ma desmodka...nesmúť,čo má prísť to príde,a ak nemáš žiadne zdravotné problémy,tak babatko vie kedy má prísť na svet...mám nemalé skúsenosti lebo mne sa stalo presne to isté a musím ísť dalej,mám RA-reumatoidnú artritídu a my si musíme tehu plánovať a napriek snahe som o dieťa prišla 2razi,drží ma nad vodou,že môžem mať deti len musím byť úplne fit,žiadne lieky,veľa ovocia a zeleniny a žiadne stresy,hlavne nebyť chorá lebo len čo najmenší zápal a dieťa sa nemusí udržať,tak hlavičku hore a stanov si cieľ a treba žiť pre budúce babatko...držím Vám všetkým palčeky...ak by čosi-napíšte cez IP

moni1412
20. mar 2009

desmodka to ma mrzi 😒 dufam ze dnes je lepsie 🙂 ale ako pise pata, naozaj si sa doteraz drzala uzasne.... ja by som sa v tomto pripade zrutila hned 😒

pata31
autor
20. mar 2009

bre ranko, tak dnes som uz pomerala s digi...to bola teda rychlost!!! 😉 http//www.fertilityfriend.com/home/pata31

desmodka
20. mar 2009

caute zienky.... dakujem vam... dnes je uz dobre 😀, asi som to potrebovala zo seba dostat... sa to vo mne vsetko nahromadilo...
pata a moni, nic ine nam neostava len sa cez to preniest a dufat ze uz coskoro budeme tehu (coskoro=do konca roka 😝 )
helika kludne sa nam tu mozes miesat, my mame radi nove vtierky 😀 😀 (to nemyslim v zlom) snazite sa aj teraz???

pata mne ten graf nejde 😢

evulik6
20. mar 2009

ahoj desmodka...presne viem o com si vcera hovorila...ja som to zazila tiez, tak viem ake to je...proste z nicoho nic to pride a clovek sa musi trosku vyventilovat placom... aspon mne ten plac dost pomaha... to je v poriadku moja, ale neboj, druhy krat sa to uz nestane zlatino...

pata, ja meriam aj cez mrchu ale v ustach...od zajtra budem merat dolu asi...uz by mi dnes mala mrcha skoncit tak zajtra budem moct merat... INak mna dnes na ff nechcelo pustit, neviem , asi maju nejaku poruchu... tak mam iba na wunshi 😉

desmodka
20. mar 2009

baby tak aj ja vkladam moj graf, sice viem ze bude koncit mrchou ale aj tak meriam 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka
evulik aj mne ten plac pomohol, teraz bude chvilu dobre a potom si zase poplacem 😀

evulik6
20. mar 2009

desmodka, no co nam uz ostava... vyrovnat sa s tym je dost narocne, nejde to len tak smahom ruky... kazda to prezivame po svojom.... ale je fakt pravda ze plac lieci...je to tak...
pozeram ten tvoj graf... az teraz mi trklo ze ved my sme vsetky dostali mrchu v jeden den... 😀 normalne som na to aj pozabudla...no sranda... a vies co? aj mne urcite skonci grafik mrchou... ja s tym ani nepocitam ze by to skoncilo inak... ale neva, som s tym zmierena ze si pockame este...trpezlivost ruze prinasa... a mozno ta moja ruza bude dievcatko 😀

desmodka
20. mar 2009

evulik u teba to tak by nemusi, nemozes vediet co sa podari :D, ale si mila ked chces pockat na mna 😀 😀
to by bolo ake kebyze sa nam 3 podari v ten isty mesiac otehotniet?!!! hmmm 😝
inak wunsch aj ff mi zle odhadli ovu teda podla mna... ovu bola tak ako som ja predpokladala a aj to tak vychadza podla mrchy.. no uvidime dalsi cyklus ci sa im da verit 😀 😀

moni1412
20. mar 2009

desmodka 🙂 inak kuk IP...... a mozno aj ja pockam az na teba.... my budeme skusat podla Jonasa a najblizsie dievcatko s dobrou zivotnostou je az v oktobri, ak sa nepodari v maji 😀

evulik6
20. mar 2009

no to by bola ina sranda desmodka, keby sme vsetky naraz tehosky... 😀 ale bolo by to fajn, aj ked je to asi trosku nerealne... mne je jedno kedy sa nam podari, aj ked by som bola rada keby to vyslo cim skor, prinajhorsom cez leto, ale ked nie, tak dufam ze do decembra isto... 😉

helika81
20. mar 2009

desmodka ma teší 😀 že sa môžem vtierať 😀 ešte sa len ideme snažiť,od apríla ale uvidím ako mi dopadnú výsledky 😀 zatial Vám prajem pekný víkend 😀 😀 😀

desmodka
20. mar 2009

moni kuk IP 😀
no ja som kuk toho jonasa a mne na september vychadza az 5 ... tak teraz neviem co mam robit... ovu by mi nemala byt prave vtedy, tak neviem... neviem ci to plati len ta ten jeho den, alebo furt... moni ako to je????
evulik este aj moni sa k nam prida 😀 😀 ... sa nam to podari tak aby mimi sa narodili 2010 😝
heli budeme radi ked nam tu budes prispievat pravidelne 🙂, niektore zienky nam tu vypadli 😠 ... drzim palce nech vysledky dopadnu dobre !!!

nella1
20. mar 2009

kocky moje takze my bud. tyz. prvy krat v zivote sa budeme snazit 🙂 jem uz babyplan a manzelik zinok... a co ma prist to pride...

evulik6
20. mar 2009

ahojte zenusky...vitam nove clenky... tesim sa ze nas je tu viac spolubojovnicok 😵 tak dobru nocku zajtra... pekny vikend vsetkym, oddychnite si 🙂

pata31
autor
20. mar 2009

cafte, babulky...tak konecne som sa dostala k netu, po vystave som bola este na navsteve u krstnych rodicov, kym som v PO...krstna ma napchala, akoby som tyzden nejedla .. 😀
skusim este raz grafik vlozit, ale v podstate tam zatim nic neni...
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
a tiez vitam nove snazilky 🙂 ...Nella, ty si odkial? Ides aj merat teplotu?

pata31
autor
20. mar 2009

no a to by bola sranda, keby ze naraz sa nam to podari...ale aj ja by som chcela co najskor...tak jak Evulik...
Desmodka, Moni...co si to tu poza nas chrbat suskate??? 😕 neviete, ze to sa nepatri? 🤐 ...aj my chceme vedieeet 😝 😀
inac pocas tejto vystavy som uz videla tooolko tehuliek, ze uz neviem, ci mi z toho chcenia uz ozaj nehrabe...prisampacku!!! najmenej 20 tehuliek som za dva dni videla! 😅 😀 😀

pata31
autor
20. mar 2009

joj, baby...hriesny tanec davaju...krasny film 😵 ...pozerate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre