Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
23. mar 2009

pata a na tej tvojej stranke to je kde???? 😅 😅
moni IP

desmodka
23. mar 2009

pata nasla som to... ale musim to dat prelozit mojmu drahemu 😀, ja som z nemciny jelen... som zvedava ci to bude to co uz mam doma

pata31
autor
23. mar 2009

to som rada, Desmdka, ze si to nasla 🙂 😀

pata31
autor
23. mar 2009

potom napis, ci je to rovnake, ako mas doma, som zvedava 😝

pata31
autor
23. mar 2009

no ako babenky, co robkate? Ja dnes celkom v poho, doobeda trosku vybavovacky...ale aspon sedim cely den, bo po tej vystave ma este stale nohy bolia 😅 😀

evulik6
23. mar 2009

ahojte, ja som varila doobeda granadir a pobede som isla pozriet moju starku... ale je vonku otrasne,...vraj buduci tyzden ma byt uz pekne...nech uz je to tu 😉

desmodka
23. mar 2009

caute zienky, tak potvrdzujem pravdivost tej stranky, presla som to az do decembra a presne to sedi 😀
evulik no tom som aj ja pocula.. uz by sa to mohlo veru umudrit, uz ma to takto nebavi, chcem teplo...
kleo si niekde uziva a my tu mrzneme 😝

pata31
autor
23. mar 2009

tak fajn, ked to pasuje, ale mne to aj tak moc nepomoze, kedze mi to nevychadza do plodnych dni 😠 mozno aspon vam...
ja som vecer stihla navarit rizotko na zajtra a potom aj pudincek, bo som dostala chut...v poslednej dobe nejako casto...zase priberam 😢 ale sa nedokazem vzdat sladkeho... 😖

evulik6
24. mar 2009

dobre ranko....

tak moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

ako ste sa vyspali? ja tak vselijako... inak pata, aj ja mam stale chut na sladke... no co uz..ale ja mam tu vyhodu ze sa toho mozem najest a nepriberiem nejako, ked tak len trosilinku...

joooj ja stale myslim na kleo, ako sa vyvaluje niekde na plazi, opaluje...jooj taky veget by som brala aj ja a hlavne to teplo 😀

evulik6
24. mar 2009

baby a kde a ako si to mam vypocitat? chcem to vyskusat ale neviem na co tam mam kliknut ☹

pata31
autor
24. mar 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
bre ranko, baby! No ja sa cim dalej, tym skor budim na meranie 🙄 dnes o piatej...a potom sa bojim, ze nezaspim, tak radsej pomeram, potom zaspim a o siedmej nie a nie vstat! 😅

pata31
autor
24. mar 2009

Evulik, musis kliknut na Mondphasen Berechnung aktueller Monat, potom tam zadas svoje krstne meno, datum narodenia a potom zakliknut Ich will schwanger werden a potom Berechnen a ti vyhodi tabulku, kde mas datumy - zaciatok, vrchol a koniec tej fazy ....tak skus a daj vediet 🙂

moni1412
24. mar 2009

pata, desmodka pisete o tej Jonasovej stranke? ked ja som si vcera spomenula este, on hovoril v tej telke ked bol, ze nema nic taketo na nete... ze to nie su jeho vypocty, ze su podobne, ale nie take iste a nie jeho..... hodim vam sem link, ak budete mat cas, mrknite si to http://www.ta3.com/sk/relacie/12_portret/6091_e...

pata31
autor
24. mar 2009

Moni, hej, o Jonasovi...a Desmodke sedi jej vypocet podla Jonasa s tou strankou, tak je to urcite podobne...tebe to vychadza podla Jonasa?

evulik6
24. mar 2009

pata tak mne vyhodilo toto:

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

ale velmi neviem co s tym... 😒

evulik6
24. mar 2009

no ak som to spravne pochopila tak 1.aprila mam zaciatok fazy...no neviem...mne to vychadza podla mojich vypoctov a tak uz koniec plodnych dni, takze tomu neverim velmi

pata31
autor
24. mar 2009

Evulik, to znamena, ze v aprili - prveho ti zacina ten cyklus a vrcholi 4.4.o 1:26 a koniec je o 2:11. a potom zase 30.4. zacina dalsi cyklus....tak tebe to trochu viac pasuje, ale neviem, ci sa to trafi do ovulky, ked mame teraz podobne cykly..bo ja budem mat ovulku stvrtok, piatok cca...no ale podla toho 3.4. vecer sa treba snazit o dusu 😉 😝 😀 😀

pata31
autor
24. mar 2009

treba skusit, mozno bude vplyv mesiac ozaj fungovat! 😉 😵

evulik6
24. mar 2009

no to neviem pata...mne vychadza ovu na 27 asi... a prveho budem mat isto uz neplodne dni...ale ja kaslem na tieto vypocty... podla mna je to blbost a sedi to iba malickemu percentu..ved to by som musela mat fakt cyklus ako hodinky, aj ovu 😀 a kedze ja ho mam rozhadzany tak tam asi velka sanca nie je... my sa s muzom budeme snazit tak normalne a vobec sa nebudem zatazovat myslienkami ze ci je teraz vhodny cas, ci nie... priroda si to zariadi sama ako chce, co tam nejaky Jonas 😀 😀 😀

inak som pocula ze jednej babe vypocital kedy, jej to vyslo ale to babatko ma postihnute...takze neviem ci naozaj verit... a to si zaplatila normalne, nie takto ...

helika81
24. mar 2009

Vám poradím,nerátajte žiaden cyklus...proste šup a je to 😀 hlavne nemyslieť a príde to samo,mám to odskúšané 😀 😀 😀

evulik6
24. mar 2009

ano helika...ja to poznam...ja si meriam len kvoli tomu ze mam nepravidelnu mrchu od kyretu... uz iba tento cyklus a potom uz merat nebudem, lebo podla mna to zbytocne baby stresuje... ja potrebujem vediet aku dlhu mam fazu od ovulky do mrchane

pata31
autor
24. mar 2009

Helika a ty uz mas deticky? Ja meram, pretoze chcem vediet, ako to u mna funguje...no som zvedava, ci to sup sup vyjde tento mesiac 😉 😝
Evulik, no to ti ovu tak jak mne vychadza...sak uvidime, ale asi to funguje, len ked sa trafi do ovu...inac potom je tato metoda uuuplne odveci... 🙄

helika81
24. mar 2009

nie moja nemám,dva eazi som bola tehu a snažíme sa,ale viem,že keď som prestala myslieť nato,tak sa zadarilo 🙂 a meranie BT ma nebaví a desí predstava,že nebudem mať ovu,i keď sama viem že pri liekoch sa mi posúva,ja to nechám na prírodu 😎

evulik6
24. mar 2009

tak tak pata.. ja to tiez nechavam na prirodu a meriam len pre zaujimavost... ucim sa 😀
mne to aj pri dadkovi vyslo tak ze som na to nemyslela a bum...uz som v to ani neverila ze sa podari 🙂

pata31
autor
24. mar 2009

to je hrozne, ze sa to podari, ked clovek na to nemysli, ale ako na to nemysliet???? 😕

pata31
autor
24. mar 2009

no baby, kde ste? Dnes tu mame nejaky klud 😕
chcem sa spytat, ked mam mat ovulku v piatok, je najlepsie sa snazit den pred ci v ten den?ci oba? 😕 😵

helika81
24. mar 2009

12 až 16 deň je ovulka a naj...je v deň 14...vtedy vajíčko ovuluje ale sa môžeš zariadiť ako sa Vám podarí 😀 nám na 14 deň presne ovulovalo 😀 😀 😀

evulik6
24. mar 2009

pata podla mna je to jedno... ked to ma prist tak to pride.. 😉

desmodka
24. mar 2009

ahojte baby, tak ja som dnes mala audit, zajtra tiez, tak sa mi sem nedari prist, ale potom som len vasa :D
helika ja napr nemeriam kvoli plodnym dnom, sexovat treba stale 😀, meriam kvoli tom u aby som vedela kedy mrcha pride bo ju mam nepravidelnu..
evulik ani mne to nevychadza, akurat teraz vo feb sa trafil a nemohli sme sa snazit 😠 neva, pojde to aj bez neho, ked to islo prvy krat pojde to aj druhy
k tomu postihnutemu babatku, jonas ti vyrata zivota schopne dieta len ked si o to poziadas, klasicky vypocet to neobsahuje..
pata furt treba sexovat 😀 ale nie... staci vo stvrtok a v sobotu to poistite 😀 (inak mame takmer rovnaky graf)

pata31
autor
24. mar 2009

ta budeme keksikovat furt, ked to pojde 😝 😀 😀
Desmodka a ty kde mas grafik? Drzim palce na audite...neprijemne a narocne asi, co? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre