Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
29. jún 2009

chytaaaaaaaaaam chytaaaaaaaaaaaaaaaammm...maaaaaaaaaaaaaammmm...dikes....:D

zusika
29. jún 2009

aj nabuduce ak to pomoze... 😀

januliatko1985
29. jún 2009

zusika,dufam,ze nabuduce uz nebudes musiet posielaat 😀

tatranka111
29. jún 2009

ahojte baby
potrebujem radu: včera, troška aj dnes som mala divný pocit v bruchu (od pupka dole) ako keby ma tam niečo šteklilo, či palilo, alebo pichalo neviem čo je to za pocit......myslíte, že to može značit nejakú chorobu, alebo cystu? 😢

zusika
29. jún 2009

jasne janka, prepac..jasne ze uz nebude treba.. 😉
tatranka ahoj, ale veru ti neviem poradit, neviem ako sa sprava cysta..a nemas len ovu alebo nie si pred mrchou?

janurka
29. jún 2009

zusi tak to som rada že je to ok. Aj mne doktorka povedala že čokolvek sa mi nebude pozdavať mam prisť, a ak to bude aj poobede alebo v noci tak na pohotovost žensku... A aj som si povedala že radšej 20 krat zbytočne ako raz neskoro. no ale našťastie som nemusela este chodiť kvôli drobcovi, skôr kvôli mne lebo ja som strašne nachylna na tie pliesne a už som to mala dva krat... 😢 Inač o tie poradne... Tak ja som mala dnes už druhu poradnu a na obidvoch rovnaky postup- odovzdala som moč, potom som sa odvažila, zmerali mi tlak a urobila utz. Prvy krat ma aj pozerala ale to kvôli inemu... A dnes som to tak počitala že odkedy som tehu tak už mi robila 5 krat utz 😅 . No zakaždym čo som tam bola. Ja mam veľmi zlatu doktorku tak som rada.... a aby som nezabudla posielam vyrusik : Tttttttttttttttttttttttfffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉

tatranka111
29. jún 2009

zusi ahoj 🙂 no ovu som minulý mesiac nemala a predpokladám, že ani tento mesiac som nemala ☹ ☹
a mrcha by mala prist asii tak o tyžden tak neviem......aaach mne sa asi to babo nepodarí alebo čo? ☹

janurka
29. jún 2009

ahoj tatranka, tak neviem ti velmi poradiť asi by si mala skočit na vyšetrenie, ja mam teraz cystu popri tehu (doktorka vravela že na začiatku tehu je to dosť normalne) ale kym som u nej nebola a nepovedala mi to tak som o nej nevedela, až potom ked sa mi začala zmenšovať. Na zžačiatku mala priemer okolo 4,7 cm a poostupne sa straca. už ma len 2,1 cm tak je to dobre len tym ako sa zmenšuje to dost boli (picha) ...

januliatko1985
29. jún 2009

janurka chytaaaaaaam 🙂

tatranka111
29. jún 2009

janurka tak ti prajem nech to čo najskor prejde (to pichanie) a aj tá cysta samozrejme

janurka
29. jún 2009

Dakkujem tatranka, už chvala bohu viem rozlišit ked boli ta cysta a ked maternica alebo nejake ine bolesti takžze tu cystu už si ani nevšimam 😉

zusika
29. jún 2009

januliatko tak mozno to bude iba predzvest mrchy.....no a to ako s tou ovu, si robis testy, ked vies ze nebola??
to by si mala riesit urcite....myslim si....

tatranka111
29. jún 2009

zusi nerobím si testy, ale meriam BT a minlý mesiac sa nezvýšila a tento tiež nie....po prvom mesiaci som čakala čo sa stane na ten druhý, že či som ovu nemala nahodou preto, že som začala brat duphaston, ale teraz asi zase nič tak budem musiet zajst k lekarovi

zusika
29. jún 2009

no drzim ti palce!!!

tatranka111
29. jún 2009

zusi dakujem

teuflerin
29. jún 2009

babulky..tak mojej kamoske sa dnes o 5.40 narodila mala paulinka.......aj ja uz ceeeeem......idem ich dnes pozriet.....obe su zdrave....a to si zoberte ze ta mala nebola vobec v plane, dieta este nechceli isla si dat antikoncepciu a lekarka jej povedala ze je tehotna.....

zusika
29. jún 2009

jeej, to je pekne teu...milene...aj to ze aka nahoda 🙂
ja som mala cez vikend taku mini stratavku zo strednej....tak so mna dostali ze som tehu a taki boli vsetci zlati a tesili sa z toho, tolko stryckov bude mat to moje mimi....lebo ja som si viac rpzumela s chalanmi u nas v triede.... ale oni sa tesia na to, ako to budu s mm zapijat.... chlapi... 🙂

janurka
29. jún 2009

tatranka tak držim palce nech je to v poho. Teu to je krááááásne... fakt... a zuši presne viem o čom hovoriš, švagrovia a chlapi z celej rodiny sa už nevedia dočkať ako budu zapijať našho drobca 😅

teuflerin
29. jún 2009

no asi tak nejako..boze aj ja uz cem aspon v sebe to male nosit..dufam ze sa mi to uz podari teraz....ale ja soms i poedal ze mne staci ze sa sledujem tak ze na to mylism.....ja si nesledujem ani plodne ani neplodne..lebo my s mojim chodime stale kazdy den,...uz od neviem kedy,,,,,,tak hadam to staci co???

evulik6
29. jún 2009

ahojte...
janurka, gratulujem k dobrym spravickam...

zusi, tie poradne su presne take ako pisala janurka a mozes sa tam postazovat a pytat sa na cokolvek ako pisala patka... A co sa tyka toho bolenia vajecnikov, to je ok...ja som mala to iste, dokonca aj zvysenu teplotu ale dr. mi povedala ze to je tym ze babo sa tam uhniezduje a zvacsuje sa ti maternica, takze preto tie bolesti... A z krvi by ti isto zistili ak by nebolo nieco ok, to by ti klesalo hcg takze tak...urcite budes ok

teu, jasne ze staci 😉 😀 😀 😀

januliatko1985
29. jún 2009

ahoj evi,ako s amas?

zusika
29. jún 2009

ahoj Evi, vdaka za podporu... 🙂
ja som prave po obede a taka spokojna, napapana... 🙂 uz len vyckat do 16.0 .....

januliatko1985
29. jún 2009

tak ja bezim do prace,majte saaa....zajtra tu budm az vecer.... 😉

pata31
autor
29. jún 2009

baby, tak aj ja posielam tehu virusik...ttttttfffffffffffuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵

inka28
29. jún 2009

ahoj pata tak som sa sem dostala ,vies ja nova este to trochu trva kym ja na vsetko pridem ako to tu funguje pozdravujem vsetkych 😅

zusika
29. jún 2009

vitaj inka!

inka28
29. jún 2009

ahoj zusika

pata31
autor
29. jún 2009

Inka, tak super, vitaj medzi nami 😵 a kedy ides najblizsie k dr? chces vediet pohlavie?

inka28
29. jún 2009

8.7. mam termin u dr. a kedy sa da zistit pohlavie?muz caka len na to aby sme konecne vedeli ci chlapec alebo dievcatko

pata31
autor
29. jún 2009

pekna fotecka 😵 no myslim, ze by to uz malo byt vidno...okolo 20tt sa robi morfologicky utz a niektore baby, co maju v decembri termin a ho absolvovali, tak uz vedia...aj ja by som uz chcela vediet 😉
a vy ste sa ako dlho snazili? nam to vyslo na druhy krat.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre