Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
18. jún 2009

Dobre ranko babenky 🙂 🙂 🙂 😉 ,,

evulik6
18. jún 2009

dobre ranecko babulky... ako?

miska co ten usmev??? ha? 😀

michalag
18. jún 2009

ahoj evi, ja sa stale takto rehocem od rana 😅 😀 ... ale zato ten moj vstal hore ritou 😒 😠 😒 ☹

evulik6
18. jún 2009

ano? no teeeeda... a co teplota? ako? moj je zatial v poho ako vzdy.... vycika sa a nechce sa obliect, tak ma hneva, lebo ma aj trosicku soplik 😠

januliatko1985
18. jún 2009

bre rankooo vsetkym co ste tu 🙂
jak sa dnes mame a co mate v plane?miska jak teplotka?

zusika
18. jún 2009

Ahojte!! Teu mrzi ma to, ale vobec nestracaj nadej...jasne, ze prislo aj sklamanie, to je normalne...ale preco by sa nemalo podarit?? na to ani nemysli...skor ci neskor to bude // 😉
miska tebe zavidim naladicku....mne je tak strasne zle od rana.... nemam na nic chut, uvarila som si caj a smrdi mi...a taky dobry drahy Teekanne multivitamin... ☹ fakt mam pocit ze sa asi doblvam.... pomooooooooc!! nech to uz skonci.... (aspon na dnes)... mam tu zazvorky, tak skusim tie..... nejako mi to tento tyzden graduje, boijm sa co bude zajtra....

januliatko1985
18. jún 2009

ahoj zusika....ja aj ked nie som tehu tak ja rano cajik na lacno nemozem vypit lebo ho hned vytyckujem 😅 ...zato kavicka mi robi dobre,a to som este neranajkovala....
teu,tiez je mi to luto,ale tes sa na dalsie snazenicko a drzim palce na skuske 😉

reivka
18. jún 2009

ahojte 🙂

no miška zatial dobreeeee 😉

januliatko1985
18. jún 2009

fiiha miska ta celkom dobre,mne sa tiez celkom drzala a vidis svinucha jedna aj tak prisla,ale uz len take spinenie je tak uz konci,tesiiim na snazenie,....som si chcela vcera kupit v lekarni ovulacny test ale mali len ten mikroskop,tak som nebrala....inac kolko stoji asi jedno balenie ak je tam viac tych testikov misi?nech mam aspon predstavu,lebo cem si kupit viac lebo vobec nemam sajnu kedy bude ovu, ze onedlho zacnem testovat ovu ,hmm

januliatko1985
18. jún 2009

cawes reivka 🙂

michalag
18. jún 2009

reivka, evi, mate po porode vzdy pred ms modre zilky na prsiach? ja som si to zatial nevsimla az vcera, ale neviem ci to mam vzdy pred mrchou, alebo stale

pata31
autor
18. jún 2009

Ahojte...Miska, pekne zatim 😉

reivka
18. jún 2009

no teda neviem, asi nie, musim si tušim viac všimať svoje prsia 😅 😀 ale teraz nemam 😀

pata31
autor
18. jún 2009

Miska, ja mam modre zily na prsiach 😉 😀 😀
dnes som si prvy krat dala tehu nohavice 🙂

michalag
18. jún 2009

baby, dakujem, ale ja mam vzdy taketo teploty a potom pred mrchou alebo v den mrchy klesne o 0,1-0,2´C a uz pride ms

reivka
18. jún 2009

nooo ved ešte to maš za par dni, tak počkaj, vydrž nejako..........ozaj miška alebo niekto kto viete, ten test čo ma napisane že ukaže už v deň vynechania sa nemôže robiť aj skôr ??? 😅

michalag
18. jún 2009

reivka, myslim ze by si mohla skusit aj o 1-2 dni skor 😉

reivka
18. jún 2009

a teu to ma mrzí, takže to tvoje "tri tehulky naraz" sa nekoná ☹ alebo ani jedna 🙂

michalag
18. jún 2009

ja som mala pri malom taky ze ked meska aspon jeden den a uz mi v den prichodu mrchy ukazal krasnu dialnicu 🙂 😉

reivka
18. jún 2009

aj ja môžem asi len snivať, ja už od teraz nervačím, že to určite zas nevyšlo a snažím sa s tým zmieriť 😠 🙂

evulik6
18. jún 2009

miska, ja som to nemavala iba ked som bola teho, ale po tom ako som potratila, tak mam vzdy po ovulacii (den-dva) citlive prsia a aj modre zilky vidno nooo...
no ved uvidis za par dni co a ako...drzim palce nech tentokrat teplota neklesne... 😉

reivka
18. jún 2009

no ale ked som bola tehu tak som to tiež mala tie modre žilky, no tak miška 😕 čo to asi znamená 🙂 😉

evulik6
18. jún 2009

nooo misi, ak si to doteraz nemala tak to asi bude tehooo 😉 🙂

evulik6
18. jún 2009

reivka, nesmut dopredu... mozno sa zadarilo, len o tom este nevies, a ked nie, tak to ber z tej lepsej stranky, ze nebudes na dovolenke tyckovat :DD a mozno sa ti zadari prave na nej... donesiete si na pamiatku mimko v brusku 😉

reivka
18. jún 2009

jaaaaj evka ty si zlatá 🙂

michalag
18. jún 2009

evi, praveze neviem ci som to nemala alebo mala 😅

evulik6
18. jún 2009

dakujem reivka.. 🙂

januliatko1985
18. jún 2009

reivka,evulik ma pravdu....my ideme tiez na dovolenku a ked dostanem ovulku tak ako minuly mesiac tak tych par dni pred ms budem musiet tajne merat teplotku ,lebo to budeme so svokrovcami v chatke,tak nech si nic nevsimnu a tiez mozno prideme uz traja z dovolenky ,ak boh daaaa 😅

evulik6
18. jún 2009

no tak miska, nic ine ti neostava len pockat 🙂) a verim ze tentokrat to vyjde... drzim palceky... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre