Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
18. jún 2009

mne tie tiez vychadza tak ako tebe..presne 🙂 tak uvidime ako to zariadi priroda...juj, aj ja som uzhladna...uz mi je lepsie...ale musim furt nieco chrumat... zachrana je bake rolls 🙂

teuflerin
18. jún 2009

ahojte babulky..tak ja mam asi same nestastne dni teraz, mrcha dosla...skusku som neurobila..tak teraz obaklujem nervy cokoladkou....

januliatko1985
18. jún 2009

juuj,teu skoda,sak mozes ist na opravnu nie?daj si coky to ta ukludni 😉

pata31
autor
18. jún 2009

moja zachrana boli cokoladove keksiky 😀
tak to som zvedava, co to mame v bruskach 😉

pata31
autor
18. jún 2009

Teu...a co to? nejaka tazka skuska? 😒

teuflerin
18. jún 2009

ale to je taky blbecek....psycholog..chapete..ale tak co uz nezadarilo sa..dostala som total okno, sak som mu nevedela povedat ako sa volam..ale tak v utorok to uz dam

pata31
autor
18. jún 2009

tak drzim palceky.. 😵
no idem ja na obed, konecneee

zusika
18. jún 2009

jasne ze to das, dnes je proste blby den a hotovo... prisla nas kuk kolegyna na materskej..ma polrocnu Hanku....uplne nadherne dieta..a to mam ja teraz akoze robit??? aj sef je podareni..hned vybehol za nami...

teuflerin
18. jún 2009

tak dobru chut vsetkym co pojdu na obed...

januliatko1985
18. jún 2009

dakujeme,aj ja uz papkam karfiolovu polievku a potm dam cestoviky,mnam...dobru chut aj vam

zusika
18. jún 2009

ja idem na brokolicovu polievku...a omeletu so spenatom a zemiakmi....to ale je kyseliny listovej naraz, co?? 😀 ale ved treba a navyse mi to chuti
tak dobru chut aj vam 🙂

michalag
18. jún 2009

Ahojte 🙂,
teu, to ma mrzi, ale v utorok to uz vyjde 😉
zusika, aj my sme mali brokolicovu polievku 😝 🙂 😉

zusika
18. jún 2009

rovnake chute miska...aj ked ja som v praci v jedalni...

pata31
autor
18. jún 2009

no baby, same dobrotky tu spominate...ja som si dala vyprazane sampiony som zemiakmi a salatom...no nie moc zdrave, ale faajne 😀
by ma zaujimalo, ako sa robi ta omeleta so spenatom a zemiakmi...
inac po ceste na obed som sa rozhodla, ze cez vikend robim zemiakovy salat a k tomu rybka vyprazana...kedze teraz su vikendove obedy na mojej hlave (bo mamka je v Belgicku pri sestre) 😉

pata31
autor
18. jún 2009

vedla na ihrisku nacvicuju nieco, asi mazoretky...a maju cez repraky pustenu hudbu na plne pecky a este tam nejaka zena keca do toho...asi budem musiet zavriet okna, aby som sa mohla uciiiit 😠

reivka
18. jún 2009

pati to je pekna nahoda

pata31
autor
18. jún 2009

no nadherna nahoda, akurat ked sa mi treba ucit...ale zanedlho tu skapem z toho vzduchu... 😠 😀

januliatko1985
18. jún 2009

baby,tak ja vas opustam,o hodku mi ide bus do robotky tak sa idem chystat...majte sa krasne.pa zajtra 🙂

zusika
18. jún 2009

pati...u nas su v sobotu majstrovstva mazioretiek, tak asi trenuju.... 🙂 inak aj ja som bola.... 🙂 asi sa pojdem pozriet... je to pekne...
no a ta omelete.... vyzeralo to tak, ze to bolo z cerstveho spenatu.... taka ze kasa urobena.... no a ta omeleta...to bola palacinka..ja by som do vajicka pridala aj trocha syru...a bola zlozena napolovicu a plnena tym spenatom.... jednoduche si myslim..a syte...

pata31
autor
18. jún 2009

Janka papa..
Zusika...no zaujimave...ale to tam bol asi aj cesnak, ze? ten ja vobec nemusim...ale moze to byt aj tak dobre, bez cesnaku 😉

zusika
18. jún 2009

jasne ze aj bez cesnaku...ale velmi som ho tam necitila.... skus si to ochutit inak... 😉

pata31
autor
18. jún 2009

joj, jak sa mi uz nechce ucit..este jednu temu si zopaknut...
tebe je uz dobre? bo mne neni moc...

zusika
18. jún 2009

ano, mne uz je vyborne...uz okolo 11 mi bolo....a som sa vytesovala z toho babatka co tu bolo v praci... tak som zabudla na vsetko... 🙂
Drzim palce Pati, uz nech to mas stastne za sebou

pata31
autor
18. jún 2009

joj, uz by mohli prejst tie nevolnosti, sak uz som v 14tt...aj ked to nie je nejake strasne, ale necitim sa dobre...
ja sa uz strasne tesim, ze to budem mat za sebou 😵 a ze sa budem moct venovat inym veciam...

zusika
18. jún 2009

ja som myslela aj na tu tvoju anglinu...

pata31
autor
18. jún 2009

no ja som tiez myslela na anglinu, ze sa tesim, ze to budem mat za sebou 😉 😵

pata31
autor
18. jún 2009

http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s...
no keby tak toto schvalili, aby sme nedreli biedu z rodicovskeho prispevku...

zusika
18. jún 2009

patiiiiii..si ma mala vopred upozornit ze tam bude fotka tej osoby.... ja ju nemusiiiiiiiim!!! necitala som to, ale pati.... az tak velmi nesnivaj.... kaslu na nas..vies idu volby a to su iba pekne recicky vsetko.....
juj, dnes je tu ten cinsky prezident a furt mi tu kruzi helikoptera, robia take sceny, akoby sa fakt chystal atentat... som dost blizko k takymto veciam...a uz som asi precitlivela na vseto, ked poznam pozadie a ako to strasne prehanaju vsetci..... ved chceli hermeticky uzavriet skoro cele centrum mesta

pata31
autor
18. jún 2009

no jasne, rped volbami maju stale pekne recicky, ale keby aspon toto schvalili...no uvidime...
a prepac, som netusila, ze neznesies ani fotku tej osoby 😀 😀 😀
takze ty si zasvatena do takychto veci? hmmm..zaujimave 😉 ale byvas v BA?

zusika
18. jún 2009

nie nebyvam, ale pracujem...no a viem teda fakt vselico.... 😎 🤐 a niekedy by som radsej ani nevedela...
a tesim ze ked budem doma, budem mat ine starosti ako je politika....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre