Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
20. aug 2009

ahojte, no teda bibi, ja by som sa tiež bála, keby som si pomyslela že som spala blízko zlodejov, strašné !! 😕

pata31
autor
20. aug 2009

Bibi, tak to je teda hrozne, ze sa vas vykradli 😖 ...ale to, ze sa byty nevykradaju uz 10rokov, tak to je dobry vtip!! u nas sa teda vykradaju stale...a inac to ake dvere ste mali? Lebo bezpecnostne by predsa nemali otvorit...

Miska, super, blahozelam aj k dnesnej ciarocke...zajtra bude este silnejsia! 😉

januliatko1985
20. aug 2009

ahojte baby 🙂 🙂 🙂
miska...no totoooo, to je ale prekvapenie, dlho sa tu neukazes a ked uz si tu tak hned s // 😉 to je super,tak nech ti len silneju, potichucky ti blahozelam.
bibi, to je mi strasne luto, co sa vam stalo este aj ta mrcha k tomu,joooj,smola,snad nabuduce to vyjde.
evulik, nestracaj nadej ....
baby, ja som dnes bola u mojho dr, lebo dnes je 11den po vyvolavacke a furt ms nikde, tak ma prezrel a nejako sa mu nezdala maternica( v dobrom) 🙂 , a sa ma pytal, ci mozem byt tehotna, tak som mu vravela, ze sa snazime.....tak mi nepichol dalsiu vyvolavacku a ak ms nepride do 7dni tak mam prist na utz a povedal, ze nemoze vylucit, ze som tehotna...tak sa modlim teraz. a co sa tyka vysledkov hormonov a cytologie tak vsetko v uplnom poriadku, tak viete aka som happy. 🙂 🙂 🙂

bibi24
20. aug 2009

Tak ja neviem, ale tuto infosku sme mali od policajtov, aj od odbornika, co chodi otvarat dvere spolu s policajtmi. Mali sme bezpecnostne dvere. Ten odbornik nam povedal, ze sa daju otvorit kazde dvere, aj bezpecnostne. S takym naradim co prisli, otvori kazde dvere. Len, mozno im to nebude vrah trvat 7 min., ale 10. Jedine, co by pomohlo su vraj take dvere, co sa davaju aj do bank, ale tie vraj raz uz ked poskodia, tak ich otvori jedine technik, tym ze ich rozreze a mozes si kupovat nove. Stoja cca 100 000 tis.

michalag
20. aug 2009

babenky, dakujem 🙂

jani, tak to budem drzaaaaat silno palce aby za tych 7 dni uz neprisla (ale ked doteraz neprisla), tak si myslim ze ... ale nechcem to zakriknut 😉 🤐

reivka
20. aug 2009

januliatko ale toto je zaujímavé a prečo ti teda nezobral krv na zistenie tehu ??!

pata31
autor
20. aug 2009

Bibi, no sice ked mali hydrauliku...tak to si clovek nemoze byt nicim isty, ked ma aj bezpec.dvere a aj tak sa dostanu 😠

Januliatko..tak to je teda zaujimave! 😕 tak drzim palceky veeelmi, aby nedosla...inac sak to uz mas riadne dlho od poslednej mrchy, ze?

januliatko1985
20. aug 2009

pati, je to uz 69dniiiiiiiiiii 😠 a stale neviem na com som aspon ze ti vysledky mam dobre 🙂

bibi24
20. aug 2009

Jani, dakujem za podporu. No nejak sa na mna smola lepi veru. Uz ani nechcem mat nejake nadeje, aj ked je este len 12dpo, tak ako teroreticky by mohlo byt, ale vies, ake to je si nieco navravat, ked by to tak nemuselo byt.
Ale aj ty si ma teda prekvapila, Janiii, no mozno to aj nieco znamena 😉 ved tu citame o vselijakych pripadoch. Kazdopadne ti strasne velmi drzim palceky a verim, ze by to mohlo dobre dopadnut 😉 Super, ze mas aj dobre vysledky.

pata31
autor
20. aug 2009

ty kokso...69dni! vau....a kedy si teda mala ovulku???

inac som musela zmazat 2 tickery z mojho albumu 😠 mi napisala adminka, ze len dva mozu byt 😢 😢

pata31
autor
20. aug 2009

http://www.alinka.sk/c/bisfenol-a-v-detskych-fl...
zaujimave info o kojeneckych flasiach...

evulik6
20. aug 2009

ahojte...tak uz som konecne doma... bola som za sefom v praci...a mam nastupit hned v septembri, ze ma nutne potrebuje... :( tak som chcela byt este september doma, no co narobim... takze 7.ho nastupujem... a bude zo mna sicka...budem sit na overloku (neviem ako sa to pise) ak niekto vieto co to je :D
Och, bojim sa toho... :(

pata31
autor
20. aug 2009

Evulik, tak to je skoda, ze ti to nevyslo, ako si chcela...budes to mat tazke zo zaciatku..zvyknut si na novy rezim..a maly teda do skolky ide uz do septembra?

pata31
autor
20. aug 2009

Miska, inac ciarocka je uz o dost silnejsia ako vcera 😉 pekneeee 😵

michalag
20. aug 2009

evi ☹ , ale snad sa co najskor dostanete do rezimu a potom snad bude lepsie, ale asi najtazsie bude ist od Davidka vsak

patka, aj ja si myslim ze trosku zosilnela, ale zajtra uvidim ked spravim rano a bude silnejsi ako ten vcerajsi tak hcg pekne stupa

michalag
20. aug 2009

baby, ale vieto co je zvlastne, ze mne to este stale nedochadza ze budeme styria 😅 😝 , mozno to bude ine ked to poviem drahemu a uz to budeme prezivat obidvaja pekne spolu ako ked to teraz tutlem a nosim to tajomstvo v sebe

Inak kolky tt ste zacali pocitovat prve nevolnosti? Len tak sa pre istotu pytam kedze pri Samkovi som to nezazila, aby som bola pre pripad pripravena aj na tuto variantu 😅 🤐

pata31
autor
20. aug 2009

Miska a kedy to ides povedat drahemu??
a nevolnosti..mna zo zaciatku pichalo v podbrusku, az potom neskor som mavala kyselinu v ustach...ale to je individualne...mozno ti ani teraz nebude zle.. 😉

michalag
20. aug 2009

patka, neviem rozmyslam ze cez vikend nechame maleho u maminy a potom spravim nejaku romantikus veceru, alebo niekam pojdeme a tam mu to poviem, este stale neviem ako ....

kazde tehu je ine, tak preto ratam aj s takymto niecim, aj ked lepsie by bolo keby to bolo bez nevolnosti

evulik6
20. aug 2009

ach, baby mne je z toho vsetkeho tak na nic... uz som unavena ako stale dookola premyslam nad vsetkym moznym...
najlepsie na tom celom je ze veduci ma da za sicku, co ja teda vyucena vobec nie som a naucila som sa tam sice sit, a celkom mi to islo ale viem ako to tam chodi, viem ze ma bude nahanat a bojim sa toho aby som nieco nedokafrala a potom bude vrcat... och... ale nech skusi, som na neho pripravena... ma tam raz nasere ze z tade odidem ...

miska, presne, bude to zo zaciatku tazke, pre mna dvojnasobne... odlucenie od maleho, k tomu tato "nova" praca... no neviem ako to zvladnem... a najlepsie je ze sicky robievaju na dve smeny... co ja teda urcite nemozem... som mu to aj hovorila a on iba ze sa potom dohodnem s majstrovou... na dve smeny nebudem chodit ani keby co...maly v skolke, muz kazdy den do pol siedmej v praci ... snad to majstrova pochopi... a ked nie aspon mi to urychli moje rozhodnutie... len to je horsie ze nechcem ostat doma bez prace...

miska, som rada ze ciarocka silnie...neboj, zajtra bude krajsia 🙂 a co sa tyka nevolnosti... tak ja som prevracala cely treti a kusok stvrteho mesiaca... :((

bibi24
20. aug 2009

Ale Evi, netrap sa....praca vzdy nejak bola a bude. To mas len pociatocne obavy, lebo si tam dlho nebola...uvidis, ze po par tyzdnoch si uplne zvyknes. A este vzdy mozes hocikedy oteho a pojdes na ms, nie? 😉

Pozri, povedz, ze hlavne, ze ste vsetci zdravi a ostatne je vedlajsie...Co mam povedat ja? Tehotna nehrozi, ze by som bola, este aj taketo starosti s bytom a vobec..... 😒

evulik6
21. aug 2009

dobre ranecko babule...

bibi, ano mas pravdu...ja viem, kazdy mame nejake to trapenie... asi to vyzera ze sa stale stazujem ale nie, to nie, len mam trosku obavy a nemam sa komu vyrozpravat... ja som rada ze mam aspon nejaku pracu, ale zaroven som z toho trosku nervozna...

no ved prinajhorsom posuniem snazenie na skor a nie az o rok... :D:D:D ale minimalne do leta chcem vydrzat, este chcem ist na jednu dovcu (ak boh da)... uz teraz sa na nu tesim.. 🙂)

bibi fakt ma mrzi ze teraz prezivas taketo tazke casy, ale neboj sa, vsetko zle pominie... verim ze uz ta cakaju len pekne chvilky a podari sa ti rychlo otehotniet... sa tesim ked nam napises ze si nasla // ...:D

evulik6
21. aug 2009

babulky, zelam vam krasny den a este krajsi vikend... idem ja nieco porobit a pojdem k nasim...tak sa mi majte kraaasne... papik

bibi24
21. aug 2009

Ahoj evulik, pekny vikendik 😉 ja tiez asi cez vikend nebudem na nete.

januliatko1985
21. aug 2009

dobre ranko babenky 🙂
miska tak ako si testovala zase,aka je ciarocka?

pata31
autor
21. aug 2009

Ahojte...
Evulik, pekny vikend...
joj, mne sa dnes nic nechceeeeeee 🙄 najradsej by som sla domov..
Miska, no sup-sup, chceme vidiet dalsie dve krasne // 😵

michalag
21. aug 2009

Ahooojteeeee 🙂

babyyyy silnieeeeee 😵 🙂 ... oproti 13DPO je o dost silnejsia, neviete si predstavit ako sa tesiiim, jak male decko 😅 😀
ked tu budete hodim do albumu, ale len na chvilku 😉

barchee
21. aug 2009

ukáááž :D

pata31
autor
21. aug 2009

supeeerrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵
a preco len na chvilku to chces dat??? 😕
ja musim teraz odbehnut s autom na stk... 🙄

michalag
21. aug 2009

idem malemu pomoct postavit cestu a za chvilku vlozim, oki?

januliatko1985
21. aug 2009

supeeer miskaaaa,ukaz🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre