Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
2. sep 2009

podla mna ano, ked je bez kofeinu 🙂

januliatko1985
2. sep 2009

diamond, ja si myslim, ze sa moze, ak tam nie je kofein

diamond_doll
2. sep 2009

no ona je vraj zo psenice vyrobena ...tak dufam ze to pit mozem..pre istotu sa ale pytam 😀

evulik6
2. sep 2009

podla mna ano... ved psenica ide aj do chlebiku a ten sa moze :D

no idem od vas babulky..idem si pustit tv a potom pojdem pre mojho milacika do skolky :D...tak zatial ahojte, pekny zvysok dna zelam 🙂

diamond_doll
2. sep 2009

nasla som si na nete teraz nieco o tom a tiez tam baby pisu ze to piju normalne ..tak sa asi moze..dik za rady 😵

januliatko1985
2. sep 2009

maj sa evulik a potom napis, ze ako maly v skolke 🙂

pata31
autor
2. sep 2009

Janka, vau, aj ja by som sla do Rima...to sa uz tesim na fotecky!! 😵 😵
Diamond, caro sa moze...mne zo zaciatku vobec nechutila kava...teraz si dam len obcas nesku 😉

januliatko1985
2. sep 2009

pati, to sme dostali ako svadobny dar od svagra, zaplatil nam letenky aj 4hviezdickovy hotel , uz sa tesim na to chodenie po pamiatkach a samozrejme fotecky buduuu, vo foteni sa moj mm maximalne vyziva a potom dalsi tyzden ideme na svadbicku dalsiu, no dzivy je tento rok na svadby, uz mam satocky taka citronkova farba, prestrihnute pod prsiami a len take po kolena, jak tehotenske 😅 a bola som cely tento vikend vo vlachoch aj v pondelok tak som zasla do snv si kupit nejake topanocky a tak som myslela, ze ci ta nahodou nestretnem.....a ty kde vlastne v snv robis pati?

pata31
autor
2. sep 2009

Jani, tak to mas skveleho svagra teda!!! to by som aj ja takeho brala 😉
no a ja robim v budove oproti 100+1 drobnosti, ako sa ide na plavaren..vies kde asi?...a bezpecn.dvere predavam 😉

bibi24
2. sep 2009

Jani, ten rim zavidim. Ano, ako hovori Evulik, je nadherny, uplne romanticke mesto 😵 Super, uzite si to. A aj prahu, tu mam tiez rada.
A ja mam doma tiez ovu testy, aj merat som zacala a este aj ta folikulometria? No sledovana som az az 😀

Dakujem baby, dufam, ze sa raz podari 😉

bibi24
2. sep 2009

Pati a ty ze uz predporodna priprava? coze, uuuz? To fakt leti. 😉

Bezpecnostne dvere, no ty si mi mala radit, ked nas to vykradli 😀 Ale nie, nechcem o tom zartovat, hadam sa to uz nezopakuje 😕

pata31
autor
2. sep 2009

Bibi, na predporodnu sa chodi cca od 18tt, ale zatial som nebola, sa mi to zdalo skoro...ale aj kamoska je o mesiac neskor tehu, tak uz aj ona je v 20tt, tak ideme spolu chodit 😉 najviac ma zaujima, ako pojdeme do porodnice a nam ukazu porodne saly...aj ked som uz bola v nemocnici nedavno, ale saly som nevidela...a aj cvicit na loptach by sme mali atd...sama som zvedava, co vsetko sa tam dozviem 😉
a co sa tyka dveri...ja som sa ta vtedy pytala, ze co ste to mali za dvere a ako sa im to podarilo otvorit...ale ako si pisala, ze to by aj trezor otvorili s tou hydraulikou...takze som ti nemala ani co poradit 😅

bibi24
2. sep 2009

Fiha, uz tak skoro, to som ani nevedela...Vidis, co vsetko sa pri vas tehulkach naucim 😉 To je inak super, ze vam to takto vsetko vopred ukazu a hadam aj povedia co a ako to prebieha 🙂
Ano ano, si mi vtedy pisala, pamatam...no, tak nam bolo povedane, ze vraj by kazde otvorili. 😠 No, ale co bolo, bolo, hadam sa uz nevratia 😠

pata31
autor
2. sep 2009

inac ani ja som nevedela, ze tak skoro sa zacina chodit na tu pripravu, to len jak som bola v nemocke, tak ta sestricka, co to robi,mi hovorila...

pata31
autor
2. sep 2009

baby, dnes mi doniesli opraveny sijaci stroj, co mi segra pokazila...tak sa mozem konecne realizovat!! 🙂 treba mi usit novy navlek na matrac, nejake plachticky chcem usit a aj hniezdo do postielky...uz mam molitan, uz len nejaku peknu latku musim kupit 😵

barchee
2. sep 2009

čaute baby 😉 až teraz sa mi podarilo sa sem dostať, účes mám upravený konečne, aj farbu vlasom mám novú...akurát mi to vyšlo deň zmeny aj na deň // testíku 😀 veľmi dúfam, že sa poriadne zahryzlo babulo... 😵 teraz chcem ďalší testík spraviť až v piatok, ale neviem či vydržím 😅 inak, predvčerom aj včera mi bolo tak strašne blbo...predvčerom večer a včera aj cez deň...krče v bruchu, grcať ma napínalo...som si musela aj ísť pospať včera poobede a potom som sedela jak 5 peňazí na gauči a čakala, že sa každú chvílu dogrcám 😕 hneď mi aj napadlo, že volačo nie je v poriadku 😅 no ale zatiaľ iba v kútiku srdiečka dúfam, že čiarka bude silneť 🙂 jasné to bude v piatok, keď nepríde ms 😉 Paťka, zachvílu budeš vytvárať nový albumík s fotkami malinkej 😀 ty brďo... 😀

barchee
3. sep 2009

dobré ránko babulky, taaaak...určite len halucinujem...ani tento mesiac nebude //...dnes test to isté čo včera, dokonca keď ružovel, bola tam síce viditeľná čiarka, ale potom zmizla a už sa neobjavila ☹ teplota dnes klesla na 36,3, takže zajtra naisto príde ms...ak nie zajtra tak v sobotu ☹ takže v pondelok sa objednávam do Ferticentu a mm na spermiogram. Inak bibi, super, že máš hormonálny profil v poriadku...a tie veci ohladom priechodnosti vaječníkov ti nerobili? To ti myslím cez ovulku vstreknú do maternice kontrastnú látku a tak vidia, či sú vajíčkovody priechodné...som si pozerala, jaké vyšetrenia robia v tom Ferticente...takže pravdepodobne ma to čaká 😖

janurka
3. sep 2009

barchee este nie je nič stratené. mne v den ked mi mala prísť mrcha tak teplota mi tiež poklesla a dosť vyrazne. už som doma revala a tak a segra ma presvedčila že mam ist za dr. hned v ten den a ona mi povedala že tam vidno vačok... takže s tou teplotou to nič neznamená a čiarka na teste ti tiež nestmavne hned na druhy den ako kolajnica, mne tmavla strašne strašne pomaličky.... tak ti držim palčeky... 😉

bibi24
3. sep 2009

Dobre ranko prajem aj ja...no Barch, ja suhlasim s janurkou. Ked si tam tu druhu / mala, tak ja myslim, ze tam naozaj je, ved sme ju vsetci videli. Ako viem, davat ti nejake falosne nadeje a presviedcat ta, ze to bude ok, asi nema vyznam. A to by som ani nerobila, keby si mala cisty test...ale ciarka tam bola. Takze myslim,ze este nic nie je stratene. Len pockaj. 😉 Drzim palce.

Barch, priechodnost vajecnikov mi zatial nerobili, ani to Dr nespomenula, povedala, ze na to pojdeme postupne, kedze este nie je ani rok od snazenia (a to som jej povedala, ze sa snazime od zaciatku roka, nie od aprila 😅 - pre istotu, aby ma neposlala kade lahsie). Teraz uvidime, co tento cyklus, sleduje mi ovu...a manzel dostal vymenny listok na spermiogram. A uvidime, cakame.
Ona este hovorila o tom, ze ked sa dalej nebude darit, tak ze mi da clostyl a na neviem kolky den pichne pregnyl. Ale ked sa tento mesiac nepodari a vysledky muzovho sperm. budu ok, tak sa opytam aj na tu priechodnost urcite. Zatial to este nesilim.

januliatko1985
3. sep 2009

dobre ranko kocky.ako ste sa vyspinkali?
pati, viem presne kde robis, ja som aj v snv robila vodicak aj dost casto sme tam chodili aj na plavaren a kupko.
barchee, este nic nie je stratene, vyckaj kym ms fakt (ne)pride.
janurka, som videla tvoju novu fotecku, krasne brusko a ake opaaaaleneeee,jeeej, len si ho straz 😉
inac , co dnes mate v plane? je idem o 11tej do prace do tej siestej a potom musim ku gyndovi, ja som tam ako doma uz, som zvedava ake ma pre mna novinky 😒

janurka
3. sep 2009

janulka dakujem 🙂 bruško mám opálené no celý čas som ho mala schované pod šatkou alebo som ležala pod slnečníkom tak je sranda že aj tak ma opálilo... 😎 😀
ja som dnes bola tiež u doktorky no nerobí ani dnes ani zajtra tak musím vydržať do pondelka kedy mám poradňu... 🙄
Držím ti palčeky jani

januliatko1985
3. sep 2009

idem ja teda sa chystat, aby mi neusiel bus.tak papa a vecer napisem, ze co nove udr, majte saaaaa, krasny den vam prajem 😉

janurka
3. sep 2009

halooooooooo baby kde ste dnes všetky.... ???? ☹

evulik6
3. sep 2009

ahojte...som tu len na skok, idem poutierat prach v obyvacke...
Moj maly to vcera zvladol dobre, aj sa tam vycikal, aj napapal, aj spinkal... som prekvapena... no ale ze aj trosicku poplackal... asi ked ma zacal hladat a potom asi ked sa zobudil...vtedy ma chce vzdy mat pri sebe chudatko moje... :( No dufam ze si zvykne... Som zvedava co dnes :(

barchee, ak ti zajtra teplota vystupi tak je to jasne ze si tehoska.... drzim palce...

barchee
3. sep 2009

jáj baby, ďakujem, ste zlaté... 🙂 no dnes je tú čiarku vidieť aj volným okom...je slabučká, nejde mi odfotiť...ale vidím ju viac ako včera...skúsim dať foto do albumu, ráno som v nervoch vymazala všetko odtiaľ 😅 neviem čo si mám myslieť, naozaj...som voláka zmätená 😔 podbruško ma tak predmenštruačne pobolieva......a ráno sa zobudím, prsia ma vôbec nebolia a teraz zase jak fras ma tlačia...dokelu furt...ja neviem či tým testom môžem veriť... 😔

barchee
3. sep 2009

ozaj, ešte som zabudla napísať, mm je na stredu 9.9. objednaný na spermiogram do gynfivu...v ten deň aj bude vedieť výsledok...som zvedavá... možno tam ani nebude musieť ísť 🙂 uvidíme zajtra...

janurka
3. sep 2009

barchee tienik je vidieť tak bud teraz kludnučká, oddychuj v žiadnom prípade nič ťažké nedvíhaj a ked nemusíš tak teraaz nepi kávu lebo ta môže brániť uhniezdeniu alebo sposobit v takomto štádiu že sa neudrží fazuľka. som zvedavá na zajtra veľmi silno držím palčeky.
Ja som už objednaná na 4D na 24.9. tak sa už neviem dočkať 😀

pata31
autor
3. sep 2009

Ahojte, ja som vas az teraz precitala...rano som bola v poradni a mala som tu kamosku, co pojde namiesto mna robit, tak som ju trochu zaucala...a az teraz som sa sem dostala...
Barchee..tak je vidiet ciarocku, aj ked je slabucka...to si teraz ktory dpo? nejaky 13, ze? to este ani nemoze byt silnejsie.. 😉 aj tie priznaky mas paradne... 😝
Janurka, sak ty si uz 20tt! jaj, ale nam to leti!!! 😵
inac ja mam ist buduci tyzden na test na tehu cukrovku...sa netesiiiim, bo to budem musiet sladku zbrndu vypit 😝
Januliatko...tak najblizsie ma prid pozriet 😉 inac to tak neskoro chodis k dr? zaujimave...moj roi vacsinou len doobedu...no potom napis, ze co mas nove...

barchee
3. sep 2009

tak baby, práve idem z wc a už mám slabú ms...takže nič...idem si zavolať do gynfivu ☹ môžem sa vyprdnúť na celé testy! ukážu mi // a prd z toho! ms ajtak prišla!!! ☹

pata31
autor
3. sep 2009

Barchee ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre