Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
18. sep 2009

no sak maximilian je v nauzsom vybere a asi uz mu aj prischne 😀

zappeln je skackat myslim, takze skackavy maxik 😀

ja som zacala pri malom vracat az nejak neskor, mozno v 8.,9.tyzdni, ale zato doteraz...takze este mas cas 😀

jerryjanka
18. sep 2009

čaute - pišem vam o nikiarudi
mala je v poriadku - niki ale leži od utorka v nemocke - krvacala lebo ma na krčku polypy.
je teraz na pozorovani a uvažuju že jej ich odstrania - možno v pondelok
ale hlavne že je mala v poriadku polypy pre nu nie su nebezpečne

pata31
autor
18. sep 2009

Jerryjanka...dakujeeeeme velmi pekne, ze si nam dala vediet! no mi odlahlo, ze su ok a ze to neublizi malej!!! 😵
pozdrav ju, nech sa drzi!! 😵

desmodka
19. sep 2009

ahojte baby tak dnes som sa chystala testovať, že skúsim viem že aj tak je skoro, a čo sa stalo???? otvorim pepino test a nom nic!!!! ziadny test tam nebol 😠 😠

pata31
autor
19. sep 2009

Desmodka...tak to teda dokaze poriadne nastvat! 😠 ...a ani reklamovat to nemozes 😖
a teplotka ako?
my sa dnes stahujeme z mensej do vacsej izby...z dolneho poschodia na horne...no mame co robit cely vikend! 😕 ale aspon uz budeme vo vacsom a mozem pre malu ukladat vecicky 😵
pekny vikend!

desmodka
19. sep 2009

chapes to by ma v zivote nenapadlo, ze v nom nebude nic, iba navod, asi to tak malo byt
teplota dnes isla hore na 37 /stranu pred je graf/ ale dnes ma uz aj zacalo pobolievat brusko, mandle ma bolia, v krku ta trubica, dutiny sa mi plnia... no hrozne...
patka tak takuto zabavku na vikend... aspon budete mat viac priestoru, sak to aj budete potrebovat 🙂

pata31
autor
20. sep 2009

Ahojte...
Desmodka, tak ako? pozeram, ze mas malicky pokles...dufam, ze zajtra sa to vrati!
No my sme prestahovany, som fajne unavena...ale mame aj postielku poskladanu, aj novu skrinu, aj vecicky poukladane 😵

pata31
autor
21. sep 2009

nikto tu nie je? 😕

kleopatris
21. sep 2009

ahojky 🙂

teda desmodka to by aj mna riadne nastvalo 😠 ze prazdny obal 😠 som zvedava jak dopadnes 😵

patka tak uz ste prestahovani 🙂 a aj postielku mate 🙂 jake krasne, aaach tesim sa ked uz aj my budeme tak daleko. Nas caka koncom oktobra stahovanie do ineho bytu, tak som zvedava jak to bude vyzerat, ked ja mozem viac menej len asistovat 😀

desmodka
21. sep 2009

zienky ako ste si mohli vsimnut v grafe vcera aj dnes NIC... dnes ked mrcha nepride tak zajtra testujem zase ale dam mensiu citlivost 😀 😀

emulienka99
21. sep 2009

Ahojte kočky. Chcela by som sa spýtať, či Vám náhodou neostal Gonal . Som samoplatca.

pata31
autor
21. sep 2009

Desmodka, drzim palceky!!! 😵
Kleo...no ja som tiez len asistovala a komandovala 😀 aj ked dost lahsich veci som aj ponosila...najhorsie bolo to, ze sme stahovali z jedneho poschodia na druhe..takze sme sa uchodili...a tie skrine cez tie schody to bola tiez sranda! 😅 😀

pata31
autor
21. sep 2009

co je to Gonal? 😕

kleopatris
21. sep 2009

ja tiez neviem co je Gonal 😒

no ja sa tiez tesim jak budem mudrovat a jak mna v ten moment budu vsetci nenavidiet 😀 no ale upratovat budem potom musiet ja 😒

pata31
autor
21. sep 2009

mne sa najviac pacilo, ked mm skladal skrinu a ja som mala navod v ruke a len dostaval prikazy 😀 😀
no ja som nastastie nejako extra nemusela pratat...ale vy pojdete do noveho bytu, tak to budes mat co robit 😕

pata31
autor
21. sep 2009

som pridala fotky postielky 😵

kleopatris
21. sep 2009

teeda plysakov ma kazdopadne uz teraz dost 😀 ale krasne ste to nachystali 🙂
a ta macka co tam spi, je ziva, ci plysak? lebo vyzera tak naozajstne 🙂

pata31
autor
21. sep 2009

macicka nie je ziva 😉 😀 ale ozaj tak vyzera 😝
len skoda, ze na stenach mi ostal lietadlovo-autickovy vzor...lebo to sme pred dvoma rokmi malovali sestre a ona ma troch chlapcov...a teraz sa nam nechcelo zase malovat...tak tam budem musiet este nieco dievcenske podavat..

pata31
autor
21. sep 2009

Kleo a kde sa vlastne stahujete? len do noveho bytu, ale v tom istom meste? ci idete do Nemecka naspat?

kleopatris
21. sep 2009

nie ideme o dedinu dalej, teda blizsie k SR 🙂 este musime chvilu vydrzat v rakusku ( manzelova praca, moja materska...) a potom sa uvidi 🙂 ale uz sa neviem dockat noveho bytiku, tento aktualny je hrozny 😖

no vsimla som si, ze su po stenach auticka 😀 ale aspon stena ma dievcensku farbu 🙂

pata31
autor
21. sep 2009

Kleo, ale aspon uz nebudes musiet do prace chodit 😉 a ako daleko to mas do SR?

este rozmyslam, ci kupime baldachyn..mame aj telku v izbe, tak aby to potom na nu nesvietilo 😉 😀

kleopatris
21. sep 2009

do SR (k nasim) to mame teraz 176 km, potom asi nejakych 170 🙂 takze pohoda. uz sa tesim az nebudem musiet chodit do prace, lebo sa sialeneee nudiiim ☹

no ten baldachyn sa paci aj mne, a asi aj proti komerom je to dobre, ci nie? neviem veru, ci to len krasne vyzera alebo je to aj prakticke.

pata31
autor
21. sep 2009

a nepojdes k vasim, ked sa male narodi? alebo ti pride niekto pomoct z domu?
a ten baldachyn je podla mna len tak na ozdobu, resp. mozno proti prievanu...ale to nie je na celu postielku, takze proti komarom isto nie...to by musela by taka sietka...

kleopatris
21. sep 2009

aha ja som myslela, ze sa to da nejak natiahnut na celu postielku 😅

no mamka pride na par dni a manzel ma 3 tyzdne dovolenku, ked sa narodi (na to ma vraj narok mu vravel sef, tak uvidime 😵, ale bolo by super). a tvoja mamka je uz doma, ci este pracuje? ci kto ti bude pomahat? ale zase cez vianoce asi vsetci, ze 😀

pata31
autor
21. sep 2009

no tak to mas super, ze manzel ma narok na tri tyzdne! vau, trosku zavidim 😅
a u nas to je tak, ze mamka je sice na dochodku, ale bude zima a nasi robia v lyziar.stredisku, takze neviem, ako to bude s pomahanim...zavisi aj od toho, aka bude zima, ci bude sneh, lebo ked zacne skoro, tak to bude zaujimave...ale nejako to zvladneme hadam 😉 navyse dojde segra na vianoce z belgicka aj s detmi, tak bude az moc rusno doma...to zase nemusim... 🙄

kleopatris
21. sep 2009

no to hej, to je dost rusno, aj pre malu, chudatko tolko ludi pokope 😝 ale zase nebude hakliva na hluk 🙂

no nejak to zmaknut musime, sak ani nase mamky nemali pomoc, teda moja nemala a vychovala tri deti 🙂 este aj do porodky si to musela odcupitat peso sama 🙂

pata31
autor
21. sep 2009

no dufam, ze sa mala vylodi este pred Vianocami, aby potom nebola taka malinka, ked uz u nas bude tolko ludi..

tak to tvoja mamka fajne mala, ked este aj do porodnice musela pesi 😕 vau...este ze neporodila po ceste 😉 to nasi mali zigulak, tak ocino mamku odviezol 😀

evulik6
21. sep 2009

ahojte...tak sa hlaaasim....ako vzdy nemala som cas sa sem dostat...v robote je to stale to iste, nahancka ako o zivot...hruuza... bola som v praci kazdy den, aj vo sviatok , aj soboty, takze volno som mala akurat v nedelu... ale tuto uz nepojdem...dufam...

dadkovi sa v skolke paci, neplace, je zlaty, vsetko spapa, aj duplu :D a spinka, takze som rada... dost som sa bala ako to zvladne,ale som na neho pysna :D

tak idem od vas,...len som vas chcela pozdravit a povedat vam ze na vas myslim, nezabudla som na vas 🙂...ahojte

januliatko1985
22. sep 2009

ahojte baby, tak sa hlasim po dlhom case. v prahe a v rime bolo supeeeeer, krasny zazitok ak budem mat cas tak dam nejake foto, ale vobec nemam cas sem chodit a nerobi mi to vlmi dobre ked ste tu polovica tehuliek.
ale podme ku mne, chodim ku dr na horm. profil a vsetko v poriadku len mam trosku zvysenu hladinu prolaktinu atak mi nasadil tbl, zeby sa to malo coskoro upravit a ptoom by uz nemal byt ziadny problem z otehoitnenim 🙂
ako s ainac mate, vobec som vas necitala, lebo bzeim o chvilku do prace, papa, majte saaa, a krasny den 😉

desmodka
22. sep 2009

ahojte zienky.. tak ja hlasim ze som dnes rano vycikala //, sice su eset slabe (test som mala 25 citl a som 11DPO), dufam ze budu silniet.. dnes ma drahy narodky, tak to mam super darcek pre neho 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre