Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
23. nov 2009

hej, moj dr. ho ma u seba, tak super on je taky zlaty, len dnes mi spravil utz a len mna jedinu stihol vziat, lebo bezal na operacku,tak som si vydychla, ze aspon sa na mna kukol a sestricka vzala krv, lebo by osm musela cakat este dalsie tri hodky kym sa vrati a tak si o vysledky zavolam vo strtok.
a ty sa ako mas miska, brusko rastie?

michalag
23. nov 2009

patka, jeeej posledne predpripravy, nakupy a uz mozete cakat na malicku 🙂

jani, tak to je super ze ta stihol zobral, lenze 3 dni cakat na hcg-cko sa mi zda dost, ja som vedela vysledky na druhy den
Co sa tyka mna, brusko rastie 🙂 (mam aj nejake foto v albume), malicke obcas kopka-bublinkuje 🙂 , tak si to zaciname vychutnavat plnymi duskami a po novom roku zacnem pomalicky nakupovat nejake veci, ktore bud nemame alebo sa po Samkovi znicili, ale nastastie tych je malo

michalag
23. nov 2009

inak, co ma zarazilo, tak to platenie je otras 😠 ... u nas sa plati ako za foto (3 euro/kus), tak aj zato ze Dr. povie pohlavie na vyziadanie (5 eur), tak snad nebudem platit este aj za prietoky 😕 , lebo to ma fakt nastve 😠

pata31
autor
23. nov 2009

Miska, nas dr pyta za fotku 5eur 😖 ...a za objednanie na utz 2eura, lebo on nema vzdy utz u seba, tak objednava, ked ma sluzbu pri porodnici...a to ma len jedno dopoludnie v tyzdni, takze tam ma stale natresk...a potom rychlo, rychlo sa to robi 😠 a inac tie prietoky by sa teraz mali robit uz kazdy tyzden, ale to kto bude platit tolko??? a pritom, kde su zeny v porodke, tak sa to robi zadara...a keby to aspon bol ozaj specialny utz, ale to len tam nieco prepnu a je to....joj, ma to stve dost velmi!!! 😠 no ale radsej si to zaplatim, len nech je vsetko ok...

michalag
23. nov 2009

ved jasne racsej si zaplatis, aby si vedela ze babatko je oki, ale podla mna je to svinstvo a zderstvo 😒 😠 😠 😠 😠 , pomaly sa bude platit aj zato ze zena otehu 😠

pata31
autor
23. nov 2009

Miska, no veru 😠
inac som pridala nove fotky bruska 😉

michalag
23. nov 2009

super foto a pekne ste narastli 🙂

pata31
autor
23. nov 2009

sak som uz jak velryba 😅 musim este jednu fotku pridat, co som s mm...

pata31
autor
23. nov 2009

no velrybie foto pridane 😉 😝 😀

michalag
23. nov 2009

za chvilku ti to brusko bude aj chybat 😀

pata31
autor
23. nov 2009

no asi aj hej.. 😅

nikiarudi
23. nov 2009

ahoj kočky, tak dnes som mala otrasnú noc..božeeeee.. ☹ to bolo ako za trest.. 😠 až do 3 som mala takú brutál záhu, že už ani tabletky mi nezaberali a pálil ma z nej celý hrudník, som myslela, že sa od bolesti zbláznim... tak som si nakoniec šupla trošku sódy bikarbóny, snáď to malinkej neublížilo, ale už mi potom zostalo fajn..a tak som sa v kľude vyspala až do teraz... 😀

pata31
autor
23. nov 2009

Ahoj, Niki...neboj, soda urcite neublizila, ja som si zo zaciatku tiez len sodu davala....a teraz som zacala pit kazdy vecer pohar mlieka a normalne si ani tabletku nemusim davat 😵 skus aj ty... 😉

nikiarudi
23. nov 2009

no práveže mne to robia asi aj mliečne výrobky, lebo mlieko a jogurty to je moje..a musela som ich úplne vynechať, pretože mi ich vyhadzovalo hrozne...ale zase krupicovú kašu si doprajem oveľa častejšie ako obvykle.. takže neviem či to nieje aj z nej.. 😠 😒 😒 uuuufff.. dúfam, že mi to už skončí, hlavne malinká až je v poriadku a viac mi netreba... 🙂

michalag
23. nov 2009

niki, soda urcite neublizila malej 😉 ... ja som pri Samkovi mala tiez otrasne palenie zahy, niekedy az take ze som myslela ze ma vystrie od bolesti, ale potom mi mamina poradila mineralku Mineral (je ochutena pomarancom alebo citronom) a vzdy ked ma palila zaha co bolo kazdy den, tak som sa poriadne napila a preslo to 🙂 ... skus a uvidis ...

michalag
23. nov 2009

inak uz ma zacina opat palit zaha, takze asi zacnem opat kupovat Mineral

janurka
23. nov 2009

ahojte žienky... jani testiky su uplne super krasne a myslím že tam je to uplne jasne... 😀 😀 😀 Ja som sice mala vysledky tiež hned na druhy den ako Miška ale tak hlavne nech už su... že?
No ja som dnes bola v poradni a vam poviem že taka nahnevana som už dlho nešla od dr. Bola som hrda na seba že som nemusela ist skôr k dr. ako mam poradnu že nebol žiaden taky problem a tak som sa tam dnes aj tešila . a ked som tam prišla, sestrička ma zavolala dnu ako stale urobila tie zakladne veci - tlak, moč, vaha... a zrazu hladam doktorku a jej nikde a sestrička ohromne do karty vpisuje môj stav ako sa citim, či citim pohyby normalne a podobne, či mam nejaky problem... no som zostala zarazena. ved ked neordinuje doktorka tak to hadam nemôže za nu robiť sestrička... som chcela už vediet ako je maly otočeny či sa už otočil dole hlavičkou a tak (už ked prietoky mi nerobi a neprevažuje ho) a tak som odišla s dlhým nosom. ... tak som bola hrozne sklamana z toho...

michalag
24. nov 2009

Ahojte 🙂
janurka 😕 , podla mna na to sestricka nema pravo, ved nie je Dr.... asi by som sa jej spytala, ci ma nato opravnenie 😠

mna vcera tak neskutocne palila zaha, co je u mna normalne pri cokolade, ale vcera vecer som sa napila cistej vody a som myslela ze zhorim zaziva, fuuuuj 😝 normalne som sa nato v noci budila 😒

desmodka
24. nov 2009

ahojte baby, uz pomaly vam to odsypa 😀
chcem sa vas spytat boli ste okolo 16tt na 3d utz????

pata31
autor
24. nov 2009

Ahojte...ja som dnes bola na utz a prietoky, tak mala ma uz 3000g a vsetko je ok 😵 juj, tak to za dva tyzdne uz bude mat modelkovsku vahu a uz sa mozem rozpadnut kludne 😅
Janurka, tak to je ozaj divne, ze sestricka robila poradnu.. 😕 to by sa asi nemalo... 😖

Desmodka, ja som bola v 21tt, a dr vravel, ze tak 20-21 je idealne...

Miska a neskusas mandle na tu zahu? lebo mne vacsinou pomahaju...a vecer si to mlieko davam, pripadne tabletku...inac teraz vecer sa mi to uz zacina lepsit, mozno ze uz sa mala posuva dole, tak az tak netlaci 😅

nikiarudi
24. nov 2009

ahoj kočky, tak my sa máme super..rastieme ako z vody..kopeme ako o život, takže sme snáď v poriadku..

desmodka - čo sa týka toho 4D, tak to je jedno v kt. tt si, pretože tam je dôležité hlavne to, aby malo miminko dosť plodovej vody a nebolo úplne stlačené v maternici, vieš tak akoby prilepené o steny maternice.. takže keď je dosť vody, tak je krásne vidieť celé bábätko.. aspoň to mne povedal MUDr. Mičko z Pruského - on je prvý čo ho to sono na Slovensku mal..takže už vie na tom robiť perfektne...dokonca povedal, že primátor PU tam chodí skoro každé 2 týždne ako na domáce kino.. 😀 😀 😀

nikiarudi
24. nov 2009

kočky, tak ja som sa o5 zapojila do súťaže, no teraz sú ceny 3, tak prosím zaregistrujte sa a zahlasujte za foto č.57 ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

http://www.funradio.sk/sutaze/najkrajsie-tehote...

januliatko1985
24. nov 2009

ahojte, tak ja som uz nevydrzala a volala dr, a je to uz potvrdene, ze som tehulka🙂 na buduci tyzden v piatok mam prist na odbery a utz, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku 😵

michalag
24. nov 2009

niki, rada by som a ako sa tam hlasuje???

jani, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evulik6
24. nov 2009

janulkaaaaaaaaaaaaaa...gratulujeeeeeeeem a silno silno silno drzim palce...

jaaaj baby ako mi chyba to kecanie s vami... och...

miska som rada ze sa ti dari, aj tebe niki a ostatnym tiez...drzim palce vsetkym

januliatko1985
25. nov 2009

dakujem vam babyyyy za gratulacie, uz som ani neverila, ze sa raz toho dockam 😅

michalag
25. nov 2009

Dobre ranko babenky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

pata31
autor
25. nov 2009

Janka, aj ja teda blahozelam k oficialnemu potvrdeniu 😵 😵 super, super!!!

mna celu noc boleli krize...a neviem, ci to nieco znaci, ci to len tak... 😅
no ale idem teraz na nakupy s mamkou...nejake darceky pokukat... 😉

janurka
25. nov 2009

Aaaaaaaaaaahojte.
Janulka blahoželam .... je to senzačná správa...
Ja som dnes bola trošku na vyletiku, mm mal školenie v SL tak som šla s nim a kamošku som trošku pootravovala ... Bolo super tak mi aspon zbehol den ... a čo ste porabali vy?

pata31
autor
25. nov 2009

Ahoj, Janurka...ja som si dnes pre istotu zbalila tasku 😅 😉
a boli sme trochu po obchodoch, ale nic moc som nekupila, akurat som si este v drogerke dokupila, co mi trebalo...a boli sme aj v hypernove, bo dnes boli banany v akcii...jaaaj, som myslela, ze ma tam drbne, tooolko ludi tam bolo, akoby nieco zadarmo davali 🙄 tak som nahanala mamku, aby sme tam dlho neboli, bo vela ludi na jednom mieste nie je dobre, najma ked zuri chripka...aj ked ju uz ma aj brat a dnes som s nim bola, tak hadam sa na mna nic nenalepi, ked som uz uspesne preckala aj mamkinu chorobu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre