Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
7. dec 2009

januliatko kraaaasne ti tt pribudaju 😀 supeeeeeeeeeer
niki tak jaku romantiku ste mali.. aj sviecky ste si zapalili??? 😀 😀
pata ja som cez vikend uz kuk ci si este cela 😀 neviem, ale mala som s tebou sen ze si uz rodila 😀 😀 😀 mala riadne vystraja

januliatko1985
7. dec 2009

ahojte, ja som sa prave vratila od dr, bola som na odbery a objednala ma na 29.12 🙂 to budem v 10tt a bufe aj tehu knizka jupiii.
pridala som foto do albumu 😵
pati, krasne fotecky 😉

pata31
autor
7. dec 2009

Janka, pekna bublinka 😵 😵
Desmodka...to vazne? 😀 😀 ale by som uz aj brala... 😉

nikiarudi
7. dec 2009

čaute kočky, tak a už som odo dnes oficiálne na MD aj ja... 🙂 🙂 🙂

pata31
autor
7. dec 2009

Niki, super, super...si to uzi 😵
ja mam momentalne pocit, ze mala sa uz chce vypucit von...ma feeest tlaci dole.. 😅

janurka
7. dec 2009

ahojte. jani krásna fotečka ... super tešim sa s tebou
Pati a kedy maš kontrolu u dr?

nikiarudi
8. dec 2009

dobré ránko, tak my ideme dnes na poradňu a máme posledné odbery.. 😀 tak snáď bude všetko ok.. 😒

pata31
autor
8. dec 2009

ahojte..
ja mam vo stvrtok poradnu...
Niki, preco by nemalo byt vsetko ok??? 😕
my sa dnes chystame do PP a aj do Tesca tam, bo my tu nemame...tak kus pokukat darceky zase 😉
pekny den!!! 😵

nikiarudi
8. dec 2009

no to ja len tak pre istotu, no všetko je ok..ešte zajtra si mám zavolať kôli výsledkom z krvi..a dnes ideme ešte na prietoky..tak uvidíme.. a poradňu mám ešte pred Vianocami..22.12 😀 😀 😀

nikiarudi
8. dec 2009

aaaa všetko máme v poriadku, dokonca doktorka čo mi robila prietoky sa ma pýta:"a aj viete pohlavie?" a ja že no mala by to byť baba..a ona: "to je naozaj baba a ukazuje sa priam ukážkovo.." a ja na to, ona sa rada predvádza..tak sa dr. zasmiala.. 😀 😀 😀

michalag
8. dec 2009

Ahojte 🙂
niki, supeeer, tak si to pekne uzivaj 🙂 😵 ... a blajhozelaaam k dobrym vysledkom 🙂 😉

patka, no uz sa mozno aj pripravuje na prichod 🙂 ... a mas komu dat vediet ked sa drobcek narodi? ... a vo stvrtok na vas myslim

jani, krasne ti to pribuda, ani sa nenazdas a bude v polovici 😅

My sa mame ako tak ... Sami je od piatku doma, lebo mal sopliky a vcera bol v skolke len na 1,5 hodky koli Mikulasovi a potom prisiel domov a poobede sa zobudil zo zastretym hlaskom, tak sme dnes isli k Dr. a dala nam kvapky vraj to ma zo soplikov ktore mu asi zastali na hlasivkach ... od nej sme sa zastavili v detskom obchodiku a kupili prve vecicky - bodynka, ale zatial len v neutralnych farbach a dokonca aj Sami vybral pre babatko hracku 🙂 😉 ... ak chcete mozete kuk (2 album) ... keby nebol Sami chory tak dnes sme mohli ist na sono, ale takto idem az vo stvrtok, tak na nas myslite 🙂

tatranka111
8. dec 2009

ahojte dievčatá dlho som tu nebola tak neviem či sa ešte na mna pamatáte 🙂

Pati ty kokso ved to tak letí sa normálne čudujem ved ty už sa pomaly chystáš na porod 🙂

januliatko jeeeeeeeej vidím, že aj tebe sa podarilo otehotniet 😀 😀 😀 😀

pata31
autor
8. dec 2009

Niki, tak to je sranda, ked sa takto ukazuje 😀 nasa ani moc nie...
Miska, no som zvedava, co mi povie dr vo stvrtok, bo ked tak mala tlaci, tak to by uz aspon krcok mohol byt skrateny, abo co... 😅
jej, a ked chces, mozes mi dat na seba cislo, ze ti potom poslem smsku 😉 ako ked sa mala narodi do 15.12., tak to mam este net v mobile - to mam na mesiac skusobny, tak to viem napisat, ale potom sa mi to uz zrusi 😉

michalag
8. dec 2009

tatranka, jasne ze si nateba pamatame 🙂

patka, poslala som ti IP 😉

Niki, vraj dievcatka su hamblivejsie, tak u vas to potom neplati 😝 😀

tatranka111
8. dec 2009

michalag tak to som rada, že ste nezabudli 😀 😀 😀 ako tehulkuješ?

pata31
autor
8. dec 2009

jeeej, Tatranka, som si nevsimla tvoj prispevok...vitaj, po dlhsej dobe, ako sa ti dari???
no veru, ze ja uz cakam len kedy porodim 😉 vsetko prichystane, taska zbalena...uz len ten porod mat za sebou a pri sebe zdravucku babiku 😉
Miska dik 😵

michalag
8. dec 2009

baby, aj vam sa to zda ze pokial ste snazilky to ide strasne pomaly a ked uz ste tehu, tak to ide zase velmi rychlo

tatranka, my tehulkujeme dobre, uz mame polovicku za sebou 🙂

patka 🙂

pata31
autor
9. dec 2009

Ahojte...ja sa hlasim stale 2v1 😉 po vcerajsej dvoj-hodinovej prechadzke v Tescu som myslela, ze sa to uz rozbehne 😉

kleopatris
9. dec 2009

ahojky 🙂

patka tak drzim pasticky, keby som ta nahodou uz nevymakla este v celku 😉 nech ste obe zdravucke a nech to ide uuuuplne lahucko 🙂
a miska daj nam prosim aj sem info, ked ti patka napise, nech sa mozme tesit aj my 😵

pata31
autor
9. dec 2009

Ahoj, Kleo...diky moc za prianie 😵 ja by som uz sla aj teraz, ale ked to na mna pride, asi budem trochu stresovat 😅

nikiarudi
9. dec 2009

pati - trosku stresovat? ja budem uplne mimo... 😀

pata31
autor
9. dec 2009

Niki a tvoj manzel ide s tebou ku porodu? bo moj nie... 🙄

nikiarudi
9. dec 2009

hej ja som mu povedala, že chcem aby tam bol a prečo..a už som nechala, aby sa rozhodol sám a zatiaľ je rozhodnutý byť pri mne..tak snáď si to nerzmyslí... 😀 😀 😀

michalag
9. dec 2009

patka, ani moj nepojde k porodu, prvy nestihol tak nebol a celkovo on taketo veci velmi nemusi (chlapi padavky 😅 😀 ) ... myslim ze vtedy nebudes moc stresovat, lebo sa budes sustredit na kontrakcie 😉 😀

kleo, jasne ze vam sem napisem ked mi patka posle sms ze uz je Tamarka na svete 😵

pata31
autor
9. dec 2009

Miska, moj je taky isty...jemu je zle, ked vidi ihlu a ked mu beru krv, tak odpadava 😅 ...a aj celkovo z nemocnice mu je zle...ako som sa mu snazila vysvetlit, ze nemusi byt pri porode, staci len, aby mi pri kontrakciach pomahal, ale nie, neprehovorim ho...a uz na to kaslem, aj ked by som bola happy, keby sa nakoniec predsa len rozhodol, ze pojde... 😉

tatranka111
9. dec 2009

ahoj pati u mna je to postarom ovulku mi museli vyvolavat liekmi, ktoré som mohla brat len tri mesiace.
prvý mesiac nezabrali, druhý som konečne po dlhom čase mala ovu 😀 a neviem je to iba moj pocit, ale myslím, že sa nám podarilo otehotniet........ms mi po duphastone meškala mala som aj nejaké príznaky a na dvoch testíkoch som mala ducha a čo sa ako naschvál stalo? ms po troch dnoch došla, tretí mesiac ovu asi zase nebola tak teraz neviem čo budem robit. Lekár ma posiela na laparoskopiu, ale mne sa akosi nechce íst pod nože. Ak by ani toto nepomohlo tak ma posle do CAR na umelé oplodnenie, ale to je dost drahé ☹
rozmýšlala som, že si dám od toho všetkého pauzu

pata31
autor
9. dec 2009

Hmm, Tatranka...tak to mas dost narocne...ale mozno by ta laparoskopia pomohla, nemyslis? aspon jednej znamej to teda pomohlo, tiez nemohla otehu a potom otehu bez umeleho oplodnenia...tak ja by som to este na tvojom mieste skusila...no ale je to na tebe, ako to ty citis...ale dufam, ze sa vam zadari co najskor... 😵

flyangel
9. dec 2009

cauko babenky...noo patka tak ty uz budes rodit 😉 budem vam drzat palceky..miska ako?vy este neviete co budete mat?

desmodka
9. dec 2009

ahojte zienky, dnes sme boli na kontrole a vsetko je zatial oki 😀 sme o dva dni starsi... brali mi krv na tripple testy, tak dufam ze aj tie budu oki... mozu byt zle ked NT vysiel oki???
idem vas docitat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre