Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
17. dec 2009

diky 😅 idem este nieco zjeste, dobalit a pojdem...

michalag
17. dec 2009

patka drz sa, mzslime na teba 🙂 😵

Ja som sa vratila od zubarky a ta mi povedala ze zub mudrosti musi ist von lebo mi rastie na krivo a preto ma boli ta sanka (ale ja som ani netusila ze sa mi raz zacne prerezavat zub mudrosti, lebo mam podla inej zubarky malu celust) a kedze ona tieto zakroky nerobi tak som musela ist k inemu dr. a tam som cakala vyse 2 hodky, lebo mal nejaky zlozity chirurgicky zakrok, ale uz je dobre, teda zacalo to teraz boliet ako mi odoznela injekcia, ale snad nieco vydrzime 😝 🙂

janurka
17. dec 2009

jeeeej Patulka tak sa len drž. Budem na teba myslieť... božinku tak sa tešííím .... už nech je maličká von a ste obe v poriadku ...
barchee držim ti palčeky, dufam že sa vam to čoskoro podari...
miška no ja som mala taku zubarku, čo este ani naznak po tom že by sa mi mal začať prerezávať zub múdrosti ale moja zubárka povedala že kedže mám malú sánku tak keby sa im raz uráčilo vyliezť tak nebudú mať kde, tak ma poslala na zákrok kde mi mali tie moje zuby vysekať ... no pekne po jednom. Lenže to ma odoslala k inemu dr. a to bol taky mäsiar. bože .... chodila som tyžden opuchnuta ako škrečok, mala som to hrozne zapalene, ked som šla k mojej dr. nech sa pozrie či je to v poriadku tak mi len povedala že to musi byť opuchnute. tak som šla k jednej znamej zubarke a ona že to mam strašne zapalene, okamžite mi to vyplachla vyčistila a nasadila antibiotika... ja som kvôli tomu v noci ani nespala chodila som vyrevana opuchnuta no hrôza. A na dalšie zuby soom sa ani neodvažila ist, povedala som si že uvidim ked sa začnu tlačit . a uz mam 2 von a uplne v pohodičke sa to dalo zniesť...

nikiarudi
17. dec 2009

PATI, drž sa ty to určite hravo zvládneš, a potom nám krásne predstavíš malú Tamarku ako veľkú herečku...moc moc sa tešíme spolu s tebou.. 😵 😵 😵

bibi24
17. dec 2009

Ahojte babulky,

po dlhsom case sa aj ja ozyvam...kvoli Patke...obcas na Vas narazim a vsimla som si, ze ma tesne pre porodom, tak strasne silno drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a aby ste boli s Tamarkou na Vianoce uz doma. 😉
A aj ostatne baby pozdravujem, drzkajte sa a opatrujte... 😵
My stale tak ako Barch, skusame, skusame a skusame a stale nic ☹ Niekedy buduci rok tiez zrejme vyskusame ivf-isci...ale zatial sa tym nejak nezaoberam...
Tak este raz, majte sa krasne a pekne vianoce prajem 😉

januliatko1985
18. dec 2009

pati,drzim ti siiilno palce nech uz to mas cim skor za sebou a nehc ste obe v poriadku 😉 🙂

kleopatris
18. dec 2009

patka aj ja sa pridavam a drzim vam pasticky, i ked neskoro a mozno uz je malicka aj tu 😵

michalag
19. dec 2009

Ahojte tak dnes mi pisala patka
Este stale su 2v1, tlak jej upravili a teray dr. cakaju ci sa to rozbehne samo, ak nie tak jej zajtra asi pomozu ak by to neslo. Pozdravuje vas 😉 🙂

patka, myslime na teba a drzime palce aby ste uz boli obidve spolu 🙂

evulik6
20. dec 2009

Patulka drzim palceky a myslim na teba 🙂

nikiarudi
21. dec 2009

..dnes nás čaká veľké sťahovanie..tak držte palce, až z toho neporodím.. 😀 😀 😀

janurka
21. dec 2009

pati myslim na teba ... držkajte sa ....
niki a ty davaj na seba pozor... 😉

januliatko1985
21. dec 2009

ahojte...neviete, co je s patkou?

nikiarudi
21. dec 2009

no to by som aj ja rada vedela, že ako je s Paťou?? 😅 😕 😕 a neboj, ja som len dirigovala 6 chlapov... 😝 😀 😀

michalag
21. dec 2009

Ahojte dievcata 🙂

sms od Patky:
20:55 sa narodila mala princezna TAMARKA s krasnymi mierami 3420g a 49cm a podoba sa na mamku

Patka Gratulujeeeeeeeeeeeeeme 😵 😵 😵 😵 😵

kleopatris
21. dec 2009

patka super, gratulujem moc moc moc 😵 😵 😀 a prajem vela vela zdravicka vam obom 😵

janurka
22. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeej GRATULUUUUUJEEEEMEEEE .... paťka držte sa že ste čim skôr doma 😉

nikiarudi
22. dec 2009

Pato, GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM a veľa veľa zdravíčka prajeme.. 😵 😵 😵

michalag
22. dec 2009

Dobre ranko 🙂

no babenky nikiarudi, janurka, kleo, pozeram ze aj vam sa to pomalicky ale isto krati 🙂

bibi24
22. dec 2009

Jeeej, tak zakladatelka temy porodila. Aj ja sa pripajam ku gratulaciam, prajem vela zdravicka a nech Vam mala Tamarka robi len radost! 😉

michalag
22. dec 2009

jeeej a este som zabudla ze aj minix to bude mat za chvilku za sebou ... baby ako ten cas leti

nikiarudi
22. dec 2009

no michalag - veru keď si predstavím, že mám 4 týždne do oficiálneho termínu, tak sa mi tomu ani veriť nechce.. 😀

janurka
22. dec 2009

ja som na tom podobne. Prave včera som si pozerala fotky zo začiatku ked som robila prve testy na to male brucho a tak ... No nezdá sa mi že prešlo 8 mesiacov a za chviločku tu mame našho anjelika a ani nebudeme vedieť ako a bude z neho už veľka chlapina... 😅

januliatko1985
22. dec 2009

Pati, blahozelaaaaaaaam z celeho srdiecka, takze vianocny darcek uz mate tak uz sa z neho len tesit.blahozelam 😵 🙂 😉

minix
22. dec 2009

ahojte, tak ma napadlo sem zabrusit. 🙂)
Patka, super, gratulujem, tesime sa na fotky, nakoniec to bol predsa len oskoreny vianocny darcek 🙂)))

No, miska, dobre si si spomenula, nam ujo doktor povedal, ze sme niekde okolo 15.januara, takze sa asi iba zoparkrat vyspime a budeme mat nasu malu doma. 🙂 Vcera boli v prvej poradni troska stresy, lebo ujovi doktorovi sa zdala mala hypotroficka, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a mozno bude z tych mensich, lebo v 35 plus tri sme mali 2500g, ale dufam, ze zasa nepriberie moc, aby to nemala mamka moc tazke.

Ak by sme mali nieco skorej, tak Vam urcite kleo da vediet, poslem jej SMSku. 🙂

Drzte sa vsetky, nech to kazdej dobre dopadne, ci caka, alebo sa snazi.
Budem informovat.

nikiarudi
24. dec 2009

Ahojte, chcem vám všetkým kočky popriať krásne a veselé sviatky, plné šťastia a radosti v kruhu najbližších..a hlavne veľa veľa zdravia do nového roku, no samozrejme kopec úsmevných chvíľ s vašimi drobčekmi, kt. nosíte pod srdcom.. tak ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE!!! 😵 😵 😵

flyangel
24. dec 2009

Ahoojte,Krasne a pohodove Vianoce Vám prajem,hlavne vela zdravicka a lasocky v Novom roku 😀 😀 Jeej a aj ja blahozelam Patke ku malej Tamarke 😀

michalag
24. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,

Končí sa zas ďalší rôčik,
do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné,
od Ježiška dary krásne.
K tomu šťastia do balíčka,
hodne zdravia a šťastíčka 😵 .

Stastne a vesele Vianoce 🙂 😵

janurka
24. dec 2009

ahojte baby.
Chcem Vám všetkým popriat krásne Vianoce aby sa všetkým splnili aj tie najtajnešie priania.
A este taka rýmovačka...

Kapor sa nám pripiekol,
majonéza skysla,
babka sa nám ožrala,
do oblátok drisla.
Dedo zožral štedrák,
stratil pritom zuby,
dal si jedno poldeci,
med mu tečie z huby.
Darčeky sa rozdali,
zase žiadna sláva,
v pyžame od manžela,
vyzerám jak krava.
V telke idú rozprávky,
popoluška, mrázik,
na zábradlí balkóna,
zmrzol deťom jazyk.

Šťastné a veselé

pata31
autor
25. dec 2009

Ahojte, dakujem vsetkym za gratulacie 😵 😵 😵 😵 ...pustili nas az dnes, lebo sa mala narodila az vecer, takze este nemala plne tri dni vcera, tak teda az dnes...ale prezili sme to, aj ked mi bolo smutno vcera...
a mlieka mam, ze by som aj trojcata uzivila 😉
skusim neskor pridat fotecky, ked sa bude dat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre