Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
25. dec 2009

patkaa, vitajte domaaaaa 😵 🙂 a ked budes mat cas zmen si pass 😉

pata31
autor
25. dec 2009

dakujem...uz som zmenila pas, aj pridala fotecky a idem konecne lahnut...

michalag
25. dec 2009

patka, Tamarka je naaaaadhernaaaaa 😵 😵 😵 😵 🙂 .... pokial mozes tak oddychuj 😉 🙂

pata31
autor
26. dec 2009

diky, Miska 😵 a diky, ze si napisala aj do tej druhej temy 😵

nikiarudi
26. dec 2009

no čaaaaaaaaaaaute kočky!!! PATI a TAMARKA vitajte medzi nami.. Pati malá je naaaaaaaaadherná a mliečko úprimne závidíme...a tešíme sa spolu s vami, mi máme 1.noc v našom novom byte za sebou a bolo super...tak sa tešíme.. 😵 😵 😵

pata31
autor
26. dec 2009

ahoj, Niki, tak to teda muselo byt ozaj super, spat vo vlastnom...trosku zavidim 😉
a my ideme dnes prvy krat kupat...trosku sa bojim, bo mi ani v nemocke nestihli ukazat, ale nejako to musime zmaknut 😅

nikiarudi
26. dec 2009

neboj, v pohodke to zvládnete.. držím päste.. 😉 🙂

januliatko1985
26. dec 2009

vitaj pati, krasnu mas dcerku a ake ma cierne vlasky.....urcite vsetko zvladnete 😉 neboj.
ja idem v utorok ku dr. sa uz velmi tesim, budem mat dalsie fotecku 😵

janurka
27. dec 2009

Ahojte žienky.
Patka je super že ste už doma a pekne zarezávate 🙂 . Ako ste zvládli kupkanie? určite dobre.
A ako sa máte ostatné ako ste sviatkovali?
My sa máme celkom dobre no cítim sa tak ako by som mala ist každú chvílu rodiť, no možno je to len pocit. Poradnu mám až 4. 01.tak uvidime čo nam povie pani doktorka.
Niki a ty sa ako cítiš?

nikiarudi
28. dec 2009

ahojte kočky, prepáčte že som tu už nie tak často, no v tom našom novom byte sme si ešte nezaviedli net, takže len keď som u našich, tak si vás kuk a napíšem.. 😉 🙂
janurka - zatiaľ sa cítim fajn, no predvčerom ma malá tak neskutočne kopala, že som myslela, že sa chce predrať cez brucho von.. 😀 😀 😀 ale inak ok.. zajtra poradňa, tak uvidíme čo nám Dr. povie.. 😅

desmodka
28. dec 2009

patka tamarka je naaaadherna, podarila sa vam 😀 😀

evulik6
29. dec 2009

ahojte kocky moje zlate...ako sa vam dari? Patka, este raz gratulujem a zelam vela vela zdravicka... mala je nadherna...
Pozeram ze uz aj ostatnym sa to krati 🙂..tak vam zelam rychle porody a hlavne aby ste boli zdrave aj vy aj vase ratolesti 🙂

pata31
autor
29. dec 2009

Desmodka, diky 😵 😵 😵 😀
a kupanie prve bolo trosku take opatrne z mojej strany, ale malej sa pacilo...druhe sa jej napacilo, to preplakala, ale vcera zase ok, to uz aj ja som zase kus lepsie... 😉

michalag
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti.

nikiarudi
31. dec 2009

ahojte baby, som len na skok, tak vám všetkým želám krásneho a pokojného Silvestra a hlavne, aby ten Nový rok bol úspešnejší ako ten čo čochvíľa skončí... 😵 😵 😵

januliatko1985
31. dec 2009

ahojte....dllho som tu nebola, tak som vam prisla zazelat krasny novy rok a aby sme sa vsetky dockali toho po com tak tuzime.
ja sa mam inac fajn, ked budem mat viac casu tak popisem viac aj pridm foto.majte sa 🙂

pata31
autor
1. jan 2010

Ahojte...vsetko naj do noveho roku...hlavne vela zdravicka a lasky!!!! 😵 😵 😵

nasa mala sa vcera tak poserinkala po kupani, ze som ju musela komplet prezliekat 😀 a vcera sme boli aj na prvej prechadzke...a aj dnes sa chystame 🙂 konecne sa dostanem aj ja trosku von 😉

janurka
2. jan 2010

ahojte 🙂
Všetkým želám do nového roku len to najlepšie... Snažilkám aby sa čo najskôr podarilo otehotnieť a mohli si užívať krásne tehotenstvo... Tehuľkám aby to do konca vydržali a dočkali sa krásnych bábätiek a mamičkám prajem nech im drobáskovia robia samú radosť... Pekný deň 😉

pata31
autor
4. jan 2010

Ahojte...tak ako tehulky? My sme dnes boli v poradni a krasne sme pribrali, dr nas pochvalila, lebo aj hlavicku krasne dvihla, ked ju chytila za rucky...a tak bola pekne tichucko, pozerala po doktorke...zlatucka bola 😵 😵

nikiarudi
4. jan 2010

ahojte baby, tak čo máte nové? my máme posledné 2 týždne do oficiálneho termínu, ale stále sme 2v1..uvidíme čo nám povie doki zajtra na poradni..či je vôbec nejaká zmena.. 😅 😕 inak už som začala prať detské vecičky, a už 3/4 z nich mám popraté...som ja ale šikovná, že?? 😀 😀 😀

janurka
4. jan 2010

Ahojte babulky. My sme dnes boli v poradni a odišla som odtiaľ trošku sklamaná, lebo som čakala že ma pozrie zo spodu a povie čo a ako, lebo jedna moja známa je je o týždeň predo mnou a je už na 2 prsty otvorená. Tak som chcela vedieť ako sme na tom my či sa už pomaličky otvaram alebo je to tak ako to bolo.... 😠 😠 😠 a ona nič....
len mi pre zmenu zmerala panvu a vravela že by som mala relativne v pohode odrodiť, že by nemal byť nejaky extremny problem lebo ani naš drobec nebude nejaky velikansky bunkoš...
a do dalšej poradne mam ist až o 2 tt ... ☹ Sa mi to zda dlho v 9tom mesiaci... no čo už ... uvidime čo bude tam...

nikiarudi
4. jan 2010

ahoj janurka - až o 2 týždne?? to prečo, veď teraz je poradňa každý týždeň... a to že ťa nepozrela dr. zo spodu mi je tiež čudné, veď keď už sa nerobí sono ako vie ako si na tom??? 😖

janurka
4. jan 2010

no niki ja som tiež bola zaskočena ... a hneva ma ze až o dva tyždne... ☹ podla mna by mali byť ženy v 9tom mesiaci viac sledovane...

nikiarudi
4. jan 2010

no ja to tak mám, aj zajtra idem po týždni na poradňu, tak neviem prečo teba dala až o 2.. 😒

janurka
5. jan 2010

niki už tiež mávaš sny o pôrode? lebo ja kaýdú noc... božinku už nech je potom lebo ma z toho asi porazí

nikiarudi
5. jan 2010

ahojte, tak máme po poradni, všetko je ok a tak ako do teraz.stále sme len na jeden prst, takže pohodička.... no dokimu sa nepáčilo, že už 3x mám rovnakú váhu, tak ma poslal na kontrolné prietoky, no aj tie som mala našťastie úplne ukážkové podľa Dr. 🙂 🙂 🙂 a ešte mi dala ona urobiť aj CTG vyšetrenie a aj to som mala v poriadku..tak som rada.. 😵 😵 😵

janurka
5. jan 2010

no niki tak to je super... ja som zasa cez vianoce pribrala až 4 kila čo doteraz vždy jedno maximalne dva medzi poradnami... 😅 Tak nam asi chutilo... 😀

pata31
autor
5. jan 2010

Ahojte!
Janurka, aj mne to tak vyslo ku koncu tehu, ze som bola po dvoch ci troch tt v poradni, bo tam bol nejaky sviatok a vtedy nerobili, a zdola ma pozeral tiez az posledne dva tyzdne, pred tym nie...
Niki, super, ze mas vsetko ok...inac ja som nebola vobec otvorena, ked mi zacali vyvolavat v nedelu, tak to som sa otvorila na 1,5 prsta...a potom v pondelok mi na druhy krat vyvolavali, tak to az ked mi dr praskol vodu, az vtedy sa to rozbehlo...
a pridala som nejake nove fotecky... 😉 teraz sme uz okupkany a bubkame...inac bola hore od tretej do siestej, bo ju brusko bolelo, tak bola nervna, potom ked sa vykakala uz bolo vsetko ok, tak uz sme ju aj okupkali...
inac mi dr na brusko odporucila rektalnu rurku, ked boli brusko sa to da do dupky, ze sa uvolnia plyny...a je to ozaj super, bo sa hned uvolni brusko...a stoji to len 20centov, na rozdiel od roznych kvapiek a kremikov, za ktore chcu riadne sumy!... 😉

nikiarudi
6. jan 2010

Pati, ja som už dva týždne len tak na 1 prst..aspoň to tvrdí dr. 😀 😀 😀

nikiarudi
7. jan 2010

Pati - dnes je presne mesiac čo som na materskej a to sprosté rozhodnutie, o tom koľko mi priznali tej materskej, mi stále neprišlo.. debili.. 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre