Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
24. apr 2011

jeeej caute baby... aj ja vam zelam krasne velkonocne sviatky.... hadam tu vodu nejako prezijeme nie? 😀 😀 😀

pata31
autor
24. apr 2011

@evulik6 aj tebe krasne sviatky! ako sa mas inac? uz sa ti to blizi, co??? 😉

michalag
25. apr 2011

Ahojte kocky 🙂
My sme boli vcera same lebo chlapi isli k starkovcom a dnes rano sa vratili po kupacke, nas to sice neobislo ale bolo to len take aby sa nepovedalo 🙂

@evulik6 jeeej tebe sa to pomaly ale isto zacina kratit a o chvilku uz budete mat uzlicek pri sebe 🙂

Ja neverim ako ten cas rychlo leti, Lucka ma zajtra svoj 1. rocik 😕 😵

pata31
autor
25. apr 2011

@michalag aj nam sa uslo, dokonca aj Tami fajne, bo chcela ist na ruky a v tom brat na mna vodu vylial, tak Tami rev spustila, chudatko 😝
a to Lucka uz bude mat rok? vau, to zletelo! tak prajeme vsetko naj 🙂 🙂

michalag
25. apr 2011

@pata31 chudatko ☹
ano zajtra, ani sa mi nechce verit .... dakujeme 🙂

evulik6
25. apr 2011

@pata31
@michalag mam sa dobre baby moje, dakujem...akurat dnes mi je nejako na figu, od rana sa mi hlava kruti...ale uz je lepsie...veru krati sa to, este 6 tyzdnov a hadam budeme mat drobceka doma. Uz sa velmi tesime.
Lucke vsetko najlepsie k narodneninam , nech je zdravucka a robi vam radost. 😉

januliatko1985
25. apr 2011

Cafte, tak mi sme boli cele sviatky chori vsetci traja, ja , mm aj Martinko a on este k tomu bol straaasne zly, kvoli zubkom aj teplotoval aj soplil, ale uz mu je trosku lepsie, chvalabohu.inac strasne chce byt furt pri mne na rukach, ja uz neviem, co mam robit, sak ja nicnemozem robit doma a vzdy by len za rucicky chodil, planujem kupit nejake odrazadlo, co sa da tlacit zo zadu tou palicou, ze ho to trosku zabavi, ked pojdeme vonku, lebo uz aniv kociku mi dlho nevydrzi sediet, nie to este spinkat.

@michalag vsetko najlepsie Lucinke k narodeninkam, veru ten cas strasne leti.
@evulik6 tak nech vsetko dobre dopadne 😵 😉

michalag
25. apr 2011

@januliatko1985 @evulik6 dakujem za Lucku 🙂

evulik6
26. apr 2011

@januliatko1985 dakujem, dufam ze to bude vsetko ok 😉 chori ste? my sme tiez boli...teda dadko bol pred sviatkami, dnes sme boli na kontrole, uz je ok, ale ja som trosku chora ... bolelo ma hrdlo, uz prestalo, ale som zachripnuta a obcas mam kasel...dusivy 😒

pata31
autor
1. jún 2011

@evulik6 ako sa mas? este nerodis?

evulik6
1. jún 2011

@pata31 ahoj, este nie...ale dnes mi dr.povedala ze uz to je tak na pol ceste, tak cakame... 🙂

desmodka
1. jún 2011

@evulik 7.6. termin, tak to vydrzte vtedy sme aj my 🙂 drzim palce nech ste obaja v poriadku a nech to ide hladko

januliatko1985
2. jún 2011

@evulik6 tak sa drz a ptoom fotooo 😉

pata31
autor
2. jún 2011

@evulik6 tak ti prajem lahky porod a nech je Samko v poriadku, potom nas informuj 🙂

michalag
2. jún 2011

@evulik6 drzkajte sa a nech ta Samko velmi nepotrapi, potom sa nam ukazete 😉 🙂

evulik6
2. jún 2011

babulky moje dakujem vam krasne...jasne ze dam potom hned vediet 🙂 uz sa neviem dockat, je mi jedno ako sa vytrapim hlavne nech je vsetko ok a malicky je v poriadku.

michalag
2. jún 2011

@evulik6 takze nakoniec bude naozaj Samko?, krasne meno 🙂 😵 🙂 😵

evulik6
3. jún 2011

@michalag ano moja, bude samko... dadko vybral bracekovi 🙂

michalag
3. jún 2011

@evulik6 krasne vybral 🙂
A Davidko sa uz tesi na braceka?

evulik6
3. jún 2011

@michalag davidko sa uz nevie dockat...v den ked som sa dozvedela pohlavie bol so mnou na sone, a najskor sa usmial ze pipik, ale ked som sa obliekala tak mi v satni vravi ze on chce dievca... tak bol smutny, ani sa so mnou nebavil, som si porevala doma, ale o hodku na to mu vravim, ze ved bude taky ako on, ze ho nauci hrat futbal a cikat ako chlapci cikaju, tak uz bolo dobre... potom to kazdemu rozpraval... a odvtedy sa velmi tesi...stale o nom rozprava...predvcerom prisiel za mnou a vravi brusku - samko pod uz von 😀 😀 😀 som sa smiala...zlaty je.

evulik6
3. jún 2011

@pata31 inak keby to bolo dievcatko tak mal vybrate meno Tamarka 😵

michalag
7. jún 2011

@desmodka Jakubkovi všetko najlepšie k 1. ročku!!! 😵 😵 😵

@evulik6 vy tu ešte stale strasite 😀 (videla som ta na FB, tak preto)

desmodka
7. jún 2011

@michalag moja dakujeme

evulik6
7. jún 2011

@michalag nooo vidis, dobre mu je ...co narobim... dnes som navarila, vygruntovala byt, podlahy umyla, poprate je, pozehlene, no neviem co este mam robit... Musi sa sam rohodnut, neprinutim ho nijako... to bude asi tvrdohlavec 😀 😀 😀

evulik6
7. jún 2011

@desmodka vsetko naj Kubkovi, nech je zdravucky a nech ma stale usmev na perach 😉

pata31
autor
9. jún 2011

@evulik6 jeeej, blahozelam ku Samkovi, zlatucky je, tak nech vam pekne rastie a nech je zdravucky 😵 a vela mliecka mamicke 😉

januliatko1985
10. jún 2011

@evulik6 jeee, uz to mas za sebou, tak gratulujem srdecne 🙂 😵

michalag
20. jún 2011

@evulik6 vitajte doma 😵 .... ako sa zabehavate? .... inak co tak zmenit si pass, hmmm 😉 🙂

januliatko1985
17. aug 2011

@pata31 jeee Pati, co to co toooo, tehulka znova, gratulujem, nech to dotiahnes do uspesneho konca.a chceli ste druhe ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre