Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
26. jún 2009

ja vyborne, vsetci sa mi cuduju ze ako je to mozno....fakt ani neviem ze som tehu.... 😀 trosku si citim podbrusko...ale inak nic zasadne.... ale aj moja mami hovorila, ze ona to zvladala cele bez problemov, ze jej nebyvalo vobec zle.... a nezabudla mi povedat, ze ma rodila 13!!!! hodin....

pata31
autor
26. jún 2009

no tak to mas super 😵 len tak dalej...ja mam dnes zase kyselinu a ma aj hlava pobolieva...rozmyslam nad kavou...
a vy nechcete vediet dopredu pohlavie?? 😕 ja by som to nevydzrala...uz by som to chcela vediet 😉

zusika
26. jún 2009

ja neviem, stale sa k tomu neviem jednoznacne postavit, obom nam je to dost jedno..... ale to asi este iba pride...

pata31
autor
26. jún 2009

ja uz len kvoli vecickam chcem vediet...akej farby mam kupovat..lebo tych neutralnych nie je vela...
a uz ste nejake mena vyberali? mne sa teraz najnovsie paci Tamarka 😀

zusika
26. jún 2009

no ale ved s vecami to je lahke.... biela, zlta, zelenkava, rozne odtiene a kombinacie.... podla mna sa to da....
no a mena.... ja to mam asi jasne, len neviem co mm na to..... ale mne sa uz od gympla paci meno Sofia, takze to asi aj tak bude....a chlapec asi Andrej.... uvidime co este pride....
mm stale hovori o Kubkovi a Dorotke ale dufam, ze len zartuje a moj ocina si zaumienil ze jeho vnuk bude Fedor...no tak asi takto je to u nas 😀

pata31
autor
26. jún 2009

ked mne sa pacia ruzove vecicky, tak by som chcela dievcatko...ale to musi najprv dr potvrdit, az tak mozem nakupovat 😉 😀
a Fedor je super meno 😉 😝 😀 úspešné! je to hrozne s tymi menami...jeden chce to, druhy ono, este rodicia sa do toho zapletu...ja ked som povedala, ze sa mi paci Sabina, tak ocino len krutil nosom... 😅

zusika
26. jún 2009

ale ved to budu nase nie ich deti, ja by som sa tiez chcela volat inak ako sa volam.... no ale neboli vobec originalny, volam sa po mame...a mm je to to iste on je ako otec, sestra tiez po mame....no to kde sme???
moja dcera bude Sofia, pretoze to znamena mudrost a tak jej chcem aj takto zarucit vysoke IQ 🙂 je mi jedno ze je to teraz moderne meno, ja o tom fakt hovorim uz 10 rokov....
no a ruzova to ja vobec nie..... aj ked bude dievcatko, nebudem to prehanat....to jej veru neurobim..... a nemam problem obliect babe modru a chlapcovi cervenu..... moji chlapi doma miluju cervenu....

zusika
26. jún 2009

sledujes pati, ze sme tu dnes same??? ... inak ja uz tiez idem of...a uzivat si vikend....aj ked zase mrholi ...fasa... ked mam ist domov... pesoooo!!!!

pata31
autor
26. jún 2009

my našťastie nemáme mená po rodičoch, to by sme boli Mária a Štefan...ako aj starý rodičia a prastarý rodičia 😅
ale je jasné, že nakoniec aj tak vyberieme mená, čo sa nám pačia a zvyšok rodiny má smolu 😉
a čo sa týka tej farby...nehovorím zase, že keď bude dievča, tak bude ružová princezná, ale určite bude mať aj také oblečenie...sestra mala troch chlapcov, tak už to vidím, že sa bude vyžívať v nakupovaní.. 😉

kleopatris
26. jún 2009

ahoj pati 🙂 no manzel bol a je este dost smutny a ani koncert sa nekona ☹ no nepomozeme si, taky je zivot 😔

pata31
autor
26. jún 2009

Ahoj, Kleo...no tak teda riadnu smolu mal...najprv posunuli koncert, teraz dokonca zomrel MJ...brutalny zvrat 😅 zivot je ozaj nevyspytatelny 🙄
ale babo je dolezitejsie...a to je blizsie 😉

januliatko1985
26. jún 2009

ahojtee,je tu niekto?? 🙂 poslednu dobu nejak vobec nemam cas sem chodit,furt sa daco najde,co ma od netu odtiahne...no cou uz,ale chcela som sa vas opytat,hlavne teba miska,dnes som si prvykrat robila ovulacny test a ta druha ciarka bola tam ale nebola az taka silna,to znamena, ze sa ovu blizi,alebo uz je?brusko ma zacina boliet pomaly aj krize a to je dost skoro na mna ovu ved este len som 14DC,co minuly mesiac som mala na 23DC,no ale som rada, ze tak skoro...pridavam aj moj graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

monika0001
26. jún 2009

ahoj Pati.... 😀
Mám dobrú správu..
Nie, ešte nie som tehu, ale možno sa nám zadarí. Chodím teraz na folikolometriu a v nedeľu by mala byt ovulácia.. a keďže je prísne sledovaná a folikul pekne narásto,l za dva dni zo 14 mm na 18mm, je dosť pravdepodobné, že by sa nám mohlo zadariť... máme byť spolu každých 12 hodín a v pondelok ideme zasa ku gynekológovi aby sa pozrel ako to vyzerá...
Okrem toho sme si dnes kúpili nové auto a ja som po straaašne dlhej dobe dnes pocítila úžasnú radosť. tak fajn som sa už dlho nectila....

pata31
autor
27. jún 2009

Ahoj, Monika, tak to je super...aj to nove auticko, aj ten folikul...a aj tvoja psychika je na tom lepsie...tak silno drzim place, aby sa zadarilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

evulik6
27. jún 2009

ahojte...
zelam vsetkym pekny vikend... 😉

teuflerin
27. jún 2009

ahojte baby tak ja som sa akurat znova vratila z dalsj gulasky...moj buduci svokor je peter tak sa slavilo....a idem akurat tak do psotele takze potom zajtra alebo vp ondelok popiseme....ahojte a krasny vikendik

evulik6
28. jún 2009

halo halo kde ste vsetky? ako ste vikendovali? my celkom fajn... v sobotu sme boli na prechadzke...isli sme peso do bojnic, co je od nas takych 45-50 minut chodze... boli sme u sestry v bare a naspat zase peso...domov sme prisli KO bolo strasne dusno. Lahli sme a spali. A dnes, dnes som doobeda kuchtila, pobede sme boli na zmrzke a na nakupe v kauflande. A vy ostatne ako? Oddychli ste si?
Ja som dnes dostala mrchu, som rada ze mi prisla nacas a nemusela som na nu vyckavat...takze dovca bude urcite bez nej, co je straaaasne super. 🙂

janurka
29. jún 2009

Ahojte žienky... Žeby som tu bola prvá??? Ako sa máte a čo máte nové? Pribudli nejaké nové tehulky odkedy som tu nebola? Ja mám už dnes poradňu za sebou, ale bolo to krásne. Na ultrazvuku som videla ako sa krásne hýbe drobček môj maličký. Rúčku vystrčil ako by chcel maminke zakývať. Bolo to nadherne... 😀 Oj aká som ja šťastná prešťastná... čo sa chystáte dnes robiť ? von to konečne vyzerá tak že bude aj pekne. tak dúfam že to tak aj ostane...

pata31
autor
29. jún 2009

Ahojte...ja som dnes druha? 🙂 som mala ist dnes na krv, ale som tam prisla a pozeram, ze dr je na dovolenke a zastupujuci dr robi az pooede, tak som kus nasr..., bo zajtra musim ist zase rano nalacno...teraz mi je az blbo..idem si spravit cajik a dat vianocku, co som si kupila...
Janurka, krasa taky utz,ze? 😵

janurka
29. jún 2009

ježiš nadherne , to je až neskutočne pati... Na figu ked si musela na lačno prist a zbytočne... mne tiež v čakarni až škvrkalo v bruchu tak som sa dosť hlupo citila... tak som len zapijala vodou rychlo 😅

pata31
autor
29. jún 2009

som sa tesila, ze mozno aj mne spravi dnes utz a nic z toho.. 😒
inac ja som uz asi citila prve kopance, jak sme boli v sobotu na svadbe, tak som v kuse fotila, cize som bola vacsinou na nohach ako sedela a po polnoci, uz jak sa kamoska prezliekala, zrazu take jak bublinky v brusku...ale take dost silne...sa asi male uz hnevalo, a mi chcelo povedat, ze uz mam ist spat 😀

pata31
autor
29. jún 2009

Janurka a peknu fotecku mas z utz 😵

janurka
29. jún 2009

jeeeej pati tak to muselo byť krasne 🙂 pana beka .... aj tak sa nikdy neprestanem nad tym udivovať ake je to zvlaštne že v žene vyrastie novy život a ako si tam stastne kopka a hrajka sa ... ved to je ....waw no zazrak

pata31
autor
29. jún 2009

hej, je to krasne, mat v brusku malinkeho cloviecika... 😵 ale dufam, ze to boli tie pohyby, lebo podla knih az okolo 20tt by som mala citit...aj ked podla mna to boli 😉

zusika
29. jún 2009

dobre ranko, kocky!!!
janurka, no tak teda aky zazitok.... uz sa aj ja velmi tesim.... prvu poradnu by som mala mat asi 27.7....
inak nas vikedn uplna pohodka... relax....

janurka
29. jún 2009

zusi ja mam dalšiu poradnu tiež 27.7. už sa neviem dočkať ked tam znova pojdem

zusika
29. jún 2009

no a co sa dialo dnes? co je na prvej poradni?

pata31
autor
29. jún 2009

ja som tiez mala mat dnes poradnu... 😒

teuflerin
29. jún 2009

ahojte babulky...co mate doma noveho?ja som o dvanastej v noci vyprevadila nasich na lietadlo a az i smutno bolo ze mse s drahym nemohli ist s nimi tak ako isla segra..ale tak co uz zase na druhej strasne mam dva tyzdne volny byt

zusika
29. jún 2009

Ahoj teu, ved aj ty sa dockas!! a ako vravis, teraz uzite "cisty vzduch"
pati a ty co na poradni? co sa tam deje? je to vlastne vzdy nejake vysetrenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre