Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
10. júl 2009

dobre raaanko prajem....
janurka , ty si ale ranne vtaca 🙂 ja uz som tiez dlhsie hore, len som sa chystala do prace a este mam chvilku cas tak som sem dobehla, lebo neviem ci sem pridem pred dovcou,lebo zajtra na tu svadbu ideme a hned v nedelu jak sa vybubame tak vyraaazame na balaton do madarska, neviete si predstavit jak sa tesim, ze si oddyhcnem a dufam, ze sa vratime uz traja 😅
inac mrcha by NEMALA prist o 4dni,tak uvidime,tu je moj grafik,ak sa mu rozumiete:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

janurka
10. júl 2009

dobre ranko miši a jani. Miška tak to musi byť fuška každe rano o 5tej vstavať. 🙂 a jani uži si svadbičku a krásnu dovolenôčku ti prajem... a snažilkuje o 106 aby ste boli traja ked teda este nie ste ... čo by bolo este lepšie.... 😀

januliatko1985
10. júl 2009

dakujem janurka.....drzte palceky,aj ja vam drzim vsetky snazilkam a vam tehulkam aby ste sa drzali,majte saaaa,padam do praaace 🙂

michalag
10. júl 2009

janurka, uz si zvykam 😝 😀 ... ale cez vikend k malemu vstava tatino 🙂 😉

jani, ja neviem moze to byt aj znak prichadzajucej mrchy 🤐 , ale dufam ze sa mylim

evulik6
10. júl 2009

ahojte...tak som vas prisla pozdravit, lebo netusim ci sa sem este dostanem dnes a potom sa sem dostavim az okolo 20teho... Tak sa mi tu majte pekne, pekne snazilkovanie zelam, a dufam ze ked pridem najdem tu nejaku novu tehulu 😉

jani, tiez ti zelam peknu dovcu 🙂

reivka
10. júl 2009

ahoj evuliiiiik 🙂 majte sa pekne na dovolenkách

zusika
10. júl 2009

ahojte,
Fly prepac, mrzi ma moja otazka zo vcera....som nevedela.... este raz sa ospravedlnujem!!! ☹
prajem vam pekny den..... mne je dnes cudne.... neviem to definovat....moze ma vplyvom pocasia pobolievat podbrusko...a citim sa akoby mala prist mrcha...ja voem, ze je to divne...a mozno ma telo zafixovane ze mozno teraz by mala prist.... citim tale tlaky tam dolu akoby v mechure.... 😒 znepokojuje ma to a stale sa chodim kontrolovat ze co sa deje.... 😠 a ked som rano isla peso nebolo to prijemne....

reivka
10. júl 2009

zusi no hádam si v poriadku 😒

zusika
10. júl 2009

dakujem reivka, aj ja....

janurka
10. júl 2009

zuši nezajdeš pre istotu k lekarovi nech ta pozrie... a budeš pokojnejšia .... važne ... a možno by si aj drobca videla...

reivka
10. júl 2009

janurka už mi to nedá - prečo zuši? ked je zusika?

zusika
10. júl 2009

😀 nevadiiiii......
jani, idem v stredu.... 15.7. - takze dovtedy uz nejako vydrzim...nech je to ako chce..... nechcem to prehanat... zajtra sa zobudim a urcite bude dobre.....

janurka
10. júl 2009

reivka ja nieviem tak mi to niekedy ujde... 😕 no tak ti drzim palce nech ti to prejde a bud dnes v klude a vela vela oddychuj ZUSI 😅

reivka
10. júl 2009

mne sa tuším nedá dať príspevok

reivka
10. júl 2009

už mi to išlo 😀 😀 😀

zusika
10. júl 2009

preco reivka, ved si prispela..mne to nejde iba ak dam sameho smajlika....

reivka
10. júl 2009

no veeeed chcela som dať takého usmiateho samého a nešlo to 😒

reivka
10. júl 2009

idem zaniesť deti k babke a šup do roboty potom sa ozvem

zusika
10. júl 2009

nie, to nejde..musis dat aspon nejake bodky alebo nieco....

inak kocky, mam otazku - vobec sa netyka temy.... ale neviete o nejakom jobe v oblasti reklamy, marketingu, PR v BA, TT, PN, NR a okoli??? kamaratku pred 2 tyzdnami vyhodili a stale nevie najst pracu.... blba situaci

teuflerin
10. júl 2009

ahojte baby..tak ja som tu tiez dnes..ako sa mate co nove?

reivka ja som ta pochopila...ale nereagovla som na to tiez som sa doma smiala...ze ja mam skor ako ty a ....he...

zusi dufam ze budes ok....

inak babulky ktore idete na tu dovcu, tak prijemnu dovolenku, opaatrne...ale nie v snazilkovani 😀

reivka
10. júl 2009

teu teu ..... 😀

reivka
10. júl 2009

ked ja nikdy neviem, aký je deň, mne sú všetky také rovnaké a potom som sa pomýlila 😀

reivka
10. júl 2009

kde steeeeeee všetky 😨 😀

michalag
10. júl 2009

reivka, ja som tuuuuu 😀

zusika
10. júl 2009

aj ja som tu, len teraz trochu aj pracujem 😉 😎

reivka
10. júl 2009

baby ja som videla minulú sobotu celú bocianiu rodinku 😨 😵

michalag
10. júl 2009

reivka 🙂 .... aj ja som videla asi pred dvoma tyzdnami bociana lietal nado mnou 🙂 , ale zeby som tomu verila 😝 🤐

zusika
10. júl 2009

baby, ja som rano po svadobnej noci videla bociana aj kacaciu rodinku....a to bolo ak panika.... (lebo ta svadobna noc stala za to - ale babo sme este nemali v plane 😝 ) nastastie vtedy to nic nebolo.... ale vam drzim palceeee!!!

evulik6
10. júl 2009

ahojte..tak som sa s vami prisla rozlucit...za tri hodiny odchadzame do IT, drzte palce nech je cesta tam aj spat ok, nech sa nic zle nestane ani po ceste ani tam... Potom vam zreferujem ako bolo ked sa vratime, budem mat na vas uz kooopu casu... 😉

Nadomnou lieta bocian kazdu chvilu, tak tomu velmi neverim... naposledy to bolo vcera 😀

Tak sa mi tu majte krasne babulky... snazilkam pekne a hlavne uspesne snazilkovanie a tehulkam krasne tehulkovanie 😉 ...papa

michalag
10. júl 2009

evulik, poriadne si to uzite a oddychnite si 😵 .... potom ocakavame aspon zopar foto 😉 ..... stastnu cestu 😉 🙂 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre