Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
21. júl 2009

Miska, to ano, podla mna zena moze mat vnutorny pocit, ze co sa jej asi narodi. Ja len neviem, ci tie ostatne babske reci su pravdive 🙂 Ja tomu velmi neverim.

tatranka111
21. júl 2009

ahojte kočky 🙂
ani mi neuveríte čo sa mi dnes stalo.......šla som na poštu a bol tam pes, stále brechal a ked som šla okolo musel íst celý čas za mnou (ani som si nevšimla) až kým ma nepohrýzol......zničoho nič.....no je toto možnééééé
najskor ma tam zrazilo auto a teraz pes ☹ ☹ ☹

pata31
autor
21. júl 2009

Ach jejda, Tatranka...tak to je teda brutal!!! 😠 a velmi ta pohryzol? 😕 mas asi smolu na to miesto...

pata31
autor
21. júl 2009

inac ja nemam taky vnutorny pocit, ze co to bude 😒 ale podla toho, ze vyzeram otrasne, same vyrazky po ksichte, tak by to mohlo byt aj dievcatko 😉

tatranka111
21. júl 2009

ahoj pati
no nieje to až také hrozné.....len to teraz troška bolí, mam to opuchnuté a vyzerá to tak, že tam bude modrina jak hrom...............mimochodom mali ste niekedyy také odobie, že vas skoro všetko rozplakalo? aaaaach asi mi už šibe

pata31
autor
21. júl 2009

Tatranka, jasne, aj take obdobie bolo..aj napr.v sobotu som mala blby den 😖
a ja som mala aj obdobie, kedy ma pohryzli viacery psi..ale to som bola este decko...dokopy asi 4 psy ma pohryzli...a aj tak, ze som bola v nemocnici, bo pes nebol zaoockovany a som mala podozrenie na besnotu..to som mala 5rokov...a potom v priebehu asi 6 rokov ma dalsi traja pohryzli...mam doteraz jazvy na ruke 😉

tatranka111
21. júl 2009

pati
ved aj mna sa u doktorky hned pytali, či viem kto je majitel aby vedeli, že či je pes zaočkovaný, povedala som, že ako to mam vediet, ale bola tam jedna žena a ona vedela o akeho psa ide......tak sme tam išli aj s manželíkom (on tam blízko pracuje)....a naštastie bol očkovaný.......drahý sa na nich vykričal, že ako to že si ho nestrážia......a bolo všetko v poriadku ked si bola v nemocnici?

tatranka111
21. júl 2009

pati
chcem sa opytat ked boleli ta kríže zo začiatku tehu?

pata31
autor
21. júl 2009

Tatranka, mne vtedy pichali injekcie do brucha proti besnote 🙄 , nastastie si to napamatam 🙂 takze potom bolo vsetko ok, asi aj pred tym...uz neviem...

A mna boleli krize, ale nie hned na zaciatku, az okolo 10tt myslim, to ma tak pichalo, ked som chodila...aj teraz ma este obcas pichne, ale uz nie az tak, ako vtedy...preco?

michalag
21. júl 2009

tatranka, tak to mas riadnu smolu na to miesto, ale hlavne je ze je zaockovany 😉

tatranka111
21. júl 2009

pati
len tak sa pýtam.....informatívne.....pobolievajú ma tak preto

miška
tak to teda ano.......asi tam prestanem chodit 🙂

pata31
autor
21. júl 2009

jaaj, no vsak to ta mozu aj na zaciatku boliet, priznaky su podobne ako pred mrchou 😉
a este ze bol ten havo zaockovany... 😵

tatranka111
21. júl 2009

pati
ja som sa na tie kríže pytala, len informatívne.......ja tehu určite nemožem byt lebo podla grafu su to už dva mesiace jasné anovuláky......BT sa mi zvýši iba tesne pred ms.......no a aj keby to bolo tak, že nahodou vtedy ovu bola (ale nenasvedčuje tomu skoro nič, ani som nemala ten bielkovy vytok) nestihlo byy sa uhniezdit za taký kratky čas

michalag
21. júl 2009

baby, uz sa mi asi hlasi mrcha o slovo, na gatkach som objavila bielkovy hlien 😒

pata31
autor
21. júl 2009

jaaj, no tak potom nic...a co ti dr na to hovori?
Miska 😒

michalag
21. júl 2009

co sa ma stat to sa stane ......

pata31
autor
21. júl 2009

Miska, ved to, ze kazdy ma ten svoj osud...

bibi24
21. júl 2009

Patka, ja tiez nemavam ziadne vnutorne pocity, ani ci som, alebo nie som tehu, ani kedy mam ovu a pod. 😀 Som exot.

Tatranka, to je teda fakt hrozne. Este stastie, ze bol zaockovany, lebo tie injekcie, co by ti museli dat proti besnote su vraj dost neprijemne.
Ja mam inak psov velmi rada a nastastie nemam s nimi zlu skusenost (klop klop), ale neznasam majitelov, ktori nechavaju psa volne pobehovat, este bez nahubku a vykrikuju, ze vam nic neurobi. No hahaha. Mojho maltezacika tak dohryzol jeden pitbull. Pritom, aj ked je nas havo maly, vzdy je na voditku a kazdemu kto ho chce pohladkat poviem, ze nema rad cuzdich ludi a hladkanie, tak, ze nech ho radsej nechaju na pokoji, lebo neviem ako moze zareagovat. No a k malym detom ho ani nepustam. Preco nemoze byt kazdy taky zodpovedny a potom by sa nestavali taketo nehody. A zakazdym za to doplati len ten chudak pes, ktory za nic nemoze. To majitela treba slusne povedane nakopat do zadku. Ach, som sa normalne vytocila.
Ale tak, chvalabohu, ze sa ti nic vaznejsie nestalo.

tatranka111
21. júl 2009

bibi24
no vidíš niektorý majú psíkov asi iba tak........manžel im vynadal......mala by si počut ako sa ospravedlnovali, ale čo ked sa už stalo!!!!......naštastie to naozaj nieje važne

pata31
autor
21. júl 2009

Bibi, ani ja som nemala ten pocit, ze som tehu 😉 som myslela, ze mrcha pride kazdu chvilu a ona stale nic 😵

inac mna takto pohryzol pes, ze majitelia ho pustili z ohrady na zahradu, len skoda, ze nemali spraveny plot...tak ten pes prisiel ku mne, vyskocil, ma pohryzol do ramena a odisiel...a ja v soku...to som mala asi 10rokov...som prisla domov a az doma jak som sa zobliekla, tak pozeram, ako ma fajne hryzol... 🙄

tatranka111
21. júl 2009

patka
no pekne 😒 ........ja som bola v takom šoku ked ma zrazilo auto.....prvé čo som urobila po naraze bolo, že som si rychlo obula botasku a postavila sa......všetko mi došlo ovela neskor......hlavne na druhý dden ked som sa od bolesti nemohla pohnut

michalag
21. júl 2009

k tym pohryznutiam, ja som zazila dve... prve bolo, ked som mala nejakych 5 rokov, boli sme na dvore a tam sedeli pubertaci a mali pusteneho vlciaka, my sme mali palicu (neviem co sme uz robili) a on sa za mnou rozbehol a chnapol ma do nohy - nastastie bol ockovany ......a druhy, moja spoluziacka mala foxteriera a ten nam usiel tak sme ju nahanali aby sme ju chytili a ona z toho asi zblbla a pohryzla ma rovno medzi nohy, nastastie nezahryzla uplne, ale hned sme isli za susedom bol veterinar, tak jej kazal aby doniesla preukaz ze je zaockovany ak nie tak ho da utratit na vlastne naklady ale bola 🙂

pata31
autor
21. júl 2009

Tatranka, tak to urcite nebola sranda, ked ta zrazilo to auto...a to ako k tomu doslo?
Miska, ty si teda tiez mala stastie na psov...este ze ten druhy nekusol poriadne 😅
ja som mala vsetko kusance na rukach...raz som dala ruku cez plot k psovi, co po mne brechal, som ho chcela pohladkat..a on ma chnapol...to som ale tiez bola este mala 😀

michalag
21. júl 2009

patka, ja som bola poriadne cislo, ked som bola mala, len dufam ze to nezdedil maly 😅 ... a ten druhy kusol nastastie trosku vedla 😅 😝

zusika
21. júl 2009

no teda.... mna teda nastastie este pes nepokusal...aj ked raz na mna na ulici skocil vlciak tak ze ja som lezala pod nim a on nado mnou a ja som hystericky revala.... ale tiez mame psa..aj sme mali....ked byvas na dome, tak je celkom prirodzene ze sa stane ze ti ujde, ked ho nechces mat na retazi, lebo to odmietam.... ale je rozdiel maly pes a velky pes... to beriem.... my mame krpca... a ten sa skamarati aj so zlodejom 😀
ale raz som pri praci na parkovisku videla podarenu rodinku.... bezkrkeho, nohatu blondunku, decko a pitbula bez viditka a nahubku...a ked som sa ozvala..lebo ten pitbul sa blizil ku mne...tak ma este ten inteligent poslal ani nechcite vedoet kam... a to som sa len spytala ci je to ich pes a ci si ho nemozu uviazat.... tak som radsej sadla do auta lebo som nevedela ci este aj na hubu nedostanem.... 😠 no ale podla mta takych psov si kupuju ludia s potrebou si nieco kompenzovat....

tatranka111
21. júl 2009

patka
prechadzala som na druhú stranu a stalo sa!......a toto naštastie tiež nebolo važne 🙂 ......mala som doškriabané brucho, samé modriny atd................ale musím povedat, že tam bol dobrý lekár......zistil že mam anemiu......predtym som bola strašne slabá a stále unavená a s týmto by som ja k lekarovi určite nešla......som si hovorila, že čo som taká lenivá a ono to malo dovod....................uuuuf ako to tu tak píšem tak si uvedomujem že to hadam ani nieje normalne tolko neštastia (anemia, tetania, jedným časom amenorea a ani otehotniet sa nedarí.......a ešte aj tie anovuláky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

janurka
21. júl 2009

božinku baby tak to mate veru zazitky so psikmi... mna tiež pohryzol ked som bola mala lebo tiež som strčila ruku cez plot aby som ho pohlatkala a chnap... hryzanec jak ďas... 😀 ale chvala bohu nemam žiadne jazvy. ja som bola ale tiež dosť čislo, krotila som kadejake zdivočene psy na ulici- veľké male bolo mi to jedno... ale pamätam sa na jeden extra kusok ked som šla zo školy bola som asi druháčka na ZŠ a taky obrovský psisko skoro ako ja bol utrhnutý z reťaze a ja som ho chcela chytit a sa s nim skamaratit... viem že som ho chvilu aj viedla za tu retaz ale potom sa už nepamätam čo som s nim robila ale isto viem že mi nič neurobil lebo to by som si pamätala 😅 😅 😅 ...

michalag
21. júl 2009

pozeram ze sme sa tu stretli poriadne cisla 😅 😀 😀 😀

janurka
21. júl 2009

zusika maš pravdu mam na to taky nazor ako ty... podla mna pitbuli su prišerne a nespolahlive psy... takého psa by som určite nechcela...
a tatranka to maš teda riadnu smolu... na mna sa tiež od detstva lepilo kopu chorôb a dokonca aj artroskopia kolena ktora je uplne bezporoblemovym zakrokom a bežný ludia môžu normálne fungovať už po troch dnoch od operacie mne sa to tak skomplikovalo že som to liečila takmer rok... 😅 . Ale musim teraz poklopat že na menšie problemy ktore sa sem tam vyskytnu zatial sa citim dobre a dufam že mimik tiež..

janurka
21. júl 2009

ano aj mne sa zda miška, ale velmi sa mi to pači lebo aspon mame o čom pisať... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre