Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nikiarudi
22. okt 2009

Ahojte, tak sme od dokiho späť..a tlak už bol ok.. tak som rada.. 😵 😵 😵

janurka
22. okt 2009

ahojte baby.
Niky ja mam tiež 020 a znamena to hroziaci potrat, pri tejto diagnoze nezvyknu chodiť na kontroly lebo to je dosť važna diagnoza a je to v podstate akoby na riziku ženy ist von s takou diagnozou. ale nezlakni sa nemusi to byt take važne, to je pre socialku viac menej a aby si nemusela ani na komisie chodiť a tak.

nikiarudi
22. okt 2009

takže mi chceš povedať, že môžem ísť normálne raz za čas aspoň do obchodu, lekárne alebo tak?? a to vieš odkiaľ, že neprídu?? lebo doteraz mi naozaj nik nebol na návštevu... 😀

janurka
22. okt 2009

no niky viem to z toho čo som počula a čitala na diskusiach o pnke s diagnozou 020. zaujimala som sa o to lebo ja mam tiež tuto diagnozu a som doma od začiatku tehu a aj na dovolenke som bola a nikto mi neprišiel. Pri najhoršom keby ti aj prišli (čomu neverim) tak pojdeš na pohotovosť alebo k svojmu dr. že ti je zle alebo čo a oni ti daju papier . Ale socialka chodi na kontrolu ked chce niekoho silou mocou nachytať alebo dostane avizo že ma ist na kontrolu... 😉

nikiarudi
22. okt 2009

no tak to si ma potešila... mne ako nerobí problém byť viac doma ako vonku, no raz za čas sa prejsť na čerstvom vzduchu a sem tam kuk nejaké akcie v meste nieje na škodu..a aj tak nikdy nechodím sama.. väčšinou s manželom..alebo keď tak s maminou.. 😀

nikiarudi
22. okt 2009

janurka a nezáleží to aj na tom či si dobrovoľne nemocensky positená alebo zamestnaná a tak???

janurka
22. okt 2009

tak to ti už neviem povedať, ale ak nemaš nejaky konflikt so zamestnavatelom zže vieš žeby ti nemal naschvál poslat kontrolu tak si myslim že sa nemáš čoho báť... 😉

pata31
autor
22. okt 2009

Ahojte, baby...ja dnes nestiham...rano som bola na krv, po vysledky mam ist v pondelok a ze mi aj hned povie, kde vsade mam ist...to uz si porobim tie interne - vlastne asi predoperacne vysetrenia...som myslela, ze az ked budem na materskej, ze to absolvujem, ale uz teraz mi sestricka kazala 🙄
a bola som aj na koznom, bo mam tie flaky pod prsiami a na brusku...tak to je nejaka hubovita plesen ci co 😖 tak mi dala masticku, aj ked dlho hladala, ze co je aj pre tehulky vhodne...ze doteraz este nemala ziadnu tehosku 😀 tak hadam mi to pomoze...
a inac by som najradsej spala, a jak narokom dnes kopec roboty...som jak vycucana zo zivota...a este aj mala kope jak diva a ked som sla na obed, tak som ani ten nemohla zjest...asi ma mala tlaci do zaludka ci co...
ale som sa rozpisala 😀 tak pekny zbytok dna 😉

nikiarudi
22. okt 2009

janurka - ja niesom zamestnaná, som na UPSVR a platím si nemocenské sama..tak preto sa pýtam..

nikiarudi
22. okt 2009

pati - to ťa obdivujem, že to takto zvládaš..

pata31
autor
22. okt 2009

Niki...a preco? ako som unavena, ale zase nie je to az take hrozne...
mam kamosku, co je o mesiac neskor tehu a je ucitelka...a ta mi stale hovori, ze jak mne dobre, bo sak ja len sedim cely den v kancli a ona musi po skole chodit hore-dole atd...ako urcite je to narocnejsie...ale ja mam toho tiez dost po celom dni...ale si pri nej pripadam jak taky simulant 😖 mi to obcas na nervy lezie, ked mi tak povie... 🙄

kleopatris
22. okt 2009

ahojky 🙂

pati aj ja sedim cely den v kancli a podla mna je to skoro narocnejsie cely den sediet na zadku a cumiet do pocitaca ako ked sa mozes troska pohybovat....ja som vecer uplne grogy a jedine co zvladnem je urobit nieco najest a vyvalit sa na gauc/postel 😖 ako simulant si fakt pripadat nemusis 😉

pata31
autor
22. okt 2009

Ahoj, Kleo...no presne aj ja tak..dojdem domov, nieco zjem a sa musim vyvalit...
ale ma hneva ta kamoska, bo je to jedna z mojich najlepsich...a take reci...a este aj ze budem mat hyperaktivne dieta, bo som jej hovorila, jak kope...ale sak to je podla mna uplne normalne, tak neviem, co take zavery robi... 😠

kleopatris
22. okt 2009

a ona je v kolkom tyzdni? mozno aj jej zacne tak kopat 🙂 to by asi viacere z nas mali hyperaktivne deti 😅 lebo ked moj maly spusti, tak mam omlatene brucho a to este ani silu nema 😀

pata31
autor
22. okt 2009

ona je nejaky 28tt...o mesiac neskor ako ja...tak asi ona bude mat extremne kludne dieta a ja budem mat taky normal 😉 😀
no ale ti poviem, ze co ta moja mala posledny tyzden stvara v bruchu, ze to ani nem mozne...teraz uz bude mat asi nejakych 1900g, sak to uz su skoro 2kila...takze to uz su take kopance!!! a ked ma okolo pupka kopne, tak tam to tak boli.. 😕 😀 😀

pata31
autor
23. okt 2009

Ahojte...tak ako sa dnes mate?
vcera sme sli po segru na letisko do PP, tak sme skocili aj do Tesca a som kupila plienky Huggies, maju ich teraz v akcii, ak by ste niektora chceli dokupit 😉
a v noci som dostala taky krc do lytka, ze sa az manzel zobudil na moje stukanie a mi zacal natahovat nohu... 😖 nastastie to pomohlo...to bolo prvy krat, za cele tehu...a dufam, ze sa to uz nebude opakovat.. 😅

januliatko1985
23. okt 2009

ahojte prisla som vas len pozdravit 🙂
vcera som bola na folikulometrii a bral krv na horm. profil, chodim kazdych sedem dni, a vcera mi doky povedal , ze na 21dc to vyzera vyborne, ale uz ma teak fajne predmrchovsky boli brusko tak snad po dlhom case pride ms nacas tak ako ma, takze sa aspon trosicku z toho tesim, ze sa to uz konecne upravuje 🙂 zlte teliesko tam nevidel, asi bolo neikde schovane, takze nevie ci ovu prebehla alebo nie.ale v kazdom pripade sme sa snazili osto sest 🙂
majte sa krasne drzte sa , budem vas priebezne informovat, ze co je somnou nove,pappapaaaa 😉

pata31
autor
23. okt 2009

Ahoj, Janulka...tak dufam, ze ti to dobre dopadne... 😉 tesim sa na dalsie info!

baby, ja idem zajtra do divadla a vobec netusim, co si obleciem, bo sa do nicoho nezmestim, len tehu rifle nosim...a v rifliach by ma asi do divadla nepustili, ze? 😕 😅

nikiarudi
23. okt 2009

pati, no tak to ani ja by som si nemala čo obliecť do divadla.. nakoľko tiež len tehu rifle nosím..a to sme zajtra mali ísť kuk na svadbu kamarátom, no našťastie mm vyšla služba v práci a ja mám tú PN, inak by som tiež nemala v čom..aj keď to do toho divadla je horšie, lebo kamaráti mi to prepáčia..no budeš si musieť nejakú sukňu alebo také volačo dať.. 😉 🙂

pata31
autor
23. okt 2009

Niki, mam jednu suknu, co som si kupila, ze v tehu budem nosit, ale ja som strasne nesuknovy typ...tak ale prinajhorsom asi pojdem v tom 😅

nikiarudi
23. okt 2009

no vidíš pati, ty máš aspoň to.. ja som si nekupovala žiadnu..lebo nebudem behať v zime v sukni, a cez leto som nosila kadečo..hlavne šaty, plavky a 3/4 nohavice, v kt. som sa cítila najlepšie... 😀

pata31
autor
23. okt 2009

zatial som je na sebe nemala 😉 😀 😀 tak bude premiera...alebo rozparam nejake nohavice 😀 😀

nikiarudi
23. okt 2009

tak potom ak budeš párať, tak pofoť a daj do albumu, nech sa kukneme na dielo 😀

pata31
autor
23. okt 2009

sa chces zasmiat, co? 😝 😀 😀 no uvidim...vecer pohrabem v skrini 😵

janurka
24. okt 2009

krasny vikend vam prajem baby...

pata31
autor
24. okt 2009

no pojdem nakoniec v rifliach...som volala znamej, co hra v divadle, ze ci ma tak pustia, tak vravela, ze niektori mladi tak chodia... 😉 😝 😵

nikiarudi
24. okt 2009

no tak to je super, si to dobre vymyslela Pati.. 😀 aha niečo zaujímavé som našla..
http://lepsiebyvanie.centrum.sk/feng-shuei/2213...

nikiarudi
24. okt 2009

kočky, mám dilemu..mám alebo nemám ísť kuk na tú svadbu..teda nie že by som nemala s kým, no manžel je v práci..a sama (bez mm) nechcem ísť.. prosím poraďte.. ☹ ☹ ☹

janurka
24. okt 2009

ahoj niki no čo nakoniec si bola na tej svadbe?

nikiarudi
24. okt 2009

hej bola som, pred chvíľkou som došla.. ale žiaľ nebola som s mm..ale tak aspoň so švagrom a bola celkom fajn zábava.. 😉 😉 😉 a hlavne ja som konečne vypadla na chvíľku z domu.. 😀 😀 😀 a nevesta bola krásna.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre