Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

barchee
3. jan 2011

@michalag jééééj, ďakujem 😀 v stredu si berieme malého konečne domov 😵 😵 už sa neviem dočkať 🙂

michalag
3. jan 2011

@barchee jeeeej tak supeeeeeer 🙂 🙂 🙂 a preco vlastne bol v inkubatore, ci koli hmotnosti?

barchee
4. jan 2011

@michalag an sa narodil v 34tt+4 takže musel byť, bol maličký a ešte nemal dostatočnú termoreguláciu, teraz je to už úplne ok, dokonca keď ho viac zabalím do deky, tak sa hneď potí 😝 zajtra o 13 si ideme po neho 😵 neviem sa dočkať 😵 😵

pata31
autor
4. jan 2011

@barchee jeeej, no blahozelam!!! nech ste zdravucky a stastny!!! 😵 😵 maly nech vam rychlo rastie 🙂

barchee
4. jan 2011

@pata31 ďakujeme 🙂

januliatko1985
6. jan 2011

@barchee co to citam....tak si sa dockala, srdecne blahozelam, hlavne vela zdravicka a mliecka tiez 🙂

januliatko1985
12. jan 2011

ahojte kocky. tak ako sa mate? my uz sme zacali prikrmovat, uz sme mali mrkvicku a j zemiacik a spolu zmiesane a celkom mu to chutilo.mame uz 70cm a 7100kr 🙂 boli sme teraz oibja tak trosku viac prechladeny aj maly strasne kaslal ale uz je to lepsie. a pridala som nove foto do albumiku.drzte sa 😉 🙂

pata31
autor
25. jan 2011

@januliatko1985 som minule pozerala fotecky, krasny je Martinko 🙂 inac vy ste riadne veliky, sak moja Tami ma ani nie 80cm a 10kg 😝 ale my sme nejaky krpaty 😀

pata31
autor
25. jan 2011

@barchee ako sa mate? Ako Risko?

januliatko1985
25. jan 2011

@pata31 dakujeme za pochvalu. Matko ma 70cm a 7300gramov, a ma byt po kom taky dlhy, ja som vysoka aj mm je vysoky a este aj rodicov mame obaja vysokych 🙂

pata31
autor
25. jan 2011

@januliatko1985 tak to bude dlhaaan 🙂 🙂 a chutia mu prikrmy?

januliatko1985
26. jan 2011

@pata31 no chutia mu veeelmi, je to velky papkac 😀

pata31
autor
4. feb 2011

@zusika ako sa mas? babatka sa este nehlasia na svet?

zusika
4. feb 2011

@pata31 Ahoj Pati,deticky sa hlasia akurat tak poriadnymi kopancami a na svet im uz coskoro pomozu lekari Buduci tyzden mame sekciu,pravdepodobne 8.2. Musime ukoncit 36tt a potom to pride 🙂 A vy sa mate ako?

januliatko1985
4. feb 2011

@zusika velmi ti drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne a nech su deticky zdravucke a potom cakame samozrejme fotooo, drz sa 😉

pata31
autor
4. feb 2011

@zusika uz im je tam asi riadne tesno, ze? 🙂 tak nech vam to dobre doapdne, potom nam napis, ked uz budete doma...
a my sa mame dobre, mala je uz riadne sidlo, teraz sa jej uz aj jazycek rozvazuje, tak sranda je stale z nej 😉

janurka
5. feb 2011

ahojte žienky 🙂
@januliatko1985 páni aký je už Martinko veľký 🙂, som až zaskočená ostala že ako to zletelo ked som videla fotky, no a ozaj je to valibuk, náš ma teraz okolo 72-74 cm :DDD a cez 10kg :D ... No sranda to je :D.
@zusika držím vám palčeky, nech už to máte raz dva za sebou a môžte sa už len tešiť z detičiek .
@barchee a vam sa ako darí?
@pata31 no náš je už tiež číselko pekné, každý deň čosi vymyslí 😀 tak ozaj sa nenudíme doma
Tak sa držte všetky aj tie ktoré som nespomenula 😅 ...

barchee
6. feb 2011

Čaute maminky 😀 @janurka @pata31 máme sa super 😀 jedeň je lepší, druhý horší, ale všetko našťastie v poriadku 🙂 akurát sa stále pasujeme s kakaním, musím Rišinkovi pomáhať rúrkou, lebo keď tlačí, miesto toho, aby mal riťku uvoľnenú a kakal, tak ju má stiahnutú a kakať mi nejde 🙄 a tiež prdíky nás trápia...ale šak to nie je nič výnimočné u bábätiek, nie? 😉 dnes som mu spravila odvar z ovsenných vločiek a zarábam mu do toho nutrilon, vyzerá od poobedia, že mu to robí dobre, aj si prdká a hlavne sa nepučí 😅 no uvidím, čo to spraví zajtra 😉 aj čajík mu robím miesto instatného feniklového normálne zalejem štipku semienok feniklových, vyluhujem pár minút a pije taký 😉 V utorok máme poradňu, som strašne zvedavá, kolko pribral šušník 😀 dnes tak krásne sledoval hračku a dvíhal hlavičku, aj sa mi ho podarilo odfotiť, pridávam foto 😵

pata31
autor
6. feb 2011

@barchee jeej, krasny je Risko 🙂 🙂 a my sme sa tiez zo zaciatku s kakanim trapili, dost dlho som pouzivala rek.rurku, aj taky fenikl. cajik som jej davala, ale potom mi dr vravela, ze jej nemam davat, ale my sme sa plne kojili zase...ale aspon si dobre poprdka z toho 🙂
a kolko ti vazi, lebo vyzera byt uz fajny, pribraty 🙂

barchee
6. feb 2011

@pata31 ďakujem 🙂 keď mal mesiac mal 3220 g, teraz má 6 týždňov, v piatok začal 7.týždeň 😵 ja nekojím, takže čajík mu dávam počas dňa viackrát, lebo furt má tie prdíky tam ucpaté 😅 kedy si prestala Tamarku rúrkovať?

pata31
autor
6. feb 2011

@barchee no tak to ti pekne pribral, my sme tiez tak priberali...kilecko kazdy mesiac 🙂 a sa mi zda, ze do troch mesiacov som jej pomahala, ako nie vzdy uz potom, ale obcas este trebalo... 😉

barchee
6. feb 2011

@pata31 aha, no ja som zvedavá dokedy mu budem ja pomáhať...ale je to naprd, lebo keď aj ideme niekam, musím furt rúrku brať, potom je nervózny lebo mu treba a sám sa nevykaká 😔 ja moc dúfam, že sa mu to čoskoro upraví 😅

pata31
autor
6. feb 2011

@barchee no ja som jej pomahala, ked bola nervozna, ale to sme vtedy vzdy doma boli 😝 😀

barchee
6. feb 2011

@pata31 my zatiaľ sme boli len u našich, ale tí to potom tam riešia a vieš no... 😅 aaale, prejde to 🙂 šak to letí, šak zachvílu má už krpec 2 mesiace 😵 už sa nev iem dočkať, kedy sa usmeje vedome prvýkrát 😵 😵 keď na mňa tak sústredene pozerá, už čakám, že sa usmeje zachvílu 😅 😵

pata31
autor
6. feb 2011

@barchee heej, to ja krasa, ked sa usmeje prvy krat, u nas sa usmiala na deda 1x a na mna sa tak usmiala v noci, som ju prebalila, dvihla a potom taky usmev, to snad nikdy nezabudnem 😉
a prejde to, mas pravdu, uz ani nepamatam poriadne tie prve mesiaciky 😉 uz by som sa dala aj na druhe nahovorit, ale zase musime este ine veci poriesit...a hadam o rok... 😉

barchee
7. feb 2011

@pata31 a kolko mala Tamarka, keď sa 1x usmiala? 🙂

pata31
autor
7. feb 2011

@barchee joj, uz si nepamatam, musim kuknut do knizky... 😉

barchee
7. feb 2011

@pata31 aj ja mám takú, kde píšem 😀

michalag
9. feb 2011

@zusika gratulujeeeeem k novym clenom rodiny 😵, zelame vam aby si mala vela mliecka pre nich obidoch a aby rychlo rastli a mohli ist co najskor domov 🙂 😉 ..... krasne mena ste vybrali Samko a Dominika 🙂 ..... Este raz GRATULUJEEEEEEM!!!!! 😵

pata31
autor
9. feb 2011

@zusika no kraaaasne, blahozelam!!!! nech su zdravucky drobci, aj ty ...a aj vela mliecka 😵
@barchee joj, este som stale nepozrela, hadam sa mi dnes podari 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre