Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
27. feb 2009

ahojte, zelam pekny vikednik 🙂

desmodka
1. mar 2009

ahojte zienky.....
evulik pekny grafik... mozes aj sem zverejnovat aby sme mali prehlad... ja som tiez chodila do ten femy, ked som merala... teraz nemeriam tak tam nechodim....
pekny viiik

desmodka
1. mar 2009

kleopatris, neviem co mohol preniest... ale prve co bolo ked som prisla na kontrolu tak sa ma spytal ci mame doma nejake zvieratko... hned ma poslal na testy, fakt neviem... mozno je to len plany poplach...
uz som aj sestru vyhnala nech si ide dat spravit krvne testy na vsetky zvieracie choroby 🙂, sice sa nesnazi o babatko ale aspon bude vediet na com je....

ined
1. mar 2009

ahojte,
desmodka, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a cas cakania ti rychlo zbehne 🙂

ja sa uz neviem dockat marca... mam ist ku gyn. na kontrolu, ci som ok, tak snad bude vsetko v poriadku

vcera som sa bavila s kamoskou, ktora sa s manzelom snazi o babetko druhy rok a vravela mi, ze keby bola na mojom mieste, ze je v poriadku, tak zacne so snazenim hned a necaka na nej. konkretny termin 😉 asi ma pravdu...

inak moji rodicia maju psika a ked som bola tehotna a byvali sme este u nich. babetku nastastie nic nestalo, ale kazdopadne si treba davat pozor... nebezpecie ciha vsade... ja som sa ku koncu tehotenstva (december, januar... dcerka je januarova) bala toho, ze ked pojdem von a vsade sa smyka, aby som nahodou nespadla... 😖

pata31
autor
1. mar 2009

ahojte, ja ma za sebou školiaci víkend...takže som tu nemohla nakuknúť...ale sme sa snažili...Evulik, vy ako? Ja mám dnes trošku bolesti v podbrušku...to je asi tá ovu, však? zajtra by som mala mať, tak to môže byť aj dnes...

evulik6
1. mar 2009

ahojte...ja som bola pozriet sestru v praci (robi v bare) s nasimi a potom sme boli kupit farbu na stenu co budeme malovat...

desmodka, no som zvedava aku budem mat zajtra teplotu... 😀 drzim palce nech mas vysledky dobre...

pata, no moze to byt ovulka...takze sup sup na manza 😀 my sme sa posnazili trosku, ako sa dalo, zase sme to nejako neprehanali...tak ja este tento tyzden a potom budem v ocakavani ci mrcha dorazi 😀 😀 😀

evulik6
2. mar 2009

ahoj desmodka... tak ti sem vkladam ten moj graf...stale bez zmeny, nechapem... uz sa ti stalo ze by ti teplota ani neklesala ani nestupala 5dni za sebou? ja neviem, meriam len prvy mesiac tak sa v tom velmi nevyznam
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

pata31
autor
2. mar 2009

a neznamená to, že si tehotná, náhodou?? 😲

desmodka
2. mar 2009

evulik no aj mne sa to zda nejake divne... zajtra by mal byt pokles (uhniezdenie) a potom dufam ze budes stupat do vysin 😀

evulik6
2. mar 2009

aaa tak tomu teda velmi neverim...neviem, mam takeho tusaka ze z toho nic nebude...vsetkym tehulkam tam sutpaju teploty a moja stale spi 😀 ale clovek nikdy nevie nooo.. 😝

desmodka, a to musi byt zajtra? asi nie, ze? vraj 7-10.den... no tak este mam cas 😀

desmodka
2. mar 2009

evulik... ja som citala ze IP je na 6 den, ale je to individ.. niektorym ani teplota neklesne... a aj tak su tehu... podla mna este bude stupat... a nic sa nedeje ked sa nepodari... ved si treba aj uzit snazenie 😝

evulik6
2. mar 2009

jasneee aj hovorim ze ved sa nic nedeje ked to teraz nevyjde.... beriem to sportovo 😀 ...ked vyjde budem veeelmi rada a zaroven sa budem aj bat ci to tentokrat dobre dopadne, a ked nie tak nevadi, ono vie kedy ma prist.... 😉

pata31
autor
2. mar 2009

mna dnes fajne pobolievali vajecniky...taze ovulka riadna - prva po vysadeni hak...no som zvedava, ci sa nam nieco podarilo 😎 som citala, ze prvy mesiac po vysadeni hak sa moze naraz uvolnit aj viac vajicok 😕

desmodka
2. mar 2009

baby vy mate bolesti pocas ovu??? ja vobec nic.. len naposledy som sa citila ako pocikana 😀 😀

evulik6
2. mar 2009

desmodka, ja som si to nejako nevsimala, ale teraz ma trosku bolelo podbrusie, trosicku vajecnik ale len chvilku

evulik6
3. mar 2009

dobre ranko dievcata.... 🙂
ten moj teplomer je asi zaseknuty 😀 ... stale to iste 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

pata31
autor
3. mar 2009

no mna tento mesiac bolelo fajne...este aj dnes citim...predtym som necitila, bo som brala hak, aj ked posledny mesiac ma tak tyzden pobolievali, ale to som mohla byt aj nachladena...
ale som aspon teraz vedela, ze ta ovu bola 😉 a este aj taky ten vytok som mala lepkavy, ako byva pri ovu...tak sranda, jak to presne ukazkove ovu priznaky boli... 😀 dufam, ze sa aj podarilo nieco zasiat 😝 este dva tyzdne vydrzat, ze ci hej, ci nie... 😔

kleopatris
3. mar 2009

ahoj pati, aj ja som mala tento mesiac viac menej prvu ovulaciu po vysadeni tabletiek, tiez som mala bolesti take divne, som nevedela presne co to je, ale predpokladam, ze to tiez bola ovulacia. Ja mam pocit, ze clovek pri tych tabletkach total "zblbne" a absolutne nepozna svoje telo....teda ja som uz uplne zabudla, ako sa moje telo bez tabletiek chova 😒 teraz sa musim pekne uckat vsetko odznova 😉.

Inak mam este jednu otazku, ako sa chova bazalna teplota pocas cyklu? ja viem, ze uz je tu x tem o tom, ale nechce sa mi citat tolko stran, aby som nasla tuto informaciu. Som si ju zacala merat asi pred 5 dnami a dnes zacala stupat...pred mrchou stupa ci klesa? a pred ovulaciou? ja chcem len zakladne info ak by sa dalo 😉 dakujem velmi pekne uz vopred 🙂

desmodka
3. mar 2009

evulik a neskula si teplomer odtestovat pod teplou vodou?? co ked je fakt zaseknuty 😀 ??
pata ja sa sledujem, ale nic ziadne priznaky ovu.. iba podla BT viem ze bola
kleo a nespravis nam graf?? napr taky ako ma evka alebo na fertility?? po ovu BT stupa, pred mrchou moze klesat... niektorym sa drzi hore a klesne az po mrche... skus ten graf 😀

kleopatris
3. mar 2009

no zacala som s nim, ale uprostred cyklu, tak netusim, co mi vyjde.... este som len zaciatocnicka 🙂 a ucim sa. Este ze ste tu vy, ze mi ma kto poradit 🙂

pata31
autor
3. mar 2009

ked sa nam nezadari tento mesiac, tak zacnem aj ja merat, aj ked sa mi nebude chciet, ale sa prekonam, aby som vedela, ze co sa deje vo mne 😀

kleopatris
3. mar 2009

ja vam neviem, ale ked sem skusam dat ten link na moj graf, tak mna to odhlasi a nic tu nie je a to som napisala taky pekne dlhy prispevok ☹ 2 krat dokonca ☹ a furt tu nic neni

desmodka
3. mar 2009

kleopatris a na akej stranke ho mas??? (graf)
pata vitaj v klube BT 🙂), a citis ze by sa mohlo podarit????? 😀 😀

pata31
autor
3. mar 2009

ako ja myslim, ze by mohlo...ale kto vie, ako sa moje telo rozhodne, ci to nakoniec nevyplavi...ale sme sa snazili poctivo pocas ovu 😉 😀 a ty si nieco citila hned po oplodneni? ci si to zistila, az ked ti meskala mrcha?

desmodka
3. mar 2009

pata .. nic som necitila.... ja som merala BT drzala sa stale hore tak som testla 😀 a boli tam... len skoda ze nevydrzali... 😠

pata31
autor
3. mar 2009

aha, jasne...BT 🙂 ozaj skoda, ze nevydrzalo...ale asi to tak malo byt... 😔
no ja musim cakat do 16 marca, vtedy ma prist mrcha...tak uvidime...

desmodka
3. mar 2009

pata skus si teraz merat BT a uvidis... to neva ze to je uz na konci..
a mozno za chvilu zacnes objimat zachodovu misu 😀 😀 😀 , to by bolo dobre znamenie 😝

pata31
autor
3. mar 2009

myslis? Neva, ze to bude od polky cyklu?no mozem skusit zajtra rano 😵

pata31
autor
3. mar 2009

joj, ale zvracanie nieeeee 😅 radsej ine priznaky 😀

desmodka
3. mar 2009

pata a preco by to malo vadit... sak vies ze ovu bola.. len do grafu zapisuj pekne po ovu teplotky a ked okolo 16 budu stale hore - dobre znamenie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre