Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
3. máj 2009

babulky ja vam zazelam uz len dobru nocku a zase zajtra papa 😉

evulik6
3. máj 2009

no idem aj ja uz ...ahojte a krasne snicky... 😵

michalag
3. máj 2009

babenky ked ste uz vsetky isli hajat , tak vam zelam bruuu nocku 😉 🙂 😵

minix
4. máj 2009

Ahojte kočendy, ak tu niekto ste, tak dobré ránko. 🙂

Ja som sa včera zapozerala do snežienok a machrov po 25 rokoch a uuuuuuplne som na Vas zabudla, prepacte. 🙂))

pripajam moj grafik, netusim, co to je, alebo ci ovula bola, je....zas som tam, ze nic nechapem. ale teplotka je troska vyssie. nemala by po ovulacii ale stale stupat?

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

evulik6
4. máj 2009

dobre ranko babulky.... ako ste sa vyspali? ja celkom ok

no a tu moj graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
uvidime co povie teplota zajtra...

minix, tomu tvojmu grafu ani ja nechapem... 😕

kleopatris
4. máj 2009

dobre rano aj ja zelam 🙂

a moj graf, aby vam nebolo malo, comu nerozumiete 😀, lebo ani ja nerozumiem 😝
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

minix tvojmu grafu tiez nerozumiem, ale ono sa neda povedat, ze by som nejakemu rozumela 😅

inak ja som sa vyspala celkom fajn, ale som nastvata, lebo je zase pondelok a ja pondelky neznasam 😠

kleopatris
4. máj 2009

jeee mame uz 100 stran vsimli ste si ? 😲

pata31
autor
4. máj 2009

Ahojte, bre ranko... 🙂 super, 100 straan, vau 😀
chcela som kuk vase grafiky, ale wunsch momentalne nejako nejde otvorit...tak neskor
Minix, no tak to vyzera, ze ta ovulka este asi len bude ci co... 😕

evulik6
4. máj 2009

ahoj patka....

hladala som ti to o tych menach v kompe a nenasla som to...asi som to nechtiac v mailoch vymazala... nooo skoda... 😒
ako sa nam mas patka? dobre? uz 8tt, krasa...

evulik6
4. máj 2009
pata31
autor
4. máj 2009

Evulik, nevadi, sak ja si pohladam na nete 😉
a ty dnes ako teplotka? Klesla ci stupla? nemas ff?
ja dnes tak zvlastne, rano som sa kus najedla, ale teraz nejako divne mi je... 🙄

evulik6
4. máj 2009

patka vcera klesla trosku a dnes je rovnaka ako vcera...
inak som zistila ze asi zalezi aj na tom ako hlboko ten teplomer je, bo ked som ho dala hlbsie tak som namerala tych 36,9 a ked menej tak 36,8...moze byt? ci to je blbost?

graf je vyssie...kuk 😉

pata31
autor
4. máj 2009

uf, no neviem, tak asi skor hlbsie...no proste aby bol vnutri 😅 a to si merala hned po sebe asi?

evulik6
4. máj 2009

ano hned po sebe... tak som zapisala tych 36,9...no uvidime zajtra...

idem ja patka, idem si vlasy vysusit a pojdem s dadkom trosku von kym neprsi... zatial papa a pekny dnik zelam

pata31
autor
4. máj 2009

ok, tak aj tebe pekny dnik...ja dnes mam kopec roboty 🙄

minix
4. máj 2009

ahojte kočky, tak som v robote už.... prestávam rozumieť tuším každému grafu v tejto našej téme. 🙂 Okrem evulika, ta ma ten graf najkrajsi, lebo ma logiku. Moj a Klein tusim postrada akukolvek logiku, aj tu najzakladnejsiu.

Tak uvidime. Ak aj bude ovulka tento mesiac este, tak sa na to vykaslem a necham to na buduci mesiac, pripadne skusim skonzultovat s doktorom. Sak by som toho mojho dokonale ustvala. 🙂))

Ani ja neznasam pondelky a navyse to tu tak visi za nohu, ze asi zacne liat....bleeee....mate takisto vela robotky?

michalag
4. máj 2009

Ahojte 🙂 ,
minix, ani ja nejako nerozumiem tvojmu grafu 😅
evulik, uvidis zajtra aka bude teplota
kleo, podla mna u teba este len ovu bude dnes, zajtra ..... alebo zeby bola vcera?

u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

minix
4. máj 2009

baby, nevy.erieme sa spolocne na to analyzovanie tento mesiac? 😉 sak sa v tom nevyzna ani diva svina, co je pravda a co nie.
zasa, mozem byt rozhadzana z HAK, co by nebolo nic prevratne, tak to necham tak, nech to plynie a dalsi mesiac idem do toho naplno. 😉

ake mate plany na dnes?

michalag
4. máj 2009

minix, mna bavi to meranie, takze ja sa nato nevys.... 😀 😉

my dnes klasika, pojdeme von na dvor medzi deti a potom vecer spinkat 🙂 😉

minix
4. máj 2009

miska, ono to bavi aj mna, ale po case z toho asi zacne sibat. 🙂)

dnes ma dole pali, tak neviem, ci to su mocaky, alebo nieco dnu v suske....netusim. Mocaky to ale asi nie su, lebo to by som chodila na wc a to nechodim, tak neviem. 🙂)) tak som si naordinovala urologicky caj a volne dostupne pripravky, aby som zas bola ok, lebo nejaka gyneko infekcia, po tom skutocne netuzim. :((

aj ja by som sla na dvor medzi deti.. 🙂

uz spite dobre?

michalag
4. máj 2009

minix, tak nech sa z toho rychlo dostanes 😉 😵

posledne 2-3 noci spinka dobre 🙂 klop-klop-klop, obcas sa zobudi len kym sme hore a potom spinka nanajvys sa zobudi raz za noc, ale to nie je take strasne 🙂 😉

minix
4. máj 2009

no to dufam, ze sa dostanem. 🙂

a prisla si na to, co bola ta nocna mora?

michalag
4. máj 2009

minix, neprisla, ale mozno mu vadila plienka, mozno mu bolo teplo 😅 , teraz ked zaspi, tak mu otvaram vetrak kym sme hore a spinka pekne 🙂 , dufam ze to nezakriknem 😅

michalag
4. máj 2009

ideme do obchodu tak sem nekuknem az ked sa naobeduje a dam ho spinkat 😉 🙂

minix
4. máj 2009

baby, dnes ste nejake zamlkle.. 🙂)

pata31
autor
4. máj 2009

Minix, ja akurat bojujem s obedom, som si doniesla z domu kuracinku s ryzou a brokolic.salatom, ale mi to dnes vobec nechuti 😖 😅

kleopatris
4. máj 2009

aj ja pojdem za chvilu obedovat 🙂
ja som dnes jak prejdena traktorom, sa mi nic nechce 😒 ani len pisat 🙄 aaach jo, tak rychlo ubehli tie tri dni volna ☹

minix
4. máj 2009

pati, vies co som mala? to by ti mozno chutilo...mne ani tak velmi nie, ale vyber bol skutocne dnes chaby v Eureste. Tekvicova polievka na kyslo s koprom, tej by som si dala aj opakovacku.🙂 a potom hrachova kasa s pecenou klobaskou a chlebom, je to lepsie? 🙂))) ja by som s tebou okamzite menila.

kleo, sak dalsie tri dni mame pred sebou. 🙂

pati, na teba mam otazku. ked si vysadila a otehotnela v druhom cykle, mala si ho taky isty priebeh ako v prvom? alebo sa ti lisili?

kleopatris
4. máj 2009

my v piatok nemame sviatok ☹ ja musim pracovat celych 5 dni v kuse 😝

pata31
autor
4. máj 2009

Minix, no tu polievku by som brala, ale hrachovu kasu s klobasou isto neee...joj, ja som bola v meste a sli oproti mne chalani s bagetami, tak sa mi normalne dvihal zaludok...bleee 😝 😖
a k tomu cyklu, mala som ten druhy uplne iny, lebo prvy bol 27 dnovy a ten druhy 33 dnovy, ovulka az na 19 den...takze posunute fajne...

inac ja idem od stvrtku na vystavu, takze ani ja nebudem mat v piatok volno.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre