Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nikiarudi
7. máj 2009

čaute kočky, tak som tu.. zdravíííííím vaaaaaaaaaas... 😀 😀 😀
inak ja si vôbec tú teplotu ako vy nemerám...nechávam to na prírodu..buď mi ten hore dopraje miminko alebo nie.. 😉

kleopatris
7. máj 2009

no u nas je furt skarede, teda tak divne...
ja si nemyslim, ze mam ovu, skor mrcha sa blizi...to by som musela mat aspon 40 dnovy cyklus, aby som mohla mat teraz ovu...no to uz je jedno. tento cyklus je posahany a ja na neho uz kaslem 😝

no tie nove chodniky, co su teraz moderne su uplne super na nase topanky...u nas odkial pochadzam, zrenovovali tiez cele mesto a mama vyhadzuje jedny topanky za druhymi 😒

miskaaa sme zvedave 😀

michalag
7. máj 2009

niki ahoj 🙂
minix to by ma asi svihlo 😠

michalag
7. máj 2009

kuknite do grafu 😉

kleopatris
7. máj 2009

do ktoreho? ja som kukla na tvoj wunsch ale zmenu som nezbadala 😒 skopiruj nam prosim prosim aktualny liiiink 🙂

minix
7. máj 2009

miska, uz mas ten test? 🙂

michalag
7. máj 2009

mam to v obidvoch, tak kukni do FF

kleopatris
7. máj 2009

teraz uz som zbadala ja slepko 😝 a co znamena + a co - ? ze si mala vcera ovulku? a dnes uz nemas? 😲

minix
7. máj 2009

missiiiiiiiiiiiiii, ty si ju skutocne mala vcera? coze? no teda.....to si mala aky, cikaci?

niki, ani my uz nebudeme, my len dotahujeme cykly do konca a od novych uz nemeriame....take sme my silne baby... 🙂)

tak len budeme cakat, ktora prelomi prva "smolu".

izmailka
7. máj 2009

ahoj holky som tu prvykrat..dufam,ze nie posledny ..tiez uz patrim medzi snazilky,i ked neviem ci dlhodobe,ci ake..no mam pocit,ze to trva vecnost🙂akurat som absolvovala opatovne krvne testy na 3DC,kedze nejaky vysledok bol mierne zvyseny..doktor predpoklada,ze to bolo mozno tym,ze mi predtym krv brali na 2DC..buduci tyzden ma byt vysledok a povedal,ze ak bude vysledok ok,tak sa rozhodneme akou cestou sa uberat..ci rovno inseminacia alebo laparoskopia...citala som tu uz mnozstvo prispevkov,ale vsetko sa to tu precitat fakt neda🙂tak prosim o radu,ak sa to da tak nazvat..coho sa vyvarovat,co uprednostnit, co nezanedbat a hlavne na co vsetko sa u doktora pytat..viem..100 ludi,100 nazorov..no ja budem mat v lete 32r. a aby som nezabudla,mam cukrovku,som na inzuline uz 2 roky..doktor povedal,ze to ale nesuvisi s tym,ze som este neotehotnela..manzel ma spermiogram ok..

michalag
7. máj 2009

kleo, + znamena pozitivny ovu test a - negativny 😅 😀
minix, ano cikaci, ale dala som ho na 10 sekund do nadobky, aby bol dostatocne napity 😉 ..... a kedze bol vcera negativnx tak od negativneho bude 24-48 hodin ovu 🙂 ..... co myslite ked este dnes pokeksikujeme bude sanca?

michalag
7. máj 2009

izmailka vitam ta medzi nami 😉 🙂

minix
7. máj 2009

tomu nejako poriadne nerozumiem. 🙂 takze ked je negativny, tak to znamena, ze ovu bude? ja som z toho mesuge. 😉

za skusku nic nedas, takze kludne skus, ved uvidis. 🙂 poriadne nazhav manzelka, aby nezaspal a sup sup...ber si priklad z barchee, ktora sa nevie dockat 16,30 .)

kleopatris
7. máj 2009

miska najväcsia sanca, co som ja citala je den po ovu, takze sup sup, dneska manzela znasilni aj zo dvakrat 😀 😝

ahoj izmailka, ja som sa doktorky pytala a dala si testovat krv na toxoplazmozu a este som si dala skontrolovat vsetky ockovania, ci som mala osypky a kiahne a ci som uz mala alebo ci som bola ockovana na rubeolu, lebo to su vraj choroby ktore mozu poskodit plod alebo viest k potratu

izmailka
7. máj 2009

michalag,dakujem 🙂...pokusam sa tu trosku zorientovat🙂

kleopatris
7. máj 2009

no a este tetanus a ten som mala uz prejdeny tak mna hned dzogla do ramena 😝

izmailka
7. máj 2009

kleopatris,to znamena,ze mi vseobecny lekar ma pokukat,na co vsetko som bola ockovana a na co nie? 🙂 ci tomu zle rozumiem? 🙂ja si myslim,ze vsetky ockovania mam,dokonca aj proti zupalu pluc :D

vivi
7. máj 2009

Ahojte, pridávam sa k Vám do témy. 🙂 Začíname snažilkovanie o dva týždne po mens. Pred mesiacom som vysadila HAK, odvtedy beriem calibrum, tak som zvedavá ako to pôjde. 😉 Veľmi sa teším až to príde 😵 , už teraz mám čo robiť aby som v obchode nenakupovala mimi vecičky. Ale povedala som si, že dovtedy než naozaj budem, nič nekúpim aby som to dáko nezariekla. 😒

kleopatris
7. máj 2009

no ja som si nebola ista, lebo ani mamka si nebola ista, tak som tam zasla a ona mi prezrela kartu aby som mala dusicku na mieste 😉 ale tu toxoplazmozu bezne myslim nezistuju, mozno az ked si tehu, ja som si ju radsej dala otestovat 🙂

michalag
7. máj 2009

minix, ked je nagativny tak uz test nezachytil dostatok LH alebo ovu este nebola. Tak ked vcera bol pozitivny tak ovu bude bud dnes alebo zajtra 🙂

vivi, vitak aj ty medzi nami snazilkami 🙂 😉

kleopatris
7. máj 2009

ahoj vivi 🙂

jeee uz mame dve snazilky navyse v priebehu hodky 😀

vivi
7. máj 2009

kleopatris, tú toxoplazmózu si si dala zisťovať u obvodnej lekárky alebo na gynde?

izmailka
7. máj 2009

kleopatris,ak pojdem k vseobecnemu,spytam sa na to..teraz v antisterilnej cakam na tie vysledky...ak budem mat tie testy zvysene,co sa deje potom,nevies?kurnik,ked si nepomeniem ani,aky to bol hormon...

michalag
7. máj 2009

izmailka, s tymto ti ja neporadim

kleopatris
7. máj 2009

to neviem, co sa deje potom 😒 my tu vsetky este len zaciname, takze sa v tom moc nevyzname ☹ teda ja nie, ale viem ze niektore baby jedia nieco na upravu a u niektorych len cakaju...

tu toxo mne testovala vseobecna, lebo ja som si dala zobrat krv na vsetko, tak mi zobrala rovno 3 ampule a rozoslala na vsetky strany 😀 ja som chcela vediet aj ostatne hodnoty, ako cukor, cholesterol a take kravinky tak som to mala pri jednom dzoganci 😝

izmailka
7. máj 2009

kleopatris..mne doktro rovno povedal,ze ked hodnoty budu dobre,ze postupime o krocik dalej...uprimne,nejako to neotehotnenie v hlave moc neriesim nastastie...mam problem sama so sebou a cukrovkou..stale si myslim,ze to suvisi,ale vsetci vravia,ze ne

kleopatris
7. máj 2009

ja neviem, myslim ale ze je tu aj tema o cukrovke, skus si ju pohladat a baby ti budu urcite skorej vediet poradit
jedine co viem ja, ze pri cukrovke sa rodia vacsie deti, ale inak neviem vobec nic ☹

minix
7. máj 2009

no baby, ste sa rozpisali.

uff, izmailka ty si na nejakom vyssom leveli uz. 🙂

kleo, to ti robila na slovensku alebo v rakusku? 🙂
toxoplazmozu mi nezistovali, ale z casu na cas chodim darovat krv, tak neviem, ci sa skuma aj toto, alebo by to vyslo najavo.

Chodite niekto darovat aj krv?

vivi
7. máj 2009

Ahoj kleopatris, 🙂 držím palce aby nám to vyšlo čím skôr. 🙂 🙂 🙂
Dám si aj ja testovať toxoplazmózu. Túto chorobu prenášajú iba mačky? Dúfam, že nie aj hafani, máme totiž dvoch. Inak vďaka za radu, mňa by to ani nenapadlo 😅 dať sa testovať.

izmailka
7. máj 2009

minix,vyssi level v com? 🙂akurat tak v tom,ze mam kurnik o chorobu viac :D...vies co je najhorsie,ze gynekologicka a antisterilak uz na tom vo velkom pracuju..teda na mne a diabetologicka o tom nevie,bo sa jej to bojim povedat...dilema paradna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre