Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
15. máj 2009

niki gratulujem, ja vidím dobre 😉

reivka
15. máj 2009

ty niki a čo ked to bude chlapček a ty tam máš už kúpené šatôčky? 🙂

kleopatris
15. máj 2009

teuflerin inak aj ja mam tento mesiac bolesti jak svina a to som pevne rozhodnuta nejest ziadne tabletky, tak sa len trapim a to uz druhy den ☹

pata31
autor
15. máj 2009

Niki, super to vidno 😵 😵 blahozelam a nech pekne silnie 😵

teuflerin
15. máj 2009

no kleo ja som na tom rovnako..dnes osm si poedal ze si nic nedam..tak uvidime...a niki aj ja gratulujeeeem......

zusika
15. máj 2009

no aj ja gratulujem Niki , ale nic som nevidela... ale urcite si to este raz potvrd...

evulik6
15. máj 2009

aj ja gratulujem ale zatial len tak potichucky...nech to dobre dopadne a tienik silnie 🙂

no idem ja od vas ...pojdem asi k tym nasim, aj ked sa mi velmi nechce ale idem, co budem doma sama... aspon sa so sestrou prebavim trosku... tak prajem krasny den babulky moje...nech vam to v praci rychlo ubehne a krasny vikend zelam...

niki testni v nedelu ..to by uz mala byt riadna kolajnica 😉

pata31
autor
15. máj 2009

papa, Evulik, pekny vikend aj tebe 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Reivka, dik 😀 😀 ale este asi mam cas na to 😅 ty si to pouzivala?

reivka
15. máj 2009

nepoužívala, len hladám nejaké vitamíny pre manžela a našla som to, tak som myslela že by sa ti to hodilo teraz

pata31
autor
15. máj 2009

dakujem, ze na mna myslis 😵 ale to je az od 34 tt, takze mam cas 😝 akurat som pozerala tehu pásy, ale to tiez az ked budem mat brusko vacsie...
joj, sa uz tesim domov na ten vankusik 😀

pata31
autor
15. máj 2009

Reivka a ako sa volajú tvoji chlapci?

reivka
15. máj 2009

Dominik a Janko

reivka
15. máj 2009

práve som našla info pre všetky snažilky, že Mandžurský ženšen priaznivo ovplyvňuje potenciu a plodnosť ženského organizmu 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

🙂 pekne mena...aj moja sestra ma Janika 😵 ja rozmyslam nad tymi menami, aj ked este mame cas, ale bude to aj tak tazke vybrat, najma chlapcenske meno...
akurat som obdivovala, ako asi vyzera moje babo v brusku...na tickeri co mam v albume 😵

reivka
15. máj 2009

pozri mojich v albume 🙂

reivka
15. máj 2009

tak ja už musím, idem do škôlky pre chlapcov ahojte

pata31
autor
15. máj 2009

papa

Kleo a ty kde si? este robis?

zusika
15. máj 2009

holky zlate...mam este kopec prace a o 15.30 prcham... uzite si vikend... 🙂 citame sa v pondelok (mozno skor) 🙂

kleopatris
15. máj 2009

no ja robim, akurat som mala vynimocne trochu stres, tak som nemohla za vami 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Kleo, aspon trochu vzrusa 😀 😀

pata31
autor
15. máj 2009

joj, uz nech je 17hodin!

michalag
15. máj 2009

☹ ☹ ☹ ☹ a ja som nevidela tienik ☹ ☹ ☹ ☹

kleopatris
15. máj 2009

miska ona ho sem urcite este vycapi, ked bude silnejsi 🙂

baby ja mam pocit, ze mi tie manzelove spermie prave vrazdia vnutorne organy 🙄 aby som si za chvilu dala lavór pod seba ....na to ze sa ani vajco neuvolnilo tento mesiac tak je to des 😠

no ja uz pomaly asi pojdem, som nejaka strasne unavena a je tu teplo, myslim ze uz mame tych 24 stupnov a zamracene k tomu 😒

kleopatris
15. máj 2009

idem ja babulky, tak pekny vikend vam prajem 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Kleo, spermije? 😕 tie asi nie, tie su len prospesne...skor ta mrchana mrchata... 😉
aj tu uz trosku vyslo slniecko...
tak sa maj krasne a nech bolesti rychlo odidu!
Miska, bol tam naozaj tienik 😉

michalag
15. máj 2009

kleo, to mi ani nehovor aj ja som dnes nejaka unavena, teda poslednych par dni, zeby ma navstivila jarna unava 😅 😠 .... ved hej ☹ , ale chcela som vidiet tienik,
niki, ale hlavne ze je a ze bude silniet 😉 😵 zatial len potichucku ale blahozelaaaam 😵 😵 😵 . Dnes si uz druha co ma dnes potesila ze ma tienik 😉 🙂

ta jar robi nejake zazraky 🙂 🙂 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

tento tyzden nejako vela tienikov...aj moja kamoska 😉

michalag
15. máj 2009

uz len nech sa na nas ostatne nalepi tehu virusik 😝 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre