Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
18. máj 2009

hmmm...no ved uvidime...este par dni a bude to jasne... 😉

michalag
18. máj 2009

evulik, este tych par dni, ale tento mesiac nemam ani chut testovat, teda nejako ma to nelaka ako minule cykly 😝 😉

michalag
18. máj 2009

evulik a co dnes planujete s Davidkom robit?

evulik6
18. máj 2009

Patka nooo snazime sa 😵 ale zase to nejako neprehaname... a niekedy sa ani neda, kedze mame dadka ako antikoncepciu... 😀 😀 😀

michalag
18. máj 2009

evulik 😅 😀 😀 😀

januliatko1985
18. máj 2009

Zdravim vas vsetky,tak konecne po dvoch tyzdnoch som tu 😎 pozeram,ze je tu vela novych snaziliek,a to som pozrela len asi tri strany dozadu,lebo ste toho tolko popisali,ze len cely den by som to musela citat 😅

Takze svadba bola supeeeeeeer,nezabunutelny zazitok...proste nadhera aj pocasicko nam vyslo.onedlho hodim aj nejake foto,ale som este ani poriadne nemala cas na to,dnes idem po foto tak uz sa tesim.

Tak len tak v skratke ako sa mate a co mate nove???

Minix,tak to je supeeeer,blahozelam 😎 😉

Michalag,Evulik...snazilkujete?

A ja tak som skoncila,ye tri dni pred svadbou som tu mrchu prdsa dostala...nevadi,ale uz sa vo velkom snazime,tak dufame,ze sa to skoro podari. 😎

pata31
autor
18. máj 2009

Evulik 😵 😵 treba Dadka cez den poriadne unavit, aby rychlo zaspal 😝 😵 😵

evulik6
18. máj 2009

neviem co budeme robkat... tatino pride o 11tej na obed, tak ho pockame uz asi , pride aj moj tato na navstevu a potom pojdeme asi von, ak nebude prsat...

nooo aj vcera som myslela ze nic ani nebude, kym dado zaspal.... hruza...a to cez den ani oko nezazmuril saso jeden ... potom zaspal aj mm ked sme ho akoze uspavali ale zobudil sa, bo sa musel ucit do prace novinky 🙂

michalag
18. máj 2009

ahoj januliatko, supeeer tesime sa na fotky 🙂
ja cakam kedy nedorazi mrcha 😉

januliatko1985
18. máj 2009

Ste mi uz chybali normalne,ale stale som musela noeco po svadbe riesit a vybavovat,a este aj mm ochorel,takze medove dni si posunieme o nieco neskor.

Pati ....a ty ako sa mas? 🙂

januliatko1985
18. máj 2009

Michalag, to si dobre napisala.....aj ja ju necakam......a taky mam pocit ze sa blizi ovulka,uz ma bolia vajecniky aj hlien je coraz redsi,ale pre istotu keksikujeme kazdy druhy den 😀 😅 😎

evulik6
18. máj 2009

januliatko gratulujeeeeeeeeem...som rada ze vam to vyslo tak krasne... a nech sa stale velmi lubite 🙂

patka, on cim viac unaveny tym horsie v noci spi... a vcera musel byt unaveny statocne...doobeda bol s tatom umyt auto, potom sa hrali vonku s loptou, potom sme obedovali a boli v zoo...tam cely cas lietal ako splaseny...ja som mala dost...a on stale tolko energie ze az...nechapem...asi mu kupim nieco na lepsi spanok lebo to je katastrofa...

pata31
autor
18. máj 2009

Ahoj, Janka...tak sa uz tesim na fotecky zo svadby 😵 super, ze vam vsetko dobre dopadlo... 🙂
ja sam mam celkom ok, obcas mi byva divne, ale da sa to v poho zvladnut 😉 😵

januliatko1985
18. máj 2009

Dakujem evulik,som taka happy ,uz sme taka mala rodinka 😀

aj u vas je tak krasne ako na vychgode?ja sedim prave na hojdacke pod ceresnou a uzivam posledny den volna a ochvilku idem ku kadernicke a potom po tie fotecky 😉

januliatko1985
18. máj 2009

Dikes pati,len tak strasne rychlo to zbehlo,ze ani neviem a uz bolo rano...aaach. ☹ 🙂 😎

evulik6
18. máj 2009

aj ja sa tesim na fotecky... take si strasne rada pozeram... len nie tie svoje 😀 😀 😀

baby ja dnes necitim vajecniky ale maternicu...nechapem 😕

januliatko1985
18. máj 2009

sak tolko vela tych fotiek je,lebo kazdy nas stale fotil z kazdej strany,ze som sa citila ako celebrita nejaka 😀 😅

ale aspon bude pamiatka,ake to bolo super,lebo mali sme presne 100ludi,super hudbu,takze to nemalo chybu 😉

kleopatris
18. máj 2009

dobre rano babulky 🙂

niki gratulujem potichucky k silnejsej ciarocke 😵 a tebe januliatko k svadbicke 😵 jooj ako nam je tu krasne v tejto temicke, nevesticky a tehulky len tak pribudaju 😀 uz aby sa to konecne aj na nas nalepilo 😝

januliatko1985
18. máj 2009

tak ja musim ist babulky k tej kadernicke a budem tuuuu....neviem kedy,ale isto pridem,krasny den vam zatial prajem.

evulik6
18. máj 2009

no idem ja od vas... zatial ahojte..potom este pridem...papik

zusika
18. máj 2009

🙂 kolko pozitiv do dnesneho dna...

michalag
18. máj 2009

babenky, ideme s malym von tak sa zatial majte pekne 😉

minix
18. máj 2009

ahojte som tu, aj so zmiešanými pocitmi. 🙂

zuzah
18. máj 2009

Ahojte,

my sa s manzelom tiez snazime uz 3 mesiac a zatial stale nic, tak uvidime... idem si vyskusat zaviest tu tabulku na fertilityfriend.com

flyangel
18. máj 2009

cauko baby...

zusika
18. máj 2009

hola--hola...amigas... 🙂 Minix, uz si bola u Dr?

pata31
autor
18. máj 2009

Minix tak co ti povedal dr????

pata31
autor
18. máj 2009

nas nenatahuuuujjjj

flyangel
18. máj 2009

minix...prosime uz nam to prezrad

minix
18. máj 2009

Ahojte, doktor mi povedal, ze v maternici nic nie je, ale na vajecniku je nejaky prstenec, ktory moze znamenat ale aj nemusi tehotenstvo, on sa skorej priklana k tomu, ze nie. tak nechapem.

ZObrali mi ale krv, a v stredu budem mat vysledky.

Inak, paranoja, teplota mi dokonca stupla az na 37,2 a dnes rano som skusala robit este jeden posledny test a ciarky boli ovela silnejsie ako vcera.

chapete to?

co si o tom uprimne myslite? 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre