Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
12. mar 2009

aj ja pijem akurat alchemilku 🙂

prave sme boli na obede a teraz cakat na piatu 😀

pata31
autor
12. mar 2009

aj ja cakam na piatu 🙂 ...dnes nemam nejako prace, takze len kukam po nete... 😎

desmodka
12. mar 2009

ja pracujem... akurat idem uhradzat faktury... dajte cisla uctov smykne sa mi aj vam 😀 😀 😀
ja cakam na 3 a konecne domov, dnes ma nejako beriem na spanok a mna to podbrusko nenormalne boli 😠

kleopatris
12. mar 2009

aj ja tak 😒 cely tento tyzden o nicom...totalna nuda
som si postahovala rozne clanky a idem citat...este 4 hodky musime vydrzat 😖

desmodka
12. mar 2009

a k tym historkam.. tak ja si meram teraz digi a dnes som s nim zaspala som ho nepocula pipnut 😀, iba drahy ma zobudil ze pipala si 😀 😀 , s ortutovym som nikdy nezaspala

pata31
autor
12. mar 2009

ooo..desmodka, tak to ti poslem to cislo uctu..aj fakturu ti mozem vystavit, kedze som zivnostnicka 😉 😝 😀 😀
inac aj mna obcas pichne v podbrusku a take mam jak nafuknute brucho...co by to mohlo byt?

desmodka
12. mar 2009

mna pichalo ked som bola tehu, na pravej strane... a tam aj bola nasa bublinka 😀 ...

pata31
autor
12. mar 2009

ze by sa nieco zahniezdilo? 😕 Ale to ma picha uz asi tyzden kazdy den trochu...no dnes je 10dpo...

desmodka
12. mar 2009

uz by malo byt zahniezdene... uz sa len mrvi 😀 ...
pata dufam ze ty kupis dobre testy s //, bo evulik predali zle, mala by ich reklamovat 😀
kleo pridaj sa do debaty a nenud sa v praci 😝

pata31
autor
12. mar 2009

no to aj ja dufam, ze len take mi predajuuu 😀 😀 joj, este vydrzat do pondelka 😕
inac jak som teraz zacal pit ten caj, tak som asi polovicu vypila a tak ma striaslo z neho a uz ani citit ho nemozem..bleee...musim to vyliat...

kleopatris
12. mar 2009

tak som teda uz tu 😉

vidis pati uz ti smrdi aj caj 😀 to bude mimi 😀

kleopatris
12. mar 2009

inak mna uz podbrusko pobolieva len trosku, len vcera som myslela, ze od bolesti porodim 😖 som manzelovi vravela, ze pokial ten porod takto boli, tak ani babo nechcem 😀 a ten sa len usmial, ze ha ha to isto....

pata31
autor
12. mar 2009

no ja neviem...bojim sa, ze to nebude pravda...ak nie, tak nic, ideme dalej a ak hej, tak super 🙂 ale nesmiem predbiehat, este do toho pondelka vydrzat...

pata31
autor
12. mar 2009

skor by som povedala, ze to este viac boli...ale zaroven to aj stoji za to, co? 😎

kleopatris
12. mar 2009

boli a asi je to aj krvavejsie 😀 ale zase na konci je uzasny vysledok, nie jak teraz 😒 prd z toho, len bolesti

pata31
autor
12. mar 2009

ale aspon mas vies, ze mas cyklus ok... 😉 sa mi teraz o tom rozprava, ked nemam mrchu ted 😵 je to hnus...ja uz som tiez tolko krat nadavala...a chlapi taku bolest nepoznaju... 🙄

pata31
autor
12. mar 2009

necitam po sebe...nejaky preklep mi tam ostal...mas vies 😀

kleopatris
12. mar 2009

no sak som si vravela, ze som velmi rada, ze ju mam a nemusim ist na injekciu jak vela bab po antine, ale na druhej strane by mohla byt taka mierna, kratka, bezbolestna 🙂 ale moj manzelik bol a je velmi zlaty, sa o mna tak staral...ja som lezala, on nakupil, navaril, upratal kuchynu...no poklad 🙂
som mu aj nadavala, aj ked za to nemoze 😀 ze orgazmus maju chlapy kazdy krat, deti mozu plodit prakticky kazdy den a este ani mrchu nemaju 😀 a on len kukal a cakal az dokoncim
😀

pata31
autor
12. mar 2009

🙂 tak to je ozaj zlaty, ked sa tak stara...a aj nadavky zniesol 😀 😀
ja som vcera mojho tiez prehnala, pretoze som chcela cajik, bolelo ma hrdlo a uz som bola v posteli a on na druhom poschodi, tak som volala na pevnu linku s mobilom, nech pride 😀 😀

kleopatris
12. mar 2009

este ze existuju mobily 😀 inak by si musela asi veeelmi kricat aby ta pocul 😉

desmodka kde siiiiiii? my diskutujeme a teba niet 😒

pata31
autor
12. mar 2009

oj, teraz ma tak zacalo zase pichat v pravom vajecniku... 😨
Kleo, sak to, ze by som musela kricat a on este pozeral futbal, tak to by ma aj tak nepocul... 😔
inac si pozerala vcera OTO? Dobre to bolo, az na zopar trapasov 😀

pata31
autor
12. mar 2009

Desmodka zapadla medzi faktury 😀 😀

desmodka
12. mar 2009

jaaaaj zeny, tii chlapi furt tu volaco chcu... hrozne s nimi...
ja mam porodne bolesti vzdy pred mrchou 😀 ... ale bolest prefuku a kyretu je ovela horsia... uz to nechcem... uz chcem len rodit!!!! tam aspon na konci nieco bude 😝
tak ten moj teda nic... to je hrozne.. musim si ho prevychovat 😅 😅

kleopatris
12. mar 2009

ani moj doteraz nic, ale odkedy planujeme babo, tak je uplne iny 🙂 tak aspon vidim , ze som si dobre vybrala 🙂

oto som nepozerala, nemam SK kanaly ☹ ja musim len nemecke 😒

inak verim, ze ten prefuk a kyret musia boliet jak svina 😖 a hlavne neprijemne a smutne 😖

pata31
autor
12. mar 2009

Kleo, som zabudla, ze ty si v zahranici... 😖 mozno to je niekde na nete...dobre som sa zabavila pri tom 🙂
moj sa tiez kus zmenil od kedy planujeme babo...ale my mame take fazy...raz sa bijeme, inokedy cickame...inokedy sa ja hnevam na neho..a pod., isto poznate 😉 😀
joj, ale tie bolesti musia byt ozaj hnusne pri kyrete a este aj psychika v kybli...

desmodka
12. mar 2009

ani ja som ota nepozerala.. ja tieto hluposti nemusim... 😀 mna to vzdy rozculuje, ze mohli aj inam tie peniaze pouzit co na to premrhali 😅
moj je len chvilu poslusny ked mu poviem ale potom na to akosi pozabudne a znova to iste...

pata31
autor
12. mar 2009

tiez som myslela, ze to bude hovadina, tie vysledky ma nejako nezaujimali, ale ten sprievodny program bol fajn...ozaj som sa rehotala ako uz dlho nie 😀

desmodka
12. mar 2009

ja som pozrela panelak a sup do postele 😀

pata31
autor
12. mar 2009

ja som musela chvilu futbal pozerat 🙄 ...manzel s ocinom su totiz v prevahe a kedze oni chceli futbal a mne sa nechcelo do druhej izby, tak som kukala...ale ma to prestalo bavit, tak som sa zdekovala...inac nase oblubene boli kriminalky, ale to nejako porusili, resp. neskoro davaju a len opakuju...a este dr.Hause je nas oblubeny 😝

kleopatris
12. mar 2009

baby a pozerate zufale manzelky? to je asi jediny serial, na ktorom momentalne visim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre