Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
12. okt 2009

hej, Niki, citala som to akurat...asi ta samosterilizujuca bola najlepsia...ale ja ostanem pri tom vyvarani..
Kleo, no som vo stvrtok posielala prachy na ucet, ale ma inu banku, tak som jej dnes pisala, ci jej dosli prachy, zatial mi neodpisala...ked jej dojdu, tak mi to ma hned poslat, tak dufam, ze este tento tyzden to bude 😵

nikiarudi
12. okt 2009

hej ale to vyváranie vraj veľmi ničí fľašky, takže bude to aj tak fajn investícia do toho sterilizátora nemyslíš? ja chcem ten elektrický parný...

nikiarudi
12. okt 2009

baby kuknite toto: http://zena.atlas.sk/deti/naj-tehulka/
tehulka číslo 21 som ja.. 😵 😵 😵

nikiarudi
12. okt 2009

a ak vás môžem poprosiť podporte ma, pretože je to veľmi krásna súťaž a ešte krajšia výhra.. Ďakujem 😵

janurka
12. okt 2009

Inak tu odsavačku na sopliky do vysavača ma moja sestra a nevie si ju vynachvaliť. A je ozaj pravda že skrati aj čas liečenia pripadnych chorôb a tak lebo mu vyťaha všetko z dutin a nemusi sa trapiť drobec 🙂

janurka
12. okt 2009

Jéééj Niky tak to je kráááásne . Už som ti poslala hlas 😉

pata31
autor
12. okt 2009

asi som slepa, ale nevidim, kde sa posiela hlas 😅 😒

kleopatris
12. okt 2009

niki a co mozes vyhrat?

baby a mate vysavac s nastavitelnym vykonom alebo vysavac ide na plno a reguluje to ta odsavacka sama?

nikiarudi
12. okt 2009

úúúúúúúúplne dole je taký oranžový text a tam sa ťa pýta, že ak chceš zahlasovať, tak treba na to kliknúť... 🙂

pata31
autor
12. okt 2009

haha...4 oci mam, aj tak som nevidela...ale uz som nasla 😅 😀 😀

nikiarudi
12. okt 2009

pati aj tu je link na to hlasovanie.. http://wanda.atlas.sk/sluzby/sutaze/hladame-naj...

pata31
autor
12. okt 2009

uz som poslala 😉 😵

nikiarudi
12. okt 2009

kleo - vyhrať môžem nafotenie profesionálneho booku s mojím bruškom..aj ma oblečú a nalíčia.. 😀 tak by som chcela mať krásnu pamiatku...

janurka
12. okt 2009

kleo určite musiš nastaviť vysávač na najmenší výkon, lebo ta odsávačka ma malú dierku na odsávanie a len by si si odpálila vysávač keby si ho nechala naplno fičať. Aj pre miminko je určite lepšie ked to nemáš naplno

nikiarudi
12. okt 2009

jeeeeeeej Pati, veľmi pekne ti ďakujem a to fakt úúúúúprimne... 😉 🙂

pata31
autor
12. okt 2009

Niki, tak drzim palceky! 😵

pata31
autor
12. okt 2009

baby, ja mam dnes predporodnu pripravu a sa mi tak nechce 🙄

desmodka
12. okt 2009

zahlasovane.... dala som 21 dobre som dala??? 😀

desmodka
12. okt 2009

aaaa niki sak si to tu aj napisala ze 21 😅

kleopatris
12. okt 2009

aj ja som zahlasovala, dufam, ze spravne 🙂

nikiarudi
12. okt 2009

jeeeeeeej kočky moje tehulkovské, veeeeeeeeeeľmi pekne ďakujem 😉 😉 😵 😵

pata31
autor
12. okt 2009

jej, Desmodka, pekny termin...na den deti 😵

janurka
13. okt 2009

Dobre ranko baby, ako sa mate? A ake je u vas počasie? lebo u nas prišerne fuči ako zmyslov zbavene... a prši či čo to robi no hroza... 🙄

pata31
autor
13. okt 2009

Ahojte...no ja som uz bola na ten utz...tak mame 1700g 🙂 , dlzkou zodpoveda 31tt...ale polohu som sa nespytala, bo rychlo rychlo zase, bo tam bolo kopec zien...v knizke mam napisane, ze poloha plodu: hlavickou....tak teraz neviem, ci hlavickou dole...ale diktoval to hned na zaciatku a to pozeral akurat dole, tak kto vie... 😕
a pocasie je teda hnus... 😖

pata31
autor
13. okt 2009

dnes tu nikto nie je??? 😕
Kleo, ty kedy mas utz??
inac mne tie prietoky nerobil...asi sa to az neskor robi...ale buduci tyzden idem na krv na interné vysetrenie 🙄

kleopatris
13. okt 2009

uz som tu 🙂 ahojky 🙂

UZV dopadol dobre, az na to ze maly ukazuje len pipika a tvaricku nie...tak tu sme skontrolovat nemohli 😒 a mne robil aj tie prietoky...hlavne ze som ich nechcela 😅 my mame 459 g a sme pomerne dlhi 🙂

super ze ste aj vy dobre dopadli 🙂 nech nam len pekne prospievaju tie deticky 😵
a ked mas polohu hlavickou, tak by som povedala, ze to je ze je dolu hlavickou 🙂 takze jak mam byt

este dnes vecer mam kontrolu u Dr.tak som zvedava, ci ukaze papulku 🙂

pata31
autor
13. okt 2009

jej, tak super, ze vsetko ok 😵
mne zase dr nepozeral pohlavie, kedze bol v casovej tiesni... 😒
inac teraz som pozerala este do knizky...tak podla dlzky sme v 31+2...takze podla toho som uz v 32tt...som si trosku upravila termin na konikovi...tak, ako mam v tehu knizke...no podla velkosti to je este o nieco dopredu 😵
a mala sa fajne vrti v brusku 😉 jak som sla na utz a som si tam lahla, tak len taky kopec na pravej strane 😀 😀

kleopatris
13. okt 2009

to nas zase nie 🙂 stale sa vrti, ale jak dojde na uzv tak sa tvari, ze on nic...sa tam ledvaj pohol, potvorka mala 🙂 esteze mu bilo srdiecko, inak by som sa bala ci je ok...
tak mozno sa dockate vianocneho darceka skorej 😵 a budete s istotkou na vianoce doma 😵

janurka
13. okt 2009

jej baby tak som rada že mate všetko v poriadku s ultrazvukmi a že ste si videli miminká. Moj od včera zasa vystrája v brušku určite sa chce postaviť 😀 ... Bola som dnes u sestry na kavu a mame to chvala bohu len takmer susednu bytovku ale aj to bolo strašne vydržať to vonku...

michalag
13. okt 2009

Ahoote kocky, pozeram ze dnes bol pre nas den sona 😀
My sme dnes tiez boli na sone a podla neho sme v 11tt+0d, mame 4,5cm, krasne nam bije srdiecko a vraj je vsetko v poriadku (ale strach stale pretrvava) a v albume mame aj foto, tak ak chcete tak mozete kuk 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre