Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
24. feb 2010

vau a ake super miery ma Maxik: 4230g a 53 cm 😵

kleopatris
25. feb 2010

ahojky 🙂 no nas maxik je proste maxik 😀 doslova 😝

pata31
autor
26. feb 2010

blahozelam 😵 😵 hlavne nech je zdravucky!!!!

janurka
27. feb 2010

kleo blahoželame aj my a prajeme veľa radostných spoločných chvíľ.
baby ja sa vam proste musím pochválit , naš drobček je taký anjelik, uplne zlatučký cez den krásne spinká a v noci už vstávam len 2x o jednej a o štvrtej alebo piatej. a to ho ukladám o 8. no je to naše zlatko. (aby som to ale nezakríkla 😅 )
A boli sme vo štvrtok v poradni tak drobček nam opät pribral 800g takže má 4600g takže super 😵 😵 😵

pata31
autor
28. feb 2010

jeej, Janurka, tak mozem momentalne zavidiet...lebo nasa sice pekne spinka, ale to zaspavanie...zacala strasne plakat, neviem, co jej je, ale ked sa napapa a dam ju odgrgnut, a potom jej chcem este dat cicu, tak zacne revaat jak o zivot a len na rukach sa upokoji, a ked ju chceme polozit, tak zase spusti..to asi uz stvrty den...a dnes uz dokonca aj cez den toto robila ,predtym len vecer... 😒 tak hadam to je len take prechodne obdobie..
inac dnes objavila, ze ma rucicku... 😀 tak si ju obzerala! 😀 😀

janurka
1. mar 2010

jeeej to muselo byt kráááásne pati.
a s tym zaspavanim škoda ... naš ma niekedy len problem v noci zaspat tak 15 min. mu chodim davat v kuse cumlik niekedy pol hodku ale potom zabubka a zobudi sa o 3-5 hodin ... klop klop klop
ale je nadherna vaša malička ozaj ... 😵

nikiarudi
2. mar 2010

ahojte kočky, tak ako sa máte?
kleo - gratulujeme k drobčekovi.. 😉 🙂

pata31
autor
5. mar 2010

Ahojte, baby...Tamarka sa vcera prvy krat otocila z bruska na chrbatik, tak sa vytesujem 😵 😵 sa jej to fest zapacilo, lebo az 4x to spravila 😀
Niki a vam sa ako dari? spinka pekne?
a dlho tu uz Miska nebola, ani Evulik... 😕

januliatko1985
5. mar 2010

jeej, pati, ta jak ste sa museli tesit, ze zase daco nove vynasla nie?taka je zlatucka na tych foteckach,juuj 😵
a ja som doma na pn, je mi uz ovela lepsie, chvalabohu, a na najblizsej poradni od dva tyzde hodim s dr rec, ze ci ma uz nenecha doma az do konca, nepojdem do robory sa mi nece stat tam 8hodin na nohach, sak ma tam porazi.a malicky uz poooriadne kotrmelce robi v brusku az sa dakedy zlaknem 😅 hlavne vecer sa predvadza.
buduci tyzden idem na glukozovy test, tak sa aj trosku bojim, ze ci sa nepogrcam z toho 😒 booze, ved to som uz v polovici skoro, to snad ani neni pravda 😕 😵

pata31
autor
5. mar 2010

Jani, no veru, ze sme sa vytesovali 😵 😵 a vecer na seba pozerala do zrkadla, to ste mali vidiet tie ksichtíky 😀 na facebooku som dala fotky 😉
a ty mas uz ozaj polovicu za sebou...riadne rychlo to letiii!! zanedlho uz budes mat aj ty baby 😉 a to ta urcite dr necha na marodke, ked uz si bola doteraz, tak to by som sa cudovala, keby ta nechal s bruchom tam 8hodin pobehovat 😉
bleee, glukoza! 😝

michalag
8. mar 2010

Ahooojteee 🙂

patka, jeeeej Tamarka je sikulka 😵 , tento prvy rok je taky krasny ked vsetko spoznavaju a najviac prechadzaju tym vyvinom 🙂

jani, ty jo tak to uz je polovica za tebou, ved pred nedavnom si sa tesila ze to konecne vyslo a uz sa nenazdas a za chvilku budete 3 😵

My sa mame tiez v celku fajn, malicka kope o 106 🙂 😵 , urcite je akcnejsia ako Sami takze sa mame na co tesit 😝 😀 🙂 , ale trapi ma palenie zahy, vcera vecer som si lahla a nebola som v posteli ani 5 minut a uz som musela bezat na zachod a aj to som skoro nestihla ... co ma nevolnosti netrapili na zaciatku tehu tak teraz sa to ide ... 😠 , no ja len dufam ze Lucka bude vlasata inak jej beda beda 😀 😀 😀

pata31
autor
8. mar 2010

AHoj, Miska! jeej, ze 33tt 🙂 🙂 ozaj to leti a vy uz budete za chvilu 4!!! 😵 😵 a na tu zahu ti nic nezabera? mandle alebo pohar mlieka, ci nejake lieky?? Inac veelmi pekne meno Lucka 😉 ja mam neter Lucku a ta je teda riadne akcna uz od malicka, to dieta nevie chodit, ona len beha a to uz bude mat 11rokov 😝 😀

michalag
12. mar 2010

pati, mne sa to zda ze cim blizsie je TP tym pomalsie mi to ide 😅

Inak neviem ci viete ale reivka prisla o mimi 😢 😢 😢

janurka
12. mar 2010

😢 😢 😢 oh nie ... tak to mi je hrozne luto... 😨 reivka drž sa prajem veľa veľa sily ...

no miška mne v tomto čase ostavali už len 4 tt a myslela som že budem prenašat, 😀 aka som bola šťastna. ale aj mne sa zda že to leti ...

pata31
autor
12. mar 2010

jejda, to mi je hrozne luto, tak dlho cakala, kym sa im to podari... 😢

januliatko1985
15. mar 2010

Ahojte ako sa mate? no my celkom fajn, uzivame si kopance a pooriadne kotrmelce. zajtra mam poradnu a velky utz, dufam, ze sa nam malicky ukaze v plnej krase lebo ide aj muzicek so mnou 😝

o reivke som pocula , co sa jej stalo, je mi to luto, treba verit.... 😔

janurka
15. mar 2010

jeej janulka tak držim palčeky a potom napiš ako si dopadla... a ked budeš mat foto tak pridaj 😉

januliatko1985
16. mar 2010

ahojte, takze morfo utz je v poriadku a malicke zodpoveda tyzdnu, aj organy su v poriadku tak sa tesim...len jedna vec ma stve....naposledy som bola na utz u inej dr lebo moj dr mal dovolenku a vravela, ze asi chlapcek no a dnes mi moj dr vravel, ze asi to bude dievcatko, nebolo to dobre vidno, tak snad o 2 tyzdne bude, idem do poradne 😠 takze sme zase tam kde sme boli a je to 50.50 😅 to nic, co mam kupene su vacsinou neutralne veci, ale aj to chcem vlemi vediat aj ked je mi to jedno, hlavne , ze je v poriadku.mm bol tiez a bol z toho uneseny jak babo sa otacalo 😵 a fotecky nemam, nejak som zabudla pytat, ved budem mat z 3D, musim sa uz objednat dakedy.

pata31
autor
20. mar 2010

Jani, tak super, ze je vsetko ok 😵 a s tym pohlavim vas teda pekne zmiatli...ale na 3D ti to hadam uz povedia na 100%! 😵

januliatko1985
23. mar 2010

ahojte....ako sa mate? uzivate si prve jarne dni? 🙂

teuflerin
23. mar 2010

ahojte baby....chodim vas niekedy citat...tak som sa rozhodla znova vam napisat,....vsetkym gratulujem ku babatkam...a tehotnym gratulujem....drzim palceky.....ahojte 😀

januliatko1985
23. mar 2010

ahoj teu, a ty sa ako mas?

teuflerin
24. mar 2010

no ja sa mam fajn,,,pisem bakalarku a mam celkom fofry.....a vy tu mate co nove????

michalag
31. mar 2010

Patka, vsetko najlepsie k dnesnym narodeninaaaaaaaam!!!!!! 😵 😵 😵 😵

nikiarudi
31. mar 2010

ahojte kočky, tak po dlhej dobe som sem zavítala.. ako sa máte? v prvom rade Pati všetko naj naj naj... 😉 🙂 🙂 🙂
a inak my sa máme fajn, začali sme v noci krásne spinkať od tej 21tej do 4ej-5ej vie pospať, takže sa už aj vyspíme... 😀 😀

januliatko1985
1. apr 2010

Patka, tak dodatocne aj ja ti prajem vsetko najlepsie 😵

a my rastieme ako z vody, kopeme o 106 😅 😵 vsetko je v poriadku, len este stale na 100% nevieme, cos a v brusku skryva, aj ked dr sa 2x vyjadril, ze sa viac priklana k dievcatku, aj ked nebolo velmi dobre otocene. o dva tyzdne zase poradna tak uvidime, jooj, jak nas to male natahuje 😅

pata31
autor
2. apr 2010

ahojte, dakujem ku prianiam, ste zlate 🙂
Miska, aj Samkovi vsetko naj, nech vas pekne poslucha a sestricku nech si chráni 😉 😵 😵 inac ako sa citis? za chvilu mas termin... 😕
Niki, aj Tami tak jeden cas spavala, ale teraz uz nie, teraz je skori celu noc na cicke 🙄
Jani, super, ze je vsetko ok, nech to tak aj ostane... 🙂 uzivaj si kopanceky, kym to nebudu riadne kopance 😀

michalag
2. apr 2010

Patka, dakujeme 😵 😵 😵

my sa mame dobre, mala sa neustale v brusku vrti ale aspon vieme ze je vsetko oki 🙂 😵 ..... len mi je trosku luto ze to tak rychlo ubehlo ☹ , ale na druhej strane uz ju budeme mat za chvilku pri sebe 🙂

Jani, uzivaj si kopanceky, lebo s anenazdas a z kopancekov budu naozaj poriadne kopance 😝 😀 ..... a viem ze zvedavost je velka, ale hlavne ze sa narodi zdrave a zive ostatne nie je az take dolezite 😉

janurka
8. apr 2010

Páni Miška ale to letí, veď už to máš za pár... no utieklo to veru ako voda... Janulka no aspon budete mať krásne prekvapenie aj ked viem že aj ja som bola neskutočne nedočkavá... 🙂
niki tak vy to máte tiež super, nám drobček teraz začal trošku vymýšlať s papkaním, cez víkend som musela začat s prikrmovaním, ale chvala bohu zatial mu stačí príkrm len večer, lebo cez den normálen kojíme a som čítala že v 3. mesiaci su problemy u mamičiek že sa im nestačí tvorit dostatok mliečka lebo dietatko naraz začne potrebovat viac ... no tak teraz pijem čierne pivko vineu a všetko možne len aby sme mali dosť a dufam že za kratko už budeme znovu len kojiť...
inak Pati, Tamarka je prekrásna, uplne rozkošná... a aká je už veľká... no rastú nam tie detičky veru...

pata31
autor
8. apr 2010

Ahoj, Janurka...aj ja som mala jeden cas pocit, ze mam menej mliecka, ale nejako to preslo a teraz uz neni problem, mala je niekedy na cicke aj 3/4 hodiny...ma teraz asi take obdobie, ze najradsej by len na cicke spala...takze to vecer vyzera u nas tak, ze zaspava pol hodky na cicke, po pol hodine je hore, zase si musi cucnut, tiez to tak trva dlhsie a obcas sa potom este raz zobudi, ale v podstate spinka pekne, budi sa po troch, styroch hodkach...a ozaj sa to zmenilo v troch mesiacoch, lebo sak predtym mi vyspala skoro celu noc v kuse. Inac ja si davam len feniklovy cajik, ale len zaliate cele zrnka, nie granulovane, a je to fajne pre malu, ze sa vyprdka a asi aj na mliecko to je dobre 😉
a dakujeme za pochvalu 😵 😵 ozaj ze strasne rychlo rastu tie nase deticky...dnes sa napr. mala zacala otacat na brusko, uz to skusala dlhsie, ale az dnes sa jej to podarilo uz normalne, takze uz musim davat vacsi pozor na nu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre