Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
8. apr 2009

no alebo 8 naraz jak ta neviem co to bolo nedavno naraz porodila 😀

radinka2
8. apr 2009

kleopatris, ty teda vies povzbudit.. 😀 ale tak to bola rarita.. ale stvorcata su uz aj u nas castejsie... 😉

kleopatris
8. apr 2009

no to hej, ale i tak radsej pekne po jednom 🙂 ja neviem, ci dve naraz by na mna nebolo vela, mi tu nema ani kto az tak pomoct, by som bola na to sama samotinka ☹ tak radsej len jedno 😉

pata31
autor
8. apr 2009

sak kolko bude, tolko bude, len aby to bolo zdrave 😉 😵 😵
no babenky, lucim sa pre dnesok, za chvilku idem na bus domov...som rada, ze nas tu je zase viac.. 😵

radinka2
8. apr 2009

tak tak... radsej pekne po jednom.. 🙂 no ja by som to tiez urcite nezvladla... drahy sa chodi domov pomaly uz iba vyspat... a maminka je toho nazoru, ked si spravis, tak sa aj staraj.. 😒 takze by som na ne tiez bola sama.

kleopatris
8. apr 2009

tak papa patka, ja este 10 minut a idem tiez. tak pekny vecer 🙂

pata31
autor
8. apr 2009

tiez pekny vecer...
Radinka...inac zaujimavy nazor tvojej mamky 😅 to ta moja je uz na dochodku a isto bude rada, ked dalsie vnucatko pribudne a aj pomoze...

pata31
autor
8. apr 2009

prave som sa rozhodla, ze idem pesi domov 🙂 ze sa kus rozhybem po celom dni v kancliku 😵 to mam asi 20-25 min peskom 😎

kleopatris
8. apr 2009

tak teda sa pekne prejdi, treba trosku spevnit svaly pre ten 3 kilovy pokladik 😉

pata31
autor
8. apr 2009

hej, sak mi treba... 😅

radinka2
8. apr 2009

pata
no moja tvrdi, ze vraj je po prve este mlada na vnucatko a po druhe, ze ona uz ma pravo konecne aj oddychovat.. inak vtipne je, ze ked ona mala tolko rokov co ja, ja uz som mala 2.. 😝

ale vsak snad svoj nazor zmeni, ked uz to vnucatko bude.. ale radsej sa na to nespolieham..

pata31
autor
8. apr 2009

Radi, tak ja som najmladsia zo surodencov, uz mam 4 synovcov a 1 neter, takze babka a dedko maju obcas co robit 😀 😀 ale isto zmeni aj tvoja mamka nazor... 😵
papa

radinka2
8. apr 2009

no vsak dufam ze ano.. aj ked na mojom rozhodnuti nic nemeni ani jej terajsi nazor... 😉 nepomoze ona, pomozem si sama... pripadne pojde male na prazdniny k svokrovcom.. 😀

kleopatris
8. apr 2009

radinka isto zmeni nazor, aj moja mama hovorila, ze jej nikto nepomohol a ze ani jej sa nechce a teraz by vnucata najradsej laskou spapala 🙂

radinka2
8. apr 2009

no vsak nehovorim, ze ich nebude lubit.. to urcite ze bude.. len ona ma aj takeho divneho manzela... mi oznamil, ze ak to male strcim mame do ruky, aby mi ho postrazila alebo co, ze on sa stahuje.. 😒

desmodka
8. apr 2009

radinka, ja kludne postrazim, s radostou 😀 na mna sa mozes obratit 😀, zmenia nazor ked uvidia toho mrnusa
ja vam postrazim deturence, evulik napecie palacinky 😀 😀 ....
kleo a teba aj nejako liecia???

evulik6
9. apr 2009

dobre ranko babulky moje.... ako sa mame? ja celkom ok, ale uz mam take pms stavy....aj teplota sa drzi dost nizko takze ako som predpokladala, nevyslo to ani teraz.... no nevadi... ved raz...

vcera som tu velmi nebola, blbol mi net, tak som to vzdala....vzdy ked som vam isla napisat a odoslat to tak ma odsralo prec, nemala som uz nervy to pisat stvrty krat...

takze vitam novych clenov nasho klubu, a verim ze sa nam cim skor podari otehotniet 😉

evulik6
9. apr 2009

ach ta moja hlava derava....este moj grafik:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

pata31
autor
9. apr 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
bre ranko! Evulik, blba teplota 😠 ze sa drzi dole 🙄 u mna zase hadik pokracuje 😕
ja som vcera teda fajne presla 🙂 a vecer som skladala puzzle, lebo som dostala od segry na narodky....ja milujeeem skladanie 😝 😀 😀 sa segra trafila s darcekom 😵

pata31
autor
9. apr 2009

a este keby si niekto chcel kuk moj graf aj na wunschi: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
😵

kleopatris
9. apr 2009

dobre ranko spolusnazitelky 😉

desmodka este mna neliecia, spravil mi este raz vyter, tentoraz aj na HPV a ze podla toho co vyjde, tak mi da lieky, tak teraz cakam...este buduci tyzden a potom mozem zavolat. Som mala ten zapal a labak doporucil vysetrenie na HPV, tak asi maju podozrenie ze to z toho 😒 ja ti neviem, ale pockam a vysledku sa dockam 🙂

ahoj evulik, ja som si vsimla, ze tu nejako nie si, ale som si myslela, ze krasne pocasie je a s tym sa tazko konkuruje 🙂

pata31
autor
9. apr 2009

Ahoj, Kleo..tak zase v praci? Zajtra mas volno? Ja sa uz tak tesim, ze budu styri dni volna! 😵 uz mi zacina hrabat z toho celodenneho cucania do pc...a najma na konika 😉 ...rozmyslam, ze ked teraz neotehu, tak budem musiet prestat tu chodit na nejaku dobu..ak to dokazem ovsem 😝

michalag
9. apr 2009
pata31
autor
9. apr 2009

Ahoj, Miska...hej, drzi sa hadik, ale to je este skoro...az buducu stredu ma dosjt mrcha, takze este moze kludne aj klesnut....sak uvidime, co bude...
Ako sa mas? Maly pocuva? Sestrin najmladsi ma tiez 3 roky a to je taky maly bozkavac!! ze bozkaval starsie dievcata na skolskom dvore 😀 😀 ...oni byvaju v Belgicku a tam maju skolku aj skolu v jednej budove...a ze raz jednu na licko, potom druhu 😝 😀 😀 to bude teda cislo, ked vyrastie! 😅 😀

kleopatris
9. apr 2009

bohuzial u nas nie je zajtra sviatok 😠 ja musim aj zajtra do prace a po praci ideme k manzelovym rodicom a ja sa citim uplne na prd, takze to zas bude vikend ☹

pata31
autor
9. apr 2009

hmm..ani v pondelok nemas volno? Oni neslavia krestanske sviatky?

michalag
9. apr 2009

pata, aj ten nas teraz bozkava kazdeho a v poslednom case chlapcov v jeho veku 😅 🤐 😀 , ale oni to este nevedia tak rozlisovat

pata31
autor
9. apr 2009

sranda, ale zlati su 😀 krpcekovia 😵 vcera som sa smiala aj z ostatnych synovcov, bo chceli spat pri sebe na velkej posteli...a to maju 6,7 a 8 rokov...po par rokoch to bude uplne ine... 😝 😀

kleopatris
9. apr 2009

v pondelok mame nastastie volno, ale na to na akych velkych krestanov sa tu hraju, ze svate rakusko a neslavia ani velky piatok 😠. Ja som predtym ani nevedela, ze existuju krajiny, kde piatok nie je sviatok...ale aj v cechach je to tak 😒

pata31
autor
9. apr 2009

hej, o Cechach viem, oni su vacsinou ateisti...alebo potom tam maju rozne sekty...som tam studovala, tak kus viem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre