Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
20. apr 2009

nooo to je jedno, hlavne ze sa podarilo... 😉

evulik6
20. apr 2009

no idem ja babulky...pojdem s dadkom asi k nasim na chvilku... tak sa majte...pekny zvysok dna a nech vam cas v praci rychlo uletiiiii 🙂 vecer si pridem kuk co ste popisali... ajojte

pata31
autor
20. apr 2009

Evulik, Dadko je teda riadny frajer!!! 🙂 😵 zlatucky je 😉
tak aj tebe pekny zvysok dna... 🙂

minix
20. apr 2009

evik, zlaty je maly....ale aky veeeeeelky.

baby, mna dnes chlap sokoval, ze podme po robote na farsky urad dohodnut svadobny termin, skoro som odpadla. 🙂)

pati, neboj sa, aj u nas to bolo naruzive a teraz sme radi, ak si na seba najdeme chvilku, taki chodime vyflusani. 🙂

pata31
autor
20. apr 2009

Minix, supeeeer, takze bude svadba??? blahozelam!! 😵 😵 😵 😵 ste uz boli zasnubeny?

minix
20. apr 2009

pati, my sme od januara, na moje narodky sme sa. 🙂 takze sme zasnubeni uz 3 mesiace a nieco. A svadbu by sme chceli mat v septembri. To by sme este aj to mimco stihli.

pata31
autor
20. apr 2009

my sme sa zase na Vianoce zasnubili 😉 a hadam aj na Vianoce bude babo 😵

minix
20. apr 2009

ideme na ten úrad, ahoj zajtra, alebo aj večer dám info. 🙂
DObre sa staraj o dutinku! 😅

pata31
autor
20. apr 2009

papa a ten najskvelejsi datum vyberte!! 🙂 😉 😀 😀
Dutinka ma teplucko, makucko, takze ziadne strachy 😉 😝 😀

kleopatris
20. apr 2009

evicka pekneho synacika mas 🙂 mne sa zda, ze je cely ty, ale ten novy uces mu pasuje 😉

este par minutiek a ide sa domoooov a pondelok je za nami a jul o den blizsie 😀

patka to by ste mali super, zasnubeni na vianoce, babo na vianoce a este vianoce k tomu 😀 nadhera 😵

barchee
20. apr 2009

patka, no supiš, pozdrav odo mňa bublinku :D to si vlastne teraz cca v 3 týždni? či jako sa to ráta? od poslednej menštruácie či od ovulácie ??? 😨

barchee
20. apr 2009

už som si to našla 🙂

evulik6
20. apr 2009

kleo no to mi este nikto nepovedal ze je maly cely ja... vsetci hovoria ze cely tato... ale tak podla mna ma aj nieco zo mna, mozno teraz ked je ostrihany je skor do nasej rodiny...tvarickou...ale inak cely tatko... no co uz, aspon nehovoria ze to mam zo susedom 😀 😀 😀

minix, super ....a kedy to nakoniec zrealizujete? aky ste si vybrali datumcek?

barchee este raz gratulujem k sobasu 😉 tesim sa na fotky 🙂

kleopatris
20. apr 2009

no podla mna ma tvoje ocka 🙂

tak uz mam vysledky, volali dnes mame. Takze mam tu cytologiu furt nejaku divnu, ale povedal, ze to je ok, ze mam zase prist za pol roka, aby sme to stale sledovali a ze o babatko sa mozme v pohode pokusat, ze to pri tom vobec nevadi. Tak neviem co si o tom mam mysliet ☹ a HPV vysledky este neprisli, ze to robia v BA a tam zberaju viacero vysledkov a poslu az naraz, takze cakam.....tak neviem, ci sa budeme snazit alebo nie ...

evulik6
20. apr 2009

kleo podla mna ma moje ocka...to ano...aj moje nozicky a rucicky...a celkovo je podla mna postavou taky ako som bola ja ked som bola mala... no neviem...

inak ked ti doki povedal ze to je ok, tak podla mna by ste mohli zacat snazit...hm? to HPV podla mna bude ok....

michalag
20. apr 2009

kleo, ja si tiez myslim ze vysledky HPV budu oki 😉 .... aj podla mna by ste mohli zacat snazilkovat 😉 🙂

kleopatris
20. apr 2009

no len ja som ocakavala, ze mi da antibiotika a ja sa vyliecim, ale takto s nejakym cudom v bruchu 😒 nejako sa neviem s tou myslienkou zzit 😖 no a este k tomu sme si naplanovali ten koncert, aaaach jaj, komplikovane 🙂, ale som uz manzelovi oznamila, ze budeme proste len tak bez ochrany a uvidime 🙂, ale cielene to nechame az na jul, pekne v klude v lete 😝

evulik6
21. apr 2009

dobre ranko dievcata...kde ste vsetky? ja varim... tak odbieham ... ze vas kuk a nik tu nie je... 😒

barchee
21. apr 2009

dobré ránko babulienočky 😉 som si robila dnes ráno testík z ranného moču a som sa rovno na záchode rozrevala od šťastia 😀 spravila som si albumček, kuknite to 😵 inak, hneď potom som si do lekárne zbehla po ďalší test, ten neukázal vôbec nič...to môže byť? no skúsim zajtra ráno ďaľší...

minix
21. apr 2009

ahojte kočky, dobré ránko vospolok.
baby, vcera sme dohodli v Stupave termin 12.9., mame akurat dilemu, skuste mi poradit. mame terminy 13,00 a 16,30 s omsou, alebo 15,30 bez omse. Co je lepsie? Netusim, ako to je a kolko to trva, tak ze kam sa mame priklonit.

kleo, nova fotecka, pekna. 🙂

evik, ty uz varis, coze? A co take dobre?

barchiiiiiii, podla mna ten druhy test klame. Ten ocikany a pozitivny vyzera dost realne na to, aby to nebola pravda. supeeeeer, drzim ti palce, aby to preslo aj na nas, co cakame. 🙂

barchee
21. apr 2009

ďakujem 😀 my sme mali bez omše o 15:00 ... trvalo to tak pol hoďku...akurát 😉

evulik6
21. apr 2009

barchee....supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer..... podla mna si tehulka... krasa... aku citlivost maju tie testy? si mala rovnake? alebo ten druhy bol inej znacky? jeeeej aj ja uz chcem cikaaaat....

minix ano varim..ja vzdy takto rano bo chodim s dadkom von okolo desiatej a muzik chodi na obed domov z prace... dnes ma obed o dvanastej tak to bude prichystane....varim cinu s ryzou...uz to za chvilku odstavim 😉

evulik6
21. apr 2009

my sme mali s omsou...cas uz neviem ale tak nejako o tretej asi... trvalo to taku hodinku... nezdalo sa mi to nejako dlho... pohodicka... bolo to pekne

pata31
autor
21. apr 2009

Barcheeeeeeee...supeeeeeeerrrrrr 😵 😵 😵 mame dalsiu tehulkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

evulik6
21. apr 2009

barchee to ti dost zavcasu ukazal test ze si teho... no neviem neviem ci nebudu dvojicky... hehe...lebo mas dost pekny ten tienik na take DPO...parada

minix
21. apr 2009

ja som takisto za termin bez omse, je to tak akurat. 🙂 ved uvidime a paci sa mi najviac ten termin 15,30, to je take "svadobne". a dufam, ze v septembri bude pekne pocko. Baby, vy okrem barchee, ake ste mali terminy?

evu, mat navarene rano o 9,00 to bol vzdy moj sen.

a kde mame cerstvu matku Patku?

evulik6
21. apr 2009

minix, uz to mam hotove.... este pradlo zavesit, prichystat sa do ulic a mozme vyrazit...ale casu mam, kedze mm ma obed o dvanastej..
my sme sa brali 14.2.2004 ... aspon nezabudne mm na datum 😀

barchee
21. apr 2009

nooo...jednovaječné dvojičky máme v rodine... 😨 ešte som si spravila ešte jeden kontrolný - teda 2 kontrolné dnes a tam nič...na to jednom vôbec nič a na tom druhom také skoro nevidelné...bože som ja nedočkavá 😕 zajtra ráno to bude iste lepšie zopakovať...Inak...v nedeľu som mala negat.test - že by sa uhniezdilo medzičasom? Za 5-7 dní by mali kramance byť, tak uvidím potom...

barchee
21. apr 2009

evulik - všetky 3 sú inej značky...pojdem si dnes kúpiť tie čo som mala ráno prvý... 😉

evulik6
21. apr 2009

barchee najlepsie je pockat...taky 14 DPO by ti uz mohlo ukazat pekne ked teraz tam mas ciarocku... a aku maju citlivost tie testy? dost na tom zalezi.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre