Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
30. apr 2009

idem do obchodu ale za chvilku som naspat 😉 🙂

minix
30. apr 2009

kleo, my by sme radi urobili dve jednym vrzom, aj keby boli po sebe, boli by ako kamosi, ja bysom rada mala tak 3-rocny rozdiel, ako som aj ja s bratom a je to super. 🙂

v zivote by som nepovedala, ze uvedomeli rakusaci su taketo svine. aka to je dedinka?

nie, tento "ruzovy" test je akoze na stalo, ale ak sa mi nebude pacit, tak ho vyhodim raz dva prec, ak nebude ukazovat plodnost. 🙂ponukala mi aj tie ocikacie, co miska spomina, ale tie som nechcela. 🙂 a ked som si to pytala, tak lekarnicka tak taktne stisila hlas, aby nepoculi ti za mnou, som sa v duchu smiala. 🙂

misi, ty chces zajtra ovulku ci ako? 🙂)

pati, my tu s kleo iba zaujimavosti. 🙂)) som zvedava, co povies potom na sex v tehotenstve. 😀

tieto ovulacne ukazuju takisto pasiky ako tehotenske?

minix
30. apr 2009

miska, sla si si kupit testik? 🙂

michalag
30. apr 2009

ale nie, len v mesiarni bolo vela ludi, kedze zajtra je sviatok
no ja by som ovu prijala okolo soboty 😅 😝 😀 😀

michalag
30. apr 2009

mesiarni = masiarni , nejako sa mi zamienaju pismenka 😝 😀

kleopatris
30. apr 2009

no su tu taki dost neprijemny, a dedinka sa vola laxenburg...a je to taka dira, sme predtym byvali v mnichove a teraz v takej dire, co ma 2000 obyvatelov....a do viedne sme nechceli, lebo manzel pracuje mimo viedne a musel by kazde rano cez zapchy a tak....tak to preto, ale sklamani sme riadne. ono ako sa vravi pekna fasada a za fasadou chudoba a bordel 😒

aj my to chceme vrznut dve naraz..teda naraz, taky dvojrocny odstup by bol fajn, uvidime

minix
30. apr 2009

mne ak vyjde dnes vecer, zajtra rano, tak to bude ok, dikybohu za statny sviatok. 🙂 co je fajn, tak na buduci mesiac by to malo byt zasa piatok-pondelok, uz len treba dufat v pravidelnost. 🙂)

kolko ste v tom rakusku, kleo? dlho?

bodaj by to bolo take easy mat hned dve...vidis, ako sa snazime na jedno., 🙂))

dokedy dnes robkate?

kleopatris
30. apr 2009

nie len od minuleho roka od jula a uz nam staci 😀 este asi rok aj daco ostaneme, lebo manzel tu ma rozbehnuty projekt tak ho chce dokoncit a potom dufam, ze kriza bude skoncena a najdeme pracu (teda on) v DE...

ja tu tvrdnem do pol 5, ale uz by som aj isla, sak som uz hotova a nudim sa 😒

pata31
autor
30. apr 2009

cafte, ja ted pucim, som dostala hlad 😉 😀
joj, ale sa tesim na ten predlzeny vikend...buduci si asi moc neuzijem, bo mame vystavu od svtrka do nedele 🙄

minix
30. apr 2009

takze este rok a daco? fuuuuu, tak sa budes musiet prekonavat este aj dalej. 🙂) ale neboj, to utecie, ani sa nenazdas.

pre teba je uz nemecko vlast? 🙂

ja som dnes len do 4, a tesim sa, ze idem domov...jupiiiiia a este nech pride ovula a som v klidku. 🙂

kleo, kedy vyrazas sem do SVK?

Misi, Sami je uz ok, po tych nociach?

minix
30. apr 2009

co pucis? 🙂

pati, a co vystavujes?

michalag
30. apr 2009

patka, tak bruuu chut 😉 🙂

pata31
autor
30. apr 2009

pucila som keksiky a este mam jogurt 😝 😀 a vystavovat budeme dvere 😵 v PP
Miska dik 😀

kleopatris
30. apr 2009

joj aj ja som uz hladna 😒

neni pre mna vlast ani nemecko ani rakusko, iba slovensko a obavam sa ze to tak ostane 😖 ja som z tych co sa nesla do cudziny vydat, ze chcela vypadnut zo slovenska...mne tam bolo velmi dobre, ale potom som spoznala manzela (na slovensku podotykam) a uz som stala pred rozhodnutim on alebo domovina 🙄 a srdce rozhodlo

na Slovensko ideme zajtra, sa tesim 🙂 aj na mojho havoska, ktoreho som tam musela nechat 😢

kleopatris
30. apr 2009

ked pojdeme cez BA budem ti mavat z okna 😀

michalag
30. apr 2009

minix, aj vcera sa zobudil s placom okolo 22:00, ale potom uz spinkal az do rana, tak som si aspon pospala 🙂 . Zato rano ma neprisiel zobudit, ale cital si knizku a hovoril "tuto mam, tuto nemam, tuto nemam, tuto mam" 😅 😝 😀 , ale aspon nerobil zlobu 🙂 , aj ked som kludnejsia ked ma pride rano zobudit "maminka vstavaj, papat chcem" 😀 😀 😀
kleo, takto to vyzera ze to je este dlho, ale neboj to utecie ako voda 😉

michalag
30. apr 2009

babenky, co myslite blizi sa ovu podla teploty?

minix
30. apr 2009

na vystavy do BA nechodis? ked pojdes, tak sa zastav. 🙂)) pripadne sa dohodneme, a prid. 🙂

akeho havoska si tu musela nechat? 🙂
mavaj, veru, mavaj. 🙂 alebo zakric...ja to budem pocut az do petrzalky.

babyyyyyyyyyyyyyy, neuverite......prave som skusala ten mikroskopcek na analyzovanie slin a ja mam take papradie ako svina.... 🙂 co asi znamena, ze uz ovulujem, alebo je to tesne za mnou alebo predo mnou, v zivote by som tomu neverila. 🙂 Viete, ake je to krasne? aj ked neviem, ci dnes prehovorim mm na nieco. 🙂)) normalne som aj rada, ze som si to kupila. 🙂)

minix
30. apr 2009

miska, ja myslim, ze u teba je ovu velmi blizko. tipujem to ale na sobotu, zajtra asi nie. tie testy, co ocikavas, by ti mali ukazat aj pred ovu alebo iba dobu ovu?

michalag
30. apr 2009

minix, tie testy by mali ukazat 24-48 hod pred ovu, tak sa obavam ci to bude ta sobota
Inak kolko ta vysiel ten mikroskop, lebo aj u nas ho maju za nejakych 10eur, ale obavam sa ci to nebude blbina a nebudu to zbytocne vyhodene eurace, aj ked urcite to vyjde lacnejsie ako ovu testy

pata31
autor
30. apr 2009

Minix, ty si si kupila aj ten mikroskop?? 😕 ...len sa nezacni prilis sledovat, aby si potom nebola moc sklamana... 😅
inac jedna baba zo snv raz pisala o tom mikroskope, ze ona mala v kuse to papradie, aj ked uz bolo davno po ovulke, tak si to skus odsledovat,ze ako to vlastne je... 😅

a v BA sme neboli na vystave, bo je to neskutocne drahe, chodime na tie mensie, regionalne hlavne, tam sa to ozaj oplati a aj sa to vrati...

kleopatris
30. apr 2009

super minix, tak donut manzela a povedz mu, ze sa dospi zajtra 😀 nazgaj ho cokoladou nech ma energiu a sup sup 😝

takeho cierneho je to taky mix a podla nej mam aj meno tu 🙂 ona je kleopatra a ja kleopatris 😀 ale volam ju kleuska

inak okolo petrzalky jazdime tak zakricim, snad vas nevyrusim pri snazilkovani 😅

pata31
autor
30. apr 2009

Miska, no ovulka ide, pride...ale asi bude okolo toho 14 dna, nie? Mas pravidelny cyklus, nie?

michalag
30. apr 2009

no ja vystavy moc nemam rada, ale to len preto lebo drahy potom pride ako zbity a uz len lahne a svet opicka 😅 😝
patka, takze na Coneco asi nechodite, vsak?

michalag
30. apr 2009

patka v poslednom case mi hapruje, ale len 2-3 dni hore dole, tak preto sledujem ovu

pata31
autor
30. apr 2009

ja mam aj nemam rada vystavy...najhorsia je ta unava a mletie toho isteho dokola...inac minuly rok som chodila sama na vystavy, tak to som bola mrtva, ked skoncil den...teraz uz chodime dvaja, traja, lebo sa firma rozrastla...ale neviem, ako to budem zvladat buduci tyzden, bo ked mi bude zle, tak asi tazko, takze uvidim, ze pripadne sa prestriedam s kolegynou z druhej poocky 😉 no a na tom conecu sme neboli...je to ozaj drahe...to radsej dame do radia reklamu..

minix
30. apr 2009

misi, hej, stalo to 313 korun, to mas tych 10 EUR. vies co, ukazalo to pekne, tak neviem. 🙂

hej, pati, presne to chcem, ze ci je to blbina alebo realita, chcem to odsledovat...a neboj sa, ak to nevyjde teraz, tak mi to nebude vadit, aspon nebudem na svadbe v 4.mesiaci. 🙂)

kocky, idem domov, ozvem sa vam este z domu, ale musim letiet. 🙂
Budete tu niektora aj pocas predlzeneho vikendu? ze pokecame....

ak nebudete, tak krasny predlzeny vikend kazdej z vas, ja sa tu vyskytnem a urcite pokecame.

caute zatial. 🙂

pata31
autor
30. apr 2009

Miska, najhorsie na tom merani je, ze mozes urcit az spatne tu ovulku, takze aj tak to nezistis podla tychto teplot 😅 sak vies... 😉

michalag
30. apr 2009

patka, to hej ale uz zhruba podla teplot viem kedy asi, asi by bolo najlepsie keby sme uz dnes zacali aby sme ju naozaj nepremeskali 😅

kleopatris
30. apr 2009

papa minix a pekny vikend 🙂 ja mozno dobehnem v sobotu, nedelu 😉 a dnes vecer este mozno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre