Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

lenka1108
22. apr 2009

cafte kocendy...tak po dvoch tyzdnoch sa hlasim.mala som pocitac v oprave nejak sa mu nechcelo nabijat.

no ako citam tak uz mame tehulky...babulky gratulujem...ja som tyzden po ovulke a robila som si len tak testik ze schvalne co sa ukaze a bolo / . ☹ ale aj tak stale dufam ze 27.4 nedojde ta hnusna mrcha.mozno aj som len mi to testik este neukazal.no uvidime...

a co inak nove???
moja mala je vysipana uz mesiac po celom tele a furt nam vraveli ze ma alergiu na jedlo.davali nam ATB krem 3 x a rozne chujoviny a nic nepomahalo tak som ju zobrala na pohotovost a tam nam povedali ze ma svrab.skoro ma slahlo.vraj je to tu rozmnozene z jedneho deckeho centra kde som snou mimochodom bola tiez.
tak sme dnes vsetko dezinfikovali a vyhadzovali,tepovali,umyvali...no katastrofa.teraz som skoncila so zehlenim 8 praciek a to ma 4 cakaju este zajtra.diky bohu za susicku. 😉 dnes mi ju kazali natriet kremom po ktorom by jej tie "zvieratka" mali zmznut.no dufajme...

tak sa ozvem zase zajtra papapappa...

minix
23. apr 2009

ufff, lenka, to akoze stale existuje take svinstvo? tomu sa mi ani nechce verit... a v detskom centre? fuj.

kocky, vy ste mudrejsie, uz si tretikrat - tretie rano meriam teplotu a ona je treti krat taka ista, je to mozne? 🙂 pripada mi to moc idealne na to, aby to bola realita. ake s tym mate skusenosti vy?

janurka
23. apr 2009

ahoj minix. Ja to síce nerobím ale sestra keď chcela otehotnieť tak si merala teplotu stále v rovnaký čas ráno, a teplotu mala stále takmer rovnakú len keď mala ovul tak jej teplota vystúpila, vtedy vedela že ma ovul a mohlli sa snažilkovať... 🙂 Ja by som tiež merala ale niekedy musím vstávať o 5:00 ráno inokedy by som si aj pospala a tak sa mi to neoplatí merať 😒

januliatko1985
23. apr 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 vela ste toho popisali,co som tu nebola vcera,lebo som ani v robotke nebola,taka migrena ma rano chytila,ze som lezala cely den.
vidim,ze tu mame nove babule,to je super,budeme sa snazit spolu 😉
a mimochodom,mrcha mi este nedosla,test som si robila vcera,ten pepino,co ste mi poradili a bola /,uz som z toho zufala,bud nech dostanem mrchu alebo //.uz si tak skoro test robit nebudem,lebo som potom smutna.,asi az cez vikend ak nedostanem.

evulik6
23. apr 2009

dobre ranko...

lenka, drzim palce nech sa toho rychlo zbavite...

minix...to ze mas teplotu rovnaku tak to je ok... ona ti vcase ovu klesne a potom vystupi vyssie ako si mala predovulacne teploty....ak sa ti budu drzat hore alebo stupat..tak budes tehu...ak ti vcase mrchy, pred alebo tak klesne tak mozes cakat mrchajdu...

januliatko ja verim ze este bolo skoro na test... najlepsie je testovat bud v den ocakavanej mrchy alebo ked sa ti nedostavi... 😉

minix
23. apr 2009

stale mam 36,6 rano, tak mi to pripadalo divne a myslela som, ze mam zly teplomer, tak som to skusila o chvilku po ranajkach a uz bolo 36,9, takze teplomer je v pohode. 🙂)
s mojim meranim je to relativne ok, cez tyzden to realizujem o 6,10 a vikend uvidim, ale zvykla som si vstavat cca o 6,45 (ANO, AJ POCAS VIKENDU!!🙂), takze to hadam nebude taky problem.

snazit sa mame zacat ked teplota klesne, alebo az ked stupne?
skusim Vam pripojit aj moj graf, ale najprv musim najst, ako ho sem viem pridat, ci mi staci iba skopirovat linku. 🙂

inak, dobre ranko, aj nastavajucim mamickam. 😝

michalag
23. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂

lenka, nech to malej rychlo zmizne 😉
januliatko, ono bolo este skoro na test, takze este nie je nic stratene 🙂
minix a kolky DC si?
ja som dnes 4DC a uz len nejake 2 dni a bude koniec tej hnusoby 🙂

minix
23. apr 2009

Ahoj Miši, práveže som málo, ja som dnes len šiesty deň, mrcha skončila ako tak včera, to už bolo len špinenie a cítim, že za chvíľku príde moje hlienenie, to už poznám., 🙂

Vieš mi poradiť, ako pridám sem ten môj graf z FF?

pata31
autor
23. apr 2009

Ahojte, ja dnes nejako nestiham, posledne dni su dost rusne a zajtra chceme ist do PL na nabytok kuk, tak to tu nebudem vobec...
ale pisete pekne 🙂
Minix musis si dat sharing a potom home page setup a tam mas ten link...napr. moj:
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
ja som mala tiez rovnake teploty, tzv. hadikovsky grafik 😝 😀

minix
23. apr 2009

ahooooj, pati, sa ti zije. 🙂 Ja sedim v kancelarii a nic sa mi nechce, do toho aj ten hlupy den je taky zamraceny....nabytok, pre mimco alebo len tak? nieco nove do bytiku/domu?

skusam pripojit ten moj, dajte mi vediet, ci funguje, zatial to je ale strasna bieda. 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

pata31
autor
23. apr 2009

minix, nejako divne to zobrazilo 😕

minix
23. apr 2009

asi sa s tym musim pohrat...netusim este ako, ale zmaknem to. 🙂

a ty sa mas pati, ako? lepsie?

michalag
23. apr 2009

ja mam posledne cykly o jeden den menej mrchu ako predtym na 6 den uz len trosku spinim a koniec, tak este zajtra vydrzat a o tyzden budeme snazilkovat o 106 ak do toho ovsem nieco nepride 🤐

minix ono to treba nastavit, ale netusim ako, skus sa spytat v teme o BT, tam ti urcite poradia 😉

minix
23. apr 2009

ja som mala pocas HAK dobru mrchu, tak dufam, ze mi to ostalo. Budem sa modlit. 🙂
miška, držme si palce, to sme na tom skoro rovnako, tak budem od teba odpisovat 🙂)

idem sa skusit spytat, co s tym mojim grafom.

michalag
23. apr 2009

minix, oki ale co odpisovat???

minix
23. apr 2009

to bol zart, ze budem od teba odpisovat, ako sa robi babo, aby to bolo uspesne. 🙂)))
ked si vlastne -2 dni odo mna, lepsie by bolo, ak by si bola popredu, to by si mi davala rady. 🙂

michalag
23. apr 2009

minix 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no uvidime ako to dopadne tento mesiac, este budeme skusat do leta a ak to nevyjde do jula, tak si dame pauzicku 🙂

minix
23. apr 2009

odkedy skusate, misi?

pata31
autor
23. apr 2009

Minix, no ja sa mam fajn, vcera a dnes ma menej picha v podbrusku, tak lepsie...
no a zajtra ideme kuk manzelsku postel, bo nam treba uz jak sol! bo teraz mame len dva valandy a mne sa tak zle tam spiiii...a teraz uz duplom, bo uz nemozem spavat na bruchu, kedze ma tak bolia fest prsia 😅 ...a na boku ked lezim, tak mi trpne ruka a na chrbte nejako nezaspim...takze treba postel a dobre matrace nam kupit...inac postielku mame, takze jedna starost menej 😉

michalag
23. apr 2009

ovu mi vychadza okolo nedele, takze skusime zacat okolo piatku do pondelka

michalag
23. apr 2009

ja som si pocitala kedy budem mat ovu cez tieto stranky a v 2 mi vyslo rovnako v 1 mi vyslo o den neskor 🙂
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=910
http://tehotenstvo.academy.sk/
http://www.mambaby.com/articles/sk/2196/aW5kZXg...

aj ked je pravda ze som zadala len 28 dnovy cyklus, lebo vacsinou mavam ovu na 14DC a nie na 17DC ako mi to vacsinou vyhadzuje pri 32DC

minix
23. apr 2009

pati, to mas recht, nie je nad dobru manzelsku postel, my mame uz treti rok, bola taka lacnejsia, lebo sme sa len prvozariadovali, drahy ju svojou vahou uz aj rozlamal, tak je spevnovana, ale sluzi dobre. 🙂
Tak dobre vyberte, nech sa mamci dobre spinka. Inak, ja milujem spanie na bruchu, tak neviem, ako budem spavat, ked budem nahodou tehu.

Misi, skusala som si pocitat aj ja, a ovulácia mi vychádza na 1.máj, budeme sviatkovať prácou. Už na to drahého pripravujem, že za budúci týždeň mu sex pôjde aj krkom. 🙂
inak, to posledné mam baby, mi pripada najlepsie co sa vypoctu tyka.

michalag
23. apr 2009

minix, aj mne ten link pripada najlepsi. my tiez budeme mat predlzeny pracovny vikend 😝 😀 😀 😀
inak aj ja zaspavam na bruchu, inak ani nezaspim 😝 , ale pocas tehu, ked rastie brusko som sa
po prve: bala spat na bruchu a
po druhe to brusko ti uz zavadzia, takze sa ti ani neda tak spat

minix
23. apr 2009

no ved uvidime, uz si setrime energiu a ked to nevyjde, poviem si, ze to vyjde druhykrat ako u Patky. 🙂

spanie na bruchu je predsa naj naj naj! 🙂)

michalag
23. apr 2009

minix, tak tak 😉 🙂

minix
23. apr 2009

baby, odmlčím sa na chvíľku, treba mi urobiť jednu zmluvu.

pata31
autor
23. apr 2009

baby ja dnes nejako nestiham...inac aj ja najradsej na brusku spavam 😉

barchee
23. apr 2009

paťka mi hovor, ani ja nemôžem na bruchu spávať, lebo ma kozy tlačia jak hrom a jak to bolííííííí....bradaviek sa ani dotknúť nemôžem...no konec mi je 😅 aj mňa teraz menej popicháva v brušku...hm... dne som mala taký budíček, že ďakujem pekne, nabehli pred náš dom asi 15 kukláči so samopalmi a chytili na našom parkovisku nejakého chalana...vrešťali tam, pes mi doma štekal...no ranná lahoda....tak som si utekala ťupňúť čočky, nech vidím čo sa to deje...trvalo to asi 5 minút...zastavili premávku na našej ceste, stopli autá, museli čakať...bohvie čo sa stalo, alebo teda koho chytili... 😕 Tie veci vhodné a nevhodné si hladám cez google...si zadám strava v tehotenstve, alebo bylinky vhodné v tehotenstve a surfujem...manželík sa mi smeje, že to volako moc prežívam 😀 aj som si dnes kúpila CARO miesto kávy a aj medovku... lenže tí chlapi nikdy nepochopia, aké je to zodpovedné mať človiečika v sebe 😀 NO idem upratať a navariť baby...večer mám návštevu...upečem im perník a nám idem kuracie mäsko s ryžou spraviť... mňamky 😵 inak hrdlo ma už chvalabohu nebolí, celú noc som si tak striekala ANGINAL - taký šalviový sprejček na boľavé hrdlo...pomohol 😀

michalag
23. apr 2009

babenky, maly sa pred chvilkou zobudil a nenasiel ma v izbe a ja som bola akurat na wc-ku tak bol taky vyplaseny ze som odisla, ze mal aj slzicky ☹ , chudacik, ale uz je dobre 🙂 .
Ja sa na teraz lucim idem sa venovat drobcovi a ak prestane prsat, tak mozno zbehneme este von 😉
Tak zatial sa majte 😉 🙂

pata31
autor
23. apr 2009

Barchee, vau, tak to iny prepad ste tam mali! 😕 este ze nesli k vam 😉 😝 😀 😀

inac ja uz tri dni jak mam tak rusno, tak nejako to menej vnimam to tehu, aj picha menej...este zajtra do PL, tak dufam, ze v sobotu si uz oddychnem...

a kedy bude mat tie fotecky zo svadby?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre