Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
30. apr 2009

minix, ja tu budem aj pocas vikendu, tak mozeme pokecat 😉 .... tak sa zatial maj 😉 🙂

pata31
autor
30. apr 2009

Minix, pekny vikend, ja tu tiez urcite nakuknem...
Miska, no tak snazit sa teda uz urcite trebaaaaaaaaa!!!!!!!! 😀 😀

pata31
autor
30. apr 2009

joj, mne je nejako blbo, boli ma hlava...to asi z toho tlaku, bo sa chysta nejaka burka, to znamena nizky tlak... 🙄

michalag
30. apr 2009

pati, aj teba bolieva dost casto hlava vsak?
No dnes sa hadam podari 😅 , lebo vzdy je taky unaveny ze vecer zaspi pred TV a ja si mozem labu lizat 😒

michalag
30. apr 2009

a kde mame dnes evulik?

pata31
autor
30. apr 2009

Miska to poznam s tym zaspatim, u nas to je caste...aj ked uz teraz zvyknem ja zaspat tiez 😀
ale ani ma neboli casto hlava, len dnes nejako...ale aj po bruchu mi kruti, joj 🙄
no a uz prsi, ale jaky faajny vzduch je teraz 🙂

michalag
30. apr 2009

idem ja pre maleho ku starkej, tak okolo 19:30 sem nakuknem ked sa pojde kupat 😉 ..... lebo potom je zase Ordinacia, Panelak, tak to tu budem asi len cez prestavku 😝 😉
.... tak zatial .... 😉 🙂

michalag
30. apr 2009

no to je asi u chlapov caste 😅 😝 😀

michalag
30. apr 2009

ale uz naozaj idem
pa pa

pata31
autor
30. apr 2009

aj ja uz idem, papa

lenka1108
30. apr 2009

ahojte babule.tak dnes je 4 den co mrcha meska.som unavena,stale by som spala,naladova a strasne ma palia bradavky.neviem co si mam o tom mysliet.2 tehu testy mi vysli /.
zatra rano pojdem ku doktorovi tak potom vam dam vediet...drzte palceky nech mi potrvdi to co si myslim... 😉 😉

minix
30. apr 2009

ahojte, tak som doma.

pati, mala si pravdu, najhorsie je, ze na zaklade merani mozes urcit tu ovulu az spatne...to je najlbsie. 🙂

ahoj lenka, budem ti drzat palce, aby to vyslo. A daj vediet, ako si dopadla.

barchee
30. apr 2009

čaute babule, ste toho dnes ale popísali 😀 mne akurát končia kramance 😵 takže už len čakáť a sledovať hlienik...dúfam, že to výjde teraz 🙂

kleopatris
30. apr 2009

aj ja uz soma doma napapana a vyvalena na gauci, drahy sa hra playstation tak mam gauc len pre seba 😀

minix
30. apr 2009

kleo a kedy odchadzas sem na SVK?

drahy hra playstation? moj este ani nie je doma. 🙂) alebo "((((((

ahoj barcheee, ty si sa nejak odmlcala v poslednej dobe....povinnosti?

kleopatris
30. apr 2009

zajtra poobede ideme

no moj prisiel dnes skorej, kedze je zajtra sviatok a tak 😀

minix
30. apr 2009

teraz uz viem, co hovorila barchee, ze pocas ovulacie ten sex chuti ovela viac. 🙂) sice som ho dnes este nemala, ale hadam aj to bude. 🙂

myslim, ze aj to je dokaz ovulacie. Len keby som vedela, ci uz prisla alebo pride, dokelu. 🙂) preco to nie je jednoduchsie?

michalag
30. apr 2009

Aaaahojte, tak som tu 🙂
no robila som ovu test rovnaky ako 2 dni predtym a bol svetlejsi, tak teraz neviem ci ovu bude uz teraz alebo je po, alebo co

michalag
30. apr 2009

lenka, daj potom vediet, ale drzim ti palce aby Dr potvrdil tehu 😉 😵
minix, ale aspon vieme ze ovu bola 😉

januliatko1985
30. apr 2009

ahojte🙂je tu niekto este?

Ste toho teda popisali,az ma ocka bolia z toho dlheho citania 😎

michalag
30. apr 2009

Ahoj jani 🙂 , ako sa mas?

kleopatris
30. apr 2009

aj ja som tu, sice kukam telku, ale som tu 🙂

januliatko1985
30. apr 2009

noo,tak celkom fajn,ale vies co,s mm sa pohadam na kazdej somarine,to kvoli svadbe,take nervy 😠

vcera som vobec nemala cas sem prist,umyvala som okna a upratovala,a vecer som bola velmi unavena.
teraz si drahy na svoju rozlucku so slobodou tak sa nudim,dufam,ze nebude robit hurhaj ked pride v noci domov 😖
ale uz ho poznam a bude sa ku mne tulkat a sepkat do uska(ak bude vladat vobec) 😀

michalag
30. apr 2009

... a moj drahy prave zaspal 😒 ☹ 😒 ☹ 😒 ☹ 😒 ☹ 😠

januliatko1985
30. apr 2009

ojojoooj,aj mna uz klipkaju ocka,ale este chvilocku tu budem,som taka unavena z roboty,a zajtra robim rano tak skoro vstavat,joooj 😖

michalag
30. apr 2009

jani robis aj cez sviatok? A v com pracujes? teda iba ak chces povedat?

januliatko1985
30. apr 2009

tak idem ja spinkat..majte sa krasne.snad sa tu zajtra objavim,ak bude cas🙂pa

minix
30. apr 2009

ahoj misi, som sa zastavila, mrzi ma, ze drahy zaspal a tebe sa to nesplni....dnes teda.
Ja som tomu mojmu nedala vydychnut, dnes sa jednoducho muselo... 🙂 tak uvidime, ci to prinesie nejaky uzitok.

Janulik, zasa na zmierenie je sex dobry....rozlucka so slobodou? to je povinne? 🙂)))

michalag
30. apr 2009

no, ale ja ho este zobudim ked sa budem presuvat do postele, kedze zaspal na gauci pred TV, tak snad este nie je vsetkemu koniec 😅 😝 😀
minix, ty si skusala ovu testy dlhsie?

januliatko1985
1. máj 2009

Dobre ranko baby🙂len som vas prisla pozdravit,lebo dnes sa tu asi neobjavim,tak vam prajem krasny volny dnik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre