Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
12. máj 2009

nie je vakcina pre mlade baby, ktore zacinaju s HAk, resp. este su len na zaciatku pohlavneho zivota? tiez som o tom neuvazovala... raz som sa dala zaockovat proti chripke a v tu zimu som mala 40-tky teploty.... takze uz ziadna takato vec... suhlas s barchee - telo sa vie branit..a ked to ma prist, tak tomu asi velmi vakcina nezabrani...

kleopatris
12. máj 2009

minix musis dufat, ze ty vracat nebudes a ze ti brusko narastie az neskor a hotovo 😝 bude to bez problemov

zusika
12. máj 2009

a minix... je asi aj dost individualne ako rychlo by ti brusko vyskocilo...

kleopatris
12. máj 2009

mali by sa davat mlade baby ockovat pred zacatim pohlavneho zivota, lebo tie virusiky su vraj take male, ze prejdu aj cez kondom. som citala nazor lekarky, co to vidi ako jeden nezmysel a hordu prachov pre urcitych ludi 😒

minix
12. máj 2009

s detmi je ta svadba ina... 🙂 ale ja by som radsej mala este bez nich... 🙂)

reivka, nemas foto? 🙂)

miska, dame si pauzicku, mame teraz vyletik do Bosny buduci tyzden, potom niekedy v juli si dame s priatelom chorvatsko a potom svadba a este mozno nejaka kratka dovca...bude casu a casu na robenie mimca. 🙂)

mne gyndos povedal otvorene, ze to ma skutocne vyznam pre baby, ktore este neziju sexualne a ja som v tom case mala uz 6 rokov priatela, takze mi to prislo ako bezpredmetne.
Ale dala som sa voci kliestovej encefalitide, lebo ak mam z niecoho paniku, tak su to klieste, ak by som nejakeho na sebe nasla nacucnuteho, tak idem do vyvrtky. Strasne sa mi tieto tvory hnusia.

minix
12. máj 2009

ak to spáchame v júli, tak hádam šaty budú môcť byť tie isté, to budem cca 3 mesiace po HAK, ale bolo by krásne urobiť to tesne pred svadbou, šak snáď nám bude dopriate. 🙂 Len som dnes pre kľu duše ocikala test a samozrejme negatívka, som 10DPO.

kleo, ale ja som uz presvedcena, ze si dam ocistu od HAK a necham to na jesen. 🙂)

reivka
12. máj 2009

zatial to tu nemám ale možno dám 😉

minix
12. máj 2009

ak nemas, tak mi posli aj mailom. 🙂)

kleopatris
12. máj 2009

aj ja by som az radsej na jesen, ale ja nevydrzim 😀 ktovie mozno sa nam aj tak podari az na jesen, to asi neovplyvnime 😖 aale co hlavne aby bolo mimi zdrave a my s nim 🙂
u nas je tak hnusne pocasie, prsalo a teraz uz je len tam tmuca 😒 a mne sa chce spat

zusika
12. máj 2009

minix... suhlasim s tebou.. vsetko pekne postupne..aby si si vychutnala jedno aj druhe... ale hlavme sa na to velmi nesustred a neplanuje ze kedy sa to podari... aj tak si TO urobi co chce a ako chce, nie? 🙂 ale drzom palec! my mame 17.5. prve vyrocie sobasa... a mimco by bol uuuzasny darcek... a potom by sa to narodilo na mangelove 30. narodeniny..a aj ta predstava sa mi paci... no ale ako hovori, zbytocne si ja idem nieco planovat, ked to neviem velmi ovplyvnit...ale hovori sa, ze ked nieco clovek velmi chce, tak sa to splni a u mna to dost funguje..takze chcime a budme neskromne!! 😉

reivka
12. máj 2009

veď mimi príde keď bude ten správny čas, na všetko dobré treba čakať

kleopatris
12. máj 2009

jeee zusika ty si mala asi mesiac pred nami svadbu 😀 my mame prve vyrocie 21.6 🙂 povodne som chcela zacat snazilkovat na nase prve vyrocie, ale nevydrzala som 😝

pata31
autor
12. máj 2009

Barchee..ja neviem presne, ale mala som tam nejake divne bunky...no brala som antibiotika (to este v septembri), potom som bola v decembri na ster, to tiez nebolo ok, ale som mala prist zase o pol roka na ster, tak som bola kus skor teraz...tak som zvedava 😕

reivka
12. máj 2009

my máme výročie dnes 😵 druhé

pata31
autor
12. máj 2009

jeej..reivka, tak blahozelam 🙂 my sme sa brali 26.7.2008 😵

joj, baby, ja som teraz dostala taky hlad! preslo mi to nechutenstvo akurat 😀

reivka
12. máj 2009

dakujem pati 🙂

minix
12. máj 2009

kleo kleo kleo, tak pockaj na mna, dovtedy si tu budeme pisat povzbudzujuce reci. 🙂 a tesit sa z tehotnych. 🙂)
a potom pride cas aj na nas.

tu je pekne, pod mrakom, slnka nie je, ale celkom veterno, ale da sa to. 🙂))

my sme povodne planovali, ze mimco na buduce leto, aby mal buduci manzel darcek k 30-ke. A asi co povies prve, to plati....druhe leti z gati a ako druhe sme sa rozhodli, ze by sme chceli aj teraz. 🙂) takze mi to neprekaza.

ja by som chcela mat na prve vyrocie uz detuso.

minix
12. máj 2009

patka, tak sup sup sup na papanicku, aby ste rastli... 🙂 uz sa brusko aj tlaci troska von? 🙂

mamartinka
12. máj 2009

ahojte baby.prepacte ze sa sem vtieram ale potrebujem radu.dnes som od zaciatka menzesu 20 dc a od skoncenia 17 dc.neviem ako sa to pocita.od kedy.dnes mam taky mokry hlien a mam chvilami pocit ze zomna nieco vyteka.viete mi v tomto neako poradit?mam aj ovu testy.myslite ze by som si mohla dnes spravit.ale teraz asi nie uz ze?dakujem za radu moc.

mamartinka
12. máj 2009

pata31 pozeram ze ste si pekny datum porodu vybrali.akurat vianocny darcek.blahozelam. 😉 kolko mas rokov?vase prve bude?

kleopatris
12. máj 2009

martinka podla mna mas teraz niekedy ovu tak ak chcete ja by som snazilkovala 🙂

mamartinka
12. máj 2009

mozem mat az tak neskoro myslis?kedy by som si mohla spravit testik?dakujem.

kleopatris
12. máj 2009

kolkodnovy cykus mas? ja myslim, ze by si mohla mat posunutu ovu....teda mne tu baby tak pisali, lebo ani ja som sa jej nevedela "dockat"

pata31
autor
12. máj 2009

Mamartinka, tak ten datum vysiel len nahodou 😉 ja mam 26 a bude prveee 😵 inac ten cyklus sa berie od zaciatku menzesu, cize tych 20 dc je spravny...a vyzera to ozaj na ovulku...vtedy je taky bielkovy hlien, lepiaci...ved skus ten ovu testik...

Minix, moje brusko uz davno odstava...ale zatial nie viac, aspon si myslim...ale tlaci ma vnutri nieco 😉 to asi zvacsujuca sa maternica..

mamartinka
12. máj 2009

dakujem.tak dnes to skusime.a key ten test mozem skusit?no ja som mala poslednu menstruaciu 23.04.tak od tej doby sa to pocita.nie?je to tych 20?mne to vyslo.

michalag
12. máj 2009

Ahoj mamartinka 🙂 ,
kludne vyskusaj ovu test ale nepi pred tym aspon 2 hodky aby nebol moc velmi riedeny a najlepsie je robit medzi 10:00-20:00 😉

reivka
12. máj 2009

ja som čítala, že 1 - 2 dni pred ovu sa vyrábajú dievčatká, čo vy na to?

michalag
12. máj 2009

no maly mi naobed nezaspal, tak za chvilku ideme do obchodu
u nas sa nejako mraci, ale uz by mohlo aj sprchnut (ale vecer, v noci)

mamartinka
12. máj 2009

reivka ale mi chceme chlapca.no ano teraz som si to precitala na letaciku ovu testu.michalag ako pises treba test spravit medzi 10-20.00.hodinou.tak az vecer to vyskusam. 😉

pata31
autor
12. máj 2009

Reivka, myslim, ze ano...lebo tie vytrvalejsie spermijky si pockaju..my sme den pred ovulkou zapravili, tak som zvedava, ci to tak bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre