Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
6. máj 2009

už aj ja viem, čo sú to ovulačné bolesti, a nebolo mi to veľmi príjemné.

barchee, fakt by si mohla rozdavat, dufam, ze buduci tyzden budem na tom aj ja tak isto, ze budem mat na rozdavanie.

tiez ste take vyflusane ako ja? 🙂

minix
6. máj 2009

niki, nejak skoro si doma, nie? 🙂

michalag
6. máj 2009

baby, ja som dnes uplne hotova, unavena a nic sa mi nechce 🙄 , to bude asi tym pocasim
Baby chcem s aspytat ale ked mne to pride trapne a ze som blba 😅 😝

nikiarudi
6. máj 2009

mini- som lebo robím len 4h/denne...to mám absolventskú prax vieš?? 😉
miška- kľudne sa pýtaj...

kleopatris
6. máj 2009

miska pytaj sa, sak aj ja sa pytam furt na nejake traparny 😉

inak aj ja som ako by mna auto zrazilo a nejaky mech oplieskal....mam co robit aby som nezaspala...este ani roboty nemam dnes vela, nejaky slaby tyzden 😒 uz aby som bola doma a mohla sa vyvalit na gauc 🙄

michalag
6. máj 2009

tak mna drzi maly na nohach, ale teraz mi pokladik zaspinkal tak hadam nezaspim za PC 😅 😀

tie co sa vyznate v hliene, vcera som mala dost mokro tam dole a aj vela hlienu, moze to teda znamenat ze sa blizi ovu? lebo dnes ho uz nemam vela 😅
tak som dostala zo seba trapnu otazku 😝 😀 😀 😀

minix
6. máj 2009

miska, odpoved na Tvoju otazku, podla mojho najlepsieho vedomia a svedomia je, ze si mala/mas ovu dnes alebo vcera. uvidime, ci sa s babami zhodneme. 🙂

kleopatris
6. máj 2009

ja myslim, ze hej, ja co som citala tak pred ovu je ho najviac aby v nom mohli spermijky na vajko pockat 🙂 som citala, ze oni mrsky cakaju a vylihuju na stenach nasich ciest kym sa vajko objavi a potom ho bombarduju 😀 tak dnes manzela znasilni, ci chce alebo nie 😝

minix
6. máj 2009

niki, koľko máš rokov? 🙂 😀

baby, ja si tusim supnem jednu kavicku, aj ked som apriori proti kave....ale inak tu zaspim a dnes mame este tolko povinnosti, ze az....asi ideme aj na farsky urad do Stupavy. Takze same dolezitosti. 🙂

som sa na obed zas najedla ako praso, ledva fucim. strapacky s kapustou kyslou....mnamka. 🙂

minix
6. máj 2009

kleo, predstavila som si ich, ako vylihuju na tych stenach a bola to celkom vtipna predstava. 😀 😝

barchee
6. máj 2009

miška, pravdepodobne máš ovu dnes 😀

kleopatris
6. máj 2009

no ja jak som si to citala, tiez som sa smiala 😀, ale ono to vraj neni dokazane, len to vedci predpokladaju 😀

michalag
6. máj 2009

babenky dakujem 🙂 😉
ze vylihuju 😀 😀 😀
no tak ho skusim dnes, ale dufam ze to nedopadne ako vcera ☹ 😒

minix
6. máj 2009

barchee, zhodli sme sa. 🙂

ja by som aj tak raz prijala taku cestu po ludskom tele, ze by som nasadla v ustach a cele to presla...to by bol super zazitok. 🙂

barchee
6. máj 2009

podľa mňa, oni si plavkajú v tom hlieniku čo je v tej jamke tesne pod krčkom, potom si plavkajú v maternici, vajkovodoch a keď sa objaví tá užasná gulatučká sexica, tak sa vrhnú na ňu 😀 hehe...jaké konšpiračné teórie 😀 no, účty mám skoro všetky polatené, ešte babám výplatu a môžme mííííňaaaaať !!!! juchuuuuuu 😀 ja tiež akurát pijem kafíčko, ráno som sa nevedela identifikovať...som bola jak mechom praštená 😀 počasie blbé...ešte aj havó zaspal ráno posediačky.... 😉

barchee
6. máj 2009

myslíš, že aj na konečnej zastávke by to bolo také super? 😀 hehehehehe...umrem jak sa rehocem teraz 😀

michalag
6. máj 2009

minix ale nechcela by som vyjst na tej ceste istym otvorom 😅 😀 😀 😀

minix
6. máj 2009

barchee, to samozrejme nie, niekde by som sa odpojila na odbocke. Vzdy som zavidela tym, co boli v Bol raz jeden zivot. 😝

gulatucka sexica? 🙂) len aby sa tam dostal ten spravny nagelovany fesak. 😉

havo zaspal posediacky? to je ako? 😉

barchee
6. máj 2009

minix inak keď máš krv RH - nepotratíš...ak bude toto tvoje prvé tehu, tak šanca potratu je minimálna, ale samozrejme je to individuálne, záleží od reakcie organizmu. Potratovosť sa zyvšuje každým ďalším tehotenstvom...takže prvé bábo by malo byť OK. Ako tehotestvo sa berie aj tehu ukončené samovoľne do 8tt - teda ak by si otehotnela potom, už by sa to bralo ako2.tehu, tým pádom už rizikové. Kamarátka je teraz v 7,5 mesiaci tehu a má RH - a manžel je RH +, všetko je ok, bábo je zdravé...až na konci tehu jej budú pravdepodobne dávať nejaké injekcie...ale inak s ňou nerobia nič 😉 takže sa nemusíš báť 🙂

barchee
6. máj 2009

havó proste sedel....potom začal klipkať...potom mu už len hlava visela a zrazu DRB! a zviezol sa na zem a spal jak drevo :D ... otvoril mi dvere na wc a sedel pri mne, takže som to mala v priamom prenose 😀 on si chodí k nám sadnúť keď sme na záchode 🤐 neviem prečo to tam má tak rád 😕 hehe ... www.cheeko.weblahko.sk ...to je naše havuliatko 😎

...nagelovaný by mal byť poriadne, nech sa lepšie prešmykne :D hehe...jakú dobrú náladu mám dnes 😀

kleopatris
6. máj 2009

barchee a nie je ten tvoj havko bojove plemeno? ja viem, ze nasi susedia maju tiez nejake podobne plemeno a ten kuse vsetko co ide okolo ☹ ale inak super fotka 😀 ja zboznujem psov, ale do bytu sa bojime kupit, ze by chudak bol cely den sam 😒

kleopatris
6. máj 2009

baby a este k tej krvi, mam si to zistovat uz teraz aku mame obaja krv alebo staci az to bude aktualne? zistuju to vobec, ked je zena tehotna? alebo len nahodou sa na to pride?

barchee
6. máj 2009

kleo - bojové plemeno neexistuje, je len bojový majiteľ 😉 ten náš šulec je taký mazel, že konec...a strachopud 😀 len na to nevyzerá...závisí od výchovy...náš je neskutočne poslušný 😎 so psami sa bije, to je jasné a prirodzené, ale ľudí má rád, aj keď si vyberá komu sa nechá pohladkať 😅 a deti miluje, všetky kočíky musíme ovoňať, a keď môže ísť k bábetku - konec mu je - len sa naň tlačí aby ho packalo, on ho olizuje - no zlatý je 😀 No idem deti budiť, je čas vstávať a papať a ísť domov 😀

minix
6. máj 2009

barchee, dik za info k tej krvi, doktorko mi hovoril nieco podobne, ale vies, genetika je svinstvo a nejaka divna modifikacia ti spopaca cely zivot..tak ja to radsej odsledujem, aby k niecomu neprislo. 🙂)

pekného havuša máš, aj keď to nie je presne typ psa, ktorého by som si kúpila domov, mne tieto typy pripadajú hrozne agresívne, ak aj nie sú v skutočnosti, jednoducho z nich mám ten pocit a mám takisto aj zlú skúsenosť, lebo mám doma bernského salašníckeho, čo je dobráčka od kosti a títo psi su napriek tomu dost agresivni pri stretnutiach. AJ ked mame kamosa aj pittbula, douga. 🙂
A mame ju doma na dvore, ma svoj vybeh, ma sa ako kralovna.

kleo, ak nemas krv negativnu, tak to nie je tragedia. 🙂 Ja chodim/chodila som darovat, takze viem, aku mam a mimoto, moja mati mi to hovori asi od 15, ze si mam na to dat pozor. 😀

kam zmizla patka?

barchee
6. máj 2009

RH máš v rodnom liste napísané myslím....alebo v správe z pôrodnice, spýtaj sa maminy 😉 ale ak to neviete, dajte si to zistiť už teraz 🙂

kleopatris
6. máj 2009

ok tak si to dam radsej zistit, neviem v rodnom liste to asi neni, ale doktorka by mala asi vediet alebo v karte by to mala mat napisane, tak jej asi pre istotu brnkem alebo sa tam na buduce zastavim, diky za info 😉

minix
6. máj 2009

ved ked ti bude brat krv, tak povedz, ze nevies svoju skupinu a to ti povedia. 🙂)
priatel je na tom velmi dobre, AB+. 🙂) ja som na tom horsie, A-. Stale sa smejeme, ze nepatrime svojim rodicom, obaja nasi rodicia su ++ a my s bratom sme --. To iste krstna - obaja rodicia ++, a dieta -. Vraj je to nejaka odchylka, ale uz neviem co a ako v tom prebieha, ale vraj sa to stava. 🙂)

michalag
6. máj 2009

kleo, ked som prisla ku Dr. ze som tehu tak sa ma pytala na krvnu skupinu a samozrejme ze som nevedela, tak mi ju zobrala a mam to aj v karte a tiez ju musis mat potom prefotenu aj v knizke (teda aspon ja som musela), ak by prislo pri porode ku komplikaciam aby vedeli v nemocnici

kleopatris
6. máj 2009

aha dobre vediet, lebo ja netusim voobec nic o svojej a manzelovej krvi 😖 nastasie som to nikdy nepotrebovala, klop klop klop

barchee ty mas super pracu, pekne s detickami a este na svojom, ti mozme len zavidiet my kancelarske mysky 🙄

kleopatris
6. máj 2009

baby mna dnes cely den boli podbrusko a neviem z coho, preco zaco ☹ aaach jo uz nech je utorok a nech uz viem, co a ako 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre