Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
7. máj 2009

jee evulik ja som tiez nevedela, ze mrcha prisla 😒 ja ze ti len teplotka klesla...
ja graf uz nevediem, uz som dnes nemerala vobec a ani uz nebudem 🙂
evulik tak nam navar nieco dobre a my prideme na obedik, ze mimix? 😝

jooj, ale vam zavidim, ze mate zajtra sviatok 😢 ale ja idem zajtra uz o druhej asi domooov, som si nieco nadrobila aby som mohla vypadnut domenkom zajtra

minix
7. máj 2009

kleo, ake odvazne rozhodnutie...tak som ostala len ja a Miska...tak ja domeram a takisto finito, aj mi to bude lepsie, lebo takto vzdy rano myslim na to, ze musim zasa merat. 🙂)

ja by som dosla na dobry obed... co ides varit, evu?

kleo, neboj sa, mi ti budeme zavidiet v juni...vy toho tam mate ovela viac.
ides domov na slovensko, ci mate nejaky plat v AT?

kleopatris
7. máj 2009

ostavame doma, len relax relax relax 😀
nudim sa, kvoli vasmu sviatku nemam co robit, ani dnes ani zajtra ☹ kamioniky nemozu jazdit tak ja sedim a cakam na 5tu

michalag
7. máj 2009

Ahojte 🙂 ,
evulik to ma mrzi ze mrcha nakoniec prisla ☹
minix, tebe sa pekne drzi teplota 🙂

u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

minix
7. máj 2009

relax relax, aj celkom zavidim. 🙂 ja budem ale takisto relaxovat, idem k nasim, priatel ide zasa k jeho, tak si troska od seba oddychneme. 🙂 AJ ked sa budem uz velmi tesit, ked sa mi vrati. 🙂)

kleo, to fakt? kvoli tomu, ze je volno? neda sa to nejak obist? ze si donesies knizku alebo cokolvek? a budes tam oddychovat?

Miška, ty si záhada. 🙂
Predpokladám, že teplotka ti stúpne zajtra. Podarilo sa včera?

michalag
7. máj 2009

minix, ja sa zacinam sama sebe cudovat 😅 😀 ...... nepodarilo ☹ , tak maj asi nebude uspesny ☹ 😒

minix
7. máj 2009

never tomu, resp. nehadz flintu do zita a uvidis. Kupila si si nakoniec tie ovu testy?

michalag
7. máj 2009

kupila 😉 akurat mali 2v1 za cenu jedneho tak som zobrala 😝 😀

minix
7. máj 2009

a aj si to robila? co ti to ukazalo?

michalag
7. máj 2009

minix robila ale este jeden idem robit dnes tak potom napisem ked maly zaspi, lebo vtedy si ho planujem spravit 😉

kleopatris
7. máj 2009

miska tvoj grafik vyzera ozaj dobre, len sa udrzat 🙂
a ako testik dopadol? to je nejaky jednorazovy?

michalag
7. máj 2009

kleo, myslis ze vyzera dobre? ved este nebola ovu

minix
7. máj 2009

no ale ten vcerajsi ti ukazal, ze ano? no tak daj vediet aj dneska, som zvedava. ten ti ma ukazat priamo den ovulacie, alebo pred alebo ako?

kleopatris
7. máj 2009

aha ja som myslela ze uz bola 😅 ja tym grafom akosi vazne nerozumiem ....ja som myslela, ze ovu bola podla grafu 13,14 den cyklu

kleopatris
7. máj 2009

tento mesiac je fakt divny co sa nasich teplot a grafov tyka 😒 minuly som mala taky pekny jednoznacny a teraz ked sa snazime tak prd, cely sa potentoval 😠

barchee
7. máj 2009

dobré ráno babule 🙂 tak dnes je manželovi už dobre, išiel aj do práce, takže som doma sama s mojou láskou najväčšou najmilovanejšou pod slnkom najnádhernejšou.... neni nad ten pohlad plný lásky jaký na mňa ten moj havó hádže furt, on je tak oddaný, že niekedy až uveriť sa tomu nedá 😅 miváčik moj 😀 ale späť k našej obľúbenej téme...ja som sa dnes zobudila s takou chuťou na sex, že sa neviem dočkať 16:30 😀 dokonca som mala snový orgazmus...takže ovula je tuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!! Zásoby spermičiek z predvčera sa samovoľne teda dostali zase dalej k mojej sexici 😀 nohavičky mokré furt...no baby...manžel dnes dostane poriadno zabrať 😀 Ale babulky, poviem vám teda, tentokrát mám statné ovu bolesti...že ma bolí vaječník, až tak pichal ale mrte...tak aj do sna sa mi to pretransformovalo....čo sa to deje? 😕 Idem do roboty nejaké peniažky pre rodiča zobrať, idem asi do hypernovy nakúpiť volačo...dúfam, že dnes tam už budú karfiol mať 😀

michalag
7. máj 2009

barchee ahoj 🙂
kleo, uz si 3-tia co mi povedala ze ovu uz mohla byt na 13-14DC

michalag
7. máj 2009

minix, ked ovu test vyjde pozitivny tak ovu by mala byt pravdepodobne nasledujucich 24-48 hodin

minix
7. máj 2009

baby, divnoteplotovy mesiac sa skoncil v aprili, dufam, ze maj bude lepsi 🙂)))

dobre ranko barchee, ja mam uz obed. 🙂 super, tak sa pekne posnazte...barchee, ty si ale opica, no chudak manzel. 🙂 Ale poznam tento stav, ja som ho mala minuly mesiac a to sa moj chlap musel triast, lebo som ho uz vo dverach cakala. 🙂 Teraz ked mam suche obdobie, mi to pripada, ako keby to bolo pred polrokom. 🙂)) tak mi to pripada vzdialene. barchee, aspon vies, ze si zena. 🙂 Tak drzim palce, aby sa zadarilo a rozsirila si rady k patke.
aku velku mas tu tvoju skolku? 🙂

miska, ja neviem, ja tvrdim, ze ovulku este budes mat, lebo ak by si mala, tak si myslim, ze by ti na 17-18 den teplotka stupla a nie drzala sa rovnako. 🙂)

kleopatris
7. máj 2009

barchee pekne 😝 tak sa snazte sup sup, uz tu mame dve tehulky tak do tretice vsetko dobre 😀 inak aj ja som chcela karfiol a nikde nemaju

kleopatris
7. máj 2009

mna furt boli podbrusko 😒 a mocaky to nie su a vajecniky pichaju raz jeden raz druhy...asi sa na mna mrcha pomaly chysta 😠

kleopatris
7. máj 2009

a miska vysiel ti ten test vlastne pozitivny? ci nie?

minix
7. máj 2009

kleo, ty uz si ako stara babka. 🙂 raz sa stazujes na karfiol,raz na podbrusko. 🙂 ja som mala presne tie bolesti, ako ty pises, v case ale ovulacie. a som rada, ze je to uz za mnou.

a karfiol je uz dobry domaci, alebo este dovozovy?

kleopatris
7. máj 2009

no a este mna dnes aj chrbat a krize bolia 😀 aby toho nebolo malo 😀

asi este dovozovy si myslim, aj ked mozno uz u madarov rastie aj domaci

michalag
7. máj 2009

kleo, napisem vam okolo 13:15 ako to dopadlo 😉 🙂
minix, ved to ze ovu este nemohla byt, teda mohla, ale myslim si ze este len pride 🙂

kleopatris
7. máj 2009

baby chce sa aj vam tak spat, alebo len ja som taka mimo? uz sa mi aj kolegyne stazovali, ze zaspavaju...asi nejaky blby tlak a este sa aj zatiahlo

minix
7. máj 2009

kleo, presne moje priznaky pri ovulacii, nemas ty ovulaciu? 😝 😀

miska, tvoj cas prisiel, pis. 🙂

kleo, tu je krasne, ja som teraz bola miesto obeda v meste, znicila som si na dlazbe topanku, odsekla som si kus opatka, tak som nadsena, a velebim bratislavsky magistrat. 😒 ale uz ta zamracenica smeruje aj sem, nechaj si ju len tam u Teba!!!!

michalag
7. máj 2009

u nas je zatial pekne len keby nefucalo 😠 😒

minix
7. máj 2009

ale nic to kleo naozaj nemeni na tom, ze zacinam zaspavat aj ja. 🙂)

michalag
7. máj 2009

minix este cakam na vysledok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre