Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
13. máj 2009

inak predtým som to tam mala samé dievčatkovské mesiace a mám chlapca, tak nádej je že by sa to zase pomýlilo 🙂

zusika
13. máj 2009

urcite ano, aj ja si myslim... niekto nepovedal na kolko % to je...

kleopatris
13. máj 2009

ja som teraz pozerala a keby sa nam zadarilo v aprili tak mame chlapca, keby s maji tak baba 😀 aspon by som bola prekvapena 😀

reivka
13. máj 2009

podla toho kalendara mam na najbližších 5 mesiacov určeného chlapca tak to by som sa nemusela veľmi trápiť čo to bude ale to už by si mohli zahrať rovno aj futbal keby bol tretí, 😖

barchee
13. máj 2009

čau baby, ale píšete teda jak divé 😀 nestíham. No, paťka to je super 😀 Idem si ja nechty spraviť... 😉

minix
13. máj 2009

som tu zasa s vami po obede.

minix
13. máj 2009

kleo, musela by si si pockat... 🙂 ja som na tom tak, ze ked v aprili baba, ked v maji, tak baba.....tak to mam jedno, ked mam ovu na 2.5.:) nemam co riesit, baba alebo baba. 🙂)

ahoj barchee, aj dnes si s deckami?

michalag
13. máj 2009

Ahojte, tak som tu opat, maleho som ulozila, tak dufam ze dnes zaspinka uspesne

aj vy ste take otapene? Lebo ja strasne, vobec sa mi nic nechce a len by som spala. Dokonca aj vcera som isla spat skor ako obvykle, ale to je z pocasia

teuflerin
13. máj 2009

ahojte baby...pocujte vy ste sa nejako moooc rozpisali nie?musim ist dostudovat co ste pisali kym som tu nebola.....

zusika
13. máj 2009

* barchee.. pozerala som si wedding photos... milene...a ake cerstve.. dodatocne blahozelam... aj nam robili hudbu a program potockovci.... uzasni ludkovia - nie je monika tehu..mala to v plane, tak ci sa zadarilo.. hmm?

pata31
autor
13. máj 2009

Ahojte, uz som aj ja tu..som sa bola napapkat...joj, ale strasne nezdrave jedlo som si dala...vyprazany syr a hranolky 😠 😀 taku chut som dostala, ked som to zbadala 😝 😀

pata31
autor
13. máj 2009

a bola som kupit tehu test 😉 😝

reivka
13. máj 2009

pata a akože komu? 😕

pata31
autor
13. máj 2009

si ma hned odhalila 😀 pre kamosku som kupila, ma prist ku mne do prace a chce testnut 😵

minix
13. máj 2009

miska, ty si mala pauzicku. 🙂)

ja som takisto desne otapena, ale dala som si prave granadir, tak mi bude hadam lepsie. 🙂

pati, ja som mala syr a hranolky vcera. Nic si z toho nerob. 🙂))

som zvedava, naco ten tehu test.

minix
13. máj 2009

pati, uz si nakazila aj kamosku? 🙂)

pata31
autor
13. máj 2009

no bolo by to fajn, keby sa nakazila...o mesiac maju svadbu a ona je aj starsia odomna, ma 33, tak uz aj nacase, aby mali... 😉 potom napisem, ako jej to dopadlo, ma prist okolo druhej..

minix
13. máj 2009

no napis... 🙂)som zvedava.
oni sa takisto intenzivne snazia? 🙂

zusika
13. máj 2009

baby, ja neviem - ale asi by som sa neodhodlala robit si test v praci... ved by som sa nevedela sustredit - ani predtym ani potom... inak moj dnesny jedalnicek - cestovinovy salat s tuniakom... 🙂

pata31
autor
13. máj 2009

no snazia sa tak normalne 😉 ona to zase moc neprehana..ze by merala bt, alebo chodila na konika, to nem...

pata31
autor
13. máj 2009

Zusika, ja som testovala v praci...ale pracujem sama a nemala som ani moc prace, tak sa to dalo, bo aj tak som sa nemohla vtedy na nic ine sustredit... 😀 a kamoska pride ku mne, ona robi len do jednej, jak jej fajne, ucitelke 😅

michalag
13. máj 2009

tak my sme mali na obed cestovinu zo zeleninou a tavenym syrom, mnam 🙂 😉

michalag
13. máj 2009

babenky, neviete mi poradit ako si vypocitam ciaru pod ktoru mi nesmu klesnut teploty? Lebo ako pocitam tak pocitam tak mi to vychadza cudne 😒 😠

pata31
autor
13. máj 2009

Miska sa nemozes docakat, kym ti vyznaci ff ovulku? 🙂 😝

minix
13. máj 2009

misi, ja si stale myslim, ze si mala uz ovulku mat vyznacenu.....pripada mi to hrozne neskoro. ked ju nebudes mat ani zajtra, tak nicomu nechapem. 🙂

michalag
13. máj 2009

baby, mne ju FF nevyznaci ☹ ☹ ☹ 😠

minix
13. máj 2009

preco by ju nevyznacil? tak potom povieme, ze je to zly system. 🙂)))

pata31
autor
13. máj 2009

tak skus nahodit teploty na zajtra, pozajtra...ci nevyznaci...

michalag
13. máj 2009

uz som nahodila 😉
a kuknite ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
13. máj 2009

hmmm..tak neviem...a este skus zrusit ten 8.den, tam mas nejaku vysoku teplotu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre