Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

flyangel
14. máj 2009

nuz tento citat je fakt krááásny 😵 🙂 evulik tak to je fakt obrovska cysta...tak aspon ze laparkou to bude lepsie zotavovanie sa...ale dufam ze jej neberu vajecnik

evulik6
14. máj 2009

fly tak to neviem, nechcela som sa velmi vypytovat, bo kes som s nou volala tak behala akurat po predoperacnych vysetreniach... ale hadam nie...
ona ma dve dievcatka...jedno jej ma 3,5 roka a druhe skoro rok... a to sa hovori ze kazdym tehotenstvom je sanca ze nebudes mat taketo problemy vyssia...tak teda neviem...dnes sa uz neda nicomu verit...

mamina mala taku istu cystu...obrovsku...ale nastastie nebola zhubna... to boli nervy, ked sme cakali na vysledky z histologie...och, som sa narevala

moju maminu normalne operovali, nie laparkou a chuda, mala hrozne bolesti... jej museli zobrat aj vajecnik... ale tak vies, mamina ma predsa uz deti za sebou takze jej to az tak nevadi, len hovorila ze potom sa citila taka prazdna 😒

zusika
14. máj 2009

☹ co si my zeny musime vsetko vytrpiet...

evulik6
14. máj 2009

inak co sa tyka toho vyroku je fakt super... a totalne pravdivy... je to priam neuveritelne ako ti dieta zmeni zivot aj ked je este len v brusku... zrazu sa clovek pozera na vsetko okolo seba inak... 🙂 je to fakt krasa...

zusika
14. máj 2009

toto su krajsie zivotne osudy... Evi, aj mm sa zmenil? bal sa o teba viac? resp. aj ty o seba? uz sa vidim ako sa budem stale sledovat pri kazdom pichnuti...

kleopatris
14. máj 2009

uz sa tesim ako to budem aj ja moct prezivat, ja uz vidim jak strasne lubim sestrine deti, tak si neviem ani predstavit jak budem lubit svoje 😵

michalag
14. máj 2009

Ahojte,
tak som tu aj ja, ale asi uz len na chvilku lebo sa maly za chvilku zobudi ....... a rozmyslam ze pojdeme kuknut starku, lebo dnes je otrasne pocasie 😠

evulik6
14. máj 2009

no to ano zusika, ale zaroven chlap nemoze citit to co my, napr. aky je to uzasny pocit ked babo v brusku kopka, ked sa hybe, ked ho porodis a daju ti ho do narucia, ten pocit je neopisatelny... stoji to za vsetku tu bolest... je to nadhera... a predsa len to puto medzi matkou a dietatom je silnejsie ako medzi tatkom a babom... aspon v rannom detstve to je tak... potom to uz zalezi od vselicoho ale matka je matka...

flyangel
14. máj 2009

no evulik to je skoda ze jej museli vyoperovat vajecnik,ale hlavne je vsetko ok a cysta bola benigna... 🙂 a to ze zena sa sa po op citi prazdna je uz taka psychologicka zalezitost-zena si uvedomuje ze jej nieco vzali...nuz pretoze je to znak zenskosti a plodnosti preto to zena vnima citlivo..je ine ked ti vezmu vajecnik ci maternicu alebo ak ti vyoperuju zlcnik ci slepe crevo...to je hotova vec a tyka sa to nas vsetke...ja pracujem na gynde takze viem cim si zeny prejdu po operaciach... ☹

zusika
14. máj 2009

uz sa neviem dockat... zacinam byt precitlivela...a dojima ma uz len predstava... a ten starch o to babo si neviem predstavit... ved ja sa bojim o mojho mm a to je dospelak... 🙂 ale to asi k laske patri...

michalag
14. máj 2009

evulik, presne tak ako pises 😉 , hoci teraz ked je Sami vacsi tak ked pride tatino z roboty mna uz nepotrebuje, ale to je asi tym ze s nim byva malo cez tyzden kedze chodi do roboty ale co s atyka davania do postele umyvanie zubov, upokojovanie to je na mne 🙂 😉 😵 😵

evulik6
14. máj 2009

fly ty si zdravotna sestra? 😕 pekne... a z kadial si? ak teda mozem vediet?

pata31
autor
14. máj 2009

oj, baby, pisete jak divee 😀 som len na chvilku odisla, bo som bola dat tlacit oznamka pre kamosku (tu , co vcera zistila, ze je tehu)...
Evulik, pekny citat 😵

baby, mne ta alchemilka prestala chutit asi pri druhom piti, normalne ma z nej naplo a od vtedy som je nepila vobec 😝

kleopatris
14. máj 2009

pati bola si uz vtedy tehu?
ja ked zacnem stonat manzelovi, ze musim rodit a tak, tak mi odpovie, ze aj on by rad keby mohol 😀 ale ked uz vidi nejaku injekciu tak odpadava, takze asi tazko 😝

teuflerin
14. máj 2009

caute baby..tak uz som ale aj s mrchou ☹ ...a mam take neskutocne bolesti ze nedokazem ani predychavat....normalne som revala ako ma boli brucho to som nevedela ze takto to boli bez HA...uz som na to aj zabudla....a vedela som ze sa nemam tesit.....

flyangel
14. máj 2009

evulik no ano ja som zdr.sestricka 😉 a som z Ke...patka mna tiez napinalo z alchemilky ak som znej tolko vela musela vypit ale teraz som si na nu zvykla a pijem ju ak citim ze je to potrebne.Ahoj miska 😉

minix
14. máj 2009

evu, zelam vam vela stastia. 🙂))) aby sa vam darilo a vsetko dobre dopadlo.

baby, ja mam dnes volnejsie. 🙂

michalag
14. máj 2009

tak som si s vami dlho nepopisala, maly uz je hore 😝 😀

michalag
14. máj 2009

ahoj fly 😉 🙂

minix
14. máj 2009

teu, to je mi luuuuuuutoooooooooooooooooo.....skoda, ze mrcha prisla. :((

evulik6
14. máj 2009

teuflerin to ma mrzi ze dorazila, no co uz...neboj sa, ide sa dalej... mozno nabuduce uz nepride... budem drzat palceky 😉

ahoj miska, ako sa ma maly Samko? u nas je to tiez tak ze ked pride tato tak tato je cely jeho svet ale to je tym ze ja som s nim cele dni ale ked je chory alebo nieco tak samozrejme vyhravam 🙂

patka a dnes sa citis dobre? nie je ti zle?

evulik6
14. máj 2009

nnoo miska aj moj sa uz prebera... ale este drieme...

minix, dakujeeeeeeeeeeeem 😉

fly a mohla by som sa ta nieco spytat kedze si ta zdr.sestricka? 😅

pata31
autor
14. máj 2009

Kleo, praveze nebola a uz vtedy sa mi to zhnusilo 😀 mozno keby som si ju dala s medom a citronom, tak by som to vypila, ale cista je 😝

Teu, jaj, tak to je hnus ta mrcha...no skoda, ze dosla... 😔

kleopatris
14. máj 2009

teuflerin to je mi luto ☹ tak to sme dnes uz dve co nam splaskol sen 😠
inak aj mna bolelo dost po HAK, tiez som nevedela preco a tak, ale teraz uz to ustava, dnes ani neviem ze mi mrcha prisla 🙂

michalag
14. máj 2009

teuflerin, to mi je luto ze ta svinucha prisla ☹ .... ale uz o mesiac prist nemusi 😉

evulik, Sami sa ma dobre, teraz lize lizatko a pojdeme ku starkej, lebo doma nas porazi 😅 a este aj tatino ma dnes prist neskor, tak to aspon vyuzijeme 🙂 😉

michalag
14. máj 2009

evulik a Davidko sa ma ako?

pata31
autor
14. máj 2009

Evulik, dnes celkom fajn, doobedu aj poobede ma sice palila zaha, ale nejako to teraz preslo...uvidime vecer, bo posledne dni mi je skor vecer blbo...

teuflerin
14. máj 2009

no baby je to svinstvo..ale som si povedala ze ideme pokracovat dalej no nie???

ako sa to pocitaju plodne a neplodne dni???lebo teda mam druhykrat mrchu od vysadenia tak by sa to dalo vypocitat podla tohto cyklu nie???dakujem....

zusika
14. máj 2009

no teeeda...skoda Teu...mali by sme sa naucit carovat...alebo sa poradte s tymi vesticami..ved nech nam pomozu, nie?? 🙂 inak - si myslim, ze sme boli take "osprostene" tou HAK..ze uz nevieme co je to bolest...naposledy som horko zaplakala, ze preco sommju vysadila... jasne, ze vsetko ma svoje pre a proti a vieme PRECO sme ju vysadili, vsak..ale treba nam toto...??? neeervy... chlap by z toto urcite umrel...ten moj lamentuje ked ma nadchu...ze "staraj sa o mna - som chorucky..." a co mame hovorit my..hlavne ked vieme ze o mesiac pride zas..... za beznych okolnosti, teda....

minix
14. máj 2009

vzdy som zavidela zenam, ktore nemali bolesti pri mrche....ja som mala bolesti, ci s HAK ci bez, vsetko jedno.
Takze ma nemoze prekvapit uz asi nic. 🙂)

miska, ty mas krasne pocasie? vies, co je tu, aka dzungla? 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre