Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
19. máj 2009

zusika ano ano...to som tiez pozerala...dokonca tam sme chceli ist minuly rok, aj som si to zajednala, lenze nakoniec sme nemohli, lebo mm nastupil do inej prace a nemal dovolenku ...tak sme boli doma...ale je tam fakt krasne, svokrovci tam boli ..videla som aj foto... 🙂

minix
19. máj 2009

niki, ja som iba 4 dni po predpokladanej menzes a robim si nadeje a ty 11 🙂 a furt nic? ☹

reivka
19. máj 2009

ked Liptovský Ján tak toto http://www.liptovskydvor.sk/ toto máme odskúšané, je to ubytovanie v chatkách a stravovanie v centrálnej reštaurácii, je to super

reivka
19. máj 2009

ja už idem, čas pokročil, musím do škôlky ahojte

donna11
19. máj 2009

..aj ja uz mam pobalene..utekam....vecer sa vidime...paaaacko

evulik6
19. máj 2009

reivka to je pekne, to som tiez pozerala ale ta suma ma odradza... 5900 sk za apartman na noc je trosku dost na nase pomery... to si nemozem dovolit... ale je to krasne... hned by som isla 😒

michalag
19. máj 2009

no tak u nas zacalo hrmiet a z BB sa blizia riadne mraky, takze asi von nejdeme 😒 a maly sa mi zobudil taky upistany ze az 😒 , no hadam ho to prejde 😅

evulik6
19. máj 2009

miska, aj tu je zamracene, aj ked teraz vyslo trosku slniecko a neviem ci sa mi to zdalo ale ze by tiez hrmelo? no neviem... ak nie tak od vas to isto pride aj sem..moj este buva, ale uz sa mrvi

evulik6
19. máj 2009

ozaj miska, vy nechodite niekam s malym cez leto niekde oddychnut alebo tak? myslim tak na par dni mimo domova...tu na SR

zusika
19. máj 2009

evi, ja si myslim ze Avena je dostupna... v. Meder je sice tiez fajn, ale skor si myslim ze je to na kupanie v lete... vtedy je to tam fajn... ja moc nie som na mocenie sa v 40 stupnovej vode..lebo teraz tam vies robit iba to...
aj sturovo je fajn...ale tiez ako letne kupalisko.... ozaj...Strbske Pleso - penzion Litvor - velka spokojnost 🙂 aj dobra cena

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik a co tak Teply vrch? alebo Bardejovske kupele?
Reivka tak tie chatky su krasne, ale ta cena...to by som sla za tu cenu k moru...

minix
19. máj 2009

zusi, ty to mas nejake obehane, ci sa mylim? 🙂)

evulik6
19. máj 2009

nooo ved zusika ja tam chcem ist cez letoooo... mm ma dovolenku v july tak vtedy... 😉

evulik6
19. máj 2009

ano zusika, avena je celkom dostupna...ale ten liptovsky dvor je hrozne drahy... to tolko za to nedam, to fakt mozem ist aj k moru...

no zatial vedie ta avena alebo ten meder...neviem....

evulik6
19. máj 2009

no babulky, lucim sa s vami...maly sa uz zobudil...idem mu dat nieco papat... zatial ahojte...pekny zvysok dna zelam 😉

zusika
19. máj 2009

jasne, mam to vsetko obehane..ved si uzivame kym sme sami.... 😉 no a ked leto.... tak uuplne v pohode ten Meder... radi tam chodime.... aj ked teda teraz uz nevedia co si pytat za vstup na kupko a je ibe jednorazove - nevies odist na obed a vratit sa... da sa aj tam....ale vsade je to to ise v kazdom stanku...myslim ze aj obeda sa niekde varia - taka vyvarovna... akoze na jeden dva dni uuplne super, cely tyzden urcite nie... hlavne ked deti by vsetko chceli.. 🙂 no ale pozor na to ubytko - byva tam plno skoro vsade uz rok vopred... hlavne v sukromi..hotely by aj mohli mat volne..skus....

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik, tak papa...ja tu zaspavam nad anglinou...uz ma aj hlava zacina boliet, jak sa mi chce spat...a dnes mam este anglinu, ale specialnu, bo budeme mat hodinu s americanom, tak sa tesiiim celkom...

minix
19. máj 2009

ak by si evu potrebovala, ozvi sa skoro, moj otec tam ma kamosa, ktory tam ma dom a prenajima ho, tak by ste sa teoreticky mohli dohodnut....ale byva dost skoro vybookovany, presne ako zusi hovori, aj rok dopredu.ň
ked sa rozhodnete, tak daj vediet.

patka, aky level studujes?

pata31
autor
19. máj 2009

som intermediate..a 4 rocnik na štatnej jazyk.škole..zo 6 rocnikov + 7 ročník je príprava na štátnice...no ale už sa nechystám ísť budúci rok...a na štátnice ani nepomýšľam, keďže sú brutálne a ja sa nemienim trýzniť 😅

pata31
autor
19. máj 2009

jeeej...5000 prispevkov 😀 😀
inac man uz zadok boli z toho sedenia...uz som si aj na loptu sadla, ale aj tak ma boli zadnica... 😅

minix
19. máj 2009

a nestálo by ti to za to? 🙂)

pata31
autor
19. máj 2009

no pochybujem, ze pri babatku budem stihat este aj anglinu...urcite prvy rok nie...mozno sa potom vratim naspat do lavic 😉

minix
19. máj 2009

sme sa rozpisali v poslednej dobe, az sa nestacim divit a po dlhsej pauze aj citat. 🙂))
neviem, co bude, ked budem tych 5 dni prec. 🙂)) ako to stihnem, asi budem potrebovat nejaku zapisovatelku.

ja si planujem, ze na materskej si urobim kurz talianciny. 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

ja viem po taliansky 🙂 velmi pekna rec...ale ja som sa naucila v IT, len skoda, ze som uz dlho nerozpravala a to potom clovek zabuda 🙄
a si myslis, ze na materskej budes stihat? podla mna zo zaciatku urcite nehrozi 😉

minix
19. máj 2009

pati, ja som clovek chobotnica, kazdou rukou inu vec dokazem....a uvidime, ako ma potom mimino vyvedie z rovnovahy... 🙂))

ja zas viem spanielsky, ale aj to zabudam.

co si robila v ITA?

pata31
autor
19. máj 2009

tak to je dost podobne taliancina a spanielcina..ale asi sa ti to bude trosku pliest 😉
ja som bola v Tal., lebo segra tam robila v kuchyni a bola tam aj s detmi a svagrom...a ja som vtedy v lete nemala brigadu, tak som sla za nou a tam sme mali skveleho suseda, ktory nam daval vino, aby potom mohol chodit ku nam pit 😀 😀 ale on mal okolo 50r. ...no ale sme sa so svagrom pekne naucili rozpravat po tal. 😵 a nasli sme si tam aj inych znamych...ale to bolo pred 6 ci 7 rokmi, no bolo to carovne leto 😉 😵

pata31
autor
19. máj 2009

no idem pomaly balit...joj, ja som jak mechom ovalena...normalne nic nevladzem, dychcim tu z toho tepla 🙄
tak sa majte krasne! pekny vecer! 😵

kleopatris
19. máj 2009

ahojte babulky 🙂

ja som zase vobec nestihala 😒 no nevadi, precitam si vas v klude doma na kauciku 😀
tak pekny vecer a ja utekam domkov konecne 😝

selyma
19. máj 2009

No tak som si nemyslela, ale došlo to aj na mňa. Aj ja, pardomón my sme sa rozhodli, že už nebudemečakať a že by sme privítali bábo. Tešm sa, ale ako tu čítam, vidím, že to vobec nebude jednoduché. 🙄

michalag
19. máj 2009

pati, stihat na MD sa da vsetko 😉 kym je male mimi male
ja som zacala chodit na kurz angliny ked mal Sami 6 mesiacov ale az na vecerne (18:15-20:00) 2x do tyzdna, ja som sa super odreagovala a oddychla si a tatino sa viac venoval malemu, ale ked uz mal Sami 1,5 roka tak uz som citila unavu lebo cez den behat za malym aby nahodou niekde na preliezke nespadol a tak ....
takze ja odporucam kurz robit kym je mimi male 😉 , predsa aj uceniu sa da viac venovat 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre