Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
25. máj 2009

..jeeeej evulik...potichuucky dakujeeeem.. 😉 ..nechame tomu volny priebeh..

..a zubok co robi??..uz je lepsie??

evulik6
25. máj 2009

donna ano uz lepsie chvalabohu..ale este ma to boli, najma ked mam zahryznut, ale je to uz ovela lepsie...no dufam ze uz mi to nebude musiet vyberat...
ale hlava ma bolela ako kona, tak som si pospala ked aj maly zabuval... dobre mi to padlo 🙂
uz som aj skusala normalne jest, ale tak bocnou stranou...

donna11
25. máj 2009

....normalne sucitim s tebou... 😔 .......zuby su najhorsia bolest....a co si davas od bolesti??...

evulik6
25. máj 2009

dakujem si zlata... iba jednu tbl som si dala dnes ked som prisla domov...ibalgin... to si davam zakazdym aj ked mi trha alebo vrta alebo co... aby som to tak necitila potom...

joooj ja som taka rada ze uz mam potom...a este viac ze ti testik dnes ukazal tie dve zazracne palicky...aj jedna kamoska dnes testovala a tiez dve, tak mam radost

michalag
25. máj 2009

donna, potichuuucku blahozelam a nech su tam o 2 dni poriadne // 😉 😵

evulik, dufam ze ta to coskoro prejde a budes sa moct normalne napapat 😉 a nie papat len jednou stranou

evulik6
25. máj 2009

miska, dakujem... dufam aj ja... ale on mi hovoril ze tyzden dva tak budem musiet vydrzat...co uz...len nech ma to nezacne nejako velmi boliet alebo opuchat...toho sa bojiiiiiim

michalag
25. máj 2009

tak to je dost, ale to asi len preto ze doto zasahoval, nie?

inak ja mam svalovku na nohach, vcera som sa rozhodla chodit behavat, tak dnes bolo trosku narocne behat za Samim 😅 😝

donna11
25. máj 2009

....misi uvidime, co bude o dva dni...pockajte, sa nasmejem ked sa to strati..... 😖 ..
..evulik ako by som ti poradila??..nkdy som nemala nejake extra problemy so zubami (tuk, tuk)....ale myslim, ze ked ti uz vybral nervy, tak by ta to uz nemalo boliet..ci mas tam este zapal??

michalag
25. máj 2009

ja uz testom neverim pokial nie je na nom dialnica ako svet, lebo aj tento mesiac som mala ducha a nic z toho ..... ale nechcem ta strasit 🤐 🤐 .....naopak veeeelmi ti to zelaaam 😵

evulik6
25. máj 2009

mne nerv vybral este vtedy ked ma to bolelo lenze ja som tam mala zapal a moj mi to cistil ale asi nie dobre...tento povedal ze som to mala zle vycistene, tak mi to viac rozbombardoval a vytahoval tu infekciu ci co mi hovoril...ja som uz len snivala o tom nech skonci 😝

evulik6
25. máj 2009

nooo ved to ze tie testy...ale mna nesklamali zatial este nikdy... naozaj... pri dadovi som robila ked mi tri dni meskala mrcha a hned tam boli kolajnice poriadne...pri druhom totez...

donna11
25. máj 2009

..misi ved aj preto sa nechcem hned vytesovat...za par dni sa ukaze... 😲

...evulik ty si aka hrdinka..ved ked mas zapal, tak ani injekcia neucinkuje a tebe vtedy tahal nervy??..aaaau..musis mat iny prah bolesti...ale aspon ti to tento novy dr dal doporiadku (teda dufam)...a zapal je dobra svinucha, to treba len nejako pretpiet... 😒

evulik6
25. máj 2009

nooo ved mi ani injekciu nedaval... ani moj ani tento...asi by to bolo zbytocne... ale ja injekcie aj tak nedavam iba ked trhaju ... vtedy ano...
hej, prach bolesti mam dost vysoky...to mam asi po mamine... 😉

a co ty? co robkas? moj maly este nespi, prave prisiel za mnou do obyvky a mm zaspal v spalni 😀

donna11
25. máj 2009

...no ja to teda beriem, ze nic sa nedeje....radsej sa opat vratim do reality, aby to potom tak nebolelo... 😒 ..proste sa tym nebudem zapodievat...
..ok babulky...nejaka som vystavena, idem buvat - nastala moja hod a ked ju prezeniem, uz nezaspim (asi)... 😝 ..

..dobru nocku vam prajem...misi ty si daj dobru teplu sprchu na uvolnenie svalov a evulik trosku sa nadopuj, nech sa aspon vyspinkas.... 😉

reivka
25. máj 2009

tak uspat maleho a zobudit manzela evulik 😉

michalag
25. máj 2009

evulik, Davidko uspal tatina a nemalo by to byt naopak 😅 😝 😀

michalag
25. máj 2009

donna, bruuu nocku 😉 🙂

evulik6
25. máj 2009

no tento novy sa cudoval ze mi moj nechal ten zub tak dlho otvoreny...ze on max. pol roka a ked nic, tak to riesi inak... ze dava aj atb...ale ze mi ich este neda, asi je lepsie ked sa to same teraz zahoji... no uvidime...

zusika ma vystrasila trosku s tym rtg a tehotenstvom.... trosku som sa zlakla ale hadam to bude ok ak by som bola teho... ked som mala aj tu zasteru ochrannu...

evulik6
25. máj 2009

joooj ospravedlnujem sa, nie zusika ale reivka 😲 ...zusi prepac ak si to budes citat 😉

nooo malo to byt opacne...ale co uz... no idem aj ja uz buvat... nech aj maly zaspinka...tak sa majte a krasne sny...zajtra ...papik

michalag
25. máj 2009

babenky bruuu nocku, idem k tatinovi 😉 🙂

reivka
25. máj 2009

evulik ja len tak ako to je pisem, tak idem už aj ja a nechcela som ta strasit iba upozornit do buducnosti
bru nocku baby

donna11
26. máj 2009

..dobre ranko.... 😉 ....to tu nik nie je??

evulik6
26. máj 2009

reivka, ved to je v pohode.... ja viem ze si to myslela dobre... 😉

inak dobre ranko zelam vsetkym....ako ste sa vyspinkali? ja celkom ok... ale ten zub ma este stale boli... och... no co uz, len pretrpiet to treba... 😒

dnes hlasia zase taaak teplucko... idem poupratovat a postelne pradlo vymenit... ale este priiiiidem... 🙂

donna11
26. máj 2009

....ahoj evulik......a tie ATB ti teraz nedali??....podla mna na zapal treba...

evulik6
26. máj 2009

ahoj donna...nie,nedal...povedal ze zatial nie.... aj som rada, pre pripadne teho by to asi nebolo velmi vhodne... ale ak by ma to dlhsie bolelo ako tie dva tyzdne tak za nim asi zbehnem nech mi ich da, to uz budem vediet na com som...

reivka
26. máj 2009

ahojteeee

donna11
26. máj 2009

..evulik ty si odvazna,,ze dva tyzdne v bolesti...och.. 😲 ...

..ahooj reivka..ako??..vyspinkana do ruzova??

evulik6
26. máj 2009

ahoj reivka...dobre ranko

nooo odvazna co ja viem....tak je to asi takto lepsie ked sa to same zahoji...on mi ten zapal nejako vyberal, a teraz to mam este podrazdene tak asi preto tie dva tyzdne hojenia 😒

co mate dnes na plane babulky?

pata31
autor
26. máj 2009

Ahojte 🙂
vcera som stretla jednu babu z konika a som ju dokonca aj oslovila 😀 je to take zvlastne, takto niekoho stretnut, ked sa poznate len z chatu 😝

pata31
autor
26. máj 2009

inac jedna baba z majoviek porodila doma... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre