Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
27. máj 2009

tak to mas dobre, my mozno pojdeme na chvilku na dvor a potom mozno pojde s tatom na bicykel a ja si aspon na zajtra navarim 🙂
inak ako je to u vas s pytanim na wc uz lepsie ci stale rovnako?

evulik6
27. máj 2009

vies co? ked sme doma tak v pohode... pekne sa vyzlecie a vycika do nocniku ... vcera sme boli na skusku vonku bez plienky...len tu pri nas...a uz aj chcel ist cikat pri stromcek ale zrazu nie..a usiel...asi sa hanbil pred druhymi a potom sa mi pocural...tak sme isli domov...no snad to cez leto dotiahneme do uspesneho konca...

michalag
27. máj 2009

tak uz to pomalicky pojde 🙂 a nemas tam niekoho znameho kto ma tak stare dieta, mozno keby videl Davidko ze cikaju aj ine deti, tak mozno .... u nas to zacalo potom fungovat 😉 aj ked tiez malo cikame vonku, skor doma

zusika
27. máj 2009

evik...ale vies ako to byva...sa prestanes snazit a potom to pride.. 😉 samozrejme drzim palce nech sa zadari hned....

evulik6
27. máj 2009

noo mam mam...len sme este od vtedy spolu neboli... musime sa dohodnut, nech mu to ukazu... 🙂

evulik6
27. máj 2009

zusika viem...ale toto uz je fakt posledny mesiac... budem si musiet dat predpisat antiku lebo keby nahodou otehotniem potom ako nastupim do prace tak by ma isto vyhodil.... no ved nevadi, som mlada a jedno dietatko uz mame tak druhe hadam do 30ky stihneme 😀

michalag
27. máj 2009

no idem sa obliect a mojho certika tiez a ideme von, lebo sa zblaznim aj ked velmi sa mi nechce ked ma boli to brucho

evulik6
27. máj 2009

nooo aj ja idem uz babulky...maly uz chce ist...tak sa majte krasne... pekny zvysok dna zelam... ajojte

zusika
27. máj 2009

len ziadnu tragediu z toho netreba robit evka... ved ako vravis...potom skusite neskor... teraz zase v praci budes trosku riesit ine veci ako stale iba babatkovske... a mozno ti to potom az ani tak nepride... a neskor uvidis... 🙂 mne sa lahko hovori, ja viem....ale ja by som rada medzi detmi isla pracovat a zmenila prostredie

evulik6
27. máj 2009

tak tak zusika... ja som si uz na tu myslienku aj zvykla... aspon pridem na ine myslienky trosku, zarobim trosku korunky a budeme si uzivat s dadkom...ved co, svet sa nezruti...
ale rada budem za vami chodit pozerat ako pekne rastu vase bruska a vase slniecka...ak budem moct 😉

zusika
27. máj 2009

damy...ja sa lucim...idem domov...drzte palce..aby neprisla...

kleopatris
27. máj 2009

evulik a nie je to tak, ze ked si tehotna ta nesmu vyhodit??

evulik6
27. máj 2009

ahoj zusi...

kleo vies ako to je... on si uz moze udat dovod aky chce.. ved ako sa hovori, zakony su na to aby sa obchadzali....a u sukromnikov to je normalna vec bohuzial 😒

no idem ja teda...tak sa majte babulky...

evulik6
27. máj 2009

zusi drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

kleopatris
27. máj 2009

lenze ked si tehotna je zakon na tvojej strane...ak ta vyhodi mozes ho udat...ale mas pravdu, dnes je clovek rad, ze ma pracu 😒

pata31
autor
27. máj 2009

baby, prajem pekny vecer...idem domov a asi pojdem spat 😉
papa

michalag
27. máj 2009

no asi tu uz nie ste, ale chcem sa spytat jednu vec, aj ked je to asi blbina 😅 . Od coho zavisi dlzka mrchy?

teuflerin
27. máj 2009

ahojte babulky..neivem ci tu niekto este bude.....

michalag som tu ja..a dlzka mrchy?to ti neviem ani nahodou povedat, ale zacalo mi to po vojej otazke vrtat hlavou:D

tatranka a lan..aj ja vas vitam....

tatranka111
27. máj 2009

ahoj teuflerin 🙂
michalag...to važne netušííím u mna to bývalo 7 dní teraz iba 4-5 dní, ale to do seba trepem ascorutin

teuflerin
27. máj 2009

ahoj tatranka tak nova snazilka medzi nami?to osm rada....

michalag
27. máj 2009

ja som mala posledne cykly 6 dnove a minuly cyklus som mala 5 dnovu a z toho posledny den len take slabulilinke spinenie. Teraz som 6DC a stale trochu mrchujem, ale zda sa mi ina ako inokedy, neviem cim to je, ale.... rozmyslala som ci to nebude tym ze som mala posunutu ovu a tym padom aj mrchu aj ked len o 2 dni

michalag
27. máj 2009

Ahojte 🙂 😉

tatranka111
27. máj 2009

ja som mavala takú v pohode mrchu, potom sa to všetko zmenilo a mala som mrchu skoro dva mesiace v kuse...asi 5 dni mrcha, 2 dni pokoj atd...
stratila som vela krvi a teraz sa liečim na anemiu....a asi ani na to by neprišli keby ma nezrazilo auto

teuflerin
27. máj 2009

no krasne tak ty mas teda toho tatranka tiez dost za sebou......

tatranka111
27. máj 2009

heh no asi tak nejako, ale už sa to zlepšuje čo sa tyka anemie....no a mrcha je už v normale... tuk tuk tuk... pre istotu 🙂

teuflerin
27. máj 2009

no tak to je optom fajn....ja uvidim tento mesiac alae dufam ze uz nepride ta mrcha mrchata...asi tych devat mesiacov by bolo dobre 😀

tatranka111
27. máj 2009

tak to by bolo 🙂 a kedy by nemala dojst?

donna11
27. máj 2009

...ahojte..uz som tu aj ja......sice neviem, kolko sa zdrzim, neni mi moc dobre, ale hadam ma tu trosku rozptylite.. 🙂

teuflerin
27. máj 2009

ahoj donna.....tak to si chod radsej lahnut potom....a co si porabala dnes, z coho ti je zle?

tatranka tak ocakavny datum je 15.6....akurat mam asi plodne dni aks om dobre ratala...tak plne snazilkujeme

nikiarudi
27. máj 2009

minix- ahoj no tak ja som bola minulý týždeň u toho dokiho a stále tam nič nebolo..a teraz v pondelok keď som bola, tak sme tam malú fazuľku síce videli, ale doki mi povedal, že je to ešte veľmi malinké len 26 mm, tak mám dojsť za 3 týždne.. no keďže som bola taká neistá stále, tak som si urobila ešte jeden tehu test..kt. mám aj v albume..a ten hovorí za všetko.. musela som mať poriadne posunutú ovulku a všetko, keď mi tam skoro nič neukázalo... 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre