Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
1. jún 2009

teu..ja som to nemyslela tak, ze sa ti to nepodari..jasne ze podari..ale teraz sa musim vyliecit ty aby bolo vsetko OK... to ze mas celkovo slabsiu imunitu potom snad uhras nejakymi vitaminmi a tym, ze budes davat ma seba pozor a nevystavovat sa rizikam... neboooj!!!

teuflerin
1. jún 2009

nooo zusi bodaj by si mala pravdu..velmi si to prajem....

zusika
1. jún 2009

babulky, beriete niektora GS mamavit? doteraz som mala iba kys.listovu a teraz som zacala brat toto..je tam sirsie zlozenie...ale naplasila ma kamaratka, ze vraj to jke iba marketingovy tak a ze sa z takychto "akoze vitaminov" iba pribera.... 😲
no a poviem vam, ze som furt hladna..a to sa este nic nedeje.... budem ako slonica.... 😠

pata31
autor
1. jún 2009

Teu, len sa liec, ber pekne lieky, pretoze choroba by mohla fazulke viac uskodit a navyse prve tyzdne nie je spolocny obeh matky s fazulkou, takze neboj 😉

no idem sa ja ucit dalsiu temu na anglinu 😖

teuflerin
1. jún 2009

noo dakuejm patka..tak to si ma potesila..tak budem ich teda, brat....no a ty len o tej anglien stale...pekne..budes inak speakovat 😉

reivka
1. jún 2009
bibi24
1. jún 2009

Misi, no ty to mas nejake zvlastne...zeby uz bola ovu tak skoro? Ale aj tie ovu testy nie su 100%...radsej snazilkujte cely cas 😀
Teu - a ty stale nemas hlas? 😕

pata31
autor
1. jún 2009

Zusika ja beriem calibrum babyplan...aj ked tiez som pocula, ze je to mark.tah, ze treba brat vitaminy umele, tak ale radsej ich budem brat, akoby som mala mat nedostatok niecoho 😉 a len papaj, ked si hladna, bo jak dojdu nevolnosti, tak to ti zase nebude nic chutit 😝 ja mam dnes cely den ten hnusny pocit v ustach...v nejakej knizke som citala, ze kovova chut, aj ked mne to skor pride taka kysla chut..bleee 🙄 tiez v kuse nieco jem, aby som to zahnala, ale vzdy je to len na chvilku 😒

Teu, ja mam na tyzden zaverecny test a na dalsi zase ustnu skusku, tak za to teraz v kuse ta anglina...ale sa mi vobec nechce...ale radsej sa budem postupne ucit, ako potom vsetko naraz, takze sa snazim prekonat tu moju lenivost 😅

teuflerin
1. jún 2009

jaaaj patka tak to som nevedela..tak to hej...to sa poriadne uc, lebo potom sa ti to nebude ciet....to poznam...

bibi ja uz mozem hovorit, ale boli ma to dost, a na vecer zase ten hlasok pomaly mizne....a teraz neskutocna bolst v hrdle, ani prehltnut nemozem, sak jak ma to boli uz vyse tyzdna schudla som kilo a pol 😀 co mi ani jest sa nechce pretoze to boli:(....

reivka
1. jún 2009

pati za chvilu už calibrum mami 😉

pata31
autor
1. jún 2009

Reivka, no veru 😵 ...ale konik mi ukazuje o tyzden viac...takze som v 11tt teraz...

zusika
1. jún 2009

babulky...aby sme boli aj pocas tehu fit... http://www.starostlivostodieta.sk/cvicenie-pre-...
super stranka...je to akoby naskenovana kniha - mesiac po kesiaci..co je dobre cvicit...uz si to aj pekne tlacim domov...
som sa rozhodla, ze si budem zakladat vsetky zaujimave clanky a obrazky a po veceroch budem studovat...
🙂

pata31
autor
1. jún 2009

Zusika, aj ja to mam stiahnute, ale zatial som sa k cviceniu nedostala...akurat tak prechadzky so psom, aj ked momentalne kvitnu travy a alergia ma trapi, takze tie prechadzky po lukach s travou mi nerobia dobre 😅
joj, ja uz neviem, co mam spravit, aby ta hnusna chut z ust zmizlaaaa...uz som zufala...uz som zjedla kakaove rezy, pak jogurt, jablko..teraz pijem vodu, ale stale nic 😢 este mam take slane bryndzove oplatky, ale to som si chcela nechat na vecer na horsie casy 😀 ale asi budem musiet skor otvorit... 😖

zusika
1. jún 2009

pati, ale som citala presne toto niekde...ze nejaka pachut v ustach sa tvori a vela slin.... zuvacka nezabera?? alebo nejake cukriky?

teuflerin
1. jún 2009

booo zusika tak stranku som si ulozila, do zaloziek, ked to bude aktualen tak to prejdem....a tebe úati nezavidim, skus sa lekara spytat ze co by take zabralo, mozno ti poradi, alebo neivem, ked ti neni pomoci....hadam to ckosoro prejde

pata31
autor
1. jún 2009

skusala som rano cukriky, co mi vcera zabralo, dnes mi bolo este horsie po jednom 😝 ma az natiahlo 😅 idem si dat piskoty, tak uvidim...
Teu, dr by mi povedal, ze to patri k tomu 😀 idem az na tyzden na utz...tak to uz hadam do vtedy prejde, ked nie, tak sa pytam...

teuflerin
1. jún 2009

no ale mozno ti bude vediet poradit nejaku vychytavkua bo co chapes...sak uvidis, ale budem na teba mylsiet nech ti to prejde..no ale tak za to mimco to stoji nie???

pata31
autor
1. jún 2009

Teu, jasne, ze to stoji za to, bez debaty 😉 😵 ale je to neprijemne... 😅

Zusi, kuk aj tu: http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=teho...

zusika
1. jún 2009

kujeeeem pati...
babulky ja padim domov..dnes som robila za dve a nudila som sa akoby sa na celom svete vobec nic nedialo....
idem okukat nieco pekne do Ikei... 😉

pata31
autor
1. jún 2009

jej, aj ja chcem do Ikei...keby to nebolo tak daleko 😒
inac som prave nasla mojho favorita medzi kocikmi:
http://www.e-kociky.sk/?43,tako-jumper-x-3v1-fa...
alebo:
http://www.e-kociky.sk/?17,jet-picasso-3v1
a super cenaa...ja sa tak tesiiim 😵 😀 a vyhoda, ze sa vanicka aj sport.cast daju otacat v smere aj proti smeru jazdy a to som chcela! 😵

pata31
autor
1. jún 2009

jeej, a pozrite na toto:
http://www.e-kociky.sk/?53,tako-jumper-x-3v1-sr...
🙂)) krasne, ale asi by som taky nekupila..asi uz trosku prehnane 😉

pata31
autor
1. jún 2009

baby, no kde ste? 😕 ja som sa uz na anglinu vykaslala, pucim tie oplatky, lebo len po nich mi je dobre...a za chvilku uz pojdem...najprv do obchodu kupit ovocie a pak domooov.. 😵

janurka
1. jún 2009

aj ja mam peknu tehu stranku kde je všetko pekne rozpisane a môžete si preklikavať z tyždna na týžden a aj vam vypočita termin a pod...
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7

evulik6
1. jún 2009

ahoooojte...
tento tyzden vas budem trosku zanedbavat, bo muzicek ma dovcu tak si uzivame ze sme vsetci spolu... a chystame sa na vylety... tak uvidime co z toho bude, ako nam bude pocasie priat... zatial to velmi slavne nevyzera...

a co sa tyka mrchy...este nedorazila...ale kedze teplota mi dnes klesla tak asi pride...mozno este dnes, alebo zajtra... ale nevadi, som s tym uplne vyrovnana... a tesim sa ze sa to podarilo inym snazilkam 😉 🙂

janurka
1. jún 2009

evulik aj mne teplota klesla den pred očakavanou mrchou a v den mrchy este viac a potom znova vystupila..... a som tehu zatial... no nezakriknime to ale tak... 😉

minix
1. jún 2009

evulik, uzi si to. 🙂)) potom nam budes referovat.

pati, uz viem, co je zle...mala som ist po robote na nakup, ale od minuleho tyzdna, ako udrie 16,00, zacne mi byt na grc, mozem podla toho hodinky stelovat. musela som prist domov, tu prave zeriem balicek slanych pukancov,ale neskutocne sa mi ulavilo. skoro som sa po ceste doblila. Fuj, toto bolo nechutne.

ty mas to iste?

flyangel
1. jún 2009

Ahojky co nove kocky? 😉

teuflerin
1. jún 2009

no babulky tehulky..tak to je sila, ako vam byvava zle..moja kamoska ani nevedeal ze je tehotna, nebolo jej nic, ani len palenie zahy a ni nic..to si aky je organizmus....

inak patka pekny kocik..ja ti potom ukazem ten moj vysnivany, krasny..hhe....

michalag
1. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
evi poriadne si to uzite 😉 🙂

fly ahoj, ty sa pochval 🙂

teuflerin
1. jún 2009

babulky a tu nikoho neni???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre