Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
8. jún 2009

ahoj zusika, super...pekny testik... kedy sa chystas k dr?

zusika
8. jún 2009

dnes som bola na krv, Evi... vysledky vo stvrtok.... 😒

evulik6
8. jún 2009

inak baby, ja som si uz aj z pasu dala prec ze som snazilka...ked uz nie som ☹ ani neviem ci tu za vami mozem este chodit... ale uz som si na vas zvykla, tak ak vam to nebude prekazat tak tu pobudnem medzi vami a budem vam drzat palce 😉

michalag
8. jún 2009

evi, jasne ze sem budes chodit, teda musis !!!!!!!! 😉 🙂 ty patris k nam aj ked nie si snazilka, teda zatial

zusika
8. jún 2009

uz je tam lepsia fotka...tato tam mala byt 😀
Evik, alibisticky hovorim ze mozes..lebo ani ja nechcem odist....
ale ved zostanes snazilka, ci nie..aj ked nie intentivna... ci idete si davat ze sakra velky pozor???

evulik6
8. jún 2009

jaj taaak... sranda ze vam beru takto zavcasu krv, mne brali az neskor... 😕
neboj, budu oki...

no musim ist, pracka doprala a uz aj mm sa vratil home z prace...dufam ze ma sem este pusti...ak nie, tak vsetkym zelam krasny zvysok dna ..zajtra sa tu hadam stretneme..papa 🙂

michalag
8. jún 2009

evi ahoj 🙂 ,

pata31
autor
8. jún 2009

Zusika, tie vecicky som uz mala skor kupene, este ked som nebola tehu...len teraz som si ich tu hodila 😉
inac mi jedna starsia susedka povedala, ze budem mat dievca 😕 😀 lebo som vraj nejaka zmenena...a kamoske, jej dcere zase chlapceka predpovedala...tak som zvedava, ci to vyjde, ale mohlo by 😉 chcela by som dievcatko 😵
Evulik, nesranduj, ze by si tu prestala chodit! ved bez teba si tuto temu ani uz predstavit neviem!!! 😉 😵

bibi24
8. jún 2009

No Evik, nestihla som ta tu, ale aj tak pekny dnik este...a jasne, ze sem mozes chodit 😉 ze sa vobec pytas 🙂

reivka
8. jún 2009

zusi pekný testík 🙂

michalag
8. jún 2009

zusika, krasna dialnica 🙂 😵

reivka
8. jún 2009

a aka znacka testu to je? lebo ho tu často vidím v albumoch a ja kupujem také jednokrokové tak toto asi nie je lebo nepoznam

bibi24
8. jún 2009

To nie je ten mamatest? sa mi zda...

reivka
8. jún 2009

žeby? ja mam doma teraz taky že Secret "baby" tak je to tam napísané 🙂 a sú dva v balení, ale aj tak sú mi zatial nanič 🙄

bibi24
8. jún 2009

Reivka, ja mam doma mamatest, ale tiez mi je zatial nanic, ja prave riesim, ci a kedy mam ovulku 😀 a som z toho cela zblbnuta...tak pre istotu snazilkujeme kazdy den 😀

michalag
8. jún 2009

tak ja mam doma pepino, ale tento mesiac mi je na dve veci takze aspon budem mat na dalsi mesiac 🙂

reivka, ten je dobry, aspon mne vzdy vysiel pravdivo 😉

mamatest tu vo ZV. asi nepoznaju, lebo ho ma len jedna lekaren aj to je dost daleko, takze tam nechodim

misa987
8. jún 2009

Ahojte chcela by som sa opytať že mam taky problem dneska pres asi hodinkou som našla červenu škvrnu na mojich nohavičkach može to byť menštruacia?,a mam 13rokov

michalag
8. jún 2009

misa a uz si mala nieco taketo a teraz ti to este trva ci uz nemas? ? Lebo kludne to moze byt mrcha

zusika
8. jún 2009

no ja som mala aj mamatest - tam su tie dva....ale tento posledny je pepino... najlacnejsi z DM-ky ale tiez citlivy a myslim ze spolahlivy.... inak v DM som kupovala este jeden..taka kamilka alebo margaretka je na obrazku...a tam je este aj taka misticka..akoze nadobka na moc...cena rovnaka... take skor biele balenie a modry napis tam je...

reivka
8. jún 2009

misa začína menzes

reivka
8. jún 2009

miška to je fajn, že je tento čo mám presný ale kolko krat ti vyšiel pravdivo? ved iba raz pozit. nie? alebo si myslela že ukáže skoro vysledok ?

zusika
8. jún 2009

Miska 987 ahoj....a co ze ty robis na natejto stranke?? som sa pousmiala..mile, nebaras skusenosti...
no jasne ze to moze byt menzes... (asi este pojem mrcha nepozna 😉 ) ..ja som mala uz v 11....
neboj, nic strasne sa nedeje.... aj ked sa ti to tak zo zaciatku moze zdat... a to cervene je predpokladam krv.... ?

michalag
8. jún 2009

zusika, to mas pravdu, ze to este asi nepozna 😅 😉
zusika, ten som mala aj ja s tymi kvetmi 🙂 .... myslela som tym ze neukazal falosne 🙂 😉
Pri malom som pouzila mono test, ten uz asi nevyrabaju

pata31
autor
8. jún 2009

kde su tie casy, ked sme my dostali prvy raz menzes, ze? 😉 ja v 12rokoch... 😅
Misa987...no stava sa z teba zena 😉 😵 😵

zusika
8. jún 2009

pati, ja som nikdy vyhody mrchy nesporozovala...ako decko som vzdy iba nadavala a bola smutna ze sa nemozem chodit kupat ked kazdy mohlo... spoluziacky zacali az po mne... a ja som sa za to skor hanbila... 😖 tak po tych sto rokoch co chodila som rada ze uz neprisla... akoze teraz to vyznie blbo, ale toto ma na tom celom tehu tesi vazne dost vela!! 😎

reivka
8. jún 2009

picha ma v bruchu na lavej strane, to akože toto je to že mam plodne dni? 😅

pata31
autor
8. jún 2009

Zusika, ani ja som nenasla ziadne vyhody mrchy...snad len, ze mozme mat deticky 😉 😵 ja som vzdy maval silnu mrchu, este na zakladnej skole to bola katostrofa pre mna, som sa strasne hanbila..a kolko trapasov som zazila 😖 ...a to vtedy boli este tie otrasne vlozky lidie...na tie mam teraz strasnu averziu! a tiez som rada, ze teraz ju nebudem mat dlhiu dobuuu 😵

inac som sa este stale nedostala k tej angline..neviem, co sa dnes stalo, ale ludia chodia jak divy 😵 a este mi treba ist na postu a po jeden papier segre k rocnemu zuctovaniu ZP 🙄

bibi24
8. jún 2009

pati, zusi, aj pre mna bola mrcha hrozna na ZS, otrasne vlozky, dlho mi trvala, brucho ma priserne bolo, no hroza...potom sa mi to nejak upravilo a ked som zacala brat hak, co bolo dost skoro, tak uuuplna pohoda, ani som nevedela, ze co su to kramy. 🙂 Ale musim poklopat, aj ked som vysadila, tak je to celkom ok, pravidelne, bez bolesti, slaba ms...tak uz len dufam, ze aj ostatne bude take easy 😉

bibi24
8. jún 2009

Reivka a si v strede cyklu? Ak ano, tak mozu...mna pichalo v lavom vajecniku.

reivka
8. jún 2009

presne v lavom ma pichá a som v strede cyklu niekde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre