Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
12. jún 2009

pati ano som a??

pata31
autor
12. jún 2009

Reivka, no len tak, ze kedy mame cakat tvoje ocakavanie 😉 😵
Zusika, peknucke 😵

reivka
12. jún 2009

no úžasnééé teraz som dovešala pradlo a začalo pršať 😒

reivka
12. jún 2009

jaaaaj pati to je ešte dosť daleko, dovtedy aj ošediviem od nedočkavosti 🙂 ale nahlodáva ma to, či som chytila spermobacil 😀

reivka
12. jún 2009

už neprší a slnko svieti, čo je apríl? 😕

pata31
autor
12. jún 2009

no tak drzim palce, aby sa oplodnene vajicko uhniezdilo... 😵
tu je hnus pocasie, zamracene a fuka... 🙄

januliatko1985
12. jún 2009

a tu je buuurka 😠

reivka
12. jún 2009

pati dakujem 😵

januliatko1985
12. jún 2009

uz ste po obede baby?

pata31
autor
12. jún 2009

Janka, ja uz som tu napapkana...som si dala kyslu fazulovu polievku a hubovy paprikaaas...mnamky 😵
a Reivka, nemas zac 😵

januliatko1985
12. jún 2009

booze to je strasne pocasie,burka za burkou 😠

pata31
autor
12. jún 2009

hej, aj tu poprsalo uz..ale ma hlava boli z toho 😒
som si kupila ananasovy dzus, tak teraz popijam vitaminky 😵
Janka a ty co porabas? dnes mas volno?

januliatko1985
12. jún 2009

pati,ja dnes by som mala zacat o 13,00,mam dnes poobednejsiu smenu do 21,00.ale idem az na 15,00,dufam,ze dovtedy prestane prsat

michalag
12. jún 2009

Ahojte 🙂 , tak uz som tu aj ja 😉
u nas po burke ani stopy, ale zato tu strasne fuci 😠

januliatko1985
12. jún 2009

misi,maly uz ti spinka?

pata31
autor
12. jún 2009

Janka, tak to dost dlho budes robit...aj cez vikend robis? ja sa uz tesim, ze si oddychnem cez vikend, aj ked by som chcela ist do PP popozerat oblecenie na svadbu...
Ahoj, Miska... 😵

michalag
12. jún 2009

jani, dnes zaspal hned, kedze bol hore od 5:00 a este som ho unavila aj tym ze sme isli do mesta, tak mam chvilku veget, len musim povesat pradlo

januliatko1985
12. jún 2009

pati,ja robim aj cez vikendy,podla toho ako mi vide,niekdy mam kazdy druhy alebo len jeden den z vikendu,lebo sme otvoreni sedem dni v tyzdni,tak preto,ale uz ma to stve,chcem odtial odist,ale zatial nemam na vyber...

zusika
12. jún 2009

ja prave obedujem..mam z domu tofu rizoto...ucim sa jest a varit zdravo... 😉
tu aj prsalo, aj krupky padali..a teraz bolo chvilu aj teplo.... a zas sa mraci....no naozaj divocina....

januliatko1985
12. jún 2009

nooo, aze o tyzden sa ma zacat leto..ta uvidime, ci sa to pocasie trosku vylepsi... 😖

pata31
autor
12. jún 2009

hmm...Janka, tak ale robit terba, ze? a teraz je tazsie si najst dobru pracu...takze len vydrzat treba... 😵
Zusika tak dobru chut...ja som pred tehu jedla tofu v kuse a od kedy som tehu, tak ani citit nemozem 😅

januliatko1985
12. jún 2009

🙂 no baby tak ja idem na bus,majte sa pekne a nepopiste vela,zajtra rano som tu aj s teplotkou a mozno aj s dobr 😉 🙂 ou spravickou,drzte palce,papapaa

pata31
autor
12. jún 2009

no tak prijemnu pracu a drzim palce na zajtra 😵 papa

michalag
12. jún 2009

jani, drzim palce 😉 .... a co ides skusit testik?

evulik6
12. jún 2009

ahojte...
u nas zase prsi... a uz to vyzeralo ze sa mozno aj vycasi... 😒 no neva, aspon si doma oddychneme

reivka, a si si ista ze mas po ovu? mozes mat, alebo si prave mala ovu...niekde som citala ze aj v den ovu byva rozovkasty vytok, vtedy vie prasknut zilka... tak dnes radsej poistite 😀 ale moze to byt aj uhniezdovanie, ale 3 dni po ovu sa mi zda zavcasu... no kazdopadne drzim palce nech sa nejaka ta spermoska uchyti 😉

evulik6
12. jún 2009

jani aj ja drzim palce... silnooooo 🙂

zusika
12. jún 2009

aj ja drzim palce!!!! a mozno uz v pondelok pribudnu dalsie tehulky.... 😉

zusika
12. jún 2009

prave som sa rozhodla, ze o pol hodku prcham domov..dnes tu nie je ziadna moralka.... a vobec nic sa nedeje

pata31
autor
12. jún 2009

Ahojte, baby...tu sa pre zmenu zase trosku vycasilo...to mame ozaj aprilove pocasie 😀
Zusi, aj ja by som uz sla domov...ale este mi treba robit grafiku na dalsie inzeraty..a musim tu byt do piatej...mozno zdrhnem 15min skor, aby som stihla bus, bo dnes ma auto mm...

pata31
autor
12. jún 2009

baby, prajem pekny vikend! zajtra sa stavim, ze ako Janka dopadla....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre